Jogoje „asana“ reiškia pozą arba laikyseną, kurią lemia gilus ritminis kvėpavimas, kuris prieštarauja pozai. Joga yra primityvi priemonė, daugiausia skirta laimingam kūnui. Dabar laimingas kūnas nebūtinai turi būti pats tinkamiausias, bet dienos pabaigoje laimingas kūnas yra tas, kuris pasiekė psichinę ramybę per visą neramumą. Sutelkiant dėmesį tiek į psichinius, tiek į fizinius aspektus, joga yra vienintelė treniruotė, kuri rūpinasi tiek protu, tiek kūnu, kaip ir „Mandalasana“..

Mandalasana (apskritimo poza) Kaip tai padaryti ir nauda

Todėl šiandienos straipsnyje mes kalbame apie šį pratimą, jo atlikimo veiksmus ir iš to gaunamą naudą. Dažnai daugelis jogos pozų yra paprastos, tačiau daugumai pirmųjų laikmačių gali būti sunku pasiekti tobulumą. Sėkmės istorija apima vienintelę praktiką.

Kaip tai padaryti?

Taip pat žinoma kaip apskritimo poza, „Mandalasana“ apima minkštus tempimus ir posūkius kartu su lėtu kvėpavimu. Pagrindinis jogos tikslas yra išspręsti konfliktą tarp kūno problemų per šiuos paprastus pratimus. Nors šios jogos pavadinimas kalba apie ratą, apskritai laikysena neturi daug bendro su apskritimais.

Norėdami pradėti, atsigulkite ant jogos kilimėlio, nugara liesdami žemę, rankos abiejose kūno pusėse, delnai taip pat paliesdami žemę. Dabar pradėkite pakelti kūną nuo žemės, sulenkdami kelius, kad dabar suformuotumėte žmogaus stalą su savo kūno sandara.

Jūsų galva vis tiek turėtų būti priklijuota prie žemės, taip pat ir jūsų kojos, kai pakeliate rankas ir pakeliate jas iki galo, užfiksuodami padėtį suspausdami delnus. Dabar pakelkite vieną koją. Tiesiai ir pradėkite su juo daryti apskritimus. Dabar jūsų galva ir apskritimo centras turėtų būti sulygiuoti centre.

Įpusėjus kojų ratus, reikia persijungti į kitą pusę ir šiuo atveju mes neturime omenyje kitos kojos. Naudodami vieną iš galūnių, pasukite save į kitą pusę taip, kad dabar atsigręžtumėte į žemę. Dar kartą pakelkite vieną koją ir pradėkite sukamaisiais judesiais, kol grįšite į poilsio padėtį. Prieš pakartodami tą patį su kita galūne, skirkite kelias sekundes kvėpavimui.

Kaip tai mums padeda?

  • Tai geras skrandžio pratimas sugedusiems skrandžiams. Jei kenčiate nuo blogo skrandžio skausmo, greičiausiai taip yra todėl, kad praėjusios nakties maistas vis dar veikia. Pasirinkite šį pratimą3, kai skrandis per tempimą ir sukimąsi padeda jūsų maistui gerai virškinti.

    Darant ratus su savo galūne, jūs nežinodami priverčiate galūnių raumenis dirbti, todėl jie stiprina ir tonizuoja kelią..

  • Tai taip pat veiksminga nugaros raumenų skausmams, kai nuolatinis tempimas, susimaišęs su apskritimais, padės sumažinti nugaros raumenų skausmą, nes raumenys jau pradedami dirbti, todėl jie tampa mažiau standūs..
  • Ši jogos poza taip pat naudinga širdžiai, kur širdis patiria kraujo pliūpsnį, kai tik atliksite treniruotę. Šis kraujo pliūpsnis atveria užsikimšusias arterijas ir užstrigusius skilvelius, todėl širdis stiprėja.
  • Joga visada buvo susijusi su ramybe, todėl po ilgo varginančio darbo biure, kai užsiimsite šia joga, akimirksniu pasijusite lengvas ir palengvinsite depresiją.