Bir erkeğin ailesinin geçimini sağlaması nasılsa, evin bir yuva olmasını sağlamak evin kadını için de öyle olmalıdır. Bunun için evi sıcak ve güzel tutmanın çeşitli yolları ve sunabileceği şeyler için ona tapan bir koca var. Siz de hayatınızdaki adam için nasıl sevgi dolu bir eş olunacağına dair birkaç ipucu istiyorsanız, lütfen okumaya devam edin ve bu konuda bilgi sahibi olun..

Evlilik, hayatımızın bir noktasında bir bütün olarak gitmemiz gereken kurumdur. Dahası, içine girdiğimiz anda geri dönüş yok. Yaşamlarımız, yaşam biçimlerimiz, yaşama yöntemimiz, o bireye yaşamlarımıza katılmak için sonsuza dek değişir. Harika, öyle olmadığını söyler miydi? Olursa olsun, kulağa geldiği kadar tartışmasız zor. Bu kadar çeşitli ilişkisel birliktelikler dünyayı sarsarken, artık etkili evlilik için son derece basit bir formüle ışık tutmamızın zamanı geldi. Karı kocaların çoğu, işbirliği eksikliği nedeniyle gün içinde birçok kez tartışıyorlar..

Eş, ya da bizim adlandırdığımız şekliyle daha iyi olan yarısı. O gerçekten herhangi bir evliliğin ruhudur ve onsuz aile dönüşür. Peki, bunu bir kenara bırakalım. Peki nasıl iyi bir eş olunur? Açıkçası, kimlikler geniş bir yelpazede farklılık gösterir, ancak diğer unsurlardan bağımsız olarak her bayan için geçerli olan bazı temel kararlar vardır. Bu özet her şeyi söylüyor.

İyi Eş Olmanın En İyi İpuçları:

İşte bu yazıda, sizi evliliğinizi başka bir refah ve mutluluk düzeyine taşımaya hazırlayabilecek iyi bir eş olmak için birkaç ipucu sunduk. Her eşin olağanüstü olduğu gerçeğine bakılmaksızın, bu gerçeklerin her türlü eş için faydalı olacağına kuvvetle inanıyoruz..

1. Günü Planlayın:

Sizi bir gece önceden planlayın, bu dakikliği garanti eder ve gecikme olmaz. Kocanız eve gelmeden önce amacınız günlük işlerinizi bitirmek olmalıdır. Döndüğünde ortalıkta bir karışıklık içinde olmayın, onun için zor bir gün olduğunu ve onu yatıştırmak için sıcak bir karşılamaya ihtiyacı olduğunu unutmayın..

2. Akşam Yemeğini Hazırlayın:

Akşam yemeği hazır olmalıdır, işte zor bir günün ardından gelen diğer aile üyeleri bir şeyler atıştırmak isterlerse diye. Kocanız masada yemeğin hazır olduğunu gördüğünde, ne kadar umursadığınızı anında anlar. Unutmayın, aynı zamanda tüm gün boyunca onu düşündüğünüz izlenimine de sahip olacaktır ve bu yüzden hazır bir yemek yemek, ileride güzel ve huzurlu bir uyku için kesin bir karşılama işaretidir..

3. Onu Kızdırmayın:

Çocukların bir kitapla veya oyunla beslendiğinden ve meşgul olduğundan emin olun. Kocanız geri döndüğünde gürültü ve rahatsızlık olmamalıdır. Dinlenmeye ihtiyacı var ve çok fazla dikkat dağıtıcı şey adamı rahatsız edebilir.

nasıl iyi bir eş olunur

4. Ona Gülümsemeyle Dilek dileyin:

Kocanızı her gün dışarıda geçen uzun bir günün ardından eve girerken gülümseyerek karşılayın. Aynı şey sabah işe giderken de gitmeli, bir gülümseme ve yanağına bir öpücük, sadece bir kadının kocasına verebileceği iyi bir şans tılsımı olabilir..

5. İyi Dinleyici Olun:

Hayatının kaprislerinden şikayet ediyorsa, küçük konuşmalarla onu rahat ettirin. Bu onun biraz dinlenmesini sağlar ve siz de profesyonel hayatının ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Ona bir içki hazırlayın ve sizinle konuşurken rahatlamasına izin verin. Bir kadın, böyle zamanlarda sorunlu kocasıyla yumuşak ve yumuşak bir ses tonuyla konuşmalıdır..

6. Süper Eşler ve Süper Anneler:

Kadınlar, gün boyu hem kişisel hem de profesyonel yaşamlarını aynı anda yönetiyorlar. Bununla birlikte, erkeklerin de aynı şekilde tembel olduğu ve bu gün ve yaşta bazılarının evini ve dış dünyayı da yönettiği gerçeğini göz ardı etmeyelim. Bir erkeğin dışarıda, bir kadının içeride olması gerektiğini söylemek doğru olmaz. Dünya değişti, görüşler ve düşünceler de öyle..

7. Dost Olun:

Bir erkeğin bir kadına bir anne, bir eş, bir kız kardeş ve bir kız çocuğu olarak baktığını ama en önemlisi her zaman ihtiyaç duyduğu bir arkadaş olarak baktığını da anlamak gerekir. Bu nedenle erkekler, bazılarının kendi erkek arkadaşlarının bile farkında olmadığı en derin karanlık sırları eşlerine açarlar..

8. Özen ve Sevgi Gösterin:

Bu nedenle, bir eş olarak, doğuştan sahip oldukları ya da kutsanmış dememiz gereken doğa ve yetiştirme becerileriyle hokkabazlık yapmak bir kadının görevidir. Erkekler, kendilerini şımartmak için eşlerine ihtiyaç duyarlar, ancak buna ihtiyaç göstermezler. Ancak, doğru zamanda bir kadın, kocasına ihtiyacı olan şeyi verdiğinde, şefkatli sevgi ve kesinlik için özen gösterdiğinde, o zaman bir erkek dünyanın kralı gibi hisseder. Devam et ve gününü güzelleştir, tıpkı seni her gün bir kraliçe gibi hissettirdiği gibi.

9. Saygı Göster:

Kocanız bunun bilinmesini istemese de, takdiriniz karşısında tamamen gergindir. Eşlerinin kendilerine güveni sağlandığında, kesinlikle dünyayı yenebileceklerine dair bir eğilimleri vardır, ancak kocalar, eşlerinin yeteneklerine olan güvenlerini kaybettiğini hissettiklerinde, günü geçemezler. Gerçekten de, daha iyi olanın hayranlığınızı “hak etmediği” o dakikalarda bile, her halükarda verin ve faaliyetleriniz onu gerçekten Tanrı’nın kendisi için önerdiği korkusuz karakterli adam haline getirecektir..

10. Masal Dünyasından Çık:

Evet, rüyalar hanımların özellikle de eşlerinin en iyi yol arkadaşlarından biridir. Büyüleyici prens kocası, kayınvalidesi, 4 depolu lüks apartman dairesini koordine eden perdeler, ahşap mobilyalar vb. hakkında? Olursa olsun, gerçek biraz fantezilerinizle aynı değil. Öyleyse uyanın ve gerçeğin ihtişamını kavrayın, nasıl iyi bir eş olunacağını öğrenmek istiyorsanız, masaya ne getiriyorsa onu kabul edin. Bu, kusursuz bir evliliğin temel ilkesidir. Gerçekle boğuştuğunuzda ve evin, eşinizin, kayınvalidenizin yolunun hayal ettiğiniz gibi olmadığını kabul ettiğinizde, kusursuz bir evliliğe sahip olacağınız nokta budur..

11. Süper Şef Olun:

İyi bir eş olmanın en önemli yolu kocanızın midesini memnun etmektir. Bu, hemfikir olmanız gerekir. En iyi yarınızın beslediği akşam yemekleri pişirmeye çalışın. Tat alma duyularını yerine getirdiğinizde, doğal olarak bir memnuniyet duygusu bulacaktır. Tüm hanımların sıra dışı bir aşçı olamayacağını, çoğu hanımın çalıştığını anlıyoruz, ancak bu sizi lezzetli akşam yemekleri yapmaktan caydırmasın. Bir yemek kitabı satın alın ve sevgilinizin en sevdiği yemekleri tarayın. Hafta sonları dışarıda yemek yemek yerine evde kalın ve sevgiliniz için yemek yapın. Verdiğiniz çabanın ölçüsünü görecek ve siz insanlar pek çok neşe içinde yaşayacaksınız..

12. Onu Şaşırt:

Onun için özel olarak tasarlanmış harika sürprizlerle suç ortağınızı şaşırtın. Gerçekten de, erkekler bile bazı durumlarda şımartılma hissine hayran kalırlar. Genç bayanlar, benzersiz bir gün için sıkı oturmayın. Hayranlığınızı diğer önemli kişiye talep etmek için benzersiz bir gün gerektirmez. Duygusal veya cüretkar, hoş bir şaşkınlık düzenleyin ve onu bir kez daha büyüleyin. Düşüncelerle ilgili işareti kaçırdığınızı düşünüyorsanız, kurtarmanız için Google’a geri dönebilirsiniz.

Nasıl iyi bir eş olunacağını özetlemek için, kocanızın önüne gururla övünebileceği, en üst düzeyde sevgi bağlılığı ve sadakati örneği koyun. Tanrı’nın her hanımefendiyi olağanüstü ve harika bir şekilde istisnai yarattığına inanıyorum, bu yüzden asla sezgilerinizle sınav tuzağına düşmenize gerek yok, hayatınız başka bir bireyinkiyle ölçülmeli.