Vaistinės ožragės, mūsų pačių „methi“, kurios dažniausiai naudojamos daugelyje Indijos receptų, yra ne tik skonio praturtintojas, bet ir ypatinga sveikatą stiprinanti žolė. Taip! Vaistinė ožragė, moksliškai vadinama Trigonellafoenum-graecum ir visose Indijos valstijose paprastai vadinama methi, menthi, vendayam, ventayan, yra geriausiai žinoma dėl savo naudos sveikatai, iš tikrųjų ji yra žinoma dėl daugybės naudos sveikatai. Nesvarbu, ar tai būtų Ajurveda, ar visoje Azijoje, ypač Indijos virtuvėje, ožragė yra ryškiai naudojama sėklų pavidalu kaip prieskonis, švieži lapai kaip žolė ir daigai kaip daržovė. Viskas pasakyta ir padaryta, yra ir kita to pusė! Taip! Kaip ir bet kuris kitas ingredientas, turintis tiek privalumų, tiek trūkumų, yra ir ožragės trūkumų! Čia mes sudarėme methi dana šalutinio poveikio kontrolinį sąrašą, kurį galite greitai perskaityti ir įsidėmėti, kad išvengtumėte galimo ožragės šalutinio poveikio. Skaityk.

Vaistinės ožragės šalutinis poveikis

Vaistinės ožragės šalutinis poveikis sveikatai:

Žemiau pateiktame sąraše yra dažniausiai pasitaikantys šalutiniai ožragės ar methi šalutiniai poveikiai, kurie padeda jų išvengti. Patikrink juos:

1. Vidinis kraujavimas:

Vaistinės ožragės praturtina jūsų sveikatą, tačiau valgydami dideles ožragės dozes galite turėti rimtų sveikatos problemų ir tai gali būti tokia pat sunki kaip vidinis kraujavimas. Vaistinė ožragė gali pakeisti jūsų hormonų lygį. Todėl, norėdami gauti geresnių rezultatų, medicinos ekspertai visada pataria, kokią dozę reikia vartoti kasdien.

Dozavimo instrukcija:

Kitą kartą, kai norėsite išbandyti bet kokias namų gynimo priemones, kreipkitės į gydytoją, patikrinkite, ar nėra jautrumo, ir atitinkamai pakeiskite suvartojamo kiekio kiekį. Kiekvienas normalus žmogus, turintis tinkamą virškinimą ir nejautrus žolelių ingredientams, gali kasdien valgyti nuo 5 iki 50 gramų ožragės.

2. Alergija ir odos dirginimas:

Vaistinė ožragė, be abejonės, yra odos tonusą stiprinanti medžiaga ir geriausiai žinoma dėl savo odos priežiūros savybių, tačiau jei valgysite daug ožragės, tikėdamiesi greitų rezultatų, saugokitės, nes tai gali pakenkti odos struktūrai, sukeldama dirginimą ar išbėrimą. įvairiems odos uždegimams ir alergijoms. Vienas iš labiausiai paplitusių methi dana šalutinių poveikių yra odos alergija, daugiausia dėl per didelio vartojimo, darant prielaidą, kad rezultatai bus greiti. Taigi, žiūrėkite dozę!

Dozavimo instrukcija:

Odos priežiūrai paveiktose vietose galite naudoti tik šaukštą ožragės sėklų pastos, geriausia vieną ar du kartus per savaitę.

3. Viduriavimas:

Vaistinė ožragė yra stebuklinga žolė, kuri geriausiai veikia savo sveikatos problemas, tokias kaip vidurių užkietėjimas, virškinimo problemos ir kitos žarnyno problemos. Tačiau, jei persivalgote ožragės, tai gali sukelti stiprų viduriavimą ir sukelti dehidrataciją, kuri kartais gali tapti pavojinga. Vaistinės ožragės turi galią stimuliuoti virškinimo sistemą ir kontroliuoti ekstremalias žarnyno akimirkas. Jis taip pat gali būti naudojamas kietoms ir laisvoms išmatoms gydyti! Joje esantys fermentai yra per stiprūs, todėl saugokitės jų kiekio!

Dozavimo instrukcija:

Jei norite naudoti ožragės sėklas bet kokiems sveikatos sutrikimams gydyti, naudokite arbatinį šaukštelį sėklų bet kokiuose vaistų receptuose.

4. Skrandžio problemos:

Vaistinės ožragės sėklos gali veiksmingai pakeisti skrandžio problemas. Bet jei kasdien vartojate daug ožragės sėklų, priemonė gali pasirodyti tragedija! Pradedant nuo nevirškinimo iki rėmens, nuo pilvo pūtimo iki vidurių pūtimo ir skrandžio problemų, galite susidurti su bet kokia kritine situacija, kai vartojate per daug ožragės. Tai vėlgi yra dažnas šalutinis poveikis vartojant žolę.

Dozavimo instrukcija:

Kai naudojate ožragės sėklas su skrandžiu susijusioms problemoms gydyti, įsitikinkite, kad naudojate ne daugiau kaip šaukštą ožragės sėklų, įmirkytų ir sumaltų, kad įklijuotų. Valgykite pastą vieną ar du kartus per dieną, kad patikrintumėte jos veiksmingumą.

5. Šalutinis poveikis vaikams, vartojantiems per daug:

Vaikai yra jautrūs bet kokiems vaistams, nesvarbu, ar tai būtų alopatiniai, ar žoliniai. Kalbant apie vaistažolių preparatų naudojimą vaikų sveikatos problemoms gydyti, turite būti labai atsargūs, ypač kai reikia naudoti galingas žoleles, tokias kaip ožragė. Per didelis suvartojimas ožragės vaikams gali sukelti sąmonės netekimą. Tai taip pat gali suteikti ne itin malonų kūno kvapą.

Dozavimo instrukcija:

Vaikų ožragės gynimo priemonės gerai veikia, kai dozė yra minimali. Jei dozė yra du arbatiniai šaukšteliai ožragės sėklų suaugusiems, vaikams priemonė geriausiai tinka tik su puse ar vienu arbatiniu šaukšteliu ožragės sėklų. Kadangi sėklų skonis kartokas, priverskite vaiką nuryti pusę šaukštelio ožragės sėklų ne dažniau kaip kartą per dieną arba esant sunkioms sąlygoms du kartus per dieną ne ilgiau kaip dvi dienas iš eilės.

6. Neigiamai veikia diabetą:

Vaistinė ožragė yra galinga žolė, galinti greitai sumažinti cukraus kiekį kraujyje iki labai rimto diapazono. Tai kelia daug grėsmių kūnui. Reikia suprasti, kad tik tobula dozė gali padėti subalansuoti insulino kiekį. Taigi visiems svarbu užkirsti kelią per dideliam ožragės vartojimui.

Dozavimo instrukcija:

Prieš pradėdami naudoti ožragės sėklas kaip natūralią priemonę cukraus kiekiui kraujyje kontroliuoti, esate įspėjamas patikrinti, ar dozė tinka jūsų organizmui. Iš pradžių kiekvieną dieną pradėkite nuo pusės arbatinio šaukštelio ožragės sėklų, o jei jūsų organizmas gerai reaguoja ir nerodo jokio šalutinio poveikio, galite jį padidinti iki šaukštelio. Saugokitės, gerai ne daugiau kaip šaukštelis!

7. Gimimo defektų priežastys:

Nors daugelis tyrimų parodė, kad ožragė teigiamai veikia nėščių moterų sveikatą, per didelis jų vartojimas iš tikrųjų gali sukelti negimusio kūdikio apsigimimus.

Dozavimo instrukcija:

Kai reikia ką nors valgyti nėštumo metu, turite būti ypač atsargūs. Sumažinkite ožragės vartojimą ir, jei tikrai norite tai išbandyti, tiesiog išgerkite pusę arbatinio šaukštelio tris dienas ir pažiūrėkite, kaip jūsų kūnas reaguoja. Negalima persivalgyti ir apgailestauti dėl gyvenimo!

8. Priešlaikinis gimdymas:

Šiek tiek ožragės paskutinį nėštumo mėnesį padeda natūraliai sukelti gimdymo skausmus ir normaliai gimdyti. Tai naudinga nėščioms moterims. Tačiau ožragė gali pakeisti jūsų hormonų lygį, ypač moterų estrogenų kiekį. Ir jei esate nėščia ir norite išbandyti ožragės sėklas, kad būtų geriausia sveikata, geriau saugokitės!

Dozavimo instrukcija:

Kalbant apie žolelių valgymą nėštumo metu, geriau būkite ypač atsargūs. Kasdien suvalgę pusę šaukštelio ožragės sėklų, galite gauti teigiamų rezultatų. Pirmiausia pabandykite dieną ar dvi, o tada tęskite, jei nematote neigiamo poveikio. Negalima persivalgyti ir gailėtis!

9. Veda prie padidėjusių krūtų:

Tiems, kurie jau turi dideles krūtis, ožragė gali padaryti jas ypač dideles. Viena vertus, daugelis moterų mano, kad tai padidina krūtis, tačiau tai gali būti daugiau šalutinis poveikis tiems, kurie nenori padidinti dydžio. Tai vėlgi priklausys nuo moters, vartojančios ožragę, ir jos padėties.

Dozavimo instrukcija:

Jei esate kažkas, kas turi dideles krūtis, bet nori išbandyti ožragės sėklas kaip priemonę nuo kai kurių kitų sveikatos problemų, turite saugotis! Jei norite išspręsti problemą, galite susidurti su nauja problema. Geriau nevalgykite žolelių arba pasitarkite su ajurvedos specialistu, kad gautumėte teisingų nurodymų!

10. Per didelis suvartojimas sukelia nemalonų kūną & Šlapimo kvapas:

Vaistinės ožragės sėklos stiprina sveikatą, tačiau šalutinis poveikis taip pat būdingas, jei kiekis viršija idealų kiekį. Vienas iš dažniausiai pasitaikančių ir lengvai pastebimų simptomų, kai vartojama per daug ožragės, yra kūno ir šlapimo kvapo pokyčiai. Jis gali kvepėti kitaip, saldžiai, gal kaip klevų sirupas, kurio nelabai mėgsta. Na! Galite užmaskuoti savo kūno kvapą, purškdami aromatizuotą kūno miglą. Tačiau tai nėra verta visos ironijos!

Dozavimo instrukcija:

Jei valgote ožragės sėklas, apribokite jų suvartojimą iki maždaug 30 gramų per dieną, o tai idealiai tinka geram sveikatai..

11. Vaistinės ožragės šalutinis poveikis kūdikiams:

Vaistinė ožragė yra žinoma dėl daugybės naudos sveikatai, o viena iš labiausiai ieškomų naudos yra padidėjęs motinos pienas. Naujos mamos renkasi vaistažolių metodus, kad padidintų pieno pasiūlą, užuot vartojusios alopatinius vaistus. Tačiau tokios galingos žolelės kaip ožragė gali turėti šalutinį poveikį naujoms mamoms ir jų mažyliams. Na! Kartais taip būna, kad naujosios mamos nepatiria jokio šalutinio poveikio, tačiau kenčia jų kūdikiai! Taigi saugokitės pernelyg didelio ožragės vartojimo.

Dozavimo instrukcija:

Vaistiniai orai, didinantys motinos pieną, veikia kaip magija. Tačiau ne daugiau kaip pusę ar vieną arbatinį šaukštelį ožragės sėklų kiekvieną dieną turėtų paimti nauja mama. Taigi, stebėkite kiekį ir vartokite.

12. Vaistinės ožragės šalutinis poveikis vyrams:

Vaistinės ožragės sveikatos stiprinimo žolė dažnai klaidingai interpretuojama kaip testosterono stiprintuvas. Bet iš tikrųjų taip nėra! Tai padidina estrogeną! Bet koks vaistas ar žolė, didinanti estrogeną, techniškai negali padidinti testosterono. Taigi, jei vartojate ožragę, tikėdamiesi, kad padidės testosterono lygis. Išskyrus tai, jei vartojate ožragę, kad pašalintumėte kepenų, žarnyno ar skrandžio sutrikimus arba gydytumėte žilus plaukus, vis tiek patariama reguliuoti suvartojamo maisto kiekį, nes ožragė yra gerai žinoma dėl savo šalutinio poveikio. giriamas už jo teikiamą naudą! Ypač tiems, kurie naudoja ožragę žiliems plaukams gydyti, per didelis suvartojimas gali būti labai stiprus. Taigi, saugokitės ir venkite šalutinio poveikio ožragėms plaukams.

Dozavimo instrukcija:

  • Apribokite savo ožragės suvartojimą iki mažiau nei 50 gramų per dieną ir naudokite ją ribotą laiką, kad patikrintumėte jautrumą.

Bet koks perteklius nesuteikia sėkmės! Ir tai taikoma ir ožragės vartojimui! Kad išvengtumėte sunkumų, kuriuos sukelia ožragė, pvz., Galvos svaigimas, pilvo pūtimas, viduriavimas, sąmonės netekimas vaikams, odos alergija, pykinimas ir nosies užgulimas, o kai kam ir šlapimo kvapas, apribokite ožragės suvartojimą iki mažiau nei 50 gramų per dieną ir venkite bet kokių galimų metodų. šalutiniai poveikiai!