Kėdės jogos pratimai yra labai naudingi norint išlaikyti jūsų sveikatą ir jėgą. Jas patarė daugelis gydytojų ir ekspertų tiems, kurie negali sportuoti dėl savo amžiaus ar dėl laiko stokos. Šias pozas padaryti taip paprasta, kad jas atlikti gali beveik kiekvienas. Tai apima tempimus, kvėpavimą, meditaciją, posūkius ir sukimąsi. Jie stiprina pilvą ir padeda geriau susikaupti. Norėdami geriau suprasti, pasiūlymų, žinių ir nuorodų, galite perskaityti keletą tolesnių pastraipų.

Kėdės jogos pozos ir nauda

Čia yra geriausios kėdės jogos pozos ir privalumai.

1. Kvėpavimas:

kėdė-joga

Norėdami praktikuoti jogą ant kėdės, turite pradėti nuo kvėpavimo. Atsisėskite tiesiai ant kėdės ir padėkite rankas ant pilvo. Dabar atsipalaiduokite ir pradėkite kvėpuoti. Pabandykite įkvėpti kvėpavimą į savo esmę. Ar tai pozuoja kasdien, nes tai suteiks jums jėgos ir pasipriešinimo.

2. Stuburo posūkis:

Norėdami susukti stuburą, turite sėdėti tiesiai ant kėdės ir įkvėpti. Pasukite į kairę, kai žiūrite per kairįjį petį. Dabar palaikykite šią pozą maždaug tris įkvėpimus ir grįžkite į įprastą padėtį. Pakartokite kitoje pusėje.

3. Kirkšnies tempimas:

Norėdami ištempti kirkšnį, atsisėskite tiesiai ant kėdės ir išskleiskite kojas. Padėkite rankas ant šlaunų ir pasilenkite į priekį. Pajuskite tempimą ant kojų ir apatinės nugaros dalies. Laikykite vieną skaičių ir grįžkite į įprastą padėtį. Jei jums patogu, darykite tai maždaug tris ar keturis kartus.

4. Šoniniai lenkimai:

Paimkite diržą, užsiriškite jį ir atsisėskite tiesiai. Pakelkite rankas virš savęs. Įkvėpkite. Iškvėpdami pasilenkite dešinėje pusėje. Kai sustiprėsite, galėsite sulenkti daug daugiau įkvėpimų. Pakartokite tą patį kairėje pusėje. Nepamirškite labai lėtai kvėpuoti.

5. Ventiliatoriaus poza:

Norėdami sukurti ventiliatoriaus pozą, tvirtai padėkite kojas ant grindų. Įsitikinkite, kad jie yra atskirai. Paimkite abi rankas ir paimkite kėdės atlošą. Nuleiskite ašmenis žemyn ir pabandykite sukurti anga krūtinėje. Sulaikykite nuo penkių iki dešimties įkvėpimų ir leiskite jam atsipalaiduoti. Pabaikite apsivynioję rankomis.

6. Purtykite pozą:

Norėdami tai padaryti, pakratykite rankas ir kojas. Pradėkite purtyti vieną koją vienu metu. Tada pridėkite rankas. Tai sustiprins jūsų branduolį. Taip pat nepamirškite porą sekundžių pakratyti stuburo, tada galėsite išlaikyti aukštą. Taip jausitės žvalūs ir energingi.

7. Kulkšnių sukimai:

Norėdami suktis kulkšnis, atsisėskite ant kėdės tiesiu stuburu. Tada pakelkite kojas maždaug dvidešimt centimetrų nuo žemės. Pasukite abi kojas į kairę ir atgal. Tai galite padaryti viena koja vienu metu arba abiem kartu. Viskas priklauso nuo jūsų komforto zonos. Paimkite jį į kairę, o paskui į dešinę.

8. Kelio pakėlimo poza:

Norėdami kelti kelį, pirmiausia turite sėdėti ant suoliuko krašto. Jūsų kojos turi būti ant grindų. Dabar nuleiskite kūną rankomis ant suoliuko. Dabar kelkite kelius aukštyn ir žemyn; vienas po kito. Tai tonizuos jūsų kojas, tricepsą, pečius ir viršutinę nugaros dalį.

9. Pečių pasukimai:

Norėdami suktis pečiais, paimkite abi rankas ir padėkite jas ant rankų pirštų galiukais liesdami pečius. Dabar pasukite juos pagal laikrodžio rodyklę. Atlikę tai maždaug minutę, pasukite juos prieš laikrodžio rodyklę. Tai sustiprins rankų raumenis ir sustiprins juos.