Jeera sėklos, taip pat žinomos kaip kmynų sėklos, yra ingredientas, kuris beveik randamas kiekvienoje virtuvėje reguliariai naudoti. Jeera vanduo padeda numesti svorio ar pilvo riebalus; taip pat padeda įsisavinti cholesterolį. Mažas ingredientas yra gana naudingas sprendžiant daugelį sveikatos problemų, dėl kurių jis yra gana populiarus Azijos šalyse, tačiau čia jūs žinote apie kai kuriuos rimtus šalutinius poveikius jeera vandeniui.

Šokiruojantis „Jeera“ vandens šalutinis poveikis, kurį turite žinoti

Šokiruojantis Jeera vandens šalutinis poveikis:

Štai keletas rimtų „jeera“ vandens šalutinių poveikių, kuriuos turite žinoti prieš pradėdami vartoti.

1. Nėštumo metu:

„Jeera“ vandens šalutinis poveikisNėštumo metu taip pat reikia stebėti Jeera vandenį. Didelis „Jeera“ vandens vartojimas gali padidinti persileidimo ar paskatinimo gimdymo metu tikimybę.

2. Nenormalus kraujavimas:

„Jeera“ vandens šalutinis poveikis 2

„Jeera“ vandens šalutinių poveikių sąraše taip pat yra nenormalių kraujavimo ar krešėjimo problemų organizme. Per didelis vandens suvartojimas gali sumažinti kraujo krešėjimo procesą organizme, o tai gali sukelti kraujavimo sutrikimus.

3. Diabetas:

„Jeera“ vandens šalutinis poveikis 3

Šokiruojantis, bet šalutinis jeera vandens poveikis taip pat įtraukia diabetą į sąrašą. Tai labai sumažina cukraus kiekį kraujyje ir sukelia tokias situacijas kaip hipoglikemija. Taigi būkite sąmoningi, kai vartojate jeera sergant cukriniu diabetu.

4. Operacijos:

„Jeera“ vandens šalutinis poveikis 4

„Jeera“ vandens šalutinis poveikis taip pat apima vaistus nėštumo metu. Kadangi „Jeera“ vanduo mažina cukraus kiekį kraujyje, jo davimas pacientui gali būti žalingas didelių operacijų metu, ypač gimdant c skyriuje.

5. Širdies deginimas:

„Jeera“ vandens šalutinis poveikis 5

Vienas iš reikšmingų jeera vandens šalutinių poveikių yra rėmuo. Kadangi tai greitai palengvina dujų problemas, žmonės valgo juos žalius, o vėliau atsiranda rėmuo ar rūgštingumas.

6. Sunkios menstruacijos:

„Jeera“ vandens šalutinis poveikis 6

Tai yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių kmynų vandens šalutinių poveikių. Jei Jeera ar Jeera vandens yra per daug, menstruacijų metu gali prasidėti gausus kraujavimas. Kad kraujavimas būtų reguliarus, o ne gausus, jį reikia vartoti kontroliuojamu būdu.

7. Kepenų pažeidimas:

„Jeera“ vandens šalutinis poveikis 7

„Jeera“ vandens šalutinis poveikis nebus baigtas, kol neaptarsite kepenų pažeidimo. Vartojant didesnį kiekį, jis pažeidžia ir kepenis bei inkstus. Galime informuoti savo vaikus šiuo klausimu ir pranešti jiems, kad negertų vandens „Jeera“ ne patalpose.

8. Nerekomenduojama žindančioms motinoms:

„Jeera“ vandens šalutinis poveikis 8

„Jeera“ vandens šalutinis poveikis nėštumo metu yra ne tik nėštumas, bet ir po jo. Abiejų nerekomenduojama žindančioms motinoms, nes tai gali sumažinti pieno gamybą, dėl kurios gali atsirasti ir kitų rimtų ligų.

9. Raugėjimas:

„Jeera“ vandens šalutinis poveikis 10

Šalutinis poveikis geriant „jeera“ vandenį taip pat yra raugėjimas. Vartojant per daug tokio vandens, gali atsirasti būklių, kai taip pat atsiranda nemalonus kvapas. Taip atsitinka dėl dujų pertekliaus, susidarančio dėl vandens.

„Jeera“ vanduo turi daug šalutinių poveikių, pateikiamas ilgas sąrašas, be to, alergijos, vaistų sąveika, narkotinis poveikis ir kt. Taip pat yra rimtų problemų, kurias reikia spręsti kontroliuojant „jeera“ vandens kiekį. „Jeera“ vanduo turi būti ribojamas, perdozavus bet kokio maisto ar skysčių, kyla daugiau problemų, susijusių su mūsų virškinimo sistema. Tie žmonės, kurių organizmas nepalaiko jeera vandens, jie tikrai gali pasitarti su savo gydytoju ar dietos konsultantu.