Joga yra puikus būdas perkelti jus iš kasdienio streso į tikros ir netrukdomos taikos ramybę ir ramybę. Jogą daugybę metų praktikuoja daugybė laimingų žmonių visame pasaulyje, kurie visi davė labai teigiamų pastabų dėl šios amžiaus formos. Joga iš esmės yra lėto tempo treniruotė, po kurios seka nedideli ir dideli posūkiai, kuriuose gilus kvėpavimas yra neatskiriamas veiksnys norint pasiekti tobulą poziciją.

Natarajasana, kaip tai padaryti ir nauda

Joga taip pat turi daugybę medicininių pritaikymų ir yra žinoma, kad ji pašalina visas sąnarių problemas ir nugaros skausmus, taip pat kitas problemas, tokias kaip diabetas ir aukštas kraujospūdis. Yra neribotas kiekis jogos pozų, kurias galite naudoti kasdien. Šiandienos straipsnyje aptarsime Natarajasana laikyseną, kaip tai padaryti efektyviai ir jos naudą.

Natarajasana, kaip tai padaryti?

Sanskrito kalboje terminas „Nataraja“ reiškia šokančią rūšį, kur „Nat“ reiškia šokį, o „Raja“ yra karalius. Indijos mitologijos simbolis „Nataraja“ yra klasikinis šokėjas, žinomas kaip šokio dievas, vaizduojamas per šokančią figūrą, tapusią tradicine induistų ikona. Imituodamas tos pačios šokio laikysenos likučius, čia yra Natarajasana.

Angliškas šios pozos pavadinimas yra žinomas kaip šokio pozos valdovas ir daugiausia dėmesio skiria kūno pusiausvyrai kaip vienam iš pagrindinių reikalavimų. Nors pradedantiesiems gali būti nelengva laikytis šios pozicijos, praktika padarys jus tobulus.

  1. Pradėkite pastatydami save jogos kilimėlio viduryje.
  2. Rankos bus dedamos tiesiai prie šono, liečiant liemenį, kai kaklą lyginate su stuburu.
  3. Prieš pakeldami vieną galūnę, giliai įkvėpkite, pasakykite kairę ir lėtai siūbuokite iki galo.
  4. Tuo pačiu metu perkelkite ranką, kairę link nugaros, kad galėtumėte sugriebti kojos pirštą, kai pasuksite koją atgal.

Dabar pabandykite pakelti kojos pirštą kuo aukščiau, kad sulenktumėte iki galo, krūtinė būtų išstumta ir pečiai išsiplėtę. Kai dešinė koja vis dar yra tiesi ir palaiko kūno svorį, ištieskite dešinę ranką prieš save, galbūt šiek tiek pakreipę į viršų, ir laikykite ją tiesiai, kai kelias sekundes normaliai užfiksuojate padėtį ir kvėpuojate. Lengvai galite dirbti net iki minutės ar dviejų.

Pradiniame etape naudokite sieną ar atramą priešais jus, kad sulaužytumėte kritimą, jei prarasite pusiausvyrą. Dažnai laisva ranka netgi galite pasirinkti rankinę „mudrą“.

Kaip tai mums padeda?

  • Natarajasana yra įrodyta svorio metimo joga. Stovėdami ant vienos kojos ir atlikdami nedidelius tempimus neišvengiamai deginate kalorijas. Kiekvieną rytą pradėkite pirmąjį saulėtekį naudodami šią jogą ir diena iš dienos supokite karštą kūną.
  • Be svorio padidėjimo, vienas kitas svarbus dalykas, kuris jus nuolat vargina, yra lengvas virškinimo jausmas kiekvieną kartą, kai mėgaujatės aštriu maistu. Būtent tada ši joga dar kartą atlieka savo vaidmenį, atleisdama jūsų kūną nuo papildomų rūgščių susidarymo ir taip apsaugo jus nuo virškinimo.
  • Tai taip pat įrodytas būdas išlaikyti stiprias ir tvirtas apatines galūnes. Kad ir kaip jums patinka pritūpimai, ši joga taip pat rūpintųsi apatiniais kūno raumenimis, juos stangrintų.
  • Natarajasana yra viena iš tų jogos pozicijų, kuri patraukli ir protui. Visą krūvį naštos ir depresijos galite susmulkinti, jei užsiimsite šia joga, dvi minutes kiekvieną rytą.