Nesvarbu, ar mes tai priimame, ar ne, mūsų protėvių žinios apie pasaulį ir jo veikimą buvo daug pranašesnės už mūsų. Senoviniuose tekstuose yra filosofijų, kurios kažkada buvo prarastos tik šiandien, kad būtų atkurtos intelektualinėse diskusijose. Be pasaulio, mūsų protėviai taip pat geriau pažinojo žmogaus kūną nei mes. Jie naudojo jogą ir proto galios metodus, kad išgydytų nepagydomas ligas daug anksčiau, nei mes apie tai pagalvojome.

Joga turi tiek fizinių, tiek psichologinių aspektų. Tai padeda subalansuoti mūsų organizmo sistemas taip, kaip šiuolaikinis mokslas niekada negali svajoti, naudodamas chemikalus ir vaistus. Jogos terapija vadinama tiek fizinėmis, tiek psichinėmis ligomis gydyti.

Kas yra jogos terapija

Nors daugelis žmonių norėtų manyti, kad jogos terapeutai, skelbiantys apie jo veiksmingumą, dažniausiai yra klastotės, tai nėra tiesa. Teisingai praktikuojama su atsidavimu ir kruopštumu, joga gali padaryti stebuklus. Tai padeda geriau pažinti savo kūną ir taip padeda protui išgydyti jį savarankiškai be jokios pašalinės pagalbos!

Jogos teorija mano, kad mūsų ligas sukelia tam tikras energijos užsikimšimas. Jogos terapija jogos meistrai ar guru pašalina tą užsikimšimą, taip leisdami jūsų energijai ar gyvybinei jėgai vėl netrukdomai tekėti. Skeptikai gali pasakyti, kad tai nelogiškos teorijos, pagrįstos senovinėmis magijos pasakomis. Tačiau šiandien mokslas pagaliau sutiko, kad egzistuotų tam tikra energijos forma, jungianti viską šioje visatoje. Ši energija yra mūsų gyvenimo kuras.

Joga su įvairiomis asanomis siekia pagerinti šios energijos, kuri yra jūsų gyvybinė jėga, jėgą.

Joga taip pat padeda nuraminti ar nuraminti jūsų protą. Tai suteikia jums ramybę, kurios mes visi trokštame savo greitame gyvenime, bet kuri visada sugeba mūsų išvengti. Įvairūs kvėpavimo pratimai ir meditacijos metodai leidžia kelioms sekundėms ištuštinti mintis nuo visų įtampų ir rūpesčių. Tai panašu į kūno sistemos išjungimą kelioms sekundėms, o paskui iš naujo paleidimą, kai tik ji tampa per daug suspausta. Tinkamai praktikuojama jogos terapija daro stebuklus. Jis naudojamas paprastoms problemoms, tokioms kaip raumenų skausmas, sustingimas ir tt, gydyti, taip pat tokioms sunkioms, kaip vėžys ar AIDS.

Joga turi keletą skirtingų šakų, kurių kiekviena turi skirtingą tikslą ar tikslą. Jogos terapija sujungia visų šių šakų žinias ir tada naudoja principus, kurių reikia jūsų būklei gydyti. Dauguma jogos meistrų pirmiausia įvertina jūsų bendrą jėgą ir sugebėjimus. Tada jie įvertina jūsų būklę ir sukuria jos gydymo planą. Tada jogos terapeutai paruošia jums „sadhna“ arba įprastą procedūrą.

Reguliariai praktikuodamiesi, jūs tobulinsite šią sadną, o jūsų terapeutas ją nuolat atnaujins. Netrukus įvaldysite ne tik aukščiausią savo sadnos lygį, bet ir jus varginusį negalavimą.

Nors joga apima labai sunkius pratimus, ji yra labiau susijusi su dvasine sritimi nei kūniška. Jis gydo jūsų kūną daug aukštesniu lygiu. Joga yra valymo proceso forma, padedanti suprasti savo kūną ir taip suteikianti jums galimybę geriau patenkinti jo poreikius. Jogos terapija labiausiai naudoja šį jogos aspektą.

Žmonės ilgą laiką praktikavo jogą turėdami terapinių ketinimų ir ji sukaupė gana daug pasekėjų. Taigi aišku viena – joga yra tokia pat veiksminga kaip vaistai ir gydytojai. Jei taip nebūtų, tiek daug žmonių nenorėtų patirti apmokestinamų, bet išlaisvinančių režimų.

Joga nėra tik gydymo būdas. Tai yra gyvenimo būdo forma. Tai yra priklausomybė, kurią paragavę negalėsite paleisti.