Joga atsirado Indijoje kaip proto ir kūno disciplina, kur svarbų vaidmenį vaidina neteisingas kvėpavimas, tiksli laikysena ir teigiamas mąstymas. Derinant fizinę ir psichinę praktiką, joga pasirodo esanti viena iš geriausių pratimų įvairaus amžiaus žmonėms. Šiais laikais Mumbajuje galite rasti keletą jogos užsiėmimų, kurie padeda ištirti visas savo kūno ir proto galimybes ir ribas. Jei esate pavargęs nuo bėgiojimo mieste, kuris niekada nesustoja ir norite įgyti naujų įgūdžių, joga yra geriausias kelias. Joga ne tik padeda pasiekti fizinio pasirengimo tikslų, bet ir pagerina jūsų savijautą. Tai padeda jums tobulinti savo proto kontrolę ir pagrįsti jus. Išbandykite visus šios senovės kūno rengybos privalumus skaitydami apie 10 geriausių jogos kursų Mumbajuje žemiau esančiame straipsnyje.

Geriausios jogos pamokos Mumbajuje pradedantiesiems ir ekspertams

Sužinokite jogą iš šių geriausių jogos užsiėmimų Mumbajuje:

1. Nirvanos jogos ir meditacijos centras, Andheri:

Miesto gyvenimo šurmulys niekur nedingsta, tačiau radę jogos studiją „Yoga Mumbai“ širdyje, negalite jos praleisti. Puikus būdas išmokti jogos yra su geru instruktoriumi, o šis jogos centras skiria asmeninį dėmesį visiems besimokantiems, o patogus tvarkaraštis ir visos dienos trukmės partijos leidžia rasti jums tinkamiausią laiką ir vietą. joga. Kitą kartą, kai būsite Andheri, eikite į šią vietą ir sužinokite daugiau.

 • Adresas: Pastatas Nr. 2, butas Nr. 123, 1 aukštas, Akshay Giri Kunj, Paliram Road, BMC Office Lane, Andheri West, Mumbajus – 400058, netoli BSES ligoninės ir geležinkelio stoties.
 • Kontaktas: +919152254550

2. Iyengar Yogashraya, apatinė parelė:

B.K.S Iyengaras, garsus jogas, įkūrė „Iyengar“ jogą Mumbajuje. Šios institucijos naudoja tik senovinius praktikos metodus. Jų „Iyengar“ jogos užsiėmimai Mumbajuje yra intensyvūs, o norintys gerai suprasti jogą turėtų apsilankyti šioje vietoje. Jie turi specialias jogos partijas vaikams Mumbajuje ir moterims. Jie taip pat padeda žmonėms, turintiems medicininių negalavimų ir protinio atsilikimo. Jie taip pat turi specialias programas nepasiturintiems asmenims. Taigi, jei žinote ką nors, kas galėtų naudotis nemokamais jogos užsiėmimais, praneškite jiems. Norėdami geriau suprasti šį amatą ir tapti tinkamu, apsilankykite Iyengar jogos institute Mumbajuje. Tai yra vienas geriausių jogos užsiėmimų Mumbajuje

 • Adresas: Iyengar Yogashraya, Elmac House, 126 Senapati Bapat Marg, Lower Parel, Mumbajus – 400013, Maharaštra. Indija
 • Kontaktas: +91-22-2494 8416
 • Interneto svetainė: http://bksiyengar.com/modules/Institut/Yogashra/yogashra.htm

3. Isha jogos centras, Mumbajus:

„Isha“ jogos centras Mumbajuje, įkurtas Sadhguru, yra vienas geriausių jogos centrų Mumbajuje. Jie turi specializuotas programas pradedantiesiems ir aukštesnio lygio studentams. Jie nuolat įsikūrę Indijos pietuose, tačiau kiekvieną mėnesį Mumbajuje reguliariai veda seminarus keliose vietose. Ši jogos pamoka, vykstanti Navi Mumbajuje (Vashi), yra įvadinis kursas. Tai vyksta 2019 m. Birželio 19–25 d. Greitai užsiregistruokite, kad rezervuotumėte vietą ir sužinotumėte, kaip visi jogai tokie šaunūs ir patenkinti. Išbandykite tai jogos pamokoms Navi Mumbajuje

 • Adresas: Mewar Bhavan, Juhunagar Road Sector 14 Mg kompleksas netoli Gaodevi šventyklos Vashi, Mumbajus, Indija.
 • Kontaktas: 9041609895
 • Interneto svetainė: https://isha.sadhguru.org/in/en/program-details/nojs/21407

4. Joga su Shirley Batiwala, Colaba:

Ieškote jogos užsiėmimų Pietų Mumbajuje? Mes radome tik vieną jums. Ši jogos mokytoja moteris Mumbajuje laikosi Iyengar jogos Mumbajaus disciplinos ir moko savo mokinius tobulėti amatu. Jogos užsiėmimų vaikams Mumbajuje partijos yra atskiros, taip pat vedami jogos kursai nėščioms moterims. Galite užsukti ir išbandyti vieną sesiją arba užsisakyti 12 sesijų per mėnesį. Šis jogos mokymo institutas Mumbajuje padės jums greitai pasiekti savo kūno rengybos tikslus.

 • Adresas: Cusrow Baug paviljonas, Shahid Bhagat Singh Road, Colaba Causeway, Colaba, 400001
 • Kontaktas:+917738289538

5. Patanjali Chikitsalaya, Andheri West:

„Ramdev Baba“ jogos užsiėmimai Mumbajuje yra ne kas kita, kaip „Patanjali“ jogos institutas, žinomas visame pasaulyje ir dabar įsikūręs Mumbajuje! Čia galite rasti jogos pamokų kartu su gydytojais ir specialiais treneriais, kurie padės įgyti pilnavertės jogos mokymosi patirties. Šios jogos studijos darbo laikas yra nuo 10 iki 20 val., Patanjali jogos užsiėmimuose Mumbajuje. Išmokite meditacinių ir fizinių jogos procesų ir suteikite savo gyvenimui energijos. Užsisakykite savo jogos mokytoją Mumbajuje čia šiandien.

 • Adresas: 31/33, „LaxmiPlaza“, Pirmas aukštas, „Laxmi Industrial Estate“ viduje, „New Link Road“, „SAB TV Rd“, „Suresh Nagar“, „Andheri West“, Mumbajus, Maharaštra 400102.
 • Kontaktas: 088282 81935

6. Aštanga jogos studija, Borivali:

Borivali mieste įsikūrusi „Ashtanga“ jogos studija yra viena geriausių jogos studijų Mumbajuje. Jie turi keletą fitneso treniruočių rūšių. Jie turi „Zumba“ užsiėmimus, jogos užsiėmimus ir galios jogos užsiėmimus moterims. „Power yoga Mumbai“ yra nauja, moderni jogos forma, kuri pagreitina rezultatus ir apima judesius tam tikru tempu. Pasimokykite iš geriausių „Ashtanga Studio“ ir pasimankštinkite dabar. Čia rasite geriausius jėgos jogos užsiėmimus Mumbajuje

 • Adresas: Biuras Nr. 12, 3 aukšto „Ajanta“ dalyvių pastatas, L T Road, Borivali West, Mumbajus – 400092, priešais Floridą & „Merwan“ pyragaičių parduotuvė, virš „Spice Republic“ restoranas
 • Kontaktas: +919152865446

7. Jogos institutas, Powai:

Mumbajaus jogos institutas yra labai žinomas ir vienas geriausių šalyje. Ši geriausia joga Mumbajuje turi keletą programų, iš kurių galite pasirinkti sau tinkamiausią. Institute geriausia tai, kad jie taip pat siūlo pamokas namuose. Tai reiškia, kad gausite individualų dėmesį ir gausų mokymąsi patogiai namuose. Jie taip pat turi pamokas žmonėms, norintiems mokyti jogos. Mokymasis mokyti geriausioje jogos mokykloje Mumbajuje? Jūs esate tik telefono skambučio atstumu.

 • Adresas: Jogos institutas, Powai C – 308, Kailsh verslo parkas, Hiranandani Link Road, Powai, Mumbajus 400079.
 • Kontaktas: 09820696800
 • Interneto svetainė: https://theyogainstitute.org/powai/

8. Jogos namai, Bandra:

Ši unikali vieta, kuriai vadovauja sveikatos entuziastai, yra ir jogos studija, ir kavinė! Taip. Jie turi keletą programų, kurios padeda jums išmokti jogos praktikos ir nuosekliai praktikuoti; jūs gausite daug naudos savo gyvenimui. Kas geriau, jei po pamokų gurkšnojate veganišką chai latte! Koks tobulas būdas atjaunėti.

 • Adresas: Nargis vila/vasarnamis „Sherly Rajan Road“, Nr. Rizvi, op. „ICICI Bank“, Bandra (W)
 • Kontaktas: 08655045001
 • Interneto svetainė: http://www.yogahouse.in/contact/#branch-bandra-mumbai.

9. Holistikos mokymasis, „Tardeo“:

Jei norite pagerinti savo savijautą ir išsiugdyti pagrindines jėgas, tai yra ta vieta, į kurią reikia eiti. Joga yra terpė holistiniam gydymui, padedanti jūsų protui ir kūnui išlaikyti pusiausvyrą, reikalingą sveikam gyvenimo būdui. Holistinio mokymosi metu jūs galite ištirti šias galimybes, geriau mokytis jogos ir pagerinti savo gyvenimo kokybę. Jie taip pat organizuoja verslo renginius ir siūlo jogos pamokas namuose.

 • Adresas: Navyug Nagar pastatas, Forjett Hill Road, Tardeo, Mumbajus – 400034, priešais Bhatia ligoninę
 • Kontaktas: 09152955790
 • Interneto svetainė: http://www.holistiquelearning.com/

10. Jog Mandir, Andheri (W):

Paskutinis, bet ne prasčiausias; „Yog Mandir“ puikiai tinka tiems, kurie nori lankyti nėštumą ar prenatalinę jogos pamokas Mumbajuje. Ši vieta specializuojasi tradicinėse jogos technikose su Ajurvedos prisilietimu. Ajurveda skatina jogos procesą, todėl keli studentai išeina patenkinti sveikais rezultatais ir pasitenkinimu. Jie taip pat turi specialius jogos užsiėmimus vyrams. Užsiregistruokite dabar, kad pakeistumėte savo gyvenimą.

 • Adresas: 68/48-D, Manish Nagar, Andheri West, Mumbajus-400053, Keturi vasarnamiai
 • kontaktas: 09152855093

Jogos mokytojai Mumbajuje:

Toliau pateikiami jogos trenerių Mumbajuje vardai

 • Shirley Batiwala
 • Bharat Thakur
 • Sandeep Kumar
 • Ajit Tapaswi
 • Maud Chuffard
 • Durgesh Lokhande
 • Kinnari Jivani
 • Krupa Domadia
 • Megha Runwal
 • Prashant Bajpai

Čia netgi galite turėti specializuotas nėštumo jogos pamokas Mumbajuje. Dauguma institutų taip pat pritaikys jogos pamokas nėščioms moterims Mumbajuje, atsižvelgdamos į jų specialius reikalavimus.

Tai buvo dešimt geriausių jogos mokymosi centrų Mumbajuje. Kai kuriose aukščiau esančiose vietose nemokami jogos užsiėmimai Mumbajuje arba jogos užsiėmimai namuose Mumbajuje, taip pat yra atskirų jogos užsiėmimų vaikams. Joga yra tinkamas būdas išlaikyti savo gyvenimo stygas kartu. Tai subalansuoja jūsų psichines ir fizines erdves ir leidžia jums mėgautis savo gyvenimu. Čia yra sveikas gyvenimo būdas ir gyvenimas be streso.

Jei šis straipsnis jums padėjo, pasidalykite savo atsiliepimais komentaruose. Jei manote, kad šis straipsnis gali būti kam nors naudingas, paprašykite jo patikrinti.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Koks jogos stilius yra geriausias?

Ans: Jogoje nėra geriausio ar blogiausio. Joga yra įvairių stilių, ir jūs turite rasti sau tinkamiausią. Veiksniai yra jūsų amžius, jūsų sveikata, kūno rengybos tikslai ir, svarbiausia, jūsų temperamentas. Kai kurie stiliai yra greiti, siekiant atjauninti. Kai kurie stiliai yra lėto tempo, skirti atkurti. Kai kurie metodai yra pagrįsti meditacija. Išsirinkite sau tinkamiausią ir pradėkite mokytis. Jogoje nėra amžiaus ribos. Kiekvienas, norintis mokytis ir ištverti, gali pradėti nuo jogos. Tai pagerina jūsų gyvybingumą ir padeda sergant tokiomis ligomis kaip skydliaukė, kraujospūdis ir kt.

Q2. Kokie yra būtini jogos užsiėmimai?

Ans: Nė vienas. Galite būti bet kokio amžiaus, formos, ūgio, svorio ir vis tiek būsite laukiami jogos klasėje. Tokie pratimai yra natūraliai prisitaikantys ir jums padės, nes jie apima fizines pozas kartu su kvėpavimo pratimais ir meditacinę proto būseną, kuri padeda visam jūsų kūnui. Joga neriboja nieko. Lankstumas yra tai, kas pasiekiama nuosekliai praktikuojant jogą. Jūs neturite būti lankstus, kad galėtumėte daryti jogą; užsiimi joga ir esi lankstus. Joga taip pat padės numesti svorio!

Q3. Ar man padės joga, detoksikacija?

Ans: Taip, taip ir taip! Įrodyta, kad joga atpalaiduoja daugelį amžių. Švelnūs judesiai ir laikysena bei kontroliuojamas kvėpavimas padeda sumažinti stresą ir nerimą. Kvėpavimo pratimai taip pat padeda detoksikuoti kūną, išvalyti virškinamąjį traktą ir padaryti skrandį laimingą! Joga ir meditacija taip pat padeda žmonėms, sergantiems psichinėmis ligomis ir depresija. O joga padeda nukreipti jūsų mintis į kažką konstruktyvaus, ir jūs galite geriau valdyti savo protą. Joga atjaunina kūną ir protą. Jei darbe buvo įtempta savaitė, joga padės atsikratyti streso ir įkrauti baterijas kitai savaitei.