Joga šiais laikais yra labai populiari, tačiau niekas neužima lyderio pozicijų tiek, kiek Bikramo joga. Tačiau reikia nepamiršti, kad visos karštosios jogos rūšys nėra Bikram joga. Jogos praktikavimas karštame kambaryje nereiškia, kad tai tas pats, kas Bikramo Chowdhury joga. Šis yra daug daugiau. Kalbant apie šią populiarią praktiką, ji atsirado dėl garsaus Indijos jogos čempiono Bikramo jogos. Jo pozos yra labai unikalios ir įkvėpė keletą aktorių bei aktorių. Daugiau nei 1000 jogos studijų visame pasaulyje, „Bikram“ joga yra absoliutus hitas. Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie Bikramo jogą, galite perskaityti šį straipsnį, kuriame išvardytos geriausios pozos, kurias šis menas jums gali pasiūlyti.

Bikramo jogos medžio poza kvėpuojant

Gilus kvėpavimas nuolat:

bikram joga

Gilus kvėpavimas stovint yra viena iš pagrindinių ir paprasčiausių Bikram jogos praktikų. Tai išplės jūsų plaučius, padidins kraujotaką ir pakels kūno temperatūrą. Šis pratimas padės teisingai naudoti plaučius ir išmokys tinkamai kvėpuoti. Dauguma žmonių naudoja tik nedidelę dalį savo plaučių ir net nežino naudos, kurią galima gauti iš to. Bet jei tai padarysite teisingai, tikrai galite tikėtis iš to gauti tam tikros teigiamos naudos.

Pusė mėnulio poza rankomis:

Pusė mėnulio poza padės apipjauti juosmenį, klubus, šlaunis ir sėdmenis. Padidinsite savo kūno jėgą ir, jei kasdien praktikuosite šią pozą, galėsite numesti daug svorio. Padidės jūsų stuburo lankstumas ir galite tikėtis, kad pagerės jūsų bendra sveikata. Taip pat reikia sustiprinti ir ištempti įstrižus kūno raumenis. Taip pat padidės kraujotaka ir netrukus gyvensite sveikai ir aktyviai.

Nepatogi poza:

Nepatogi poza turi sutvirtinti viršutinę ir apatinę kūno dalis; ypač šlaunys ir kojos. Tikėkitės, kad padidės kraujotaka, o stuburas taps tiesus. Tačiau šis pratimas nėra pats lengviausias. Norint tai padaryti, reikia daug laiko ir kantrybės. Tačiau, kadangi jis turi skirtingą naudą sveikatai, galite jį naudoti kasdien.

Erelis:

Erelio poza tiekia šviežią kraują į jūsų kūno lytinius organus ir padidina seksualinę galią bei kontrolę. Padidės jūsų klubo srities lankstumas ir būsite daug stipresni bei aktyvesni. Erelio poza taip pat puikiai tinka jūsų keliams ir deltiniams raumenims. Jie padės sutvirtinti blauzdas, šlaunis, pilvą ir viršutines rankas. Su erelio poza jūs tikrai gausite daug naudos sveikatai.

Poza nuo galvos iki kelio:

Poza nuo galvos iki kelio yra dar viena puiki poza, kurią jums siūlo Bikram joga. Tai padės pagerinti pusiausvyrą ir įtempti pilvo ir šlaunies raumenis. Taip pat galite tikėtis, kad šiek tiek pagerės jūsų koncentracija. Būsite daug ryžtingesni ir susitelksite į tai, ką darote padedami šios pozos. Visi jūsų kojų raumenys taip pat gaus daug jėgų, taip pat ir blauzdikauliai. Stovėti nuo galvos iki kelio gali būti sunku, jei esate pradedantysis, bet niekada nepraraskite vilties.

Nuolatinė lankų traukimo poza:

Stovinčio lanko traukimo pozą gali atlikti tik profesionalas. Tai pagerina jūsų klubų, kojų, stuburo ir pečių lankstumą. Pagerės jūsų laikysena ir sustiprės šlaunies raumenys. Jūsų protinis ryžtas padidės, o pusiausvyra taip pat taps lengva. Jei norite atlikti lanką, traukiantį lanką, turite būti tikri savimi; nes vienas neteisingas judesys gali sukelti sužalojimą.

Balansavimo lazdos poza:

Balansavimo lazdos poza geriausiai tinka tiems, kurie norėtų išmokti balansuoti kaip profesionalas. Tai pagerina viršutines šlaunų dalis, sėdmenis ir klubus bei tonizuoja kojas. Jūsų lankstumas padidės, o jūs taip pat sustiprėsite. Tikėkitės, kad pagerės ir stuburo bei klubo sąnarių būklė. Šis pratimas yra nuostabus tiems, kurie tikisi pagerinti savo laikyseną.

Trikampio poza:

Padėkite savo jogos praktiką į visiškai naują lygį padedant trikampio jogos pozai. Jie gerina laikyseną, stangrina klubus ir šlaunis bei lieknina juosmenį. Tie, kurie norėtų numesti svorio, tikrai turėtų išbandyti trikampio pozą. Jūsų apatinis stuburas turi būti lankstus ir pajusite savo kūno jėgą. Jei tai darysite kasdien, tikrai gausite daug naudos.

Medžio poza:

Medžio poza yra viena iš paprasčiausių pozų, kurią gali pasiūlyti Bikram joga. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai stovėti tiesiai ir subalansuoti kūną ant vienos kojos. Kitą koją reikia sulenkti ir uždėti ant kito kelio. Rankos turi būti sulenktos ir giliai įkvėpti. Ši poza neleis atsirasti pavojingoms ligoms, tokioms kaip išvarža, taip pat padidins jūsų klubo sąnarių lankstumą. Jūs sugebėsite geriau subalansuoti save, kai paversite medį savo kasdienio „Bikram“ jogos užsiėmimo dalimi.

Kojos stovo poza:

Kojos stovo poza yra gana sudėtinga ir reikalauja subalansuoti kūną naudojant pirštus. Jie išgydys visų rūšių hormonines problemas ir palengvins visus tuos, kurie patiria skausmą keliuose, kulkšniuose ir pėdose. Jūsų susikaupimo lygis ir kantrybė taip pat pagerės, kai kojos pirštai taps jūsų kasdienio gyvenimo dalimi.