Kai kurie nori ryto bėgiojimo su vandens buteliais ir garbaus vakaro treniruoklių salėje, o kai kurie kiti mėgsta ryto kilimėlį, išklotą priešais atvirą balkoną ir per keletą vingių, iš esmės sudarytų reguliuojamu kvėpavimu. jų kūno pusiausvyra ir dvasinė ramybė. Didelė jogos režimo dalis išleidžiama jūsų kūnui, atliekant ramų ir susikaupusį procesą, todėl prasidėjo gaisras, kuris dabar yra svarbi kūno priežiūros dalis. Yra daug įvairių jogos pratimų, būtent šis vadinamas Adho Mukha Vrksasana arba klasikine poza.

Kaip mes tai darome?

Adho Mukha Vrksasana (poza ant rankų

Ši laikysena iš esmės yra visa ranka, kuri pradedantiesiems gali būti nelengvas išbandymas. Nepaprastai svarbu, kad suprastumėte pozos sudėtingumą ir jos neatsisakytumėte, kad savo netobulumą įgyvendintumėte iki tobulumo. Su praktika tai bus taip paprasta, kaip ir bet kuriam kitam, kurį žinote.

3 Norėdami pradėti, pradedantiesiems galbūt norėsite pasirinkti saldžią vietą kažkur prie sienos, kuri palaikytų jūsų pusiausvyrą. Atsigręžę į sieną, nusileiskite keturiomis ir nusileiskite žemyn. Šiuo metu delnai turi būti prispausti prie žemės, paruošti atlaikyti kūno svorį. Pečiai turi būti išplėsti, kad būtų išlygintas svoris. Dabar sulenkite kelius ir atlikite šiek tiek praktinių apynių prieš pasukdami į apverstą vertikalią padėtį. Prieš atramą įsitikinkite, kad rankos yra vienodai išdėstytos, kad būtų subalansuotas svoris.

Pirmieji keli kartai visada yra blogiausi, kai prarandate pusiausvyrą arba padidinate pasitikėjimą savimi. Siena ir šiuo metu jums gali padėti, tačiau, kai būsite profesionalas, jums net nereikės jokios pagalbos. Kai pavyks pakilti iki galo, ištiesinkite kūną, bet ne per stipriai. Užfiksuokite poziciją giliai įkvėpdami keletą sekundžių, tikriausiai per minutę, kai jau pripratote. Po to lėtai atleiskite laikyseną ir lengvai grįžkite į žemyn nukreiptą šuns padėtį.

Kaip tai mums padeda?

Adho Mukha Vrksasana 1

Pirmasis daugelio sąraše yra kūno koordinavimas, kurį galima gauti atlikus šį pratimą. Žmonėms, kenčiantiems nuo kūno pusiausvyros problemų, tai gali atrodyti tikras nuoširdus problemos sprendimas. Kai pradėsite išlaikyti apverstą poziciją, jūsų kūno koordinacija tobulės savaime.

Šiai pulsuojančiai širdžiai dabar nebegali kilti pavojus, kai jums padės ši joga. Kol kvėpuojate aukštyn kojomis, į jūsų širdį veržiasi didžiulis kraujo srautas, atveriantis arterijas ir skilvelius, perkeliant juos į galingą smūgį. Tai iš esmės yra bėgimas širdžiai, sveikas ir greitesnis.

Kūno lankstumą galima pasiekti atliekant šią asaną laikui bėgant. Dažnai po kelių mėnesių suprasite, kaip lengvai lankstūs jūsų kadaise kieti pluoštai. Kūno subalansavimas ant rankos padėjo toms užsispyrusioms sausgyslėms išsilaisvinti, taip sumažinant raumenų sustingimą.

Naudojant šią jogą galima numesti svorio, nes tai yra tempimo pratimų forma, kai ištempiate pilvo raumenis ir patiriate jiems spaudimą, kai subalansuojate apatinę kūno dalį. Tai yra patikrintas riebalų deginimo metodas kartu su giliu kvėpavimu.

Joga visada buvo susijusi su ramybe ir yra patikrintas būdas atsikratyti depresijos ir dirglumo. Sunkią savaitę galima užbaigti keliais savaitgalio ryto rankomis.