„Triphala“ milteliai arba „Triphala churna“ yra populiari ajurvedos priemonė, plačiai naudojama vidurius laisvinančioms savybėms, tačiau ji turi daug kitų naudos sveikatai, pavyzdžiui, išgydo diabetą, gerina akių sveikatą ir pan. Ajurveda naudoja augalines priemones įvairioms ligoms gydyti-psichiškai ir fiziškai. Tai senovės Indijos medicinos sistema, praktikuojama mažiausiai 5000 metų. Triphala yra labai svarbi priemonė Ajurvedoje, nes padeda subalansuoti kūną valdančias energijas. Jis pagamintas iš žolelių vaisių, kurie turi įvairų gydomąjį poveikį. Leiskite mums daugiau suprasti apie „Triphala churna“ naudą sveikatai, odai ir plaukams.

Indijos Ajurvedos Triphala 1122351380

Kas yra Triphala milteliai?

„Triphala“, kaip rodo pavadinimai, yra trijų džiovintų ir miltelių pavidalo žolelių vaisių – Amalaki, haritaki ir bibhitaki – derinys.

Šie vaisiai yra žinomi dėl daugybės gydomųjų savybių ir gydomojo poveikio trims skirtingoms došoms ar energijoms, būtent: Vata, Pitta ir Kapha. Ajurvedoje liežuvis yra gyvybiškai svarbus informacijos šaltinis, nes skonis vaidina labai svarbų vaidmenį gydant. „Triphala“ yra viena iš nedaugelio ajurvedos priemonių, kurios apima visus penkis skonius – saldus, sūrus, rūgštus, kartokas ir aštrus.

Nustatyta, kad ši labai stipri formulė veikia visas kūno dalis – nuo odos, kaulų, skrandžio ir inkstų iki smegenų. Triphala taip pat žinoma dėl savo šviesinančio ir išgryninančio poveikio protui; ji vadinama amrita arba Abhaya, nes ji stiprina dvasinę sveikatą ir padeda įveikti mirties baimę. Ajurvedoje jis taip pat vadinamas vaistu nuo senėjimo.

Triphala miltelių ingredientai:

Ajurvedos koncepcija tiki skirtingų žolelių sąveika, kuri padeda padidinti gydomąjį ir gydomąjį žolelių poveikį. Kaip aptarta, Triphala milteliai taip pat yra trijų žolelių vaisių – Amalaki, haritaki ir bibhitaki – sąveika arba tobulas derinys; paprastai derinama lygiomis dalimis (1).

Šie vaisiai taip pat vadinami nemirtingumo vaisiais Ajurvedoje, kai jie derinami kartu, kad vienas iš kito išgydytų geriausią gydomąją naudą. Ši galinga formulė gali padėti daugeliui organizmo došų disbalanso. Pažvelkime į jo sudėtį išsamiai:

1. Amalaki:

Amla arba Indijos agrastas yra Indijos vaisius, plačiai naudojamas Ajurvedoje nuo tūkstančių metų. Jis randamas mažinant cholesterolio kiekį ir naudingas širdies sveikatai. Jame gausu vitamino C ir amino rūgščių, kurios padeda stiprinti kepenis. Taip pat nustatyta, kad šis vaisius turi stiprių priešvėžinių savybių, padedančių išvengti įvairių rūšių vėžio. Amla turi vėsinantį poveikį ir padeda subalansuoti pitta došą.

2. Haritaki:

Haritaki taip pat žinomas kaip „vaistų rūšis“ Ajurvedoje dėl galingų antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių. Jis naudojamas įvairioms sveikatos ligoms, tokioms kaip kepenų ligos, širdies ligos, skrandžio ligos, astma ir kt., Gydyti. Haritaki plačiai vartojamas vidurių užkietėjimui ir įvairiems virškinimo sutrikimams gydyti. Tai šildo gamtoje ir padeda nuraminti Vata Došą.

3. Bibhitaki:

Bibhitaki yra dar viena galinga ajurvedos priemonė, žinoma dėl savo detoksikacinių ir kraują valančių savybių, ir naudojama daugeliui sveikatos sutrikimų, tokių kaip diabetas, podagra, gleivių susidarymas ir kt., Gydyti. Tai taip pat yra viena geriausių antibakterinių ir antivirusinių vaistų Ajurvedoje. Bibhitaki taip pat yra labai stiprus smegenų tonikas. Tai šildo gamtoje ir padeda subalansuoti Kapha Dosha.

Cheminė Triphala Churna sudėtis:

Pažvelkime į trijų Triphala Churna sudedamųjų dalių, kurios prisideda prie įvairių vaistinių savybių, cheminę sudėtį:

1. Amalaki:

Amla arba Indijos agrastas moksliškai vadinamas Emblica Officinalis. Jame yra augalinių junginių, tokių kaip filembelio rūgštis, fenoliai, taninai, kurkuminoidai ir rutinas.

2. Bibhitaki:

Bibhitaki moksliškai vadinamas „Terminalia Billerica“. Jame gausu galingų augalinių junginių, tokių kaip gallo rūgštis, ellaginė rūgštis, lignanai, taninai ir flavonai (2).

3. Haritaki:

Haritaki arba Haradas moksliškai vadinamas Terminiliachebula. Jame gausu fitocheminių medžiagų, tokių kaip antocianinai, polifenoliai, terpenai ir flavonoidai.

Vaistinės Triphala Churna savybės:

„Triphala“ yra labai stipri formulė, turinti įvairių medicininių privalumų. Tai viena iš geriausių ajurvedos priemonių virškinimo sistemai reguliuoti ir imuninei sistemai stiprinti. Tai padeda numesti svorio, pašalindama riebalus, esančius audiniuose.

Triphala turi daug priešuždegiminių savybių, kurios padeda išvengti vėžio, išgydyti alergiją ir gydyti įvairias infekcijas. Tai taip pat labai naudinga širdžiai, nes padeda sumažinti cholesterolio kiekį ir kraujospūdį (3).

Triphala teigiamai veikia akis, pagerindamas regėjimą, gydydamas akių infekcijas ir kitus sutrikimus. Tai skatina plaukų augimą ir galvos odos būklę, pavyzdžiui, pleiskanas. Jis taip pat naudojamas kaip burnos skalavimo skystis gydant dantenas ir dantis. Triphala yra labai veiksminga priemonė nuo įvairių odos ligų.

Kaip pasigaminti „Triphala Churna“ namuose?

Triphala churna yra plačiai prieinama rinkoje su keliais ajurvedos prekių ženklais. Tai labai paprasta ajurvedos formulė, kurią labai lengva pasigaminti namuose. Mums reikia tik trijų džiovintų ingredientų – amla, bibhitaki arba haritaki. Nors daugeliu atvejų trys ingredientai imami lygiomis dalimis, santykis 3: 2: 1 yra labiausiai rekomenduojamas ir laikomas geriausiu. Pažvelkime į veiksmus, susijusius su Triphala miltelių paruošimu namuose:

Ingridientai:
 • 150 gramų džiovintos amlos/Indijos agrastų (Emblica Officinalis).
 • 100 gramų džiovintos baheda (Terminalia Bellirica).
 • 50 gramų džiovintų haradų (Terminalia chebula).
Metodas:
 • Pašalinkite visų trijų ingredientų sėklas.
 • Sumaišykite visus ingredientus, kad susidarytų lygus milteliai.
 • Laikykite šią „Triphala churna“ hermetiškame stikliniame inde.

Kaip vartoti Triphala miltelius?

„Triphala churna“ rinkoje yra skysto, tablečių, kapsulių ir miltelių pavidalo. Norint gauti maksimalią naudą, siūloma vartoti ekologišką Triphala churna miltelių pavidalu. Paprastai jis sumaišomas su šiltu vandeniu ir geriamas tuščiu skrandžiu. Triphala churna taip pat vartojama pasukose, meduje, ghee ar piene, priklausomai nuo gydymo metodikos ir ligos.

Kiek Triphala miltelių reikia vartoti kasdien?

Per dieną suvartojamas Triphala kiekis priklauso nuo jūsų gydomos būklės. Jei norite vartoti Triphala, kad palengvintumėte paprastus negalavimus, tokius kaip vidurių užkietėjimas, skrandžio problemos ir pan., Rekomenduojama dozė yra nuo 500 mg iki 1 g per dieną. Dozė skiriasi priklausomai nuo būklės, kurią norite gydyti, atsižvelgiant į ajurvedos praktiko nurodymus.

Kada vartoti Triphala miltelius?

 • Šios priemonės vartojimo dienos laikas priklauso nuo būklės, kurią norime gydyti.
 • Jei norite naudoti Triphala vidurius laisvinančiai ar toksiškai valyti, šią churna turite suvartoti naktį prieš miegą.
 • Triphala vartojimas naktį padeda reguliuoti skrandžio florą, gydyti gleivių sankaupas, valo plaučius ir gydo kvėpavimo sutrikimus..
 • Jei norite naudoti Triphala diabetui gydyti, cukraus kiekiui kraujyje reguliuoti ir kūno riebalams deginti, turite jį vartoti anksti ryte tuščiu skrandžiu.

„Triphala Churna“ privalumai:

Čia mes įtraukėme 20 nuostabių „Triphala“ miltelių naudos sveikatai, odai ir plaukams.

„Triphala“ miltelių privalumai

„Triphala Churna“ nauda sveikatai:

Čia yra mūsų 12 geriausių „Triphala“ miltelių naudos sveikatai. Pažvelkime į tai.

1. Padeda numesti svorio:

Triphala yra puiki priemonė numesti svorio. Tai padeda pagreitinti medžiagų apykaitą ir neleidžia kauptis riebalams. Tai labai geras valiklis, nes jis pašalina toksinus, kurie kaupiasi skrandyje, žarnyne ir storojoje žarnoje. Tai padeda pašalinti blogus riebalus ir sveikai įsisavinti maistą.

„Triphala“ taip pat labai veiksmingai degina pilvo riebalus ir tonizuoja skrandžio raumenis. Tai leidžia išskirti sotumo hormoną cholecistokininą, kuris signalizuoja smegenims, kad greičiau pasijustumėte sotūs. Tai apsaugo nuo persivalgymo. Kad sumažintumėte svorį ar padidintumėte riebalų deginimą, po kiekvieno pagrindinio valgio Triphala reikia gerti šiltu vandeniu.

2. Gydo vidurių užkietėjimą:

Triphala labai veiksmingai reguliuoja žarnyno judėjimą ir mažina vidurių užkietėjimą. Tai padeda išplauti iš žarnyno toksinus, nuodingas ir išmetamąsias dujas ir palengvina žarnyno evakuaciją. Tai labai veiksminga priemonė pašalinant nesuvirškintą maistą, kuris kaupiasi žarnyno sienelėse. Šis nesuvirškinto maisto kaupimasis sukelia mirtinus toksinus, sukeliančius įvairias organizmo ligas. Reguliarus Triphala vartojimas su šiltu vandeniu prieš miegą padeda detoksikuoti kūną ir pagerinti žarnyno judrumą (4).

3. Gydo diabetą:

Triphala yra labai veiksmingas valdant gliukozės kiekį diabetu sergantiems pacientams. Visi Triphala komponentai yra hipoglikeminiai, tai reiškia, kad jie skatina ląsteles geriau absorbuoti insuliną. Tai padeda sumažinti gliukozės kiekį kraujyje ir sumažinti insulino vaistų poreikį. „Triphala“ savybės taip pat slopina virškinimo fermentus, tokius kaip glikolitiniai. Tai padeda sumažinti gliukozės kiekį kraujyje.

4. „Triphala Churna“ nauda akims:

Triphala yra viena iš geriausių akių sveikatos priemonių (5). Tai labai veiksminga ajurvedinė priemonė regėjimui pagerinti. Jis taip pat padeda gydyti akių ligas, tokias kaip glaukoma, katarakta, akių infekcijos ir tt.

„Triphala“ milteliai taip pat yra labai veiksmingi gydant „kompiuterio ekrano sindromą“. Jei norite plauti akis „Triphala“, du arbatinius šaukštelius šios churna per naktį reikia mirkyti šiltame vandenyje, nukošti vandenį ir ryte plauti akis šiuo vandeniu.

5. Padeda virškinimui:

Triphala yra viena iš geriausių ajurvedinių vaistų nuo virškinimo ligų. Tai padeda pagerinti virškinimo sulčių sekreciją ir padeda geriau virškinti. Tai taip pat padeda išvalyti skrandį ir žarnyną nuo toksinų ir kitų nesuvirškintų maisto dalelių, kurios trukdo virškinimui. Triphala taip pat labai veiksmingai padeda geriau įsisavinti žarnyno mitybą. Labai gerai gydo gastritą, malšindamas vidurių pūtimą ir pilvo pūtimą. Tai taip pat labai veiksminga gydant rūgštingumą.

6. Gerina kaulų sveikatą:

Triphala turi daug priešuždegiminių savybių, padedančių gydyti įvairias uždegimines kaulų ligas, tokias kaip artritas, podagra, sąnarių skausmai ir kt. Šlapimo rūgšties kaupimasis yra pagrindinė tokių ligų kaip podagra ir artritas priežastis. Triphala padeda iš kaulų pašalinti šlapimo rūgšties perteklių ir palengvina uždegimą. Tai taip pat padeda maitinti kaulus ir palaiko geresnį kaulų struktūros formavimąsi.

7. Gydo šlapimo takų infekcijas (UTI):

Šlapimo takų infekcijas gali būti labai sunku gydyti šiuolaikine medicina, nes infekcijos linkusios tapti atsparios antibiotikams. Dauguma UTI sergančių pacientų remiasi alternatyviu gydymu ir tradicine medicina. UTI gali būti labai pavojinga, nes gali pažeisti inkstus ir kitus organizmo organus. „Triphala“ yra viena iš geriausių ajurvedos priemonių UTI gydyti, nes ji gydo pagrindinę ligos priežastį ir padeda visam laikui pašalinti infekcijas..

8. Triphala Churna su medumi:

Triphala ir medaus mišinys yra vienas iš geriausių Ajurvedos antioksidantų. Medus yra viena iš geriausių gamtos priemonių gydant įvairias infekcijas ir sveikatos sutrikimus. Triphala ir medaus mišinys padeda pašalinti iš organizmo laisvuosius radikalus ir kitus toksinus. Tai padeda pagerinti virškinimą ir pagerinti žarnyno veiklą. Jis taip pat labai veiksmingas gydant gerklės infekcijas ir gerklės skausmą.

9. „Triphala Churna“ vaikams:

Kadangi „Triphala“ yra vaistažolių mišinys, jį galima saugiai skirti vaikams vadovaujant ajurvedos gydytojui. Jis labai veiksmingas gydant vidurių užkietėjimą, skrandžio sutrikimus ir kitus virškinimo sutrikimus vaikams ir suaugusiems. Tai taip pat padeda gydyti opas ir kitas skrandžio ligas, atsiradusias dėl skrandžio rūgščių pertekliaus. Tai taip pat labai geras vaistas nuo vaikų anemijos. Kadangi Triphala degina riebalų perteklių ląstelėse, tai yra labai saugus vaikų nutukimo gydymo būdas.

10. Mažina cholesterolio kiekį:

Triphala yra daug linolo ir oleino rūgščių. Šios rūgštys labai padeda stiprinti širdies sveikatą ir užkirsti kelią širdies ligoms. Linolo rūgštis yra esminis junginys, padedantis padidinti gerojo cholesterolio kiekį organizme ir apsaugoti nuo blogojo cholesterolio, kuris turi žalingą poveikį širdžiai. Triphala churna taip pat labai veiksmingai mažina kraujospūdį, o tai labai svarbu palaikant širdies sveikatą.

11. Stiprina imunitetą:

Triphala yra daug vitamino C ir antioksidantų, kurie padeda pašalinti laisvuosius radikalus ir toksinus iš organizmo. Šis valymas labai stiprina imuninę sistemą. Triphala taip pat valo virškinimo organus ir padeda geriau įsisavinti bei įsisavinti maistines medžiagas iš maisto. Tai padeda pagerinti kraujotaką organizme ir sustiprinti įvairius organus. Taigi sukuriamas geresnis imunitetas organizme.

12. „Triphala“ miltelių nauda dantims:

Triphala turi daug antibakterinių, antivirusinių ir antimikrobinių savybių, kurios padeda puikiai prižiūrėti burną. Tai padeda pašalinti apnašas ir kitus kenksmingus mikrobus, kurie turi įtakos dantenų ir dantų sveikatai (6). Jis labai veiksmingai gydo dantenų ligas, tokias kaip gingivitas, burnos opos ir kitos dantenų ligos. Tai taip pat labai veiksmingas vaistas dantų ėduonies gydymui ir profilaktikai.

„Triphala Churna“ nauda odai:

Čia mes įtraukėme 4 populiariausius „Triphala Churna“ odos naudojimo būdus. Pažvelkime į tai.

1. Pagerina veido išvaizdą:

Triphala yra daug antioksidantų junginių, kurie labai efektyviai pašalina nešvarumus, riebalus ir kitus toksinus iš odos. Tai padeda išgydyti odos problemas, tokias kaip odos pigmentacija, tamsios dėmės, baltos dėmės, inkštirai ir kt. Dėl šių odos sąlygų veidas tampa nesveikas, negyvas ir nuobodus. Triphala yra labai veiksminga gydant tamsius ratilus ir paburkimus aplink akis. Visa tai padeda atgaivinti ir patobulinti veidą bei sustiprina grožį.

2. Odos balinimas:

Triphala yra labai veiksminga, kad oda būtų šviesi ir spindinti. „Triphala“ ir kokosų aliejaus veido pakuotė padeda detoksikuoti odos ląsteles ir sustiprinti senėjimą stabdančius komponentus. Ši veido kaukė yra puikus šveitiklis, suteikiantis odai jaunatvišką išvaizdą ir žėrinčią veido spalvą.

3. Gydo spuogus:

Triphala yra puikus antibakterinis ir antimikrobinis preparatas, jis padeda efektyviai valyti odą ir gydyti įvairias ligas, tokias kaip egzema ir spuogai. Triphala įsiskverbia į odos poras ir naikina bakterijas, sukeliančias spuogus, tamsias dėmes, spuogus ir kitas bakterines odos ligas.

4. Jaunina odą:

„Triphala“ yra puikus drėkiklis ir atjauninantis preparatas. Tai padeda pagerinti kraujotaką odos ląstelėse ir geriau drėkina. Dėl to oda tampa lygi, švelni ir blizgi. Jis labai veiksmingas gydant sausas odos ligas, tokias kaip įtrūkimai, pleiskanojanti oda, smulkios linijos, odos sausumas, nuobodu ir pažeista oda. Tai labai efektyvus minkštiklis, kuris ramina odą ir subalansuoja natūralius odos riebalus. Tai padeda odai atrodyti jaunai ir spindinčiai.

„Triphala Churna“ nauda plaukams:

Čia mes įtraukėme 4 geriausius „Triphala Churna“ plaukus. Pažvelkime į tai.

1. Padeda plaukams augti:

Triphala sudėtyje yra amla arba Indijos agrastų, kurie yra labai naudingi plaukų augimui. Jame yra daug mineralų ir vitaminų, ypač vitamino C, kuris pagerina galvos odos kraujotaką ir maitina plaukų folikulus. Tai padeda pagreitinti plaukų augimą.

2. Triphala milteliai nuo pleiskanų:

Aukštos antibakterinės ir antimikrobinės Triphala savybės padeda veiksmingai pagerinti galvos odą. Jis gydo galvos odos infekcijas, sukeliančias egzemą, pleiskanas ir tt. Jis valo galvos odą nuo nešvarumų ir riebalų, dėl kurių galvos oda pleiskanoja, ją niežina ir pan. Dėl visų šių savybių Triphala yra labai veiksminga galvos odos priemonė.

3. Apsaugo nuo plaukų slinkimo:

Triphala maitina galvos odą ir plaukus būtinomis maistinėmis medžiagomis. Tai padeda sustiprinti plaukų pluoštus ir plaukų folikulus. Taigi veiksmingai apsaugo nuo plaukų slinkimo ar lūžinėjimo. Tai taip pat sumažina galvos odos uždegimą, kuris gali sukelti plaukų slinkimą.

4. Triphala pudra žiliems plaukams:

Triphala yra puiki priemonė priešlaikiniam plaukų slinkimui gydyti ir užkirsti kelią. „Triphala“ miltelius galima sumaišyti su bet kokiu maitinančiu plaukų aliejumi, pavyzdžiui, kokosų aliejumi arba bhringraj aliejumi, ir reguliariai tepti ant galvos odos. Tokie galvos odos masažai su „Triphala“ milteliais padeda stimuliuoti plaukų pigmentaciją ir užkirsti kelią plaukų žilimui ar baltiems plaukams.

„Triphala Churna“ šalutinis poveikis:

Ajurvedos priemonės yra natūralūs ir augaliniai ingredientai, kurie yra saugūs. Bet koks galimas šalutinis poveikis atsiranda dėl netinkamos dozės ar naudojimo. Tačiau reikia laikytis tam tikrų atsargumo priemonių.

 1.  Kadangi Triphala milteliai yra lengvas vidurius laisvinantis vaistas, vartojant dideles dozes, jie gali sukelti viduriavimą.
 2. Žmonės, turintys kraujavimo sutrikimų, kuriems yra lengvas kraujavimo pavojus, turi vengti šios churnos, nes amla gali padidinti kraujavimą.
 3.  Kadangi „Triphala“ yra daug skaidulų, jis gali sukelti pilvo pūtimą ir kitus skrandžio sutrikimus, jei jis vartojamas didelėmis dozėmis.
 4. Triphala gali sutrikdyti tam tikrų kraują skystinančių vaistų veiksmingumą, todėl geriausia vengti šių miltelių, jei vartojate kraują skystinančių vaistų..
 5. Nėščios moterys, žindančios moterys ir kūdikiai turi vengti vartoti šiuos miltelius. Triphala gali kelti pavojų nėštumui ir vaisiaus sveikatai.

Geriausi „Triphala Churna“ prekės ženklai Indijos rinkoje:

Pažvelkime į kai kuriuos populiarius „Triphala churna“ produktus, kuriuos galima įsigyti Indijoje:

1. Patanjali Ajurvedos Triphala Churna:

„Patanjali“ yra populiarus Indijos ajurvedos produktų prekės ženklas, kurį įkūrė Baba Ramdev. „Patanjali Divya Triphala Churna“ yra geriausias produktas ir už priimtiną kainą. Be įvairių gydomųjų privalumų, jis ypač teigia, kad pagerina regėjimą ir akių ligas.

2. Dabur Triphala Churna:

„Dabur“ yra labai gerbiamas prekės ženklas Indijoje ir jau dešimtmečius siūlo ajurvedos gaminius. Dabur Triphala Churna teigia, kad specialiai gydo nevirškinimą ir vidurių užkietėjimą, valo storąją žarną ir harmonizuoja virškinimo funkcijas.

3. Ekologiška Indija Triphala Churna:

„Organic India“ yra sertifikuotas prekės ženklas, parduodantis ekologiškus produktus. Jame taip pat siūlomos kelios ajurvedos priemonės, viena iš jų – Triphala churna. Jis tiekiamas tinkamoje pakuotėje ir teigia, kad naudoja higieniškus ir ekologiškus ingredientus.

4. Himalajų Triphala Churna milteliai:

„Himalajai“ yra vienas populiariausių prekės ženklų Indijoje, parduodantis vaistažoles ir ajurvedą. Nuo 1930 m. Ji prisideda prie sveikatingumo rinkos. Šis prekės ženklas siūlo „Triphala churna“ tabletėmis. Jis teigia, kad palengvina vidurių užkietėjimą ir akių sutrikimus.

5. Zandu Triphala Churna:

„Zandu Pharmaceuticals“ yra seniausias ajurvedos prekės ženklas Indijoje. Jis buvo įkurtas 1864 m. Jame siūlomi keli ajurvedos gaminiai. Zandu Triphala churna teigia, kad palengvina došos disbalansą ir akių ligas. Jis taip pat yra lengvas vidurius laisvinantis vaistas.

6. Baidyanath Triphala Churna:

„Baidyanath“ yra prekės ženklas Indijoje, įkurtas daugiau nei prieš 100 metų. Šis produktas teigia, kad palengvina vidurių užkietėjimą, virškinimo sutrikimus ir skrandžio problemas. Jame yra daug vitaminų ir mineralų, tokių kaip geležis, cinkas, kalcis ir vitaminas C..

7. Jiva Triphala Churna:

„Jiva“ yra dar vienas gerbiamas Indijos prekės ženklas, parduodantis ajurvedos gaminius. Šis produktas teigia, kad subalansuoja visas tris došas ir yra naudingas kovojant su įvairiomis sezoninėmis ligomis. Tai padeda normalizuoti virškinimo funkcijas, gerina imunitetą ir pašalina toksinus iš organizmo.

8. Šri gamtos Ayur Triphala Churna:

„Triphala“ milteliai iš „Sri Nature Ayur“ teigia malšinantys vidurių užkietėjimą ir virškinimo sutrikimus. Tai taip pat padeda reguliuoti žarnyno judėjimą ir medžiagų apykaitą organizme. Tai taip pat padeda numesti svorio ir detoksikuoti kūną.

„Triphala“ yra geriausia ajurvedos priemonė, padedanti palaikyti bendrą kūno sveikatą. Dabar, kai supratote didžiulį teigiamą šios nuostabios priemonės poveikį, naudokite ją ir pasidalykite su mumis, kaip ji padėjo jums gydyti jūsų sveikatos būklę. Komentuokite žemiau ir pasidalykite šiuo straipsniu su draugais ir šeima, kad padėtumėte jiems pasinaudoti šia stebuklingąja priemone. Tai ne tik verta pabandyti, bet ir verta būti jūsų įprastine sveikatingumo medicina amžinai.