Herhangi bir ilişkide çatışmalar olacaktır, bu nedenle bir evlilikte eğer kavga olmazsa, evliliğin gerçekten var olup olmadığı konusunda şüpheler olacaktır. Ancak bu, her gün kavgaların olması gerektiği anlamına gelmez. Karınızı ne kadar sever ve önemserseniz sevin, onda sizi rahatsız edecek bir şeyler olacaktır ve bu doğaldır. Birinin anlaması gereken şey, işleri halletmenin bir yolu olması gerektiğidir. Bunu yaparken, koca, karısına karşı daha açık, anlamlı ve samimi olmayı öğrenecek ve bu da sonsuz mutluluğa yol açacaktır? İşte Karınıza Nasıl Bakacağınıza dair fikirler ve öneriler.

Karınıza Bakmak İçin En İyi İpuçları:

Geçmiş musallat olabilir:

Herkesin bir geçmişi vardır, ancak bu, üzerinde durulması gerektiği anlamına gelmez. Hepimiz hayatta büyük hatalar yaparak büyüdük, affetmek hepsini bitirmenin anahtarı olmalı. Kocalar bağışlama eylemini öğrendiğinde, daha çok, karısının da hatalar yapabileceğini ve bunu geçmişte yaptığını kabul ederek ve zarafetle öğrendiğinde, kadın o zaman ruh eşiyle evlendiğinden emin olur. Affetme eylemini uygulamak, ona, en iyi arkadaşınıza ve karınıza değer verdiğinizin kanıtıdır..

Onunla konuşurken, en iyi arkadaşının konuşmayı yapmasını beklediği gibi yapın. Onu cezalandırmak niyetiyle değil, sevgi ve bağışlama niyetiyle konuşun. Evinizin dört duvarı arasındaki çatışmayı çözün, aile bireylerini dahil etmeyin, hafif mizah da olsa ailenizin ve arkadaşlarınızın önünde eşinizi küçük görmeyin..

Onun da iki eli var:

Onunla alay etmeyin veya onu diğer kadınlarla karşılaştırmayın. Rahat ve güzel görünen, bu nedenle gerçekçi olun ve sınırlarını, isteklerini ve ihtiyaçlarını da bilen bu evlerde kalmazsınız. Temizlik ve diğer ihtiyaçlar için en son ev geliştirme araçlarına sahip olmayı göze alamazsanız, ona yardım edin. Evde bakmanız gereken çocuklarınız varsa, unutmayın, işten döndüğünüzde onlarla vakit geçirin. Bu, omuzlarındaki yükü kaldıracak ve bu zamanı ihtiyaçları için harcayabilir. Kim bilir, en sevdiğin yemekleri de o hazırlayabilir..

Senden önce uyanır ve senden sonra uyur, bir yardım eli uzatsan mutlu olur. Hiç şikayet ettiğinden değil, ama ona yanmış ekmek dilimi veya kahvede çok fazla şeker olduğunu söylediğinde inciniyor. O da bir insan ve biraz yardıma ihtiyacı var ama senin aile için ne kadar çok çalıştığını bildiği için hiçbir şey söylemiyor..

Sevgi dolu bir koca olarak şunları yapmalısınız:

1. Ara sıra yardım eli uzatın

2. Ara sıra güzel bir şeyle onu şaşırtın

3. Ona ilk tanıştığınız günkü gibi ne kadar güzel göründüğünü söyleyin.

4. Ona senin için yaptığı her şeyi ne kadar takdir ettiğini söyle.

5. Kendi başına olması için ona bir iki gün ver

6. Arada bir onu bir şeyler atıştırmak ya da bir film için dışarı çıkarın.

7. Onunla alışveriş yapın, kıyafet seçmesine yardım edin

8. Çocukları beslemek ve giydirmek için zaman ayırdığında ona iltifat edin

9. Onun giyinme anlayışına iltifat edin

10. Eve girer girmez ona sarılın ya da bir öpücük verin.

Onu mutlu etmenin daha birçok yolu var. Bir erkeğin statükosuna bir kadın karar verir ve karısına ya da kadın partnerine kötü davranan bir erkek hiç erkek değildir. Unutma, anneni çok sevdiysen o da birinin karısıydı ve iyi muamele gördü..