Integruotos jogos tikslas yra integruoti mūsų sielas, kūnus ir protus. Jis sukurtas žmonijai, kad jie galėtų džiaugtis sveiku, gražiu ir džiaugsmingu gyvenimu. Tai viena sėkmingiausių jogos formų pasaulyje, kuria užsiima milijonai žmonių. Nuo pradedančiųjų iki profesionalų visi mėgsta integruotą jogą. Toliau pateiktose pastraipose išsamiai aptariama šios formos koncepcija ir aspektai.

Integruotos jogos asanos ir nauda

1. Hatha joga:

Hatha joga yra vienas iš svarbiausių integruotos jogos aspektų. Jame aprašoma bet kokia fizinė jogos praktika. Jame yra paprasti kvėpavimo pratimai, meditacija ir kiti atsipalaidavimo būdai, ypač pradedantiesiems, kad jie galėtų atsipalaiduoti, maloniai ir gerai jaustis. Hatha joga taip pat turi daug sveikatos ir dvasinės naudos.

2. Skandavimas:

Giedojimas yra jogos garsas. Tai leidžia jūsų protui nugrimzti į save ir patekti į taikos ir ramybės kupiną būseną. Tai suteikia energijos, išlygina jusles ir daro didžiulį poveikį visiems. „Om“ yra universalus garsas, naudojamas giedant, nors atliekant įvairius jogos pratimus naudojamos ir kitos mantros.

3. Krija:

Kriya iš esmės susideda iš mankštos ir kvėpavimo metodų, kurie išvalo ir išvalo jūsų kūną iki širdies gelmių. Tai atveria užblokuotus jūsų kūno kanalus ir padeda jaustis žvaliems, gyviems ir atjaunėjusiems. Krija yra vienas geriausių integralinės jogos aspektų dėl savo privalumų ir teigiamų savybių.

4. Kvėpavimo pratimai:

Kvėpavimo pratimai arba pranajama yra labai populiarūs integralinėje jogoje. Tai padeda atsipalaiduoti, atgauti pusiausvyrą, išvalo jūsų kūno energiją, taip pat padeda visiškai užpildyti ir ištuštinti plaučius. Kaip žmonėms, mums labai svarbu žinoti teisingus kvėpavimo būdus ir taip pat kontroliuoti savo kvėpavimą. Pranajamos tam puikiai tinka.

5. Meditacija:

Meditacija yra pagrindinis integralios jogos aspektas. Jūsų jogos užsiėmimai bus nenaudingi, jei nežinote, kaip medituoti. Tai atjaunina jūsų kvėpavimą, kūną ir protą ir padeda pasiekti palaimos ir laimės etapą. Tai padeda atidžiai pažvelgti į savo gyvenimą ir užduoti sau klausimą. Jūsų koncentracijos lygis taip pat padidės, jei išmoksite gerai medituoti.

6. Integruotos jogos privalumai:

Integralinėje jogoje nerasite skirtumo tarp psichologijos ir dvasingumo. Integruotos jogos praktika padės jums gauti saulės energijos, kurią galėsite naudoti kasdieniame gyvenime, kad ją atnaujintumėte. Laikui bėgant tai padidina jūsų ištvermę ir ištvermę ir daro jus geresniu atlikėju. Tai taip pat pašalina nepageidaujamą įtampą, stresą ir nerimą. Su integruota joga galite geriau susikaupti ir pasiekti sėkmės.

7. Kvėpavimo stebėjimas:

Integruota joga moko jus stebėti savo kvėpavimą. Tai suteiks jums tinkamą sąmonės būseną ir padės jaustis tyliai ir ramiai. Svarbu žinoti, kaip stebėti savo kvėpavimą, be kurio meditacija yra neįmanomas tikslas.

8. Atlaisvinkite visą įtampą:

Integruota joga moko atverti galvos centrus ir atsipalaiduoti. Tai pašalina bet kokį stresą, įtampą, galvos skausmą ir nerimą. Po integruotų jogos užsiėmimų būsite ramūs ir jausitės energingi.

9. Integruotas jogos maistas:

Integruotas jogos maistas yra visiškai vegetariškas. Juos daugiausia sudaro sveiki grūdai ir sveiki produktai. Valgomi grikiai, spelta, soros, rudieji ryžiai ir basmati ryžiai. Jūros daržovės taip pat yra šios dietos dalis. Taip pat būtini tinkami vitaminai ir mineralai. Pagrindinis sveikos mitybos principas yra stiprinti imuninę sistemą.