Ar kada nors girdėjote apie vaisingumo jogą? Na, nesistebėkite, kas tai yra, bet tai yra jogos forma, padedanti pakeisti vaisingumą. Atsižvelgiant į tai, kad šiuolaikinis gyvenimo būdas ir mitybos įpročiai padarė didelę įtaką fiziniams ir psichologiniams aspektams, o vienas iš bendrų to pasekmių gali būti pastebėtas kaip nevaisingumas arba sunkumai pastoti. Laimei, mums padeda vaisingumo joga. Atsimink; vaisingumo jogos pozos nėra kitokia jogos forma.

Yra keletas vaisingumo jogos asanų, kurios padeda sumažinti stresą ir pašalinti stresą iš mūsų kūno ir taip pagerinti žmogaus vaisingumą. Harvardo tyrimas įrodė, kad žmogus geriausiai daro vaisingumą, turi daugiau galimybių pastoti nei tas, kuris to nepadarė.

Geriausios vaisingumo jogos pozos, kaip tai padaryti ir nauda

Nevaisingumo priežastys:

Šiuolaikinis gyvenimo būdas yra didžiausias moterų nevaisingumo kaltininkas. Štai keletas kitų moterų nevaisingumo priežasčių.

 • Amžius: Žmogaus vaisingumas mažėja su amžiumi. 30-ies metų amžiaus moters vaisingumas labai sumažėja.
 • Tabakas: Rūkymas gali labai sumažinti moters pastojimo tikimybę. Cigaretėje esantys toksinai labai sutrikdo moterų reprodukcinę sistemą.
 • Alkoholis: Nors nėra įrodyta teorija, rodanti tiesioginį ryšį tarp alkoholio ir nevaisingumo, įvairūs tyrimai ir tyrimai, atlikti visame pasaulyje, pranešė, kad alkoholio vartojimas padidina nevaisingumo tikimybę.
 • Valgymo sutrikimas: Moterų valgymo sutrikimai gali sutrikdyti menstruacijų ciklą ir taip sumažinti pastojimo tikimybę.
 • Stresas: Stresas yra labai pavojingas. Darbo stresas, šeimos stresas ar sveikatos problemos gali pakenkti kūnui ir apsunkinti pastojimą.

Joga pasirodė naudinga ne tik norint numesti svorio, pagerinti regėjimą, išgydyti pavojingas ligas ar kitas nedideles problemas; tai taip pat padėjo padidinti vaisingumą. Sveikas kūnas ir ramus protas yra būtinos sąlygos pastoti, ir tai galima lengvai pasiekti praktikuojant jogą.

Geriausios jogos pozos vaisingumui didinti:

 • Lenkimo į priekį poza.
 • Drugelio poza.
 • Tilto poza.
 • Kobros poza.
 • Pečių stovo poza.
 • Galvos stovo poza.
 • Kojos ant sienos.
 • Bičių kvėpavimo poza.
 • Jogos miego poza.

Žemiau rasite išsamią informaciją apie šią jogą, kad pagerintumėte vaisingumo pozas.

1. Lenkimo į priekį poza:

Jogos pozos vaisingumui

Lenkimas į priekį yra viena iš paprasčiausių, tačiau geriausių jogos pozų vaisingumui. Norėdami tai padaryti, neprivalote savęs priversti ar daryti nieko, kas sukeltų spaudimą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai lėtai ir švelniai pasilenkti į priekį taip, kad ranka pasiektų kojų pirštus. Taip pat galite remtis alkūnėmis ant kelių. Tai viena iš paprasčiausių vaisingumo pratimų jogos pozų.

2. Drugelio poza:

Vaisingumo joga

Viena patogiausių ir garsiausių jogos pozų vaisingumui didinti yra drugelio poza. Sėdimoje padėtyje pasilenkite į priekį ir abiem rankomis laikykite kojų pirštus. Laikykite klubo sritį kiek įmanoma griežčiau ir švelniai pakelkite kojas į drugelio formą. Toliau laikykite pirštus pirštais ir laikykite tokioje padėtyje maždaug nuo vienos iki penkių minučių. Tai gera vaisingumo joga pradedantiesiems.

3. Tilto poza:

Tilto poza

Tilto poza arba palaikoma tilto poza yra viena iš naudingų jogos asanų pozų moterų vaisingumui. Norėdami tai padaryti, turite atsigulti ant kilimėlio, suimti rankomis kulkšnis ir pakelti kūną nuo grindų. Jūsų rankos ir delnai negali judėti. Jie turi laikyti jūsų kulkšnių nugarą. Jums reikia sėdmenų raumenų, kad tinkamai laikytumėtės, todėl įsitikinkite, kad šį pratimą atliekate lėtai. Tai vienas iš karšto jogos vaisingumo.

4. Kobros poza:

Kobros poza

Kobros poza reikalauja, kad gulėtumėte ant kilimėlio, laikydami rankas ant grindų, turite pakelti save iki skrandžio. Laikykite šią pozą kelias sekundes ir pakartokite tai maždaug penkis kartus. Šis jogos pratimas yra būtinas, nes jis suteikia energijos jūsų gimdai ir padidina tikimybę pastoti. Tai gerai žinoma ir populiari jogos asana vaisingumui didinti.

5. Pečių stovo padėtis:

Pečių stovo poza

Stovėjimas ant peties yra gana sudėtingas, tačiau tuo pat metu yra vienas geriausių jogos pratimų vaisingumui pagerinti. Padarykite tai padedant instruktoriui, nes tai gali būti gana pavojinga mėgėjui. Šioje pozoje turite subalansuoti visą kūną ant pečių. Atminkite, kad reikia subalansuoti petį, o ne galvą. Nejudinkite galvos ir kaklo kartu, kad nesusižeistumėte.

6. Galvos stovo padėtis:

Galvos stovo poza

Vaisingumo jogos pozicijos ant galvos yra sunkiausios iš visų jogos pozų, tačiau turi daug privalumų. Tai pašalina bet kokį stresą, padidina vaisingumą ir padidina jūsų hormonus. Jūs turite subalansuoti savo kūną ant galvos, ir tai gali užtrukti gana ilgai, ypač jei nesate profesionalas.

7. Kojos ant sienos:

Kojos ant sienos pozos

Ar joga gali padėti vaisingumui? Štai dar vienas atsakymas! Tiesiog pakėlę kojas į sieną, atliksite lengvą jogos pozą, kad padidintumėte savo vaisingumą. Šią pozą galite daryti maždaug dešimt minučių kasdien, nes tai atpalaiduos jūsų kūną ir sureguliuos skydliaukę bei endokrinines liaukas. Tai viena geriausių vaisingumo jogos vyrų. Tačiau jei sergate glaukoma ar išvarža, to nedarykite.

8. Bičių kvėpavimo poza:

Bičių kvėpavimo poza

Norėdami tai padaryti, tiesiog užmerkite akis ir uždėkite rodomuosius pirštus ant ausų. Su šypsena veide įkvėpkite ir iškvėpkite. Iškvėpdami skleiskite aukštus garsus kaip bitė. Atlikite šį modelį nuo šešių iki septynių kartų ir maždaug keturis kartus per dieną. Tai viena geriausių jogos pozų vaisingumui didinti.

9. Jogos miego poza:

Jogos miego poza

Jogos miego poza padeda subalansuoti kūną ir protą. Tai daro jus optimistiškai, padeda geriau medituoti ir pagerina jūsų vaisingumo galimybes. Ši poza yra viena geriausių jaunoms poroms, norinčioms sukurti šeimą. Reguliariai išbandykite šią vaisingumo jogą moterims, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

Ar joga padeda vaisingumui? Tikiuosi, dabar supratote atsakymą į šį klausimą. Vaisingumo joga naudinga tiek vyrams, tiek moterims, nes pagerėja jų sveikata ir padidėja pastojimo tikimybė. Galima iš tikrųjų pakeisti jogą nevaisingumo gydymui ir pagerinti sveikatą, taip pat lengvai pastoti. Taip pat galite pasidalinti šiuo straipsniu su draugais ar artimaisiais, kuriems sunku pastoti, nes šios jogos pozos stebuklingai veikia jūsų sveikatą ir gerovę.

Dažnai užduodami klausimai & Atsakymai:

Q1. Ar joga gali padidinti vaisingumą??

Ans: Tyrimai parodė, kad joga gali padėti sumažinti stresą, kuris yra pagrindinė šių dienų nevaisingumo priežastis. Yra tam tikra joga nevaisingumo problemoms, kurios padidina dubens kraujotaką, stimuliuoja hormonines liaukas ir taip skatina pastojimą. Taigi tikrai reikia išbandyti jogą reprodukcinei sveikatai.

Q2. Kokia joga yra geriausia vaisingumui?

Ans: Yra daug jogos pozų, kurios skatina hormonų pusiausvyros sutrikimą, mažina stresą ir raumenų įtampą, taigi skatina vaisingumą. Štai keletas geriausių jogos pozų reprodukcijai:

 • Bhramari Pranajama
 • Paschimottasana
 • Supta Baddha Konasana
 • Sarvangasana
 • ViparitaKarani
 • Bhujangasana
 • Setu Bandhasana

Q3. Ar gerai sportuoti bandant pastoti?

Ans: Klaidinga nuomonė, kad mankšta gali sukelti persileidimą arba sumažinti pastojimo tikimybę. Tiesą sakant, dauguma moterų, pripratusių prie intensyvių reguliarių pratimų, nesikeičia pastojimo, nėštumo metu ir vėliau. Išbandžius šią jogą sveikai reprodukcinei sistemai, jums bus tik gera. Net vyrai gali išbandyti vyrų reprodukcinių organų jogą.