Vienas iš seniausių įmanomų sandorių buvo senovės kūno tempimo formos, per kurias buvo išrastas daug vaistų ir išspręsta daug problemų. Vienas iš geriausių negalavimų, susijusių su bloga nugara ar svorio metimo planu, yra joga, todėl joga yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Ramų rytą, kupiną tempimo, jūs niekada nežinojote, kad galima išgydyti tiek daug vaistų, ir dabar, kai žinote geriau, atėjo laikas išmokti naujų padalijimų, kuriuos jums gali pasiūlyti joga.

Kaip padaryti Virasana (herojaus poza) ir jos nauda sveikatai

Kaip:

Jogos poza virasana, taip pat žinoma kaip herojė Poza. Norėdami pradėti virasana, pirmiausia turite ištobulinti jogos sėdėjimo pozą. Pradėkite nuo grindų užtepdami kilimėlį ar minkštą antklodę, tačiau kuo mažiau ji bus minkšta, tuo geriau ji bus.

Pradėkite klūpėdami ant grindų abiem keliais, tik keliais, tiesinant stuburą, vidinės pusės turi būti suspaustos priešais jus. Dabar dirbkite su apatinėmis galūnėmis. Atsiklaupę ant kelių galite pajusti kūno spaudimą ant klubų. Šiek tiek paskleiskite kojas galinėje pusėje, kad klubai šiek tiek tilptų tarp tarpelio. Nedarykite pertraukos per didelės. Dabar dirbk ant kojų.

Įsitikinkite, kad jie yra lygiagrečiai žemei ir šiek tiek prispausti garbanoti prie vidinių pusių. Įsitikinkite, kad abi kojos turi vienodą atramą ir svorį.

Nuo šiol pratimas yra paprastas. Prieš pradėdami garsiai iškvėpti ir šiek tiek pasilenkti į priekį, pamatysite, kad jūsų kūnas prisitaiko prie padėties. Dabar ištiesinkite stuburą ir tarsi išdidus karys išplėskite apykaklės kaulus. Prieš atleisdami stuburą, laikykitės šios pozicijos geras 30 sekundžių. Tada pakartokite dar kartą. Lėtai stenkitės padidinti laiko erdvę.

Privalumai:

Lankstumas:

Dažnai kartais suvokiama, kad kūnas gali būti lankstus iš viršutinio pusrutulio, kur dėl susidėvėjimo jūsų kūnas jau buvo įpratęs prie juosmens sukimo ir rankų pratimų. Problema yra apatinėje pusėje, todėl įpratus daryti tokius nugaros ir apatinės kūno dalies tempimus, jūsų kūno lankstumas, ypač apatinis, padidėja.

Vidinė ramybė:

Ši laikysena yra žinoma kaip herojaus poza, ir daugelis psichologų teigia, kad joga gali būti naudinga ne tik fiziškai, bet ir turi puikią ranką žaisti ir esant psichikos problemoms. Taigi, daugelio jogos ekspertų teigimu, virasana joga yra viena iš tų jogos, kuri ramina jūsų vidų. Kai kvėpuojate aukštai ir užmerkiate akis, jaučiate, kad raminantis ir raminantis pojūtis užlieja jus, sukurdamas vidinę ramybę.

Kraujo cirkuliacija:

„Virasana joga“ daugiausia dėmesio skiria spaudimo taškams apatinėse kūno dalyse ir tempimui viršutinėse kūno dalyse. Tai yra gera situacija, kad jūsų kūne būtų sukurta elastinga kraujotaka, reguliuojanti kraujotaką, o tai yra vienas iš svarbiausių gero kūno kūno idealų.

Įspėjimas apie nėštumą:

Jei ši joga daroma nėštumo metu, neįprastas kojų patinimas gali būti sumažintas iki nemažo kiekio. Tačiau įsitikinkite, kad pritariate gydytojui ir įsitikinkite, kad tai patartina. Taip pat nebandykite to daryti paskutiniais nėštumo mėnesiais. Išsaugokite tai vidutiniam laikotarpiui, kai viskas stabilu.

Virškinimas:

Tai taip pat yra puikus būdas pagerinti virškinimo procesus, todėl dabar jūs turite daugiau priežasčių tai naudoti.