Akys yra vienas iš svarbiausių mūsų kūno organų ir reikalauja daug priežiūros bei lepinimo, nes jos yra atsakingos už mūsų regėjimą. Vienas iš dažniausiai naudojamų natūralių produktų, atpalaiduojančių ir maitinančių akis iš išorės, yra agurkai. Tai iš tikrųjų yra daržovė, kuri visiškai tarnauja akims. Jei norite sugrąžinti pavargusių akių blizgesį ir pridėti spindesio, gausiai naudokite agurką. Šis straipsnis atveria akis apie agurkų naudojimą akims, jo naudą, veiksmingumo priežastis ir atsargumo priemones naudojant agurkus akims.

Agurkai gali būti naudojami kaip veiksmingas gydymas, naudojant jį išorėje ir viduje. Išoriškai jis gali būti tepamas ant akių, o jo sultys gali būti vartojamos akims stiprinti viduje. Idealiu atveju žalias agurkas turi būti supjaustytas. Paimkite du storus gabalus ir uždenkite juo akis maždaug 15 minučių. Reikėtų pasirūpinti, kad skiltelės būtų parinktos taip, kad padengtų visą veido akių sritį. Norėdami gauti geriausius rezultatus, įsitikinkite, kad skiltelės atšaldytos. Išlaikius atlošimo poziciją per tas 15 minučių agurkų užtepimo, riekelės nenukris visą laiką.

Agurkų nauda akims

Agurkų nauda akims:

Gerai žinomas faktas, kad agurkai padeda sumažinti akių paburkimą. Be to, yra daugybė kitų agurkų naudojimo akims privalumų.

Tamsių ratų mažinimas:

Išsiplėtusios kraujagyslės aplink akis yra pagrindinė tamsių ratų priežastis. Taikant atšaldytą agurką, šios kraujagyslės susitraukia, taip pašalinant tamsius ratilus ir išlaikant originalią odos spalvą.

Perteklinio vandens pašalinimas:

Agurkas gali išgauti vandens perteklių iš odos ląstelių, esančių po akimis, nes jos yra antioksidacinės, turi kofeino rūgšties ir askorbo rūgšties, kurios, kaip žinoma, stabdo vandens susilaikymą.

Užkirsti kelią uždegimui:

Agurkai turi tam tikrų junginių, tokių kaip beta karotinas ir magnis, kurie padeda išgydyti uždegimą, atsiradusį dėl traumų, nuovargio ir akių pervargimo. Uždegimą gerokai sumažina šalto kompreso terapija, kurią suteikia šie atšaldyti agurkai, nes jie veikia išsiplėtusias kraujagysles.

Apsaugo nuo varnų kojų:

Akis supanti oda turi labai plonus audinius ir yra linkusi ištempti bei susiraukšlėti, jei nėra tinkamai drėkinama. Agurkų tepimas veikia kaip drėkiklis, nes palaiko odos drėkinimą ir neleidžia susidaryti varnų pėdoms.

Kaip tai veiksminga?

Agurkus sudaro 90 procentų vandens, o tai yra pagrindinė jo veiksmingumo priežastis, nes jis drėkina odą aplink akis. Kadangi vanduo yra natūraliai vėsus, jis gali atsikratyti patinimų, niežėjimo ir uždegimų. Agurkai neturi jokio šalutinio poveikio, nes yra labai švelnaus pobūdžio, ir tai padidina jo veiksmingumą.

Atsargumo priemonės:

Nors žinoma, kad agurkai yra labai saugūs akims, prieš juos naudojant būtina užtikrinti pagrindinį saugumą. Taikymo metu pirmiausia reikia uždaryti akis, nes yra tikimybė, kad į akis pateks agurkų sultys, kurios gali sudirginti akis.

Taikant agurkų griežinėlius, reikia pasirinkti palyginti saugią ir ramią atmosferą, kad būtų išvengta trikdžių, kurie gali trukdyti norimiems rezultatams.

Taip pat reikia pasirūpinti, kad agurkai būtų šaldytuve, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.

Agurkai akims yra viena iš labiausiai prieinamų ir lengvai prieinamų akių procedūrų, kurią galima gauti su papildomu pranašumu, nes tai galima padaryti net ir mūsų namuose. Kitą kartą, kai po nakties turėsite dalyvauti kitame vakarėlyje ir norite atsikratyti juodų apskritimų bei paburkimų aplink akis, pabandykite pasinaudoti šaldytuve gulinčiais agurkais. Būkite tikri, kad nenusivilsite.