Joga, kilusi iš priešvedinių laikų, iš pradžių buvo pradėta Indijoje. Dabar tai praktikuojama visame pasaulyje. Kadangi joga pasirodė esanti naudinga ne tik kūnui, bet ir protui bei dvasiai, tai yra populiariausia mankštos forma. Įspūdingi sporto salės tvarkaraščiai užėmė antrą planą, o joga progresavo. Jis gali gydyti įvairias ligas – nuo nugaros iki nerimo. Joga gydo ir valo kūną ir protą iš vidaus.

Yra daugybė jogos pozų, kurias praktikuoja įvairaus sunkumo žmonės. Dabar aptariama gana sudėtinga laikysena, kuri yra Garbhasana. Garbha yra sanskrito žodis, reiškiantis vaisius, o asana – laikysena. Taigi Garbhasana taip pat žinoma kaip embriono arba vaisiaus poza. Prieš aptardami „Garbhasana“ naudą, praneškite mums, kaip tai padaryti.

Garbhasana (vaisiaus poza), kaip tai padaryti ir nauda

Kaip tai padaryti:

Kadangi „Garbhasana“ arba „Vaisio poza“ yra sudėtinga laikysena, iš pirmo karto galite nepasiekti tobulumo. Priminkite, kad turite būti kantrūs, ir išmoksite tai padaryti puikiai per porą dienų ar savaičių. Kaip rodo pavadinimas, jūsų kūnas įgaus vaisiaus formą, kai laikysena bus visiškai padaryta. Naudokite kilimėlį ar antklodę ir patogiai atsisėskite ant grindų, kojos ištiestos priešais jus, o stuburas turėtų būti stačias.

Sulenkdami dešinįjį kelį, padėkite jį ant kairės šlaunies. Pėdų padas turi būti nukreiptas į viršų, o kulnas – prie pilvo. Tą patį pakartokite su kaire koja. Dabar įkiškite dešinę ranką tarp dešinės šlaunies ir blauzdos raumenų tarpo. Tą patį pakartokite kaire ranka. Norėdami laikyti kojas, alkūnės turėtų sulenkti aplink blauzdos raumenis. Dabar, iškvėpdami, palaipsniui pakelkite kojas rankomis. Pakelkite kojas, kol rankos pasiekia ausis, ir laikykite jas.

Garbhasana

Nepamirškite atitinkamai įkvėpti ir iškvėpti laikydami pozą maždaug 30 sekundžių. Jūs būsite patogūs praktikuodami, tada galėsite pratęsti laikysenos laikymą. Nepamirškite neskubėti su laikysena. Kvėpuokite ir lėtai, kitaip prarasite pusiausvyrą.

„Garbhasana“ privalumai:

Kaip ir visos kitos jogos pozos, Garbhasana joga taip pat turi daug privalumų. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip šis jogos pratimas gali padėti jūsų kūnui, protui ir dvasiai.

1. Pašalina nervų sutrikimus:

Garbhasana turėtų užsiimti žmonės, kenčiantys nuo nervų sutrikimų, nes tai padeda juos palengvinti.

2. Pilvo organai tampa tonizuoti:

Jei turite išsikišusį pilvą arba tiesiog norite, kad jūsų pilvas būtų tonizuotas, tai jums tinkamas pratimas. Garbhasana ne tik masažuoja, bet ir tonizuoja pilvo organus.

3. Geras virškinimui ir padidina apetitą:

Atsisveikinkite su savo virškinimo problemomis, jei išmoksite vaisiaus pozą atlikti tobulai. Tiems, kurie turi mažiau apetito, nesijaudinkite, nes šis pratimas tikrai padidins apetitą.

4. Užtikrina geresnį balansą:

Perskaičius „Garbhasana“ veiksmus ir matant paveikslėlius, suprantama, kad šis pratimas reikalauja pusiausvyros. Tie, kurie stengiasi tai padaryti sėkmingai ir daro, pasieks geresnę kūno pusiausvyrą. Tai taip pat padeda sukurti pusiausvyros jausmą galvoje.

5. Ramina ir valdo protą:

Jei esate kažkas, kurio antinksčiai visada reguliuoja, arba kenčiate nuo nerimo ar pykčio problemų, tuomet šią pozą tikrai reikia praktikuoti, kad būtų naudinga. Garbhasana padeda kontroliuoti ir nuraminti protą, o tai sukelia mažesnį proto susijaudinimą.

Tai yra Garbhasana jogos metodai ir privalumai, kuriuos turi atlikti kiekvienas, kad galėtų gyventi laimingai. Taigi, leiskite mums visiems šiandien išbandyti šią embriono pozą, kad ji būtų pilna pupelių.