Citronelių aliejus yra kažkas, ko dauguma žmonių turi būti negirdėti. Tai vienas iš eterinių aliejų, išgautas iš Cymbopogon Nardus augalo. Paprastais žodžiais tariant, citronella yra citrinžolės rūšis, o aliejus išgaunamas iš augalo distiliuojant garais. Saldus aromatas ir gaivus aliejaus pojūtis akimirksniu pritrauks jūsų dėmesį. Nesvarbu, tikite ar ne, bet citronelių aliejus yra vienas iš plačiai naudojamų eterinių aliejų ir aromaterapijos. Prieš investuodami į šį eterinį aliejų, turėtumėte gerai žinoti didžiulę citronelių aliejaus naudą kūno, plaukų ir odos sveikatai..

Citronelių aliejaus nauda

Toliau pateiktas sąrašas yra labai naudingas, kad padėtų jums tai padaryti. Jis turi keletą pagrindinių privalumų, susijusių su aliejumi, apie kurį turėtumėte žinoti. Patikrinkite ir įgykite visus privalumus, kurių visada siekėte.

Nuostabūs citronelių aliejaus privalumai:

Čia mes įtraukėme 9 įspūdingas citronelių aliejaus naudą sveikatai, plaukams ir odai. Pažvelkime į juos.

1. Kirmėlių kūnas:

Kenksmingi organizmai, kurie paprastai patenka į organizmą kirminų pavidalu ir sukelia problemų sistemoje, plonojoje ir storojoje žarnoje, taip pat bet kurioje kitoje skrandžio dalyje, gali būti lengvai išgydyti naudojant citronelių aliejų. Tai padeda sugrąžinti apetitą, kuris paprastai prarandamas su kirmėlėmis organizme.

2. Detoksikuoja kūną:

Organizme yra įvairių toksiškų medžiagų, kurios kasdien didėja dėl išorinių veiksnių, tokių kaip tarša. Reikia nuolat laikytis natūralių produktų, kurie gali išvalyti visą sistemą ir detoksikuoti kūną. Tarp tokių natūralių produktų citronelių aliejus yra gana naudingas. Svaiginančios aliejaus savybės padeda didinti prakaitavimą ir taip valo sistemą bei detoksikuoja.

3. Diuretikų savybės:

Šlapimo skatinimas yra viena iš citronelių aliejaus savybių, neleidžiančių skysčiams kauptis organizme. Tai yra vienas iš kitų privalumų, susijusių su kūno detoksikacija.

4. Gydo ortopedines problemas:

Citronelių aliejaus detoksikacijos savybės taip pat užtikrina tinkamą ortopedinių problemų, įskaitant visų rūšių artritą, gydymą. Tai gali būti naudojama geram masažui kiekvieną dieną su nešiklio aliejumi, kad būtų kuo daugiau naudos.

5. Natūralus skausmą malšinantis vaistas:

Norint išgauti natūralias eterinio aliejaus skausmą malšinančias savybes, pakanka kelių lašų citronelių aliejaus ant pažeistų sąnarių ar raumenų sričių. Praskieskite nešiklio aliejumi, kad jis gerai veiktų su raumenų problemomis ir nemaloniais skausmais.

6. Gydo odos infekcijas:

Antibakterinės citronelių aliejaus savybės yra vienas iš būdų, kaip gydyti ir užkirsti kelią odos infekcijoms, tokioms kaip karpos, virimas, spuogai ir kt. Be to, aliejaus antiseptinės savybės padeda apsaugoti septiką nuo žaizdų ir įpjovimų.

7. Atbaidymas nuo vabzdžių:

Tepamas ant odos, citronelių aliejus gali padėti išvengti vabzdžių ir taip užkirsti kelią vabzdžių įkandimams. Tai vienas iš natūralių vabzdžių repelentų, kurį galite naudoti saugiai. Be to, citronelių aliejus taip pat padeda išvengti alergijos, kai naudojamas vietinis.

8. Kontroliuoja galvos odos aliejų:

Kartu su galvos odos kondicionieriumi jis padeda gerai kontroliuoti galvos odos ir plaukų riebumą. Skelbimo papildoma nauda yra minkštų ir lygių plaukų sruogų forma, kurią tikrai įsimylėsite!

9. Gydo slenkančius plaukus:

Kai į įprastą šampūną įmaišysite kelis lašus citronelių aliejaus, tai padės plaukams pridėti apimties ir gerai juos išardys. Taip galima suvaldyti slenkančias plaukų sruogas.

Praneškite mums, jei vis dar abejojate ar nerimaujate dėl įvairių citronelių aliejaus privalumų. Mes norėtume padėti jums rasti geriausius sprendimus ir atsakymus.