Stresas iš tikrųjų yra visų problemų priežastis, nes stresas sukelia tokias problemas kaip diabetas, aukštas kraujospūdis, sąnarių problemos ir psichiniai negalavimai, taip pat daugelis kitų mažesnių problemų, kurios lėtai ir nuolat blogina jūsų funkcionalumą. Įrodyta, kad joga yra labai efektyvi sprendžiant stresą ir visas papildomas problemas. Joga yra labai asmeniška taikos patirtis, kurią galima praktikuoti pačiuose namuose.

Mukta hasta sirsasana

Joga susideda iš daugybės skirtingų kūno padėčių, kartu su meditacija ir giliu laipsnišku kvėpavimu, kad suteiktų jums ramybės lygį, kurio paprastai nepasiektumėte savo kasdieniame gyvenime.

„Mukta Hasta Sirsasana“ privalumai:

Šiandienos straipsnyje kalbėsime apie Mukta hasta sirsasana laikyseną, taip pat apie tai, kaip tai padaryti, ir jos teikiamą naudą.

Kaip tai padaryti?

Mukta hasta sirsasana yra sudėtinga joga, panaši į patį pavadinimą. Ši joga, sudaryta iš jūsų rankos ir galvos, yra pagrindinė galvos atrama, kurią sunku pasiekti, nors ir sunku. Žinoma, prieš pradėdami galbūt norėsite pasirinkti tam tikrą pagalbą.

Pavyzdžiui, jums gali prireikti pagalvės po galva, jei nenorite įtempti išbandymų. Tas pats pasakytina apie kai kurias šonines pagalvėles ar netoliese esančią sieninę atramą, kad sulaužytumėte kritimą, jei prarasite pusiausvyrą stovėsenos metu arba jos metu. Tada dar kartą patarsime saugiai šalia jūsų esančių rankų, kurios jums padės pirmosiomis dienomis.

  • Praktikuodami vėliau galėsite palengvinti jogą.
  • Norėdami pradėti, padėkite jogos kilimėlį ant lygaus paviršiaus. Šiuo atveju pusiausvyra yra labai svarbi.
  • Pradėkite stovėdami tiesiai, rankas remdamiesi į šoną, sulygiuodami kaklą ir kaulų čiulpus į tiesią liniją. Giliai įkvėpkite ir iškvėpkite.
  • Baigę ištempkite savo kūną į žemyn nukreiptą šuns pozą.
  • Iki šiol turėtumėte keturiese suformuoti apverstą V su savo kūnu, o galūnės ištiestos už nugaros, kai pasilenkiate ant priekio.
  • Lėtai padėkite alkūnes ant žemės ir įtempdami pilvą pakelkite apatinę dugną į viršų.
  • Pradedantiesiems papildoma rankų pora gali jus nukreipti iki galo, o po to jūs esate savarankiškas.

Rankos padėtis priklauso nuo žmogaus ir jo patogių zonų. Kai kuriems žmonėms labiau patinka alkūnės atrama, o kiti tolygiai paskirsto svorį, išskleisdami rankas, imituodami erelio išskleistus sparnus. Šiuo metu visas jūsų kūnas, apverstas žemyn, yra kruopščiai paremtas kaklu, kuris yra gana trapi jūsų kūno dalis. Užfiksuokite padėtį kelioms sekundėms, prieš naudodami atramą, kad grįžtumėte į pradinę padėtį.

Kaip tai mums padeda?

Mes niekada visiškai nekontroliuojame savo kūno, kol neišbandysime šio pratimo. Kontroliuoti savo smegenų kūno koordinaciją aukštyn kojomis yra tik šikšnosparnio patirtis ir šiuo metu jūs turite daryti tą patį. Tačiau tinkamai praktikuodami galite pasiekti tą tobulą proto ir kūno valdymo pusiausvyrą.

Tai geras pratimas jūsų odai, kai kabindamasis aukštyn kojomis, jūsų smegenims tekėtų kraujas, o įprastu laiku toks kabėjimas jums būtų mirtinas, tačiau po kelių sekundžių verta nuodų visada sustiprinsite. Išplovusi kraują, jūsų oda dabar bus tobulai rausvos spalvos.

Ši joga taip pat yra įrodyta plaukų augimo pozicija, kai kraujas, patekęs į veną, galvos odą ir plaukų folikulus maitina ir papildo, taip palengvindamas augimą. Kitas nuostabus šios jogos privalumas būtų sveika širdis, kai apverstos padėties metu būtų pašalintos kamštelės ar kliūtys širdies skilveliuose, taip užtikrinant stabilų plakimą.