Kai kuriems žmonėms numesti svorio yra tarsi kariauti. Nesiremia tiesiogine to prasme. Numesti svorio tampa gana sunku nedaugeliui žmonių, nes flab tiesiog nesiseka. Mes visi norime sulieknėti ir atrodyti gražiai, kreivi, bet labai mažai norime padaryti, kad tai padarytume. Rinkoje yra daug dietų, kurios padeda greitai atsikratyti kilogramų, tačiau gali pakenkti mūsų sveikatai. Taigi mūsų dėmesys turėtų būti skiriamas ne tik papildomų kilogramų numetimui, bet ir sveikam požiūriui į jo siekimą. Žmogus gali užsiimti įvairia veikla, jei nori numesti svorio. Mes turime kardio treniruotes, mašinų treniruotes, meditaciją ir populiariausią jogą. Šiandien mes kalbėsime apie Bikram jogą, kuri yra karšta joga. Žmonės turi būti susipažinę su pastaruoju.

Bikram joga svorio netekimui

Karšta joga tikrai sukuria šurmulį rinkoje neseniai dėl visiškai naujo požiūrio. Taigi, prieš pradėdami gilintis į detales, išstudijuokite jo eskizą.

Kas yra Bikram joga?

Šią jogos formą formuoja Bikram choudhary, kuri skiriasi nuo tradicinės hatha jogos, tačiau yra pailga. Įprastą Bikram jogos užsiėmimą sudaro 26 pozos ir 90 minučių. Šios 26 pozos taip pat apima du kvėpavimo pratimus. Kambario temperatūra palaikoma apie 40 laipsnių Celsijaus, esant 40% drėgmei.

Karštos jogos nauda sveikatai:

Na vienas yra prigrūstas kambaryje su keliais kitais, esant 40 laipsnių temperatūrai su drėgme. Visi prakaituoja ir prakaituoja iki paskutinio lašo; tai karščiausia kūno rengybos tendencija mieste, kuri yra karšta joga. Padidėjusi kambario temperatūra gali būti siejama su pagerėjusiu kūno funkcionalumu ir aktyvumu. Jis turi įvairių naudos sveikatai, išskyrus tik svorio metimą. Kai kūnas gali prakaituoti ir kovoti tokioje karštoje patalpoje, jis tikrai numes daug svorio. Kadangi šiluma sukelia riebalų deginimą organizme. Be to, tai gali padėti valdyti svorį, nuplauti toksinus, išgydyti sužalojimus ir sustiprinti emociškai.

Įvairi joga gali ne tik padėti numesti svorio, bet ir padidinti kūno lankstumą bei mechanizmą. Gera pagerinta laikysena yra tai, ką mes pasiekiame po Bikram jogos užsiėmimų ilgą laiką.

Remiantis tyrimu, 130 svarų sveriantis žmogus per 60 minučių sesiją turėtų sudeginti 430 kalorijų.

Greitis, kuriuo Bikram joga degina kalorijas, gali būti vadinamas saikingu aerobiniu pratimu, pavyzdžiui, vaikščiojimu.

Grėsmės sveikatai:

Pernelyg didelis prakaitavimas taip pat nelaikomas naudingu organizmui, nes gali dehidratuoti organizmą iš pagrindinių maistinių medžiagų. Taigi, kasdien atliekant šią jogą, reikia išlaikyti apie 3-4 litrus vandens, kad išlaikytumėte pusiausvyrą.

Jogos nepakanka norint numesti svorio:

Norint numesti svorio, tikrai reikalinga sukurta atmosfera ir pratimų lygiai. Tačiau norint numesti svorio nepakanka. Jūsų kūno tipas, dieta, kurios laikotės kasdien, taip pat turi didelę reikšmę. Jei žmogus laikosi labai kaloringos dietos arba visą dieną sėdi biure, tai tik sesija nepadės. Veikla turi būti įtraukta į asmenis visą dieną.

Jogos pozų praktikavimas neabejotinai padidina organizmo medžiagų apykaitą ir taip padeda sudeginti kai kurias pagrindines kūno kalorijas. 26 „Bikram“ jogos pozos padeda jums tapti pakankamai lanksčiam, kad galėtumėte atlikti įtemptą veiklą visą dieną. Svarbiausia numesti svorio – išlipti iš tingios patogios lovos ir išlikti aktyviam visą dieną.