Jogą iš kartos į kartą perduoda įžvalgiausi regėtojai, buvę šios puikios meno formos priešakyje. Jogą vadinti meno forma yra puikiai, nes ji iš tikrųjų yra kūno menas. Tinkamas jogos meistras yra nepaprastai lankstus, fiziškai ir protiškai tinkamas, tačiau jums nereikia būti meistru, kad galėtumėte pasinaudoti jogos privalumais. Joga yra labai asmeniška mankšta, kurią galima atlikti iš namų, suteikiant ramybės ir pasitikėjimo jausmą.

Matsyendrasana (stuburo sukimas) ir jo nauda

Jogą reikia praktikuoti kasdien, kad galėtumėte visapusiškai mankštintis ir pasinaudoti visa jos nauda. Jogą sudaro daugybė skirtingų pozų, iš kurių galima rinktis, ir gilus laipsniškas kvėpavimas, kad būtų galima visiškai atkurti šį pratimą. Šiandienos straipsnyje mes kalbėsime apie Matsyendrasana laikyseną, taip pat apie tai, kaip tai padaryti, ir jos naudą.

Matsyendrasana joga – žingsnis po žingsnio instrukcijos ir privalumai:

Matsyendrasana joga – kaip tai padaryti?

Matsyendrasana taip pat žinoma kaip stuburo posūkio poza, kurią pažodžiui darysime šioje jogos pozoje. Tai gali atrodyti kaip sunki jogos poza, tačiau, tiesą pasakius, tai yra viena iš paprasčiausių. Per minkštą tempimo ir sukimo modelį užbaigiamas visas jogos rinkinys. Tačiau kvėpavimas vis dar yra svarbi visos jogos dalis.

  • Norėdami pradėti, atsisėskite ant jogos kilimėlio, kojos ištiestos priešais jus, stuburas ir kaklas sulygiuoti, o rankos ramiai ilsisi šalia.
  • Yra dar viena šios pozos pradžia, kurią galite pradėti nuo Padmasanos, kur sėdite sukryžiavę kojas, dar vadinamą lotoso poza.
  • Dabar, kai esame pasiruošę, pradėkime nuo treniruotės.
  • Atsineškite vieną iš sulenktų galūnių, sakykite, kad kairė iki pat dešinės sulenktos kojos, kairė koja paliečia žemę, o dešinė galūnė vis dar sulenkta.
  • Dabar pradėkite sukdami kūną, juosmenį aukštyn. jei naudojate kairę koją per dešinę, pasuksite į dešinę ir atvirkščiai.
  • Visą tą laiką stuburas ir čiulpai turėtų likti kuo tiesesni.

Dabar vieną ranką priartinkite prie sukryžiuoto kelio, kad laikytumėte ją atramai, o kita eina atgal. Tačiau jie dažnai sako, kad kitą ranką galite laikyti laisvą ir pailsėti. pradiniame etape posūkis gali atrodyti šiek tiek susiaurėjęs.

Tačiau laikui bėgant palengvinsite situaciją. Užfiksavę pozą, vieną minutę kvėpuokite, normaliai, bet giliai, prieš atrakindami padėtį ir grįždami prie pagrindinės pozos.

Matsyendrasana joga – kaip ji mums padeda?

Kai tik pasuksite kaulų čiulpus į kitą pusę, stuburu nuslinks nedidelis dilgčiojantis skausmas, kuris patenkins ilgai trunkantį raumenų skausmą..

Šio pratimo metu stuburas ir apatinė nugaros dalis yra tvirtai ištempti, todėl nugaros ir kaulų čiulpų skausmai yra tiesiog trinami. Ši joga yra žinoma kaip adrenalino stiprintuvas.

Norėdami užtikrinti greitą virškinimą, atlikite šią jogą pusvalandį prieš valgį. Kai susukame skrandį, žarnynas patiria spaudimą, per kurį jos veikia dideliu greičiu, taip užtikrindamos greitą virškinimą.

Anksčiau minėtas punktas atneša man dar vieną pranašumą, kuris yra didelis metabolizmas. Didelė medžiagų apykaita užtikrina, kad visos jūsų organizme suskaidytos maisto medžiagos tinkamai veikia, išskiria tinkamas sultis ir maistines medžiagas, kad nekiltų nereikalingo maisto laikymo ar virškinimo problemų. Tai taip pat gali būti susiję su svorio netekimu.