Kviečių žolė yra naujausias sveikatos pramonės sensacija. Sveikatos ekspertai jį vadina „supermaistu“ dėl daugybės siūlomų privalumų. Kviečių žolių sultys yra įprastas vaizdas daugelyje sporto salių ir sveikatos priežiūros centrų, kur jų dedama į vaisių sultis ir kokteilius. Daugybė gyvybiškai svarbių mineralų ir vitaminų, kviečių žolių sultys gali pagerinti jūsų įprasto maisto mitybos lygį. Šis stebuklingas gėrimas taip pat yra pripildytas antioksidantų ir kitų galingų medžiagų, kurios gali išvalyti jūsų kūną ir atkurti jį iš vidaus. Tai dar ne viskas! Ryškiai žalios spalvos sultys suteikia daug daugiau privalumų, kuriais pernelyg sunku patikėti. Supraskime kai kuriuos pagrindinius kviečių žolių sulčių gėrimo privalumus.

Kas yra kviečių žolių sultys?

Kviečių žolių sultys yra skystis, išgaunamas iš kviečių žolių. Žolė auginama iš daigių kviečių augalo, vadinamo Triticum Aestivium, sėklų. Šviežiai paruoštos sultys yra žalios spalvos ir turi stiprų kvapą. Jis yra gana aitraus skonio, kai vartojamas pats, todėl dedamas į vaisių sultis, baltymų kokteilius ir sriubas.

Ar kviečių žolių sultys jums tinka?

Kviečių žolių sultys yra labai maistingos ir turi daug priešuždegiminių, antibakterinių medžiagų. Šiame žaliame gėryje gausu geležies, kalcio, magnio, amino rūgščių ir B grupės vitaminų. Nepamirškite to, kad tai yra vienas iš pagrindinių chlorofilo šaltinių, kuris valo jūsų kūną ir subalansuoja deguonies kiekį organizme. Yra daug kitų priežasčių, kodėl kviečių žolių sultys yra mūsų sveikatos eliksyras.

Kviečių žolių sulčių mitybos faktai:

Čia yra kviečių žolių sulčių mitybos suskaidymas 1 oz porcijai:

 • Bendras kalorijų kiekis: 120
 • Bendras angliavandenių kiekis: 16 g
 • Maistinė lasteliena: 8 g
 • Baltymas: 8 g arba 16 % DV
 • Vitaminas A: 240 %
 • Vitamino C: 93 % DV
 • Vitaminas E: 12800 % DV
 • Kalcis: 120 mg
 • Geležis: 64 mg
 • Magnis: 31,2 mg
 • Kalis: 824 mg
 • Cinkas: 496 mg

Kaip pasigaminti kviečių žolių sulčių namuose?

Kviečių žolių sultys yra lengvai prieinamos tetra pakuotėse arba buteliuose visose pagrindinėse parduotuvėse. Tačiau jūs negalite garantuoti šių sulčių grynumo ir kokybės. Geriausias būdas yra auginti savo kviečių žolę ir paruošti sultis namuose.

Jums reikalingi dalykai:

 • Kviečių sėklos – 1 puodelis
 • Vanduo
 • Maišytuvas

Procesas:

Štai kaip nuimti kviečių žolę:

 • Pirmiausia per naktį pamirkykite kviečių sėklas vandenyje.
 • Kitą dieną sėkite juos į drėgną dirvą.
 • Pabarstykite vandenį keletą dienų, kol sėklos sudygs.
 • Kai žolė užauga iki 4–6 colių aukščio, galite ją nupjauti.

Sulčių paruošimas:

 • Kruopščiai nuplaukite žolę ir perkelkite į maišytuvą.
 • Įpilkite šiek tiek vandens ir maišykite, kol pasidarys smulki pasta.
 • Nuvalykite sultis.

Kaip naudoti kviečių žolių sultis?

 • Patiekite stiklinėse taurėse arba įpilkite į vaisių sultis.

Kaip gerti kviečių žolių sultis?

Sveikatos ekspertai rekomenduoja, kad geriausias laikas gerti kviečių žolių sultis būtų tuščiu skrandžiu, kad gautumėte didžiausią naudą. Jei manote, kad sultys yra labai aštrios, galite įpilti šiek tiek vandens ir suvartoti praskiestas sultis. Šių sulčių pridėjimas prie vaisių sulčių taip pat yra geras būdas įtraukti kviečių žolę į savo mitybą. Tačiau, norėdami maksimaliai įsisavinti maistines medžiagas, rinkitės grynas kviečių žolių sultis!

Kiek kviečių žolių sulčių per dieną?

Rekomenduojama kviečių žolių sulčių dozė per dieną yra 1–2 uncijos. Jei ieškote greito svorio metimo ar kūno detoksikacijos, reguliariai vartodami šias sultis galite gauti naudos. Kviečių žolių sultys taip pat rekomenduojamos tam tikroms degeneracinėms ligoms gydyti, kai pacientams patariama per dieną suvartoti 4–6 uncijas sulčių..

Nuostabi kviečių žolių sulčių nauda sveikatai:

Leiskite mums išsamiai suprasti kiekvieną iš pagrindinių kviečių žolių sulčių privalumų:

1. Jis kontroliuoja apetitą:

Tiems, kurie nori gerai kontroliuoti savo apetitą ir alkį, nėra nieko geriau, kaip prisigerti prie stiklinės kviečių žolių sulčių. Šiose sultyse yra toks didelis maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų kiekis, kad žmogus ilgą laiką nejaučia alkio. Šūvis kiekvieną rytą tuščiu skrandžiu jums padės šiuo klausimu.

2. Pagalbos virškinimui:

Jei kasdien gausite kviečių žolių sulčių, tai reiškia, kad turėsite sveiką ir be problemų virškinimo sistemą. Šio natūralaus produkto fermentai, amino rūgštys ir vitamino B kiekis yra puikus pasirinkimas virškinimui palengvinti. Jis taip pat valo žarnyną nuo gleivių ir atliekų. Kviečių žolių sulčių nauda diabetui yra įrodyta, nes jos turi tą patį insulino poveikį.

3. Pagerina kraujotaką:

Vartodami kviečių žolių sultis, užtikrinsite gerą deguonies kiekį kraujyje, kuris padės tinkamai cirkuliuoti įvairioms kūno dalims. Viskas, ko jums reikia, yra kasdien išpilti kviečių žolių sultys. Kad gautumėte tą naudą odai, galite patepti kviečių žolių sultis vata ir po kurio laiko nuplauti. Taip veido oda išliks sveika ir švytinti.

4. Gydo nuovargio problemas:

Paprastai dėl poilsio trūkumo ir silpnos imuninės sistemos žmogus jaučiasi pavargęs. Chlorofilo kiekis kviečių žolių sultyse pagerina deguonies kiekį ląstelėse ir audiniuose ir pagerina regeneraciją. Tai pašalina kūno nuovargio požymius.

5. Kviečių žolių sultys gydo artritą:

Chlorofilas yra naudingas gydant įvairius kūno uždegimus, o kviečių žolės yra tokios pačios. Tai reiškia tik tai, kad jei norite išgydyti sąnarių uždegimą, dar žinomą kaip artritas, šias sultis turite įtraukti į dienos racioną.

6. Kontroliuoja pūvančius dantis:

Norint pašalinti toksinus iš dantų ir užtikrinti dantų remineralizaciją, geriausia kasdien skalauti burną kviečių žolių sultimis. Tai visada yra daug geresnis pasirinkimas nei rinkoje esantys burnos skalavimo skysčiai.

7. Pašalina nemalonų kvapą:

Ne tik kviečių žolių sultys padeda pašalinti blogą kvapą iš burnos, bet ir iš kūno. Jis pašalina toksinus iš burnos ir kūno bei atgaivina. Natūralios dezodoruojančios savybės yra naudingos ne tik nemaloniam kūno, bet ir burnos kvapui. Šiuo tikslu kasdien gerkite po šaukštą kviečių žolių sulčių.

8. Gydo žaizdas:

Dėl ląstelių regeneracijos kviečių žolių sultys yra geras pasirinkimas žaizdoms odoje gydyti. Geriausia, ką galite padaryti, tai išgerti šviežių sulčių, užtepti ant pažeistos vietos ir po kurio laiko nuplauti, o po to išdžiovinti. Tai turėtų būti daroma kiekvieną dieną, kad problema išnyktų.

9. Norėdami išgydyti saulės nudegimą:

Tą patį metodą reikia taikyti ir čia. Paimkite kviečių žolių sultis ir tepkite jas ant saulės nudegimo vietų, kaip ir žaizdoms. Tai turėtų padėti jums puikiai susidoroti su krize.

10. Veikia kaip anti-senėjimo agentas:

Tarp daugelio kviečių žolių privalumų tai yra vienas iš svarbiausių. Taip, tiesa, kad kviečių žolių sultys gali atitolinti mumyse senėjimo procesus. Jis tiekiamas su neapdorotu chlorofilu, turinčiu super oksido dismutazės. Tai vario kiekis, kuris randamas subrendusiose kraujo ląstelėse. Fermentai, esantys sultyse, suskaido organizmo atomų grupę superoksidą ir taip pat tinkamai jį valdo. Todėl jis padeda sulėtinti žmonių senėjimo procesus.

11. Jis gali išgydyti gerklės skausmą:

Kviečių žolė gali lengvai išgydyti gerklės skausmą. Jame yra keletas turtingų elementų ir mineralų, kurie gali veiksmingai išgydyti gerklės skausmą ir pagerinti savijautą. Skalaujant gerklės sultis, o ne šiltą sviestą, galima išgydyti gerklės skausmą. Jei norite sužinoti apie kviečių žolių sulčių naudą, tai bus vienas geriausių faktų, kuriuos reikia žinoti.

12. Kviečių žolių sultys apsaugo nuo žilų plaukų:

Kviečių žolių sulčių nauda plaukams yra daugybė. Šios sultys gali veiksmingai išgydyti žilus plaukus. Jame yra keletas geriausių natūralių elementų ir mineralų, kurie gali užkirsti kelią plaukų žilimui ir neleisti jiems pažeisti ir lūžti tuo pačiu metu. Tai vienas įtakingiausių kviečių žolių sulčių privalumų.

13. Akių dirginimas:

Norite sužinoti apie kviečių žolių sulčių panaudojimą? Išgydyti nedidelį akių susierzinimą yra vienas geriausių dalykų, kuriuos daro kviečių žolių sultys. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sumaišyti šiek tiek susmulkintų kviečių žolių sulčių su vandeniu ir tepti jas ant pažeistos vietos ne trumpiau kaip 15 minučių..

14. Veikia kaip odos valiklis:

Tai yra viena iš geriausių kviečių žolių sulčių naudos odai, įtikinanti daug žmonių ją naudoti. Kviečių žolių sultys veiks kaip odos valiklis ir tuo pačiu gali padaryti odą sveiką. Jei norite jį naudoti kaip odos valiklį, turėsite ant kūno užpilti šiek tiek kviečių žolių sulčių ir leiskite jam mirkti bent 15-20 minučių. Po to turėsite nuplauti šaltu vandeniu. Tęsdami šią namų gynimo priemonę, jūs gausite švarią ir sveiką odą.

15. Puikus detoksikuojantis agentas:

Jei norite sužinoti apie kviečių žolės naudą sveikatai, tai yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos reikia atsiminti. Įrodyta, kad kviečių žolė veikia kaip veiksminga detoksikacija. Puikiai tinka storosios žarnos sienoms valyti. Jis išvalo visas priemaišas iš vidaus organų ir daro mus sveikus ir švarius iš vidaus. Po klizmos pašalinimo rekomenduojama pasilepinti bent 4 uncijomis kviečių žolių sulčių ir laikyti ne trumpiau kaip 20 minučių.

16. Gerai pašalinti pleiskanas:

Pleiskanų pašalinimas yra vienas iš efektyviausių kviečių žolių sulčių naudojimo būdų. Rekomenduojama 15 minučių masažuoti galvą bent 6 uncijomis kviečių žolių sulčių, ir tai veiksmingai pašalins pleiskanas. Šiems tikslams žmonės gana dažnai naudoja kviečių žolių sultis.

17. Be glitimo:

Glitimas iš esmės yra daugiau nei vieno baltymo mišinys, kuris paprastai randamas kviečiuose. Elastinė tešlos savybė taip pat yra atsakinga už glitimą. Tačiau kviečių žolių sultyse nėra glitimo. Tai yra viena iš geriausių kviečių žolių sulčių naudos sveikatai. Norite sužinoti, kodėl kviečių žolėje nėra glitimo? Jis supjaustomas prieš formuojant grūdus.

18. Jėga ir ištvermė:

Yra daug kviečių žolių sulčių naudojimo būdų. Kviečių žolių sultys gali būti naudojamos kaip energetinis gėrimas, nes buvo įrodyta, kad šios sultys gali pagerinti mūsų ištvermę ir padidinti mūsų energiją. Tai papildys prarastą energiją po sunkios darbo dienos ir taip pat stabilizuos dvasines jėgas. Trumpai tariant, sultys suteiks bendrą savijautą.

19. Svorio netekimas:

Kviečių žolių sultys lemia svorio kritimą. Kviečių žolė taip pat yra papildų forma, tačiau skysta forma yra vienas iš efektyviausių būdų numesti svorio. Dažnai pastebima, kad žmonės įtraukia šias sultis į savo įprastą mitybą, o tai dar labiau padeda sulieknėti. Tai yra vienas iš geriausių kviečių žolių sulčių naudojimo būdų.

20. Stabilizuojantys skysčių lygiai:

Kviečių žolių sultys turi daug naudos sveikatai ir viena iš jų yra kūno skysčių lygio stabilizavimas. Tai pagerina skysčių kiekį organizme ir todėl padeda susidoroti su aukštu cholesterolio kiekiu. Gydytojai ir dietologai dažnai rekomenduoja kviečių žolių sultis tiems, kurie kenčia nuo cholesterolio problemų.

21. Nagų išvaizda:

Jei matote tinkamą nagų augimą, tai reiškia, kad esate sveikas. Jei jūsų kūne trūksta geležies arba jei jūsų kūnas nesudaro tinkamos kraujotakos, nagai gali atrodyti netinkamai ir augti. Silpni nagai iš tikrųjų yra blogas ženklas. Viena iš kviečių žolių sulčių naudos sveikatai yra ta, kad ji skatina kraujotakos procesą (aptarta anksčiau) ir sustiprins nagų augimą.

22. Uždegimo gydymas:

Norite kovoti su uždegimu? Jei jūsų komandoje yra kviečių žolių sulčių, tuomet neturite dėl ko jaudintis. Jis gali veiksmingai kovoti su uždegimu, kuris gali būti susijęs su bet kokia organizmo liga.

23. Kviečių žolių sulčių taisymas Pažeista DNR:

Kviečių žolių sultyse yra amino rūgščių grandinių, kurios tiesiogiai absorbuojamos į kraują. Kviečių žolių sultys gali skatinti ląstelių metabolizmą. Šiose organinėse sultyse esančios amino rūgštys skatina RNR ir DNR susidarymą. Jei pažeista DNR nebus pataisyta reikiamu laiku, tai gali sukelti chaosą jūsų kūne. Taip pat įrodytas kviečių žolių sulčių veiksmingumas vėžio prevencijai.

24. Daugiau deguonies:

Kuo daugiau geriate kviečių žolių sulčių, tuo daugiau jūsų kūnas bus aprūpintas deguonimi ir, kaip visi žinome, deguonis visada yra naudingas. Tai yra viena iš geriausių kviečių žolių sulčių naudos sveikatai.

25. Vaistų praplovimas iš organizmo:

Pažymėtina kviečių žolių sulčių nauda kepenims. Sultys gali išvalyti kepenis ir išplauti visus receptinius vaistus. Tai padidins kraujo ir deguonies lygį jūsų kūne, o tai darys jus sveiką žmogų. Kviečių žolė taip pat apsaugo kepenis nuo kitų žalingų vidinių ir išorinių atakų.

Kviečių žolių sulčių šalutinis poveikis:

Nors kviečių žolių sultys turi daug naudos sveikatai, yra galimas šalutinis poveikis, kuris atsiranda, kai jos vartojamos per daug. Kai kurie iš šių simptomų yra šie:

 • Pykinimas
 • Vidurių užkietėjimas
 • Apetito praradimas
 • Gripas
 • Galvos skausmas
 • Nevirškinimas

Kviečių žolių sultys yra viena iš geriausių gamtos dovanų žmonijai. Kviečių žolė, galinti išgydyti daugiau nei kelis 100 negalavimų, aiškiai patenka į supermaisto sąrašą. Reguliariai vartojant kviečių žolių sultis, galima sumažinti priklausomybę nuo dirbtinių vitaminų papildų, o tai ilgainiui daro daugiau blogo nei gero. Taigi, atėjo laikas pradėti rinkti savo kviečių žolę ir paleisti sveikatos kamuoliuką su šiuo nuostabiu žaliu stebuklu!

Kviečių žolių sulčių privalumai