Gaukite naudos iš „Surya Namaskar“! Įtraukdami „Surya Namaskar“ į savo kasdienybę, galite pakeisti savo gyvenimą. Nors tai daroma teisingai, jis suteikia visišką kūno sušilimą, viršijantį protinį suvokimą. Procedūra apima gilų įkvėpimą, tuo tarpu 12 asanų, kurios yra naudingos jūsų sveikatai.

surya namaskar nauda

Surya Namaskar arba saulės pasveikinimas yra labai išradinga jogos poza. Naudinga jums pasveikinti naują dieną gerbiant saulę. Vienas iš svarbiausių kasdienio „Surya Namaskar“ privalumų yra energijos lygio padidėjimas. Pageidautina, kad „Surya Namaskar“ turėtų būti atliekamas lauke, kaitinantis anksti ryte. Tai leidžia jums pasiimti saulės spindulių ir padidinti melatonino kiekį. Tai iš esmės yra hormonas, padedantis atsikratyti mieguistumo.

9 geriausi „Surya Namaskar“ privalumai:

1. Sumažinkite svorio netekimą:

Įprasta „Surya Namaskar“ praktika padeda sudeginti papildomas kalorijas. Tiesą sakant, kai daugelis pozų ištempia pilvo raumenis, tai gali labai sėkmingai sumažinti papildomus pilvo riebalus ir išlaikyti lygų skrandį.

2. Atkurti virškinimą:

Tai taip pat pagerina virškinimo sistemą, kai keičiasi pilvo organų tempimas ir tvirtumas. Žmonės, kenčiantys nuo vidurių užkietėjimo ir dispepsijos, priešingu atveju sutrikus virškinimui, kiekvieną rytą turi praktikuoti Surya Namaskar ant pliko skrandžio.

3. Išlaiko odą sveiką:

Esant tokiai būklei, norite suteikti veidui blizgesio ir išlaikyti odos spindesį bei amžių, pradėkite dirbti „Surya Namaskar“. Išmatuotas natūralus sprendimas, padedantis išvengti raukšlių atsiradimo, taip pat išlaikyti odą be spuogų, spuogų ir kitų odos problemų.

4. Pagerinkite kraujo apytaką:

Sveikindami saulę naudojate kiekvieną savo kūno dalį. Taip užtikrinsite kraujotaką, kad visą dieną būtumėte gyvesni.

5. Padėti jums gauti riebius kaulus:

„Surya Namaskar“ turi dvasinį pojūtį, todėl jis turi būti pasiruošęs priešais ankstyvą ryto saulę. Tai padeda įsisavinti vitaminą D, kad kalcis galėtų patekti ant jūsų kaulų.

6. Reguliuokite menstruacinius ciklus:

Šiais laikais daug jaunų moterų patiria netolygios menstruacijos. Kasdienis Surya Namaskar vartojimas padeda kontroliuoti menstruacinius ciklus ir taip pat palengvina vaiko gimimą. Tai neabejotinai padidina tikimybę gimti natūraliai ir subalansuoja moteriškus hormonus.

7. Palengvinti detoksikacija:

Visą Surya Namaskarą jūs einate nuo galo iki aktyvaus įkvėpimo ir iškvėpimo proceso. Tokiu būdu plaučiai yra kruopščiai vėdinami ir kraujo likučiai prisotinami deguonimi. Be to, tai palengvina įprastą organizmo detoksikacijos procesą. Gerai detoksikuotas kūnas lieka sveikas.

8. Padarykite jus be streso:

Stresas gali sutramdyti kiekvieną jūsų kūno raumenį. Darydami „Surya Namaskar“ turite giliai kvėpuoti, o tai padės atsikratyti daug streso. Tai taip pat ramina jūsų protą ir padeda kasdien susidoroti su nerimu.

9. Dvasinė reikšmė:

Joga yra mankšta tiek kūnui, tiek širdžiai. Surya Namaskar padeda subalansuoti 3 pagrindines kūno sudėtis; Pita, Vata ir Kapha. Tai suteikia vidinę dvasinę pusiausvyrą, kuri važiuoja iš vienos pusės į kitą įvairiais stresais ir pagerina jūsų imunitetą.

Papildomi privalumai:

• Padaro jus lankstus: tempimas visada įtempia mūsų raumenis ir tuo pačiu atpalaiduoja. Surya namaskar padeda stiprinti kūną.

• Padėkite padidinti ūgį: taip pat manoma, kad surya namaskar atlikimas pirmosiomis dienomis padeda pakelti vaiko ūgį.

Vaizdo šaltinis: 1