Kreminio obuolio mokslinis pavadinimas yra Annonareticulata. Šis nuostabus vaisius yra įvairių formų, tokių kaip sferinis, širdies formos, pailgas ir net netaisyklingas. Išorinis vaisiaus sluoksnis yra rudos arba geltonos spalvos, o minkštimas – grynai baltas. Vaisiaus viduje yra kelios sėklos ir kiekviena yra padengta minkštimo sluoksniu. Vaisių viduje gali būti apie 60–70 sėklų. Jūs gaunate malonų skonį, kaip pats kremas. Vaisiai valgomi tokie, kokie yra, bet taip pat naudojami daugeliui saldžių patiekalų visame pasaulyje. Indijoje rasite ledų, pieno kokteilių ir pan., Pagamintų iš šio nuostabaus vaisiaus. Taigi, kad ir kur būtumėte, išbandykite šį fantastišką vaisių ir mėgaukitės jo siūlomais obuolių obuolių privalumais.

Geriausi „Custard Apple“ privalumai

„Custard Apple“ pavadinimai skirtingomis kalbomis:

Nors varškės obuolys skirtingose ​​šalies vietose vadinami skirtingais pavadinimais, jis yra mylimas vienodai. Varškės obuolių botaninis pavadinimas Annonareticulata yra tai, ko daugelis nežino. Labiausiai paplitęs indiškas kreminio obuolio žodis yra Sitaphal arba net Ram Sitaphal. Sitaphal vaizdas daugeliui žmonių sukuria burnoje tirpstančią sceną. Sultingos vaisių skiltelės su gardžiu skoniu puikiai tinka karštą dieną. Paverskite juos sūrio pyragu, ledais ar net pieno kokteiliu ir turėsite geriausią norimą desertą.

 • Hindi – Sitaphal
 • Manipuri – Šarifa
 • Asamiečių – Katal
 • Tamilų – Sitapalamas
 • Telugu – Sitaphalamu
 • Bengalų – Ata
 • Malajalamas – SitaPašamas
 • Pandžabas – Šarifa
 • Maratų – Sitaphala

Kas yra cukrinis obuolys?

Taigi, jei norite sužinoti, kas yra cukrinis obuolys, geriausias būdas yra jo paragauti. Sūrio obuolių sultys iš vaisių minkštimo burnoje yra tiesiog geriausias jausmas. Jei pamatysite obuolių su obuoliais nuotraukas, pastebėsite keletą dalių, į kurias vaisiai yra suskirstyti. Kiekvienas iš jų turi minkštą vaisių dalį ir sėklą.

Įvairių rūšių kreminiai obuoliai:

Rinkoje ir visame pasaulyje galite rasti įvairių rūšių varškės obuolių. Jei norite sužinoti apie varškės obuolius, pažvelkite į įvairias čia paminėtas rūšis. Kitos rūšys yra „Cherimoya“, „Soursop“, „Sweetsop“, „Alligator apple“, „Atemoya“ ir kt. Kiekvienas iš jų turi savitą skonį ir skonį. Jei pažvelgsite į varškės obuolių paveikslą ir įvairias rūšis, pamatysite juose panašumų. Pabandykite kiekvienam įsivaizduoti, koks jų skonis. Varškės obuolių nuotrauka suteiks jums žinių apie tai, kaip atrodo ir jaučiasi įvairios veislės.

Ar vanilinis obuolys yra naudingas sveikatai?

Taip, varškės obuolys yra vienas iš gerų vaisių jūsų gerovei. Varškės obuolių milteliai yra puikus būdas suteikti kūdikiams vaisių skonį. Kreminiame obuolyje yra įvairių maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminas C, kalis ir magnis. Visa tai padeda jums atrodyti sveikai ir išlaikyti odą bei plaukus stiprius.

„Custard Apple“ svarba:

Garstyčių obuolių pavadinimų yra daugybė, tačiau visi jie rodo, kad vaisius labai mėgsta visi. Saldus kreminis obuolys yra geras būdas gauti vitaminų C ir A. Iš šio vaisiaus taip pat gaunate magnio ir kalio. Indijoje yra tiek daug varškės obuolių veislių, kad nustebsite paragavę kiekvieno iš jų. Skirtingos varškės obuolių rūšys suteikia jums skonį ir skonį, kaip niekas kitas. Peržiūrėkite obuolių su obuoliais vaisių nuotraukas, kad žinotumėte, kokie yra geriausi ir kaip juos skinti prinokusius. Iš šių nuostabių vaisių gaukite visas reikalingas maistines medžiagas.

Kaip valgyti obuolių kremą?

Geriausias būdas valgyti varškės obuolių vaisius yra tokie, kokie yra. Patikrinkite, ar vaisiai prinokę. Palietus jis turi būti šiek tiek minkštos pusės. Atidarykite jį rankomis ir pamatykite keletą vaisių minkštimo dalių. Kiekviena dalis yra balta vaisių ir minkštimo dalis, kurią galite vartoti. Jame yra sėkla, kurią reikia išmesti. Taip pat galite šaukšteliu išgriebti vaisius. Indiškas varškės obuolys yra labai minkštas ir skanus. Taigi, sužinokite, kaip valgyti kreminius obuolių vaisius, kad jie būtų kuo geresni.

Geriausias laikas valgyti kreminį obuolį?

Geriausias laikas valgyti varškės obuolius yra rugpjūčio – spalio mėnesiais. Kreminiai vaisiai yra geriausi šiuo metų laiku. Visomis šalies vaisių prekyvietėmis galite įsigyti rankomis išrinktų saldžių vaisių. Taigi gaukite visą varškės obuolių maistinę vertę, kai vaisiai yra sezono metu, nes tada kremo maistinė vertė yra geriausia. Žemiau pateikiame obuolių varškės mitybos faktus. Tai jums pasakys, kad kreminis obuolys yra naudingas sveikatai. Vaisiai tinkamu metų laiku visada yra geras skonio ir maistinių medžiagų pasirinkimas.

Kreminių obuolių maistinės vertės:

Sūrio obuolio maistinė vertė nurodyta jūsų naudai:

1 kremo obuolių Sudėtyje yra apie:

 • Kalorijos: 146
 • Bendras riebalų kiekis: 0,4 g
 • Sotieji riebalai: 0,1 g
 • Polinesočiųjų riebalų: 0,1 g
 • Mononesočiųjų riebalų: 0,2 g
 • Baltymai: 3,2 g
 • Cholesterolis: 0 mg
 • Angliavandeniai: 37 g
 • Geležis: 4 %
 • Magnis: 8 %
 • Kalcis: 3 %
 • Vitaminai: A- 0 %, C- 93 %, B6-15 %

Nuostabūs „Custard Apple“ privalumai sveikatai:

Čia mes įtraukėme 21 kreminį obuolį, skirtą odai, plaukams ir sveikatai. Pažvelkime į juos.

kremo obuolių nauda sveikatai

1. „Custard Apple“ diabetui:

Obuolių obuolių svarba jūsų mityboje gali būti vertinama diabetu sergantiems pacientams. Kadangi varškės obuoliuose yra daug maistinių skaidulų, tai padeda sulėtinti cukraus pasisavinimą. Tai savo ruožtu sumažina tikimybę susirgti 2 tipo cukriniu diabetu. Taigi, turėdami kremo obuolį, galite padaryti daug gero. Patikrinkite šias obuolių obuolių naudą sau ir pažiūrėkite, kaip jūsų gyvenimas tampa sveikesnis.

Kaip vartoti „Custard Apple“ sveikatos problemoms:

 • Vaisius galima valgyti sunokusius tokius, kokie jie yra.
 • Geriau jį turėti nepridedant cukraus desertų pavidalu.

2. Obuolių kremas nuo vėžio:

Varškės obuolys turi tam tikrų junginių, žinomų kaip vėžio prevencija. Tai alkaloidai ir acetogenino junginiai, kurie veikia prieš vėžines ląsteles, tačiau nekenkia sveikoms ląstelėms. Galingi antioksidantai, esantys kremo obuoliuose, taip pat padeda išvengti vėžio rizikos. Pažiūrėkite, kaip kreminio obuolio nauda suteikia jums naują gyvybę. Taigi varškės obuolių naudojimas jums labai padeda.

Kaip vartoti „Custard Apple“ sveikatos problemoms:

 • Kasdien valgant kreminį obuolį galite parodyti, koks yra jo poveikis sveikatai.
 • Išgriebkite minkštimą ir mėgaukitės juo.

3. Kremas obuoliai nėštumo metu:

Taip pat galima pastebėti obuolių kremo panaudojimą nėštumo metu. Kreminiai vaisiai motinai ir kūdikiui suteikia vitamino C ir A. Kalis ir magnis, būtini kūdikio augimui, taip pat yra nuostabūs, todėl kreminis obuolys nėštumo metu yra geras pasirinkimas. Taigi vaisiai gali būti gera idėja motinai ir kūdikiui. Sūrio obuolių lapų naudą močiutės nuo senų laikų perdavė savo dukroms.

Kaip vartoti „Custard Apple“ sveikatos problemoms:

 • Kasdien išgerti kaušelį ar du vaisius yra geriausias būdas iš vaisių gauti visas maistines medžiagas.

4. Sumažina cholesterolio kiekį:

Custard obuolių pranašumai yra tai, kad jie turi niacino ir maistinių skaidulų, kurios puikiai tinka cholesterolio kiekiui sumažinti. Jei esate žmogus, linkęs į aukštą cholesterolio kiekį, valgant kreminį obuolį jums gali labai padėti. Pabandykite tai įtraukti į savo dienos racioną arba bent jau du kartus per savaitę. Niacinas sumažina trigliceridų kiekį ir sumažina cholesterolio kiekį.

Kaip vartoti „Custard Apple“ sveikatos problemoms:

 • Valgykite vaisių bent kelis kartus per savaitę, kad jūsų širdžiai būtų naudinga sveikata.

5. Pagerina regėjimą:

Kreminio obuolio valgymo nauda taip pat pastebima regėjimui. Yra žinoma, kad varškės obuolys puikiai tinka regėjimui. Tai padeda kontroliuoti regėjimą ir sumažina lęšio apkrovą. Kasdienį vaisių racioną galite turėti obuolių su obuoliais. Įtraukite jį sezono metu ir pamatysite savo sveikatos skirtumus. Vaisiuose yra daug maistinių medžiagų, kurios puikiai tinka jūsų akių sveikatai.

Kaip vartoti „Custard Apple“ sveikatos problemoms:

 • Valgykite vaisius pieno kokteilių, ledų pavidalu arba tiesiog tokius, kokie jie yra.

6. Apsaugo nuo artrito:

Taip pat rasite naudos iš sitaphal jūsų kaulų sveikatai. Obuolių obuoliuose esantis kalcis padeda jūsų kaulams, o tai gali padėti jums, jei sergate artritu. Kaulų degeneracija ir skausmas, susijęs su artritiniu skausmu, žymiai sumažėja naudojant kremo obuolį. Taigi patikrinkite cukraus obuolių naudą jūsų kaulams. Turėdami skirtingus paruošimo būdus, būsite malonu gauti vaisių.

Kaip vartoti „Custard Apple“ sveikatos problemoms:

 • Jūs galite turėti obuolių kremą kaip vaisių, arba pridėti jį prie pieno kokteilių.
 • Pienas padidina kalcio kiekį, kuris yra naudingas kaulams.

7. Stiprinti imunitetą:

Cukraus obuolių nauda sveikatai yra puiki žmonėms, kurių imunitetas yra žemesnis. Įvairios maistinės medžiagos obuolių kremuose idealiai papildo jūsų kasdienę mitybą. Imuniteto sutrikimus geriausia gydyti natūraliu būdu. Taigi į savo racioną įtraukite kreminio obuolio ir pamatysite, kaip galite sustiprinti imunitetą. Sukurkite skanų kokteilį arba pasigaminkite malonių ledų šiam viliojančiam desertui.

Kaip vartoti „Custard Apple“ sveikatos problemoms:

 • Supjaustykite vaisius ir turėkite visas minkštimo dalis.
 • Norėdami pasigaminti, galite pasigaminti kokteilį su pienu.

8. Gydyti anemiją:

Kadangi varškės obuolys veikia kaip aušinimo skystis ir stimuliatorius, jis padeda gydyti anemiją. Vienas iš sitaphal naudos sveikatai yra turtingas geležies šaltinis. Tai padeda gydyti anemiją. Hematininės ir atsikosėjimą skatinančios cukraus obuolių savybės naudingos daugumai anemija sergančių žmonių. Cukraus obuolių vaisių nauda sveikatai puikiai tinka vaikams ir jauniems suaugusiems, kurie yra smulkmeniški pasirinkdami maistą ir skonį.

Kaip vartoti „Custard Apple“ sveikatos problemoms:

 • Šio vaisiaus galite gauti įvairiais būdais, kaip minėta aukščiau.
 • Kokteiliai, ledai ar pieno kokteiliai yra geras pasirinkimas.

9. Gerinti virškinimą:

Kad virškinimas būtų geresnis, jums reikia ląstelienos, kuri padės žarnyno judėjimui. Kai tuštinatės tinkamai, vidurių užkietėjimo problemos išnyksta. Varškės obuoliuose yra vario ir maistinių skaidulų. Šios dvi maistinės medžiagos padeda žarnyno judėjimui. „Sitaphal“ parodo mums, kaip gali būti naudinga pasinaudoti „sitaphal“ nauda sveikatai. Taigi patikrinkite sitaphal naudojimą ir pagerinkite virškinimą.

Kaip vartoti „Custard Apple“ sveikatos problemoms:

 • Kreminių obuolių vaisių nauda gali būti paprastų vaisių forma.
 • Nenaudokite jo pieno kokteiliuose ar kokteiliuose, nes pats pienas gali sukelti vidurių užkietėjimą.

10. Padeda priaugti svorio:

Varškės vaisiai naudingi tiems žmonėms, kurie nori natūraliai priaugti svorio. Kasdien valgant kreminį obuolį ir medų, jūs gausite reikiamas kalorijas, kad priaugtumėte svorio. Kreminio obuolio nauda sveikatai yra kalorijos, kurias galite sveikai pridėti prie savo kūno. Abu šie saldūs ir skanūs ingredientai, kurių niekas nenorės vengti. Taigi priaugkite svorio natūraliai ir skaniai.

Kaip vartoti „Custard Apple“ sveikatos problemoms:

 • Supilkite kremo obuolio minkštimą ir į jį įpilkite medaus.
 • Gerkite tai kasdien, kad padidintumėte svorį.

11. Stiprinti smegenų sveikatą:

Kreminės obuolių sultys naudingos žmonėms, gyvenantiems įtemptą gyvenimą, kupiną įtampos ir problemų. Sūrio obuolių valgymo pranašumai leidžia pagerinti jūsų smegenų sveikatą. Valgymo kremo nauda reiškia, kad visos maistinės medžiagos yra absorbuojamos kraują. Tai padeda smegenims augti ir išlikti stiprioms. Neurologinės problemos tampa mažiau lengvos. Pastebėta, kad sūrio obuolių vaisių naudojimas smegenims yra teigiamas ir naudingas.

Kaip vartoti „Custard Apple“ sveikatos problemoms:

 • Įtraukite vaisius į savo kasdienį racioną ir supilkite juos į žalią formą- samteli arba tiesiog sumaišykite su medumi.

12. Gera širdies ir kraujagyslių sveikata:

Kreminiame obuolyje yra magnio, kuris yra puiki širdies mityba. Tai padeda išlaikyti sveiką širdį ir išvengti širdies sustojimo. Vitaminas B6 yra dar viena maistinė medžiaga, naudinga širdžiai, nes ji neleidžia kauptis homocisteinui. Obuolių obuolių vaisių nauda sveikatai yra puiki žmonėms, sergantiems širdies ligomis. Kremas gali būti naudojamas žmonėms ar šeimos nariams, kurie taip pat gali būti linkę į širdies problemas.

Kaip vartoti „Custard Apple“ sveikatos problemoms:

 • Pasirinkite prinokusius vaisius ir įtraukite juos į savo kasdienę mitybą, kad jaustumėtės sveikai.

4 populiariausi „Custard Apple“ privalumai odai:

Čia mes įtraukėme 4 geriausius kremo obuolių privalumus odai. Pažvelkime į juos.

1. Gydykite spuogus:

Viena iš obuolių valgymo naudos sveikatai yra tai, kad jie teigiamai veikia jūsų odą. Spuogai gali būti gydomi kremu obuoliais, nes juose yra vitaminų. Tai padeda išgydyti spuogus ir pašalinti ant paviršiaus susidariusį pūlį. Vaisius galite suvartoti arba tepti ant paviršiaus. Riebalai yra reguliuojami, todėl sumažėja spuogų, todėl oda tampa švari.

Kaip taikyti:

 • Išgriebkite vaisių minkštimą ir sutrinkite šakute.
 • Šią pastą tepkite ant švarios odos ir palikite išdžiūti.
 • Nuplaukite vandeniu.

2. Užkirsti kelią senėjimui ir išlaikyti odą jaunatvišką:

Kad atrodytume jaunatviškai, mums reikia kolageno, kuris kaupiasi mūsų sistemoje. Kolageno galime gauti iš kreminio obuolio, nes jame gausu vitamino C. Kolagenas yra tikrasis baltymas, kurio mums reikia sveikai odai. Tai taip pat užkirs kelią senėjimui. Obuolių kremas odai yra puikus būdas gauti kolageno. Gaukite naudos ją suvartodami arba tepdami.

Kaip taikyti:

 • Vaisių vartojimas yra geresnis būdas gauti kolageno į jūsų sistemą.
 • Priešingu atveju galite tepti vaisių pastą ant veido ir kaklo.
 • Nuplaukite, kai tik išdžius.

3. Gydo odos infekcijas:

Sūrio obuolių nauda odai yra puiki, kai sergate kai kuriomis odos infekcijomis. Jie gali būti išgydyti dėl vitaminų, esančių kreminiuose obuoliuose. Tai padeda greičiau išgydyti infekcijas. Vitaminas C puikiai veikia odą ir suteikia jai reikiamą maistą. Taigi vaisiai, kuriuose gausu vitamino C, yra tikrai gera idėja žmonėms, sergantiems odos infekcijomis. Pridėkite jį prie savo dienos raciono ir pamatysite skirtumą.

Kaip taikyti:

 • Užtepkite pastos sluoksnį ant visos odos.
 • Palikite pusvalandžiui, tada nuplaukite šiltu vandeniu.

4. Išlaiko odos vėžį:

Kai oda padidina kolageno kiekį, ji padeda atstatyti odos sluoksnius. Obuolių obuoliuose esantis vitaminas C yra tikrai geras būdas padidinti kolageno kiekį odoje. Taigi, vaisių vartojimas taip pat gali padėti išvengti odos vėžio. Kreminis obuolys naudingas odos vėžiui, nes suteikia odai gydomųjų savybių. Šis gydymas padeda sustiprinti odos barjerus ir kovoti su bet kokiu vėžiu, turinčiu įtakos ląstelėms.

Kaip taikyti:

 • Norint gydyti odos vėžį, geriau vaisius vartoti, o ne tepti tiesiai ant odos.

5 populiariausi kremo obuolių privalumai plaukams:

Čia mes įtraukėme 5 geriausius kremo obuolių privalumus plaukams. Pažvelkime į juos.

1. Apsaugo nuo ankstyvo pilkėjimo:

Priešlaikinis pilkėjimas žmogui atsiranda, kai vario organizme nepakanka. Maisto produktai, kuriuose yra daug vario, gali padėti sustabdyti ankstyvą plaukų žilimą. Melaninas – tai kūnas, suteikiantis plaukams, akims ir odai reikalingą spalvą. Kreminiame obuolyje yra vario ir tai padidina melanino kiekį. Taigi kremo obuolių vartojimas yra naudingas plaukams ir suteikia jiems žvilgesio.

Kaip taikyti:

 • Vaisių pastą galite tepti ant galvos odos ir palikti kurį laiką.
 • Paprastai nuplaukite šampūnu.

2. Gydykite galvos odos infekcijas:

Vitaminas C, esantis varškės obuoliuose, daro stebuklus galvos odai. Obuolių obuoliuose esantys antioksidantai taip pat padeda sustabdyti bet kokias galvos odos infekcijas. Kadangi riebalai reguliuojasi, galvos oda gali gerai kvėpuoti ir atsikratyti negyvų odos ląstelių bei bakterijų. Tai suteikia galvos odai gaivumo, kur plaukų šaknys gali gerai augti. Taigi kremo obuolių vartojimas yra puikus būdas išvengti pleiskanų ir kitų galvos odos infekcijų.

Kaip taikyti:

 • Ant galvos odos užtepkite vaisių pastos ir palikite pusvalandžiui.
 • Nuplaukite įprastu šampūnu.

3. Užkirsti kelią utėlėms:

Obuolių fermentai ir antioksidantai puikiai pašalina galvos odą ir apsaugo nuo utėlių užkrėtimo. Taigi kartkartėmis užtepkite vaisių pastos, kad galvos oda būtų be problemų. Jis stiprina galvos odą ir taip pat palaiko sveiką. Sveika galvos oda lengvai atbaidys nuo bet kokio užkrėtimo ar utėlių.

Kaip taikyti:

 • Du kartus per savaitę galite užtepti vaisių pasta ant galvos odos ir palikti.
 • Maždaug po valandos galite nuplauti įprastu šampūnu ir vandeniu.

4. Siekiant geresnio kolageno lygio:

Kreminiame obuolyje gausu vitamino C. Valgydami vaisius, gausite šio vitamino C privalumų, nes jūsų sistemoje kaupiasi kolagenas. Kolagenas susidaro dėl vitamino C, todėl obuolių kremas yra geriausias būdas suteikti jūsų sistemai reikiamą kolageno kiekį. Daugumai žmonių, turinčių odos problemų, kolageno kaupimasis yra geriausias atsakymas. Taigi gaukite saldų vaistą savo odos problemoms gydyti su kremo obuoliu.

Kaip taikyti:

 • Galite tepti obuolių tyrę ant odos, kad gautumėte vitamino C, arba galite vartoti vaisius, kad gautumėte didžiausią naudą.

5. Skatinti plaukų augimą:

Plaukų augimui geriausiai tinka antioksidantai ir vitaminas C, esantis kreminiame obuolyje. Vario kiekį galvos odoje galite gauti iš kreminio obuolio, kuris pagerins melanino gamybą. Taip gausite gerai dažytus plaukus, kurie taps stipresni ir sodresni. Taigi, jei kasdien turėsite kreminio obuolio, tai padės plaukams augti ir blizgėti.

Kaip taikyti:

 • Paruoškite minkštimo vaisių tyrę ir tepkite ant galvos odos.
 • Palikite pusvalandžiui, tada nuplaukite šiltu vandeniu.
 • Pakartokite tai du kartus per mėnesį.

„Custard Apple“ šalutinis poveikis:

Taigi, nors matėme, kad kreminio obuolio cholesterolio ir obuolių vėžio nauda yra naudinga, jo per didelis kiekis taip pat nėra gerai.

 • Sūrio obuolių trūkumai yra tai, kad per didelis svorio padidėjimas taip pat suteiks jums problemų.
 • Šalutinis kremo obuolių poveikis taip pat apima geležies perdozavimą ir dėl to kylančias komplikacijas.
 • Vienas iš šalutinio kremo obuolių poveikio yra tas, kad kalis gali būti perdozuotas ir gali trukdyti kitiems vaistams, kuriuos galite vartoti. Taigi apskritai varškės obuolio trūkumai gali sukelti kitų problemų.
 • Patartina atsižvelgti į visus kitus veiksnius ir tada vartoti vaisius.

Varškės obuolys yra tikrai skanus vaisius, kurį mėgsta daugelis. Turėdami vaisių dėl savo skonio, jūs gaunate papildomą pranašumą iš visų paslėptų naudos sveikatai. Kreminiame obuolyje yra daug maistinių medžiagų, ir tai yra jūsų kūno nauda. Taigi gydykite daugelį savo sveikatos problemų, įskaitant plaukų ir odos problemas, tik su obuolių kremu. Naudojant pastą plaukams ir odai, jūsų plaukai gali tapti blizgūs ir stiprūs, o oda – skaidresnė.