Ar žinojote, kad išsirinkti stogą savo svajonių namui nėra lengva? Taip! Renkantis žarnos stogo konstrukciją, reikia atsižvelgti į daugelį dalykų, pavyzdžiui, planavimo sumetimus, techninius statybos metodus, naudą, naudojimą ir nepamiršti namų estetikos.

Paprastų namų stogų dizaino populiarumas pastaraisiais metais smarkiai išaugo, kartu su išlaidų pranašumais. Skaitykite šį straipsnį, kad gautumėte įkvėpimo kuriant kai kurias populiarias kelių namo stogo konstrukcijų savybes.

Namų stogų dizaino tipai:

Unikalios rinkoje esančių namo stogo konstrukcijų savybės padeda jums padaryti galutinį pasirinkimą. Štai sąrašas:

  • Stogas ant stogo: Trikampė vieta, susidaranti susikertant dviem šlaitinėms stogo vietoms, dažnai vadinama dvišlaičiu stogu.
  • Klubo stogas: Šio tipo stogas paprastai turi keturias puses ir gerai veikia esant stipriam vėjui.
  • Olandiškas stogas: Dėl natūralios šviesos ir papildomos erdvės olandiškas stogas leidžia lengviau pasiekti apatinę stogo dalį.
  • Mansardinis stogas: Nors šis dizainas sukuria papildomos erdvės viduje, sukurti šį prancūzišką dizainą yra sudėtinga.
  • Plokščias stogas: Unikali markizių savybė yra tai, kad nuotekoms pridedama šiek tiek vietos.
  • Stogo stogas: Nors stogo stogas yra gana panašus į plokščią stogą, dažnai naudojamas kitų stogo stilių derinys.
  • Drugelio stogas: Nors drenažas gali būti problema, tokio tipo stogas yra unikalus estetiškai, suteikia daug ventiliacijos ir šviesos.
  • „Gambrel“ stogas: Šio tipo dizainas yra plačiai naudojamas tvartuose, todėl jie taip pat vadinami tvartų stogais.
  • Stogo stogas: Jei norite pridėti funkcionalų priedą prie esamo stogo, mansardinis stogas yra puikus pasirinkimas.
  • M formos stogas: Šio tipo konstrukcijai būdingos dvi nuožulnios pusės, sutampančios viduryje su nuolydžiais kiekvienoje pusėje, iš esmės atrodančios kaip dvigubas dvišlaitis stogas.

Skirtingi stogo stiliai namams su nuotraukomis:

Pristatome jums geriausius namo stogo dizainus, kuriuos reikia pažvelgti prieš pradedant nulinę padėtį tinkamame.

1. Stogo stiliai mažiems namams:

Stogo stiliai mažiems namams

Nors butų kultūra auga, kai kurie žmonės vis tiek nori įsikurti gražiame individualiame name. Raudona iš anksto dažytos metalinės stogo dangos spalvų schema, panaši į puodų šukę, reiškia šalies išvaizdą. Nors minkšta namo išorės išvaizda leidžia jai išsiskirti, išryškina jūsų mažo namo išvaizdą.

2. Plokščio namo dizainas:

Plokščio namo dizainas

Plokščio stogo stiliai yra ekonomiškai naudingi namų variantai, nes naudojama mažiau medžiagų. Tai yra vienas iš patrauklių komercinių pastatų variantų, nes įrengimas yra gana greitas. Tai taip pat yra pagrindas ateityje sudėti kitas grindis. Nors šie stogai yra struktūriškai paprasti, yra tikimybė, kad ant viršaus prilips dulkių ir šiukšlių, todėl jas reikia reguliariai prižiūrėti.

3. Šlaitinio stogo namo dizainas:

Šlaitinių stogo namų dizainas

Vienas iš populiariausių stogų, kuriuos galite rasti bet kuriame gyvenamajame name, yra šlaitinis stogas. Medinio namo stogo konstrukcija turi stačiai šlaitinį stogą, kuris sukuria papildomą erdvę, pagerindamas jūsų namo šildymą ir vėsinimą. Kitas nuožulnaus stogo pranašumas yra tai, kad jis leidžia vandeniui, nešvarumams ir kitoms medžiagoms nuslysti be susikaupimo, todėl stogas yra patvarus..

4. Lakštų stogo namų dizainas:

Stogo stogo lakštų dizainas

Lakštinio stogo įrengimas virš namų įgauna didesnį pranašumą, palyginti su įprastais stogais. Asbesto arba aliuminio lakštai yra aukščiausios kokybės medžiagos, suteikiančios jūsų namams žavingos išvaizdos ir patrauklios išvaizdos. Nors kaina gali būti didelė, dėl ilgalaikės naudos verta.

5. Šiuolaikiniai, šlaitiniai stogo namai:

Šiuolaikiniai, šlaitiniai stogo namai

Šiuolaikiniai namų stogų modeliai daro jūsų namus šviesesnius ir ryškesnius. Šio namo dizainas maksimaliai padidina saulės ryškumą, pasinaudodamas keliu. Tai taip pat padeda atsikratyti nepageidaujamų nešvarumų šlaitų pagalba. Šis gražus stogas suteikia jūsų namui erdvumo jausmą, todėl jis yra viena iš geriausių vietų savo draugams ar šeimos nariams.

6. Namelio formos stogo dizainas:

Namelio formos stogo dizainas

Tai vienas iš paprastų namelio stogo dangos stilių, populiariai naudojamas stiprių lietaus ar sniego vietose. Šie nuožulnūs stogai neleidžia sukrauti aplinkos elementų, todėl tai puikus pasirinkimas kalvotose vietovėse. Šis gražus vasarnamis su namelio stogu yra pastatytas dideliuose plotuose.

7. Dyna stogo namo dizainas:

„Dyna“ stogo namo dizainas

„Dyna“ stogas yra pavyzdinė kompanija, įsikūrusi Asame, gaminanti metalinių stogų konstrukcijas namams, kurie dažniausiai yra padengti spalva. Metalinė stogo danga puikiai dera su spalvotu namo raštu. Unikalus ženklas ant stogo ne tik atrodo gražiai, bet ir ilgai tarnauja. Jei savo namams ieškote bendros metalinės stogo dangos, „Dyna“ yra puikus pasirinkimas.

8. L formos namo stogo dizainas:

L formos namo stogo dizainas

Trikampio taško, kuriame susikerta dvi šlaitinės stogo sritys, formavimą galima išplėsti, suformuojant formą L, todėl tai yra viena iš geriausių namo stogo konstrukcijų. Tai stogas, kurį populiariai galima rasti dideliuose namuose, nes jį lengva pastatyti, palengvinti vėdinimą ir gerai išleisti vandenį..

9. Sodybos stogo stiliai:

Sodybos stogo stiliai

Paprastai statomas žemės ūkio paskirties žemėse, troba yra paprasta, bet elegantiška konstrukcija. Šio tipo namo stogo dizaino išskirtinė savybė yra išsikišusi lango stogo danga, kuri išsiskiria, palyginti su trikampiu stogu, kurį rasite visame name. Balta ir pilka namo išorės kombinacija ne tik atrodo gražiai, bet ir suteikia jaukumo.

10. Gražūs namai iš škotų stogo:

Gražūs namai su škotu

Pagrindinė Škotijos stogo statybai naudojama medžiaga yra vietinis akmuo arba skalūnas. Iš pradžių dideli skalūnai naudojami viršutinei dangai padengti, o užbaigiant pridedant mažų skalūnų gabalų, jūsų namai atrodys neapdoroti. Naudodami šiuos namo stogo dizainus išdidžiai atstovaujate savo Škotijos paveldą. Nors medžiaga yra patvari, reguliariai ją tikrindami galite greitai išspręsti problemas.

11. Vilos stogo dizainas:

Vilos stogo dizainas

Vilos yra įprastas vaizdas prabangiuose rajonuose ir populiarėja daugelyje miestų. Šis gražus mėlyno stogo namo dizainas išsiskiria iš šviesių namo spalvų paletės ir sukuria sinchroninį jausmą. Šios vilos stogo danga yra plokščia su šlaitais ir trikampiais stogais, todėl jūsų namai atrodo elegantiški ir modernūs.

12. Trikampio stogo namo dizainas:

Trikampio stogo namo dizainas

Mes visi žinome trikampio formos stogo dangą, kuri sudaro „A“, kartais vadinamą šlaitiniu stogu. Tai senovės Graikijos, Europos ir Amerikos pastatų buitinės architektūros štapelis. Šio tipo stogo dangos ypatybė yra keturios nuožulnios pusės iš keturių pusių, kurios atrodo kaip smailės. Pilka pastato spalva gražiai suriša pastato elementus.

13. Mišrus stogo namo dizainas:

Mišrus stogo namo dizainas

Vienas iš geriausių būdų, kaip padaryti jūsų namą išskirtinį, yra naudoti mišrius stogo dizainus. Kaip rodo pavadinimas, įvairios namų dalys turi skirtingus stogo dangos modelius, todėl atrodo patraukliai. Ši konstrukcija sujungia plokščias, dvišlaičius, trikampius ir pusapvalius stogo dangos dizainus, sukuriančius unikalų grožį. Jis dar labiau padidinamas, įdedant apšvietimą ir spalvų derinį.

14. Terasos namo stogo dizainas:

Terasos namo stogo dizainas

Jei ieškote būdo, kaip į savo terasą įtraukti modernią stogo dangą, šis namo stogo stilius gali būti puikus pasirinkimas. Plonos medžio plokštės ant stogo ir denio šonų ne tik praleidžia saulės spindulius, bet ir atrodo elegantiškai. Nors šie stogų tipai gali neapsaugoti nuo stiprių liūčių, dėl ryškios šviesos ir gryno oro srauto viskas verta.

15. Kotedžo stiliaus stogo dizainas:

Kotedžo stiliaus stogo dizainas

Šis namo stogo dizainas primena gražų kotedžą, išsiskiriantį vaizdingu kraštovaizdžiu. Šiam stogui nėra vertikalių pusių, kurios gali atrodyti panašiai kaip dvišlaitis. Paprastai, esant gana švelniam nuolydžiui, šis kotedžo stiliaus stogas, kurio visos pusės nusileidžia žemyn link sienų, atrodo gražiai ir tinka kaip dėlionės dalys.

Stogas atlieka esminį vaidmenį kuriant patogią erdvę, apsaugančią jus nuo visų aplinkos veiksnių, tokių kaip lietus, sniegas, saulės šviesa, vėjas ir pan. prieinama rinkoje. Nepamirškite mums pranešti, kaip šis straipsnis jums padėjo!