Kas galėtų atspėti, kad joga suteiks jums daugiau nei tik numesti kilogramus? Paprastai praktika praktikuojant jogą yra sekti tendencijos ritmą ir pasiduoti tam tikram plyšimui. Tačiau jei rimtai žiūrite į jogą ir esate aistringas jai, netrukus atsiskleisite įvairūs sveiko kūno rezultatai, kurie kitu atveju būtų įmanomi tik naudojant chemines tabletes ir vaistus. Bet kodėl vėl kreiptis į išorinę pagalbą, kai galite padėti sau, pasirinkdami ankstyvą ryto jogą.

Taigi, mes nusprendėme jums pristatyti jogos pozą, vadinamą krauncasana, ir atskleisti naudą, kurią galite pasiekti.

krauncasana

Kaip padaryti Krauncasana?

Krauncasana taip pat žinoma kaip garnio poza ir iš tikrųjų yra viena iš lengviausių treniruočių jogos pozų, kuri užimtų kelias minutes kasdienio ryto ir vis dėlto pasiūlytų jums daug daugiau. Jogą iš esmės sudaro nedideli, lėtai judantys judesiai, susikaupę žingsnis po žingsnio kvėpuojant. Pirmasis šios jogos reikalavimas būtų patogus jogos kilimėlis pratimui pradėti.

 1. Sėdėkite ant kelių, klubas remiasi į kulno viršūnes, kai piršto priekis tolygiai liečia žemę.
 2. Kojų pirštai turi būti prispausti prie žemės, o rankas padėkite ant abiejų žemės pusių, delnu žemyn.
 3. Kai pratimas prasideda, turite subalansuoti save ant vieno sulenkto kelio, todėl visada geriau, jei iš pradžių naudosite pagalbą. Antklodė ar pagalvėlė po sulenktu keliu puikiai tiks. Galų gale ištraukite pagalvę ir ją praktikuokite.
 4. Išskleidę vieną koją, tarkime, kairę, padėkite ją ant žemės priešais, ištiesę pirštus į viršų. Šiuo metu kūno svoris turi būti tolygiai paskirstytas kitai jūsų kojai.
 5. Dabar rankomis padarydami užsegimą ant piršto, pakelkite koją tiesiai ir priartinkite ją kuo arčiau krūtinės. Užrakinkite padėtį ir dabar galite įkvėpti ir laikyti, kol nuleisite koją.
 6. Sulaikykite kvėpavimą ir tęskite kitą.

Herono poza pradedantiesiems:

Jei esate pradedantysis, čia yra keletas dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

1) Gali atsitikti taip, kad negalite ištiesinti kojų. Tokiu atveju kelį laikykite šiek tiek sulenktą. Švelniai atleiskite koją ir laikykite blauzdą ar kulkšnį. Tai gali suteikti šiek tiek lankstumo laikyti kojas tiesiai.

2) Prieš bandydami ištiesinti koją, taip pat galite uždėti diržą aplink padą. Būtinai laikykite diržą kuo arčiau.

Krauncasana privalumai:

 • Tai puikus tempimo pratimas apatinei kūno daliai, kuris padeda sumažinti įtampą aplink raumenis ar sąnarį. Raumenys paprastai būna standūs, kartais gali skaudėti blauzdas ir traukti šlaunis. Naudodami šią jogą galite lengvai įveikti raumenų sustingimą ir padaryti juos lankstesnius.
 • Apatinės kūno dalies sutvirtinimas yra dar vienas šios jogos privalumas, kai penkių minučių Krauncasana ir jūsų pritūpimai padės sutvirtinti šlaunies ir sėdmenų raumenis.
 • Traukdami ištemptą galūnę link krūtinės, pajusite lengvą traukimą ir tempimą krūtinės srityje, pirmiausia pečių ir viršutinės krūtinės dalies. Tai spaudimas, kurį jaučia širdis, todėl Krauncasana gali palaikyti sveiką jūsų širdies veiklą, šiek tiek spaudžiant.
 • Šio pratimo metu apatinei kūno daliai taikomas tempimas ir tempimas padėtų ištempti raumenis, kad būtų geriau, o galiausiai priaugtumėte kelis kilogramus prie įprasto ūgio. Tai geras būdas priaugti svorio. Tačiau rezultatai nėra greitai rodomi, o kantrybė bus raktas norint atrakinti šias duris.
 • Kai sulaikote kvėpavimą ir priartinate koją prie savęs, žarnynas automatiškai įsiurbia, sukeldamas kraujo tekėjimą į pilvo sritį. Štai kodėl „Heron“ pozos joga taip pat buvo susieta su sveiku pilvu, kuris veikia stipriai ir duoda kokybiškų rezultatų.

Atsargumo priemonės ir kontraindikacijos:

Saugokitės šių.

 1. Jei patyrėte kulkšnies ar kelio traumą, nebandykite šios jogos be eksperto nurodymų.
 2. Kadangi tai šiek tiek sudėtinga, prieš pradėdami praktikuoti visada gaukite eksperto ranką ir patarimą.

Kontraindikacijos:

 1. Venkite jogos užsiimti menstruaciniu ciklu.

„Heron“ pozos joga yra joga, kurios tikslas – turėti daug naudos kūnui. Tai tiesiogiai padeda mankštinti blauzdikaulius ir blauzdas. Tačiau bet kuriuo metu, jei patiriate kokių nors sunkumų, susilaikykite nuo jų praktikavimo. Nors iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti paprasta, taip nėra! Prieš pradėdami gauti ekspertų patarimų.