Bir kızla konuşurken kepenklerini kapatıyor veya adını unutuyor musun? Eğer öyleyse, becerilerinizi geliştirmenin ve kısa sürede bir kızın dikkatini çekmenin zamanı geldi. Önemli bir kısmı, çoğu zaman tereddütlü veya çekingen olduklarından, bir kızla nasıl konuşulacağını bulmaktan korkar. Henüz genç bayanlarla sohbet etmek, herkesin öğrenmesi gereken bir sosyal uygulamadır. Bir kızla nasıl konuşulacağını bulmak, insanların önemli ölçüde üzerinde durduğu bir şeydir. Her şey düşünüldüğünde, herkesin er ya da geç fantezi genç bayanını kazanması gerekir. Bu özlemle ilgili asıl sorun, bunun yapılmasının kesinlikle kolay olmamasıdır, büyük bir kısmı, kızlarla nasıl konuşacağınıza dair hiçbir fikriniz yoksa ve her halükarda ilginç tartışmalara devam ederseniz..

Kızlarla nasıl konuşulacağını ve kızlarla ne konuşulacağını göstermenin sayısız yolu vardır. Bu yazıda, kızla konuşurken size yardımcı olacak en yararlı ipuçlarından bazılarını sunduk. Şimdi bunun göründüğünden daha zor olduğunu düşündüğünüze eminim ama merak etmeyin 1,2,3,4 kadar kolay.

Kızlarla Nasıl Konuşulur

Kızlarla Nasıl Konuşulur?

Bu makale size bir kızla nasıl konuşulacağını öğretiyor Bir sohbet başlatmak ve hayallerinizdeki kızla konuşmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli..

1. Dikkatini Çekin:

Bunu yapmak için ayrıntılı veya abartılı bir şey yapmanıza gerek yok, aslında muhtemelen yapmamalısınız..

Sadece odanın karşısından ona gülümseyin ya da yanından fırçalayın ve merakınızı göstermek için onunla gözlerinizi kilitleyin. Almak için çok sert oynama ve sadece git ve merhaba de kendine güven ve cümlelerini yeme.

“Merhaba benim adım” diyerek kendinizi tanıtın ve adını söyleyerek yanıt verdiğinde uzanın ve hafifçe elini sıkın. Şimdi adını öğrendiğinizde, ilgilendiğinizi göstermek için birkaç kez tekrarlayın..

2. Kendiniz Olun:

Bu en önemli adımdır, yani onunla konuşurken kendin olmaktır. Kızlar aşk, dürüstlük ve bu nedenle sahte olmak onu erteler. Kendinizi olmadığınız biri gibi göstermeye çalışmayın. Gevşeyin, aptal, komik olun ve en önemlisi kendiniz olun.

3. Onu Güldür:

Bütün kızlar esprili erkekleri sever, bu yüzden birkaç şaka yapın ve onu güldürün. Bu onun yanında kendini daha rahat hissetmesini sağlayacaktır. Bu, bir kızla nasıl konuşulacağı ve onu nasıl etkileyeceği konusunda harika bir tekniktir..

4. Dikkatini Çekin:

Çok fazla çabalamayın ve doğal olun, özgüveninizi yüksek tutun ve ona hafifçe iltifat edin, örneğin ona gözlerinin veya saçlarının ne kadar güzel olduğunu söyleyin. Rahat olun, ona düşüncelerini, fikirlerini, hayatını sorun. Kendiniz hakkında konuşmayın ve onu önemsediğinizi hissettirin..

5. Ortak Zemin Yapın:

Bu en önemli adımlardan biri, hem beğendiğiniz ortak bir konu bulun hem de bu konuyu uzatın. Fikrinizi ifade edin ve onunkini kabul edin. Bu onun ilgisini çekecek çünkü bazı ortak noktalarınız olduğunu fark ederse sizinle özgürce sohbet edebilecek..

6. İletişim Bilgilerini Alın:

Bu en önemli şeylerden biri, onunla daha fazla iletişim kurmak için iletişim bilgilerini almayı unutmayın. Utangaç hissediyorsanız, ondan e-postasını isteyebilir veya onu Facebook arkadaşınız olarak ekleyebilirsiniz. Aranızdaki konuşmanın harika gittiği noktada, iletişim bilgilerini isteyin. Bu, ona düşünmek için fazla zaman vermeyecek ve size bilgi vermek için harika bir ruh halinde olacaktır..

7. Reddedilmeye Hazır Olun:

İşten atılma korkusu olmadan donanımlı genç bayana yaklaşın. Reddedilme şansınız varsa, zevkinize bağlı olarak, hala başka potansiyel tarihler var. İşten çıkarılma, flört hayatınızın sonu anlamına gelmez, ancak işten çıkarılma korkusuna konsantre olmak, kesinliğinizi kısıtlayabilir İşten çıkarılmadan korkmayın, onaylanma olasılığını kavrayın.

8. Kendinize Güvenin:

Güven seviyenizi yükseltmeyi öğrenin. Sevdiğiniz bir kızla nasıl konuşacağınızı hala merak ediyorsanız, güven ana mantradır. Bir kızla tam bir güven içinde konuşma yaklaşımı. Kızın önünde mırıldanma gibi durumlardan kaçınarak ne kadar gergin olduğunuzu belli etmeyin.. Kendine güven, kendinize güvendiğinizi gösterir, ayrıca genç bir bayana hevesli olduğunuzdan emin olduğunuz mesajını verir. yeniden yaklaşıyor.

9. Mizah Anlayışınızı Gösterin:  

Bu, hoşlandığınız bir kızla uzun saatler boyunca sıkılmadan nasıl konuşulacağının en önemli adımlarından biridir. Komik zamanlamalarınız ve mizah anlayışınız sayesinde kızı güldürmeye çalışın. Böyle yaparsanız, gece boyunca hepinizle sohbet etmesi için ona ilham verebilirsiniz. Birçok kadın, onu güldürebilen bir erkeğe saygı duyar. Genç bir bayanı güldürmek, şaka yapmaktan çok esprili algılarla tartışmayı biberlemekle ilgilidir. Söyledikleri hakkında akıllıca yorumlar yaparak ve ortamınızla ilgili eğlenceli açıklamalar yaparak, şaşırtıcılığınızı tartışma akışına nasıl koordine edeceğinizi bulmalısınız..

10. Konuşma Konuları:

İklim hakkında yorum yapmaktan kaçınmaya çalışın. Bu muhtemelen herkes tarafından duyulan en fazla kullanılan toplama hattıdır. Bunun yerine, kendi imza hattınızı oluşturmaya çalışın. Toplama hatları arada bir çalışır, ancak hangilerini kullandığınıza dikkat edin. Yanlış hat sizi geri tepebilir ve genç bayanı uzaklaştırabilir. Ayrıca bir kıza söylenecek konular nerede olduğunuza bağlıdır (kıyıda, dans kulübünde, egzersiz merkezinde vb.). Açılış repliğinizle gerçekçi olun.

11. Doğal Davranmak:

Durumu fazla düşünme. Her kelimeyi söylemeden önce düzenlemeniz gerekmez. Basitçe bir açılış satırına yerleşin ve tartışmanın aslında o noktadan akmasına izin verin. Konuşma tarzınızın içsel endişenizi ikiye katlayabileceğinin farkında mısınız? Bir kızla en doğal şekilde nasıl konuştuğunu öğrenmeye çalış. Genç ve güzel bir bayana yaklaştığınızda, en yakın arkadaşınızla sohbet ettiğinizi hayal edin. Bu, konuşma tarzınızı sarsılmaz ve tarafsız tutacaktır..

12. Görüş İsteyin:

Herkesin günlük hayatın farklı konuları hakkında farklı bakış açısı vardır. Her halükarda, değerlendirmeleri bu kadar inanılmaz dostane alışverişler yapan şey budur. Ne soracağınız konusunda hiçbir fikriniz yoksa, sorgunuzu nerede olduğunuza göre düzenlemeye çalışın. Örneğin, bir bakkaldaysanız, onun bazı bakkaliye ürünleri hakkındaki düşünceleri hakkında biraz bilgi edinin. Bu sadece inanılmaz bir buz kırıcı olarak kendini doldurmakla kalmayacak, aynı zamanda sağlık bilincine sahip olması durumunda da onun üzerinde iyi bir izlenim bırakacaktır..

13. Elden Önce Kız Çocuklarının Fizyolojisi Üzerine Araştırma Yapın:

Genç bayanları şaşırtmak için kayda değer bir fırsatınız olmadığını unutmayın, bu yüzden her saniyeden en iyi şekilde yararlanmanız gerekir. Bu, örneğin, kızlarla nasıl konuşulacağı ve genç bayanların ruh hallerindeki değişimler vb. hakkında nelerden hoşlandığı konusunda önceden bol miktarda araştırma yapmak anlamına gelir; böylece, onlarla tartışmak için en iyi konuları düşünebilirsiniz. Önemli ölçüde insan önemsiz, resmi veya yorucu sorular sorma eğilimindedir, ancak genç bayanlar bununla meşgul değildir. Eğer genç bir bayanı tuzağa düşürmeniz gerekiyorsa, onların gerçekten neye ilgi duyduklarını keşfetmeli ve kızın gözünde en ilginç kişi olmayı bir noktaya getirmelisiniz.

14. İlişkiler Hakkındaki Görüşlerinizi İfade Edin:

İlişki Önerisi İsteyin de son günlerde kızlarla konuşulacak moda konulardan biri. ilişki tavsiyesi için ona yaklaşmaya çalışın. Aslında, ancak, ilişkide sorun yaşayan kişi sizmişsiniz gibi görünmemelisiniz. Bir refakatçi talep ettiğinizi ona bildirin. Onu sizinle konuşmaya motive ettiğinizde, zayıflatıcı veya aşırı bireysel olmadan bağlantılardaki duyguları hakkında daha fazla şey keşfedebilirsiniz. Bir kez daha, herkesin hayattaki her şey hakkında bir tür değerlendirmesi vardır. Her ne olursa olsun, bir konuda rehberlik etmesi için genç bir bayana yaklaştığınızda, o da aynı şekilde kendini önemli ve uzlaşmacı hissedecektir..

15. Yaratıcı ol:

İlgiyi başlatmak için benzersiz bir iltifat verin. Yenilikçi olun. Onun kıkırdamasını duyduktan sonra yaklaşmak, ona ne kadar harika bir kıkırdaması olduğunu söylemek için ideal bir şans verir, ancak onu bir kez daha kıkırdaması için motive etmek için onu takip edecek akıllıca bir şey olduğundan emin olun. Genç bir bayanı olağanüstü bir mucizeyle karşılaştırmak belirsiz olabilir, bu nedenle VIP’nin iyi kitapları arasında olmadığını düşünmesi durumunda, genç bir bayana belirli bir süper yıldıza benzediğini söylememeyi tercih edersiniz..

Günün sonunda, makul hedeflere sahip olmak çok önemlidir. Başlamak için beceriksiz olabilirsiniz, ancak bunu kavrayın. Genç bayanlar da çekingendir. İşten çıkarılma olacak, yaklaştığınız birincil, ikinci ve hatta üçüncü genç bayanı almayı ummayın. Kızlarla nasıl konuşulacağına dair yukarıdaki ipuçlarını denemeye devam edin ve bir telefon numarası, bir randevu ve hatta tatlı bir teklif alacağınızdan emin olabilirsiniz..

Görsel Kaynağı: Shutterstock