Joga, kuri yra labiausiai paplitusi mankštos praktika visame pasaulyje, yra pati efektyviausia ir veiksmingiausia priemonė nuo daugelio fizinių, psichinių ir dvasinių ligų ar ligų. Tai visiškai nemokama ir reguliariai praktikuojama, tai leidžia gyventi sveikai ir be streso. Jei skauda nugarą ar klubą ar turite miego sutrikimų ar net jei turite psichikos sutrikimų, pabandykite įtraukti jogą į savo kasdienybę ir pajusite magiją.

Dabar yra įvairių jogos pozų, tačiau šiuo metu diskutuojama apie DviPadaSirsasana, kurie yra sanskrito žodžiai. Dvi reiškia du, Pada yra pėdos ar kojos, seras yra galva, o Asana reiškia pozą ar laikyseną. Šio pratimo sudėtingumo lygis yra šiek tiek aukštas, todėl nenustokite bandyti, jei per pirmuosius kelis bandymus nepavyks.

DviPadaSirsasana

Kaip tai padaryti

Dabar šio pratimo pradžioje gali nepavykti puikiai. Taigi kantrybė ir susikaupimas yra pagrindiniai dalykai, norint teisingai nustatyti šią laikyseną. Pradėkite patogiai sėdėti ant kilimėlio ar antklodės, ištiesdami kojas iš priekio ir pailgindami stuburą. Lėtai iškvėpkite ir tai darydami laikykite vieną ranką prieš nosį, kad patikrintumėte, kuri iš dviejų šnervių yra aktyvesnė. Jei dešinė šnervė yra aktyvi, pradėkite nuo kairės kojos arba, jei kairioji šnervė aktyvi, tada dešinė koja.

Tada pradėkite sulenkti aktyviosios pusės kelį, tada suimkite kulkšnį, laikykite ją, pakelkite ją virš galvos ir lėtai uždėkite koją ant kaklo. Tai darydami palaikykite kvėpavimą. Palaipsniui ir lėtai pakartokite tą patį su kita koja ir padėkite ją ant pirmosios kojos. Iškvėpkite. Laikykite pozą mažiausiai 30 sekundžių ir pratęskite laiką, kai pratimų metu jūsų lengvumo lygis padidės.

Kaip tai mums padeda:

Geresnis elastingumas ir lankstumas:

Jei manote, kad jūsų kūnas yra standus, galite su juo atsisveikinti atlikdami šį jogos pratimą. Įtraukite šią pozą į savo kasdienę jogos rutiną ir užtikrinkite geresnį kūno sistemos elastingumą ir lankstumą.

Geresnė virškinimo sistema:

Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, su kuriomis šiandien susiduria žmonės, yra virškinimo problemos. Atrodo, kad mūsų virškinimo sistema pasisuko neteisingai. Reguliariai praktikuokite „DviPadaSirasana“, kad virškinimas būtų geresnis.

Naudinga diabetu sergantiems pacientams:

Jei sergate cukriniu diabetu, tai jums tinkamas pratimas. Ši jogos padėtis palengvina diabetu sergančius pacientus. Taigi, visiems diabetu sergantiems žmonėms patartina pradėti praktikuoti DviPadaSirasana.

Užtikrina aktyvų ir entuziastingą gyvenimą:

Jei lengvai pavargstate arba nesidomite veikla, tai jums tinkamas pratimas. Ši jogos poza padidina jūsų entuziazmą ir daro jus aktyviais.

Padidėjęs kraujo tekėjimas, kuris yra naudingas pacientams, sergantiems anemija:

Šis jogos pratimas padeda pagerinti jūsų kūno kraujotaką ir pagerinti hemoglobino kiekį kraujyje. Kadangi toksinai lieka kraujyje lėtai, šis pratimas pagreitina kraujo tekėjimą, o tai savo ruožtu jį valo. Taigi ši laikysena yra naudinga žmonėms, kenčiantiems nuo anemijos ir nervų drebėjimo.

Padidina kūno jėgą ir ištvermę:

Šis pratimas padidina jūsų ištvermę ir stiprina kūną. Per šią laikyseną visas kūnas yra puikiai mankštinamas, o tai pagerina kūno pusiausvyrą ir tinkamumą. Jis maitina jūsų kojas, rankas, kelius, šlaunis, nugarą, pečius, delnus ir alkūnes.