Mokslinis kokoso pavadinimas yra „Cocos Nucifera“. Priklauso Arecaceae šeimai. Kokosas daugiausia kilęs iš pietryčių Azijos. Jis turi įvairius pavadinimus įvairiomis kalbomis, pavyzdžiui, Kobbari Bondam Neeru Telegu, Nariyal Pani hindi kalba, Tenkay Tanner tamilų kalba, Karikkin Vellam malajalių kalba, YeLeneeru kanadoje ir kt. Kokosų vanduo buvo de facto natūralus gėrimas šimtmečius , todėl tik neseniai buvo atrasta daugiau kokosų vandens privalumų. Tai taip pat yra svarbus įvairių rūšių dirbtinių gazuotų ir sportinių gėrimų pakaitalas.

Kokosų vandens nauda sveikatai

Kokosų vanduo yra labai mažai kaloringas, palyginti su dirbtiniais gėrimais, todėl jį naudoja daugelis sportininkų. Tai taip pat skanu, todėl jums nereikia jaudintis dėl skonio receptorių dilgčiojimo. Toliau pateikiama geriausia informacija, kurią galite maitinti patys, kas yra kokosų vanduo.

Kas yra kokosų vanduo?

Kokosų vanduo apibrėžiamas kaip skaidrus skystis arba skystis, esantis kokoso minkštimo viduje. Jame yra daug maistinių medžiagų, todėl jis taip pat žinomas kaip natūralus gėrimas. Kokosų vanduo surenkamas natūraliai per lietaus vandenį ir kokoso augalo išskyras. Kokosų vandenyje gausu įvairių mineralų ir maistinių medžiagų.

Ar kokosų vanduo naudingas sveikatai?

Ar kokosų vanduo yra sveikas? Taip išties. Kokosų vanduo yra maistingas mūsų organizmui. Jame yra įvairių būtinų elektrolitų, maistinių medžiagų, amino rūgščių, fitohormonų, citokinų ir daug kitų junginių. Šie junginiai padeda organizmui duoti naudos natūraliai, be kenksmingų cheminių medžiagų, todėl kokosų vanduo yra skanus gėrimas.

Kokosų vandens svarba organizmui:

Kokosų vanduo yra labai svarbus organizmui, tačiau pagrindinis jo privalumas būtų hidratacijos atkūrimas. Po tolesnių ir ilgesnių pratimų kokosų vandens maistinė vertė padės iš prakaito iš organizmo papildyti visus prarastus elektrolitus ir padės organizmui atgauti savo struktūrą. Kodėl kokosų vanduo yra sveikas? Elektrolitai yra gyvybiškai svarbūs ir būtini mineralai, kurie atlieka keletą vaidmenų mūsų organizme ir taip pat palaiko sveiką skysčių balansą. Jame yra mineralų, tokių kaip kalis ir natris, kurie padeda palaikyti optimalų kraujospūdį organizme.

Kaip gerti kokosų vandenį?

Galite lengvai išgerti kokosų vandens, tiesiog nuplėšę minkštimą ir surinkę visą kokosų vandenį į indą ir išgerdami jį šiaudeliu. Procesas yra labai paprastas, todėl jam nereikės dėti daug pastangų. Taip pat nereikia maišyti jokių ingredientų su natūraliai pagamintu kokosų vandeniu.

Kiek kokosų vandens turėčiau gerti per dieną?

Jūs visada turėtumėte gerti kokosų vandenį anksti ryte, tuščiu skrandžiu, nes tai duos didžiausios naudos. Be to, per didelis gėrimas kokosų vandens gali turėti realų šalutinį poveikį organizmui, todėl daugumai žmonių užteks ne daugiau kaip 2,5–3 litrų kokosų vandens per dieną..

Geriausias laikas gerti kokosų vandenį:

Kaip minėta anksčiau, kokosų vandenį geriausia gerti anksti ryte, tuščiu skrandžiu. Vėliau visą dieną galite gerti kokosų vandenį, kai jaučiatės ištroškę arba atlikę intensyvią treniruotę. Kokosų vandens maistinė nauda yra natūralus gėrimas, todėl jums nereikia tam tikro laiko gerti kokosų vandenį. Tiesiog nepamirškite apribojimų.

Kokosų vandens mitybos faktai:

1 puodelio (240 ml) maistinio kokoso vandens kiekio yra:

Vitaminai kokosų vandenyje: 16,2 mg arba 31 % vitaminų (vitamino C, tiamino, riboflavino, niacino, B6, folio, pantoteno rūgšties, cholino ir kt.)

Baltymai kokosų vandenyje: 1,7 gramo arba 3 % baltymų (fenilalanino, valino, arginino, alanino, asparto rūgšties, glutamo rūgšties, glicino, serino ir kt.)

Kalcis kokosų vandenyje: Kokosų vandenyje yra 57,6 mg arba 6 % mineralų.

Pluoštas kokosų vandenyje: 2,6 gramo arba 11 % viso angliavandenių kiekio.

Kokosų vandens kalorijos: 45,6 arba 191 kJ kalorijų, kurios sudaro 3 % skysčio.

Riebalai ir riebalų rūgštys kokosų vandenyje: Bendras riebalų kiekis yra 0,5 gramo arba 0,1 % viso skysčio.

Angliavandeniai kokosų vandenyje: Bendras angliavandenių kiekis yra 8,9 gramo arba 3 % viso skysčio.

Kalis kokosų vandenyje: 600 mg arba 17 % bendro mineralų kiekio.

Natris kokosų vandenyje: 252 mg arba 11 % bendro mineralų kiekio.

Kokosų vandens nauda odai, plaukams & Sveikata:

Kokosų vandens privalumai 2

Čia mes išvardijome 15 geriausių naudos sveikatai geriant kokosų vandenį. Pažvelkime į juos.

Kokosų vandens nauda sveikatai:

1. Skatina hidrataciją:

Be jokios abejonės, pagrindinė dehidratacijos priežastis yra vandens kiekio sumažėjimas organizme. Tai gali būti dėl daugelio priežasčių, dėl to, kad trūksta geriamojo vandens, arba dėl to, kad per daug vandens netenkama išsiskiriant. Kokosų vanduo gali padidinti hidrataciją organizme, kad būtų išvengta problemų.

Kaip vartoti kokosų vandenį:

 • Kalbant apie šią problemą, išgėrę stiklinę kokosų vandens, galėsite atkurti visas esmines druskas ir maistines medžiagas.
 • Didelis vandens kiekis kokosų vandenyje padės jums papildyti savo kūną.

2. Palaikykite širdies sveikatą:

Norėdami išlaikyti sveiką ir gyvą širdį, turite įsitikinti, kad valgote maistingą maistą ir taip pat reguliariai mankštinatės. Tyrimai įrodė, kad nariyal pani nauda padeda sumažinti širdies priepuolių riziką, mažina kraujospūdį ir taip pat mažina hipertenziją. Taigi, kokosų vanduo padeda užpulti mikrobus ir palaiko širdies sveikatą. Net kokosų vanduo palaiko tinkamą kraujotaką.

Kaip vartoti kokosų vandenį:

 • Kartą per dieną geriant šviežią ir švelnų kokosų vandenį, pagerės širdies darbingumas.

3. Užkirsti kelią inkstų akmenims:

Kokosų vandens nauda sveikatai taip pat gali padėti išvengti bet kokių inkstų akmenų. Neabejotina, kad inkstų akmenys sukelia daug skausmo ir gali sukelti sveikatos problemų. Štai kodėl geriamojo kokosų vandens pranašumai padės jums sušvelninti šią problemą. Jei esate akmenų auka, gerkite kokosų vandenį kiek galite. Inkstų akmenys susidaro dėl to, kad inkstuose kaupiasi įvairūs kristalai, kurie nėra išplaunami per šlapimą. Kokosų vandens gėrimo nauda sumažina kristalų kaupimąsi inkstuose.

Kaip vartoti kokosų vandenį:

 • Kokosų vandens gėrimas du kartus per dieną padės išvengti inkstų akmenų susidarymo.

4. Skatina širdies ir kraujagyslių sveikatą:

Kaip minėta anksčiau, kokosų vanduo yra labai maistingas ir būtinas normaliai širdies veiklai. Kokosų vanduo širdies ligoniams daro širdį sveiką, kad nekiltų insulto ar širdies priepuolio pavojus. Jei jūsų organizme padidėjęs kraujospūdis, kokosų vanduo padės sumažinti kraujospūdį. Tai reguliariai skatins širdies ir kraujagyslių sveikatą. Taigi, sveikata gali būti sustiprinta ir gera naudojant kokosų vandenį.

Kaip vartoti kokosų vandenį:

 • Nerekomenduojama gerti daug kokosų vandens, tačiau pakanka vieną kartą per dieną, kad būtų skatinama gera širdies ir kraujagyslių sveikata.

5. Sumažina kraujospūdį:

Kokosų vanduo padės tiesiogiai paveikti mūsų kūno kraujospūdį. Tyrimais įrodyta, kad kokosų vanduo padeda reguliuoti mūsų kūno kraujospūdį ir padeda jį išlaikyti žemą. Kokosų vandens naudojimas taip pat sumažina cholesterolio kiekį organizme, taip pat padeda išvengti kraujo krešulių. Kokosų vanduo bus labai produktyvus mažinant senyvo amžiaus žmonių kraujospūdį.

Kaip vartoti kokosų vandenį:

 • Kasdien geriant nuo 0,5 iki 1 litro kokosų vandens, visos šios problemos bus kontroliuojamos.

6. Pagalbos numesti svorio:

Kitas vienas svarbiausių kokosų vandens gėrimo privalumų yra svorio metimas. Jei suvartojate per daug kalorijų iš saldžių ar gazuotų gėrimų, jums gali būti sunku numesti svorio. Tačiau kasdien geriamo kokosų vandens nauda yra puikus pakaitalas, todėl jį galima lengvai naudoti kaip pakaitalą.

Kaip vartoti kokosų vandenį:

 • Vartodami kokosų vandens naudą svorio netekimui, kai per dieną jaučiatės ištroškę, skrandis bus pilnas ir nejausite alkio.

7. Palengvina virškinimą:

Mitybos pasaulyje labai gerai žinoma, kad skaidulų vartojimas yra labai reikalingas, kad jūsų virškinimo sistema būtų sveika ir veiktų kuo geriau. Visą kūną galima išlaikyti kokosų vandeniu. Štai kodėl rekomenduojama virškinti kokosų vandenį, nes jame gausu skaidulų, todėl jis padeda pagerinti jūsų kūno virškinimą. Turtingas skaidulų kiekis palengvina tinkamą virškinimą.

Kaip vartoti kokosų vandenį:

 • Užteks vieno privalumo kasdien geriant kokosų vandenį, nes jame yra tikslus ląstelienos kiekis, kurio reikia organizmui.

8. Kokosų vanduo tinka diabetui:

Kokosų vandens privalumai 3

Jei esate cukriniu diabetu sergantis žmogus ir tiesiog įdomu, ar galite gerti saldų kokosų vandenį, atsakymas bus teigiamas. Kokosų vanduo, skirtas diabetui, turi antidiabetinį poveikį jūsų organizmui. Daugeliui diabetu sergančių žmonių sunku vartoti vaistus. Taigi, kokosų vanduo gali būti geriausias pasirinkimas. Pacientams, sergantiems cukriniu diabetu, gresia per didelis kraujo krešėjimas. Kokosų vanduo padeda sumažinti cukraus kiekį kraujyje ir kraujo krešulius.

Kaip vartoti kokosų vandenį:

 • Vienas kokosas kiekvieną dieną puikiai tiks daugumai diabetu sergančių pacientų.

9. Suteikia momentinę energiją:

Kokosų vandens nauda vyrams suteiks jums krūvos energijos nei įprastas energetinis gėrimas buteliuose. Įprastas šviežias kokosų vanduo, tinkantis drėkinimui, suteiks jums tik 5 mg cukraus, kuris bus daug efektyvesnis energijos šaltinis nei energetiniai gėrimai, ir tai dar už mažesnę kainą. Jame taip pat yra kalio ir kitų mineralų, kurie padės organizmui gaminti energiją.

Kaip vartoti kokosų vandenį:

 • Kokosų vandenį galite gerti po karštos saulėtos dienos ir troškulio metu.

10. Malšina stresą:

Jei turite biurą ar keliaujate ilgesnį laiką arba turite problemų šeimoje, gali būti daugybė priežasčių, kodėl stresas tikrai gali suvalgyti jūsų gyvenimą. Kokosų vandens gėrimas padės sumažinti stresą dėl įvairių vitaminų. Pavyzdžiui, vitaminas B9 padeda išskirti nuotaiką didinantį hormoną, serotoniną. Kokosų vanduo gali padėti sumažinti stresą ir atsipalaiduoti. Tai taip pat gali būti naudinga keičiant merginų nuotaiką.

Kaip vartoti kokosų vandenį:

 • Kai patiriate stresą, būtinai išbandykite gurkšnį kokosų vandens.

11. Kokosų vanduo nėštumo metu:

Nėštumo metu labai rekomenduojamas kokosų vanduo. Kokosų vanduo padeda sumažinti nuovargį, raumenų spazmus, mėšlungį, kraujospūdį, kraujotaką ir kt. Šis kokosų vanduo taip pat padeda malšinti pykinimą, vidurių užkietėjimą ir rytinį pykinimą. Lauro rūgšties yra kokoso vandenyje, o šios laurino rūgšties taip pat yra motinos piene. Tai labai naudinga ir maistinga nėščioms moterims.

Kaip vartoti kokosų vandenį:

 • Nėščia moteris turėtų gerti kokosų vandenį bent du kartus per dieną, kad padėtų savo kūnui augti ir vystytis vaikui.

12. Kokosų vanduo kūdikiams:

Mažam kūdikiui visada reikia visų būtinų vitaminų ir mineralų, kad jo kūnas augtų. Todėl kokosų vanduo kūdikiams turi visa tai, be to, už mažesnę kainą. Kokosų vanduo taip pat sukelia mažiau virškinimo sutrikimų, viduriavimą, vidurių pūtimą ir daug kitų skrandžio problemų. Taigi, kokosų vanduo yra naudingas kūdikiams, sergantiems ligomis dėl mineralų.

Kaip vartoti kokosų vandenį:

 • Kokosų vandens galima lengvai duoti vaikui padavus kieto maisto.
 • Pastaba: jei jūsų vaikas yra jaunesnis nei 6 mėnesiai, kokosų vanduo nerekomenduojamas.

13. Gydo vidurių užkietėjimą:

Kokosų vanduo yra natūralus vidurius laisvinantis vaistas, todėl yra puikus vaistas nuo bet kokių vidurių užkietėjimo problemų. Jame yra daug skaidulų, kurios užtikrins išmatų susidarymą ir vidurių užkietėjimą. Pluoštas kokosų vandenyje padidina produktyvumą ir gydo vidurių užkietėjimą. Į kasdienį racioną galima įtraukti kokosą. Kokosų vanduo taip pat reguliuoja žarnyno judėjimą ir valo organizmą.

Kaip vartoti kokosų vandenį:

 • Kai susiduriate su vidurių užkietėjimu, 2-3 kartus per dieną gerkite kokosų vandenį.

14. Gydo pagirias:

Jei persistengsite su alkoholiu, tai šis kokosų vanduo išgelbės dieną. Kokosų vanduo padės nuraminti skrandį, sumažins bet kokį dažną šlapinimąsi, taip pat sumažins norą vemti. Kokosų vanduo taip pat padės atgaivinti kūną. Pagirios labai gerai gydo kokosų vanduo. Tai taip pat gali apsaugoti jus nuo kitų pagirių ligų.

Kaip vartoti kokosų vandenį:

 • Norėdami pagaminti geriausią pagirių gėrimą, turite naudoti kokosų vandenį, ledą, du prinokusius mangus ir dvi mėtų šaltines.

15. Gydo viduriavimą:

Pacientams, sergantiems viduriavimu, reikia gerti kokosų vandens. Tai padės išvengti bet kokios hospitalizacijos poreikio. Kokoso vanduo turi labai aukštą osmoliariškumo rodiklį nei PSO ORS tirpalas. Kokosų vandenyje yra mažiau natrio ir chloridų, tačiau yra daug amino rūgščių ir cukraus. Ši kokoso vandens savybė padeda veiksmingai gydyti viduriavimą.

Kaip vartoti kokosų vandenį:

 • Kokosų vandens vartojimas tris ar keturis kartus per dieną padės išlaikyti gerai subalansuotą skysčių koncentraciją organizme.
 • Todėl kokosų vanduo padeda išgydyti viduriavimą.

Kokosų vandens nauda odai:

Čia mes įtraukėme 6 geriausius kokosų vandens privalumus odai. Pažvelkime į juos.

16. Pašalina saulės įdegį:

Jei ant veido ar kūno yra natūralių įdegio žymių, kurios yra veikiamos saulės, atėjo laikas naudoti natūralų produktą, pavyzdžiui, kokosų vandenį. Kokosų vandens nauda odai, užtepus ant pažeistos vietos, padės normalizuoti odą iki ankstesnės būklės.

Ingridientai:

 • Kokosų vanduo.
 • Multani mitti.

Kaip naudoti:

 • Sumaišius ingredientus, tepkite pastą ant pažeistos vietos.
 • Po 10 ar 15 minučių tiesiog nuvalykite vietą šiltu vandeniu.

Kaip dažnai turėčiau tai padaryti: Du mėnesius, tris kartus per savaitę.

17. Gydo odos infekcijas:

Ar kokosų vanduo tinka jūsų odai? Jūsų oda visada bus jautri bakterijoms ir grybeliams, todėl oda gali sukelti bet kokią infekciją, dėl kurios gali atsirasti bėrimų ar sudirginimų. Kokosų vanduo odai padės jums to išvengti, daug neišleidžiant. Kokosų vanduo turi priešgrybelinių, antibakterinių ir parazitinių savybių. Štai kodėl kokosų vanduo yra labai veiksmingas gydant odos infekcijas.

Ingridientai:

 • Kokosų vanduo.

Kaip naudoti:

 • Pažeistoje vietoje turite naudoti kokosų vandenį ir taip sumažinti infekciją bei simptomus.

Kaip dažnai turėčiau tai padaryti: Kartą ar du per savaitę.

18. Sumažinkite spuogus:

Jei ketinate atsikratyti spuogų, geriausias būdas tai padaryti yra naudoti kokosų vandenį. Kokosų vandenį galite naudoti ne tik kaip vasaros gėrimą, bet ir kaip vaistą nuo spuogų. Aliejaus užsikimšę folikulai dažniausiai sukelia spuogus. Kokosų vanduo padeda sumažinti spuogus.

Ingridientai:

 • ½ puodelio kokosų vandens.
 • 1 šaukštas medaus.

Kaip naudoti:

 • Sumaišius ingredientus, vata padenkite veidą.
 • Po 10 minučių nuvalykite šluoste.

Kaip dažnai turėčiau tai padaryti: Kiekvieną dieną.

19. Mažina senėjimo požymius:

Kai jūsų amžius didėja, ant odos pradeda atsirasti amžiaus dėmių. Todėl, jei naudojate kokosų vandenį, šių problemų taip pat galima išvengti ir atidėti. Kokosų vanduo padeda skatinti ląstelių augimą ir padeda greičiau atkurti odą. Taigi, norint sumažinti senėjimo požymius, kokosas gali būti lengviausias ir geriausias pasirinkimas.

Ingridientai:

 • 1 šaukštas kokoso vandens.
 • 2 šaukštai paprasto jogurto.

Kaip naudoti:

 • Sumaišykite ingredientus, teptuku tepkite veidą. Po 15 minučių nuvalykite vietą šaltu vandeniu.

Kaip dažnai turėčiau tai padaryti: Kartą ar du per savaitę.

20. Sumažinkite pigmentaciją:

Pigmentaciją iš odos galima pašalinti įvairiais būdais, tačiau jie gali būti pilni chemikalų arba bus kenksmingi. Todėl kokosų vanduo yra puiki alternatyva šiai problemai išspręsti ir gali lengvai pašalinti bet kokias odos dėmes, įdegį ar net spalvos pasikeitimą.

Ingridientai:

 • 1 šaukštas kokoso vandens.
 • 2 šaukštai paprasto jogurto.

Kaip naudoti:

 • Sumaišykite ingredientus ir naudokite ploną pastą ant pažeistos vietos.
 • Praėjus ketvirčiui valandos, nuplaukite šaltu vandeniu.

Kaip dažnai turėčiau tai padaryti: Kas savaitę, vieną ar du kartus.

21. Gydo egzemą:

Neabejotina, kad kokosų vanduo yra geriausia natūrali medžiaga egzemai ir kitoms susijusioms ligoms gydyti. Kokosų vandens galima gerti du ar tris kartus per dieną, ir tai padės išlaikyti jūsų odos hidrataciją. Tai taip pat yra labai ekonomiškas ir paprastas metodas, palyginti su kosmetikos naudojimu. Tai naudinga priemonė gydant egzemą.

Kaip vartoti kokosų vandenį:

Kiekvieną dieną turite išgerti dvi ar tris stiklines kokosų vandens, o visos būtinos maistinės medžiagos padeda palaikyti normalų pH lygį organizme.

Kokosų vandens nauda plaukams:

Čia mes įtraukėme 4 geriausius kokosų vandens privalumus plaukams. Pažvelkime į juos.

22. Skatinti plaukų augimą:

Jūsų plaukų augimo būklė labai atspindės ir jūsų bendrą sveikatą. Jums trūksta maistinių medžiagų, tada jūsų plaukų augimas gali būti vengiamas ir plaukai kris. Kokosų vanduo turi visus ingredientus, kad jūsų plaukai augtų stabiliai ir greitai. Kokosų vanduo gali greitai skatinti plaukų augimą ir neturi neigiamo poveikio.

Ingridientai:

 • ½ puodelio kokosų vandens.

Kaip naudoti:

 • Naudodami medvilnės kamuoliukus ar pirštus, masažuokite galvos odą kokosų vandeniu ir palikite per naktį. Kitą dieną nuplaukite šampūnu.

Kaip dažnai turėčiau tai padaryti: Kiekvieną kitą dieną.

23. Kontroliuoja pleiskanas:

Galvos odos pleiskanojimas taip pat gali būti tikrai erzinantis ir gėdingas. Jei pleiskanos matomos jūsų galvos odoje, tai tikrai gali atskleisti ir jūsų sveikatos būklę. Kokosų vanduo pasižymi priešgrybelinėmis savybėmis ir padės pašalinti galvos odos niežulį, išlaikys ją lygią ir hidratuotą..

Ingridientai:

 • 10 arbatinių šaukštelių kokosų vandens.
 • ½ šaukštelio neem aliejaus.

Kaip naudoti:

 • Sumaišykite ingredientus, tepkite ant galvos odos ir palaikykite vieną valandą, prieš nuplaukite šiek tiek šiltu vandeniu.

Kaip dažnai turėčiau tai padaryti: Du kartus per savaitę.

24. Gydo pažeistus plaukus:

Jei dažysite plaukus, ilgainiui plaukai bus automatiškai pažeisti. Visa plaukų drėgmė bus pašalinta, o plaukai atrodys sausi ir kepti. Naudodami kokosų vandenį, galite dažyti plaukus ir išlaikyti juos maitinamus.

Ingridientai:

 • 2 arbatinius šaukštelius kokosų vandens.
 • 1 arbatinis šaukštelis jogurto.

Kaip naudoti:

 • Sumaišius ingredientus, 1 valandą tepkite ant plaukų ir galvos odos.
 • Tada nuplaukite ir naudokite šampūną + kondicionierių.

Kaip dažnai turėčiau tai padaryti: Kas savaitę du kartus.

25. Prideda jūsų plaukams blizgesį:

Kokosų vandens naudojimas yra natūralus būdas išlaikyti jūsų plaukų žvilgesį. Kokosų vanduo patenka į jūsų plaukų sruogos molekules, palaiko jas drėgnas ir giliai kondicionuoja. Dėl to plaukai tampa blizgūs ir žvilgantys. Plaukams blizgesio galima suteikti tiesiog naudojant kokosų vandenį norimu būdu.

Ingridientai:

 • 1 puodelis kokosų vandens.

Kaip naudoti:

 • Nuplaukite plaukus šampūnu, nuplaukite plaukus, o paskutinį kartą skalaukite kokosų vandenį ir 3–4 puodelius vandens iš čiaupo.

Kaip dažnai turėčiau tai padaryti: Darykite tai, kai plaunate plaukus šampūnu.

Kokosų vandens šalutinis poveikis:

 • Per daug suvartojamo kokosų vandens organizme gali būti daug kalio, o tai gali sukelti kitų organizmo problemų, įskaitant inkstus.
 • Jei geriate per daug kokosų vandens, tai sutrikdys kūno kraujospūdį ir taip pat jį sumažins.
 • Po operacijos nerekomenduojama gerti kokosų vandens, nes operacijos metu jis gali pakeisti kraujospūdį toje vietoje.
 • Pernelyg didelis šalutinis poveikis kokosų vandeniui iš tikrųjų gali sutrikdyti elektrolitų kiekį organizme, todėl gali kilti ir kitų problemų.

Todėl nesunku pastebėti, kad kokosų vandens naudojimas plaukams, odai ir kūnui gali turėti įvairių privalumų. Privalumų, kuriuos galite pasiekti naudodami kokosų vandenį, yra per daug, kad vengtumėte. Kokosų vanduo kainuoja ne tik pigiau nei dauguma gazuotų energetinių gėrimų, bet ir efektyviau nei kai kurios dirbtinės ir brangios kosmetikos priemonės. Todėl praneškite mums, kaip jums patiko skaityti šį straipsnį, taip pat praneškite mums, jei turite pasiūlymų ar atsiliepimų. Tikimės, kad perskaitę šį straipsnį, galėsite kuo geriau naudoti kokosų vandenį.