Denizden çıkan bir inci, herkes tarafından sevilen bir mücevherdir. Beyaz renk inci, tatlı su incileri için klasik bir renktir. Beyaz inci küpe, kolye, bilezik vb. her türlü takıda kullanılır. Tatlı su beyazı incisinin ışıltısını deneyin ve ona aşık olacaksınız. Beyaz inci, rengi parlaklık getirdiği için güzeldir.

Bayanlar İçin Güzel Beyaz İnciler ve Takı Tasarımları Görüntülerle:

En iyi beyaz renkli incilere bakalım.

1. Güney Denizi Beyaz İnci:

Güney Denizi Beyaz İnci

Gümüş yüzüğe gömülü bu harika beyaz incide muhteşem görünün. Bu Güney Denizi beyaz inci yuvarlak şekillidir ve bu beyaz inci yüzüğe güzelce oturur. Bu inciyi yanlarında minik pırlantalar ile elde edebilirsiniz. Bu yüzük hediye olarak da özel günler için harika olacak.

2. Beyaz İnci Zinciri:

Beyaz İnci Zincir

İşte her türlü durum için giyilebilecek sade ve zarif bir beyaz inci kolye. Zincir gümüşten yapılmıştır ve eşit aralıklarla düzenlenmiş 9 beyaz inciye sahiptir. Bu, kolyeye şık kıyafetlerle de mükemmel uyum sağlayan basit bir görünüm kazandırır..

3. Tatlı Su İnci Küpeler:

Tatlı Su İnci Küpe

Tatlı su AA+ beyaz incilerden yapılmış bu sevimli beyaz inci küpeleri deneyin. Bu yuvarlak inciler yapı olarak mükemmeldir ve altın küpeler üzerine yerleştirilmiştir. Basit küpeler yüzünüzün parlak ve güzel görünmesini sağlar. Eksiksiz bir set için bu küpeleri tatlı su inci kolyesiyle eşleştirin.

4. İnci Bilezik:

İnci Bilezik

Bu muhteşem beyaz inci bileklikle görünümünüzü tamamlayın. İnci bileklik, tel üzerine düzgünce dizilmiş tatlı su incilerinden yapılmıştır. İncilerin hepsi aynı boyuttadır. Telin ucundaki toka bileziği yerinde tutar..

5. Yuvarlak İnci Kolye:

Yuvarlak İnci Kolye

Bu altın kaplama beyaz inci kolye setini sevdiğiniz birine hediye olarak seçin. Bu beyaz inci güzel ve yuvarlaktır ve etrafı minik elmaslarla çevrilidir. Set ayrıca inci küpeler ile birlikte gelir. Bu takım özel günlerde veya doğum günlerinde rahatlıkla giyilebilir. Altın kaplama seti deneyin ve güzellik karşısında büyüleneceksiniz..

6. Çift Hat İnci:

Çift Çizgi İnci

Bir kolye ve küpeden oluşan bu çift sıra beyaz inci takı seti ile premium olun. Setin ortasında Amerikan pırlantalarıyla birlikte yerleştirilmiş iki sıra tatlı su beyazı inci var. Bu çarpıcı bir mücevher seti yaratır.

7. İnci Halhal:

İnci Halhal

Bu basit ve zarif inci beyazı halhal deneyin. Basit halhal gümüş zincir ve tek bir beyaz inciden yapılmıştır. Bu halhal takılarında mükemmel görüneceksiniz. Bunu plaj veya herhangi bir gündelik durum için deneyin. İnciyi iyi sergilemek için onları yalınayak giyin.

8. Tek İnci İpliği:

Tek İnci Strand

Bu tek sıralı küçük beyaz inci kolye, sare’lerde veya etnik giyimde olduğu kadar batılı resmi kıyafetlerde de harika görünüyor. Bu kolye çok yönlüdür ve bu onu mücevher koleksiyonunuzda olması gereken bir şey yapar. Tek sıralı kolye, çok sofistike görünen klasik bir tasarımdır..

9. İnci Gerdanlık:

inci gerdanlık

İnci beyazı bir kolye, boyu kısa olduğunda harikadır. Gerdanlık, takabileceğiniz ve boyun bölgenizi kaplayan harika bir kısa kolyedir. İnci gerdanlık, batılı gündelik giyimde harika olan saf bir kolyedir. Gerdanlığın çiçekleri onu oldukça modaya uygun ve modaya uygun kılıyor.

Beyaz inci takılar nefes kesicidir ve özellikle gelinler tarafından kullanılır. Küpeler ve kolyeler gibi çarpıcı takılar yapmak için beyaz inciler eklenebilir. Mevcut olan çeşitli setleri ve tasarımları deneyin. Bazıları basit ama çarpıcı olabilir ve bazıları ayrıntılı olabilir.