Kai praeinate pro vaisių prekystalius turguje, juodų, aksominių vynuogių krūva vilioja jas pirkti. Kiekviena vynuogė, patekusi į burną, palieka skonio sprogimą su saldžiomis ir aštriomis sultimis. Juodosios vynuogės buvo auginamos daugiau nei 6000 metų, todėl jos yra vienas seniausių žmonijai žinomų vaisių. Šiuose skaniuose vaisiuose gausu antioksidantų, vitaminų ir mineralų, todėl jie yra maistingi, palyginti su kitomis vynuogių veislėmis. Nuo širdies ligų tikimybės mažinimo iki vėžio prevencijos juodųjų vynuogių nauda sveikatai yra daug. Supraskime, kaip mitybos ekspertai labai rekomenduoja valgyti juodąsias vynuoges, taip pat išsamiai išnagrinėkime kai kurias įrodymais pagrįstas juodųjų vynuogių naudą ir jų šalutinį poveikį.

Geriausios juodųjų vynuogių naudos odai, plaukams ir amp; Sveikata

Kas yra juodosios vynuogės?

Juodosios vynuogės yra vynuogių šeimos variantas ir yra tamsūs, juodai violetinės spalvos vaisiai. Techniškai jie yra uogos ir auginami kekėse. Juodosios vynuogės yra be sėklų ir be sėklų, o pirmosios yra mažos, palyginti su vynuogėmis be sėklų. Juodos sausos vynuogės taip pat yra gana maistingos ir skanios valgyti. Jie auginami Indijoje, o juodosiomis vynuogėmis galima mėgautis nuo rugsėjo iki gruodžio.

Ar juodosios vynuogės naudingos sveikatai?

Juodosios vynuogės yra mitybos sandėlis ir geriausia gamtos dovana žmonijai. Šiuose super vaisiuose gausu vitaminų, tokių kaip C, A, K, ir antioksidantų, būtinų mūsų gerovei. Mūsų kūnas turi daug juodųjų vynuogių pranašumų, tokių kaip regėjimo gerinimas, imuninės sistemos stiprinimas, infekcijų prevencija ir nepriekaištinga oda. Štai kodėl juos reikia mėgautis piko sezono metu, kad galėtumėte mėgautis maksimalia nauda.

Juodųjų vynuogių mitybos faktai:

Čia pateikiama 1 porcijos juodųjų vynuogių be sėklų (apie 49 g) mitybos informacija

 • Bendras kalorijų kiekis: 73
 • Bendras riebalų kiekis: 0,7 g
 • Angliavandeniai: 16 g
 • Maistinė lasteliena: 0,7 g
 • Cukrus: 15,3 g
 • Baltymai: 0,7 g
 • Vitamino C: 17% DV
 • Vitaminas A: 1% DV
 • Kalcis: 13 mg
 • Geležis: 0,2 mg

Kiek juodųjų vynuogių galiu gerti kasdien?

Juodosios vynuogės yra nenugalimos ir su jomis lengva persistengti. Tačiau rekomenduojamas porcijos dydis yra nuo 1,5 puodelio iki 2 puodelių, kiekviename puodelyje yra maždaug 10-20 vynuogių, priklausomai nuo dydžio. Nors viršijus šią ribą nėra pavojinga, galite jausti tam tikrą diskomfortą savo kūne.

Tyrimais pagrįstų juodųjų vynuogių privalumai:

Čia mes įtraukėme 20 moksliškai įrodyta juodųjų vynuogių naudą odai, plaukams ir sveikatai. Pažvelkime į juos.

juodųjų vynuogių nauda sveikatai

Juodųjų vynuogių valgymo nauda sveikatai:

Čia mes įtraukėme 16 geriausių juodųjų vynuogių naudos sveikatai. Pažvelkime į juos.

1. Juodųjų vynuogių nauda diabetui:

Mažos juodųjų vynuogių dalies pakanka cukraus kiekiui kraujyje kontroliuoti. Vynuogėse esantis resveratrolis yra atsakingas už tinkamą insulino lygio ir jautrumo insulinui pusiausvyrą. Žemas glikemijos indekso lygis čia jums naudingas. Gerai padidindamas kraujotaką, jis taip pat padeda subalansuoti kraujospūdžio lygį.

2. Geresnei smegenų funkcijai:

Daugelis profesionalų matė gerus juodųjų vynuogių rezultatus atmintyje, koncentracijoje ir žodiniame prisiminime. Dėl šios priežasties ši nauda yra viena iš geriausių ir verta čia paminėti. Migrena, demencija ir net toks mirtinas dalykas kaip Alzheimerio liga gali būti išgydyti juodosiomis vynuogėmis.

3. Juodosios vynuogės apsaugo nuo vėžio:

Įrodyta, kad reguliarus juodųjų vynuogių vartojimas padeda išvengti daugelio įvairių rūšių vėžio, įskaitant krūties, virškinimo trakto, plaučių, prostatos ir kasos vėžį. Tai yra vienas geriausių privalumų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

4. Svorio metimo stebuklai:

Tiems, kurie turi antsvorio ir ieško natūralaus būdo jį numesti, nėra nieko geriau, kaip gelbėti juodąsias vynuoges. Vaisiuose esantys antioksidantai padeda iš organizmo pašalinti toksinus ir susikaupusius riebalus bei teisingai numesti svorio. Štai kodėl sveikatos ekspertai primygtinai rekomenduoja juodąsias vynuoges svorio metimui.

5. Juodosios vynuogės tinkamam regėjimui:

Juodųjų vynuogių poveikis regėjimui yra gana teigiamas. Liuteinas ir zeaksantinas, esantys šiame vaisiuje, padeda išlaikyti teisingą regėjimą ir užtikrina tinkamą jūsų akių sveikatą.

6. Dėl geros širdies sveikatos:

Juodosiose vynuogėse yra fitocheminių medžiagų, kurios padeda apsaugoti širdies raumenis nuo bet kokios žalos. Jis taip pat sumažina blogojo cholesterolio kiekį, taip apsaugodamas širdį nuo įvairių ligų ir išpuolių.

7. Uždegimo kontrolė:

Juodosios vynuogės yra priešuždegiminio pobūdžio. Užsikrėtus išorine ar vidine infekcija, galima pasiimti juodųjų vynuogių sulčių ar vaisių salotų pavidalu, kad būtų sukurti sveiki rytiniai pusryčiai, kurie leistų kovoti su mikrobais ar bakterijomis. Juodosios vynuogės taip pat yra antibakterinės, o tai yra papildoma palaima.

8. Juodosios vynuogės imunitetui stiprinti:

Juodųjų vynuogių privalumai taip pat apima rūpinimąsi savo imunine sistema. Dabar pasaulis yra perpildytas ligų ir šiuo metu sugedusi imuninė sistema neabejotinai sukeltų jums bėdų kiekvieną kartą. Štai kodėl juodos vynuogės su stikline pieno gali būti puikus būdas pradėti dieną.

9. Vidurių užkietėjimo gydymas:

Dažnas bėgimas į vonios kambarį, kurio rezultatas yra neproduktyvus, gali būti priežastis, dėl kurios pavėlavote į savo biurą. Vidurių užkietėjimas gali būti klausimas, bet atsakymas yra čia. Juodųjų vynuogių nauda sveikatai taip pat apima vidurių užkietėjimo prevenciją ar skatinimą, nes ji veikia kaip detoksikatorius ir paprastai valo jūsų sistemą. Šiuo metu juodųjų vynuogių sultys skamba gana griežtai.

10. Natūralus kūno detoksikacija:

Jei laikotės dietos ir norite, kad susikaupę toksinai nepatektų iš jūsų sistemos, kas gali būti geresnis būdas tai padaryti, nei kad juodųjų vynuogių krūva puikiai išplautų jūsų sistemą. Juodųjų vynuogių antioksidantai ir antibakterinės savybės ištrauks iš jūsų sistemos užsispyrusias juodas vynuoges ir suteiks jums šviežumo bei lengvumo.

11. Juodosios vynuogės stipriems kaulams:

Stipresni kaulai yra vienas iš juodųjų vynuogių privalumų, kai suvartojus pakankamai juodųjų vynuogių, tyrimas parodė, kad jūsų kaulai stiprėja. Tai visų pirma atsitinka dėl jų kalcio sulaikančios savybės, leidžiančios jūsų kaulams atsitraukti ir kauptis kalcio kauluose, todėl jie tampa stipresni ir ištvermingesni.

12. Nevirškinimas ir dujos:

Kaip minėta anksčiau, geras detoksikacijos būdas visada apimtų švarų skrandį. Antioksidantų pagalba turi didžiulį vaidmenį, nes juodosios vynuogės gydo virškinimo sutrikimus ir dujas.

13. Sumažinkite cholesterolio kiekį:

Panašiai kaip cukraus kiekis kraujyje, juodųjų vynuogių nauda sveikatai taip pat įtraukia cholesterolio kontrolę į jų sąrašą. Flavonoidai ir antioksidantai yra puikaus skonio ir iš tikrųjų padėtų jums sumažinti cholesterolio kiekį.

14. Inkstų priežiūra:

Užtikrinti, kad jūsų inkstai gerai veiktų, yra dar viena pagalba, kurią jums gali suteikti juodoji vynuogė. Detoksikacija taip pat reikštų inkstų valymą nuo saugomų toksinų.

15. Būkite aktyvūs:

Juodosios vynuogės taip pat yra susijusios su nuovargiu. Dar kartą į mišinį įtraukiame antioksidantų, kurie ne tik suteikia energijos jūsų sistemai, bet ir skatina medžiagų apykaitą, kuri užtikrina tinkamą virškinimą ir lengvą sveiką kūną.

16. Juodosios vynuogės nuo astmos:

Terapinė juodųjų vynuogių sulčių be sėklų vertė taip pat reikštų reguliarų juodųjų vynuogių vartojimą, kad būtų galima kontroliuoti astmą.

Juodųjų vynuogių nauda odai:

Čia mes įtraukėme 3 geriausius juodųjų vynuogių privalumus odai. Pažvelkime į juos.

17. Juodųjų vynuogių nauda prieš senėjimą:

Juodosios vynuogės neabejotinai žinomos dėl senėjimą stabdančių savybių odai. Antioksidantų kiekis vynuogėse užtikrina, kad oda būtų stangri ir jaunatviška, be smulkių linijų ir raukšlių. Tai taip pat pagerina odos kraujotaką ir elastingumą. Didelis vitamino E kiekis vaisiuose taip pat padeda odai pridėti drėgmės ir tinkamai maitina.

18. Odos apsauga:

Vitamino C kiekis juodosiose vynuogėse padeda atsinaujinti ląstelėms. Tai tampa natūraliu odos kremu nuo saulės ir apsaugo ją nuo kenksmingų UVA ir UVB saulės spindulių. Tai taip pat užtikrina visišką odos ląstelių pažeidimo sumažinimą. Kasdien racione išbandykite dalį juodųjų vynuogių ir gaukite naudos be jokių pastangų!

19. Spuogai:

Vynuogės apskritai visada naudingos jūsų odai, būtent todėl spuogams gydyti būtinai turėtume naudoti veidui skirtas juodąsias vynuoges. Juodosios vynuogės, praturtintos antioksidantais, yra detoksikacinės ir valo veidą nuo visų mikrobų, kurie kaupiasi visą dieną. Dieną galite užbaigti juodųjų vynuogių detoksikacija, prieš pat eidami į lovą išgerti juodųjų vynuogių sulčių.

Juodųjų vynuogių nauda plaukams:

Čia mes įtraukėme juodųjų vynuogių naudą plaukams. Pažvelkime į juos.

20. Ilgi ir sveiki plaukai:

Juodosiose vynuogėse be sėklų esantys antioksidantai ir vitaminas C veikia ne tik sveikatą ir odą, bet ir plaukus. Tai pagerina kraujotaką ir taip stiprina plaukų folikulus. Dėl to padidėja plaukų augimas. Be to, jis gydo tokias problemas kaip niežėjimas ir sausumas, o sruogos tampa minkštos ir ilgos.

Šalutinis juodųjų vynuogių poveikis:

Dabar, kai žinote nuostabią juodųjų vynuogių naudą, taip pat žinote apie šalutinį poveikį, kurį gali sukelti persivalgymas. Taip pat nėštumo metu reikia būti labai atsargiems su juodųjų vynuogių skaičiumi, nes jų vartojimas dideliais kiekiais gali sukelti didelį diskomfortą. Kai kurie galimi juodųjų vynuogių padariniai yra šie:

 • Skrandžio sutrikimas
 • Viduriavimas
 • Galvos skausmai
 • Pilvo pūtimas
 • Raugėjimas
 • Dujos
 • Pilvo skausmas
 • Pykinimas
 • Sulėtėjęs kraujo krešėjimas

Nustebote, kaip jūsų mėgstamiausias vaisius jums toks naudingas? Šie neįtikėtini juodųjų vynuogių privalumai sveikatai verčia dar labiau nei anksčiau gerti juodųjų vynuogių, ar ne? Juodosios vynuogės yra sezoniniai vaisiai, todėl jomis reikia pasimėgauti dar neišnykus. Tikimės, kad patiksite jiems pagal savo skonį ir prisiminsite, kad ne visos vynuogės yra rūgščios!