Güney deniz incileri hiçbir yerde bulamayacağınız güzel bir üründür. Beyazdan altın tonlarında olan değerli mücevherlerdir. İnsanları ona çeken şey incilerin bu parıltısıdır. Mükemmellik için hazırlanmış bu göz alıcı inci takıları deneyin.

Güney Denizi İncilerinin Görüntülü Kızlar İçin En İyi Takı Tasarımları:

İşte Güney Denizi incilerinin kadınlar için en popüler takı modelleri. Bu tür inciler her türlü takıya uygundur, bu yüzden bu modeller en moda ve trend olanlardır..

1. Altın Güney Denizi İncileri:

Altın Güney Denizi İncileri

Renkleri çok muhteşem olan bu çarpıcı altın güney denizi inci küpelerini deneyin. Kusursuz yuvarlak inciler, pırlantalarla kaplanmış altın küpelerle süslenmiştir. Küpeler oldukça göz alıcı görünen halka tarzı küpelerdir. Bunları muhteşem güney denizi kolyesiyle de eşleştirin.

2. Beyaz Güney Denizi Kolye:

Beyaz Güney Denizi Kolye

Harika bir güney denizi inci kolyesine sahip olun ve kasabanın kıskançlığı olacaksınız. Bu güzel ve muhteşem inciler beyaz renkte ve en az AA+ kalitesindedir. Boynunuza göz alıcı bir his vermek için güçlü bir tel üzerinde birbirine gerilirler. Tek ip inci kolyeler asla ölmeyecek bir klasik.

3. Yoğun Derin İnci Bileklik:

Yoğun Derin İnci Bileklik

Güney deniz incilerinin en iyi tonlarından biri bu yoğun derin altın rengidir. Güney deniz incileri size başka hiçbir deniz incisinin veremeyeceği bir parlaklık verir. Bu son derece çarpıcı bileklik, pahalı bir mücevher öğesinin tüm özelliklerine sahiptir. Bunu sevdiklerinize hediye edebilir veya kendinize bir tane satın alabilirsiniz..

4. Güney Denizi İnci Kolye:

Güney Denizi İnci Kolye

Altın güney denizi incilerini sergilemenin en iyi yollarından biri onları kolye olarak kullanmaktır. Bu şekilde her bir incinin tüm ihtişamı takdir edilebilir. Bu tek güney denizi inci kolye ucu, inci zinciriyle birlikte çarpıcı bir başyapıttır. Elmaslar bu öğenin zenginliğine katkıda bulunur.

5. Güney Denizi İnci Yüzük:

Güney Denizi İnci Yüzük

Tek bir güney denizi inci yüzük, birine sevginizi göstermenin harika bir yoludur. Ona bu enfes güzelliği sunun ve sizi sonsuza kadar sevecektir. Altın tonunda tek bir güney denizi incisi bu yüzüğün odak noktasıdır. İçlerinde pırlanta kaplı yaprak şeklindeki telkari, bu yüzüğün cazibesine katkıda bulunur..

6. Tahiti İnci Küpeleri:

Tahiti İnci Küpe

Normal inci takılardan hoş bir değişiklik, olağanüstü görünen siyah güney denizi inci küpeleridir. Bu muhteşem renk çoğu giysiyle iyi gider ve herkes tarafından beğenilir. Norma uymayan takıları tercih ediyorsanız bu renk tam size göre..

7. Beyaz İnci Gelin Kolyesi:

Beyaz İnci Gelin Kolyesi

Gelinler düğün günlerinde ellerinden gelenin en iyisini giymeyi severler. Bu, muhteşem ve cennet gibi görünmeleri gereken gün. İnciler, bir gelin için uygun olan mükemmel bir mücevher öğesidir. İncilerin beyazı onlara parlaklık ve ışıltı verir. Bu beyaz güney denizi incileri kolye iki iplikten oluşuyor ve harika görünüyor.

8. İnci Yaka:

İnci Yaka

Bu iddialı güney denizi incisi ve pırlanta yaka ile herhangi bir etkinlik veya partide çarpıcı bir görünüm yaratın. Bu tasma kolye boyna sıkıca oturur ve size asil bir görünüm verir. Parçada kullanılan pırlantalar enfes ve güney denizi incileri ikişer ikişer ekleniyor..

9. İkiz İnci Kolye:

İkiz İnci Kolye

İşte muhteşem bir renk tonuna sahip harika bir ikiz inci kolye. Altın ve beyaz inciler bir arada, güzelliğin tadını birlikte çıkarmanız için bir şans veriyor. Bu inci kolye, ışıltısını artıran elmaslarla kaplanmıştır. Bir kolyede her iki tür inciye sahip olmak her zaman bir bonus.

Güney denizi inci takıları küpe, yüzük ve bileziklerden kolye ve gerdanlıklara kadar çeşitlilik gösterir. Bu harika güney denizi incileri beyaz renklidir ve ayrıca altındır. Bu, mücevher öğelerinin cazibesine katkıda bulunur..