Kūnui, protui ir sielai kasdien reikia daug energijos. Mes visada esame aplinkybių aukos, ypač kai tai susiję su nelaimėmis. Nelaimės, apie kurias kalbame, yra tos, kurios veikia kūną, protą ir sielą apskritai.

Pavyzdžiui, žiurkė lenktyniavo mūsų gyvenimus, neleidžia tinkamai pasirūpinti savo kūnu. Tai veda prie mūsų viduje esančių čakrų disharmonijos. Kai čakros nėra suderintos ir vieningos viena su kita, mes linkę būti psichiškai nesubalansuoti ir fiziškai sergantys.

Todėl svarbu ne tik mankštinti kūną, bet ir protą. Šimtmečius jogos menas ir mokslas padėjo daugeliui visame pasaulyje. Nereikia valandų valandas praleisti sporto salėje, mokantis jogos ir pritaikant ją kasdieniame gyvenime. Pusantros valandos daugiausiai dienos, ryto, vidurdienio ar nakties yra daugiau nei pakankamai.

Padmasanos joga (lotoso poza) - žingsniai ir jos nauda

Ekspertai taip pat mano, jogos ir asanos gali padėti pašalinti ligas ir negalavimus, kartais be medicininės intervencijos ar patekimo po peiliu. Taigi pažvelkime į labai populiarią, bet veiksmingą asaną – padmasanos jogą šiandien!!

Padmasanos joga (lotoso poza):

padmasana

Padmasana, dar žinoma kaip lotoso poza, iš tikrųjų yra meilė savo protui, kūnui ir sielai be jokių sąlygų. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau, tai yra poza, padėjusi milijonams, ir esame tikri, kad tai padės ir jums.

Daugiau apie Padmasana jogą:

Sanskrito kalba „Padmam“ reiškia lotosą. Taigi padmasana vadinama lotoso poza. Poza yra labai populiari ir klasikinė jogos poza, taip pat žinoma ir už bendruomenės ribų. Nors ši poza laikoma pagrindine meditacijos poza, padmasaną atlikti yra labai sunku, nes tai yra dvipusė poza, o tai reiškia, kad abi dalys, šiuo atveju kojos, yra susikeitusios arba sukryžiuotos. Tam reikia geros praktikos.

Kaip daryti Padmasana jogą (lotoso pozą) – žingsniai ir jos pranašumai:

Šis vadovas padės jums žinoti, kaip žingsnis po žingsnio daryti padmasanos jogą, jos naudą, pakeitimus, atsargumo priemones ir patarimus pradedantiesiems bei vaizdų variantus.

Padmasanos jogos žingsniai:

Padmasana yra gana sunki asana. Todėl prieš atliekant šią asaną idealiai tinka atlikti keletą paruošiamųjų asanų, tokių kaip balandžių ar drugelio pozos.

1. Pradėkite sėdėdami kryžminėje kojoje, dešinę koją sukryžiavę per kairę. Įsitikinkite, kad jūsų klubai yra aukščiau nei jūsų keliai.

2. Pasinaudodami rankomis, dešinę koją padėkite ant kairės šlaunies taip, kad pragaras liestų klubo sąnarį.

3. Dabar turite pasukti pėdos padą aukštyn, prailgindami kulkšnį.

4. Kai jaučiatės patogiai tokioje padėtyje, pakelkite kairę koją ant dešinės šlaunies, kulnas paliesdamas klubo sąnarį, padas į viršų.

5. Švelniai prispauskite kulkšnis prie šlaunų. Dabar ištempkite nuo tarpvietės pagrindo, iki pat stuburo ilgio, su visa energija vienu ypu.

6. Dabar padėkite rankas ant kelių. Ir atveskite pirštus į jnana mudra, t.y., nykščiais ir rodomuoju pirštu suformuokite apskritimą, o likę pirštai -.

7. Likite tokioje padėtyje tam tikrą laiką, giliai įkvėpkite, kiek įmanoma.

8. Jei patiriate kokių nors sunkumų ar tirpimo pojūčių, nedelsdami grįžkite į pradinę padėtį.

9. Atlikdami pratimus, nepamirškite pakaitomis keisti pagrindinės kojos kiekvieną kartą, kai ateinate į šią pozą.

„Padmasana“ („Lotus Pose“) pranašumai:

padmasana (lotoso poza)

„Padmasana“ (jogos lotoso pozos) fizinė nauda:

1. Padmasanos joga yra žinoma kaip viena pažangiausių klubo atidarymo asanų, taip pat viena iš pagrindinių meditacijos pozų, todėl ramina smegenis.

2. Asana padeda kulkšnies sąnariams ugdyti jėgą ir lankstumą.

3. lotoso poza padeda stimuliuoti stuburą, pilvą, dubenį ir šlapimo pūslę.

4. Asana taip pat padeda ištempti kelius ir kulkšnis.

Terapiniai „Padmasana“ (jogos lotoso pozos) privalumai:

1. Žmonėms, sergantiems išialgija, gali būti naudinga tai padaryti.

2. Moterys, patiriančios menstruacijų diskomfortą, gali rasti palengvėjimą atlikdamos šią asaną.

3. Padmasanos joga tradiciniuose tekstuose cituojama kaip „visų ligų naikintojas“.

4. Nėščia moteris gali praktikuoti šią asaną iki pat galo, kad palengvintų gimdymą.

Padmasanos (jogos lotoso pozos) pakeitimai:

Prieš visiškai atlikdami padmasaną, galite pradėti atlikdami ardha padmasaną, kur ardha reiškia pusę. Norėdami atlikti ardha padmasana, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkėlę švino koją į padėtį, apatinę koją pastumkite po šlaunimi. Pėda turi atitikti priešingo klubo išorę.

2. Darydami tai, jei kojos viršutinė dalis nesiliečia su grindimis, apačioje naudokite tankiai sulankstytą antklodę.

3. Atlikite šią asaną, kiekvieną kartą keisdami abi kojas, kiekvienos praktikos metu.

Taip pat galite naudoti putplasčio bloką arba sulankstytą antklodę po sėdyne, kad padidintumėte klubų aukštį.

Atsargumo priemonės Padmasanai (jogos lotoso poza):

1. Ši asana netinka žmonėms, patiriantiems kelių ar kulkšnių ar klubų sąnarių skausmą ar tempimą. Tačiau jie vis tiek gali atlikti šią asaną, naudodamiesi pakeitimais, pasikonsultavę su ekspertu.

2. Jis netinka žmonėms, kurie anksčiau patyrė kelio ar kulkšnies traumą.

3. Padmasana yra labai pažengusi poza ir labai rekomenduojama ją atlikti padedant treneriui prieš tai darant vieną.

Patarimai pradedantiesiems:

Dažniausiai apšilimo metu išorinė kulkšnis dažnai būna ištempta. Norėdami sulyginti dvi kulkšnis, galite pabandyti stumti vidinį pėdos kraštą į viršutinę ranką. Įsitikinkite, kad išlaikote tolygų vidinių ir išorinių kulkšnių tempimą, kai bandote perkelti koją į priešingą kirkšnį.

Parengiamosios ir tolesnės pozos:

Parengiamosios padmasanos pozos yra baddha konasana, virasana, saus sirsasana.

Tolesnės pozos yra adho mukha svanasana, supta padangusthasana.

Daugiau informacijos apie Padmasana jogos laikyseną:

Kai jau minėjome daugybę padmasanos pranašumų, dabar šiek tiek padidinkime savo žinias apie šią labai įprastą jogos pozą. Žinoma, tai yra labiausiai paplitusi laikysena, kai kas nors nori medituoti. Žinoma, to prasmė, kaip minėta anksčiau, yra lotoso padėtis. Taip yra todėl, kad kol atliekame šią pozą, mūsų kojos yra tokioje padėtyje, kuri atrodo kaip lotoso pagrindas. Tai taip pat žinoma kaip „kamalasana“. Labai aiški šio vardo priežastis yra ta, kad lotoso gėlė hindi kalba taip pat žinoma kaip „kamal“. Tai labai ramiai ištempia kūną ir atpalaiduoja jūsų protą, kad būtumėte pasiruošę medituoti.

Žmonėms, kurie dirba visą laiką, padmasanos pranašumus jiems gali būti sunku gauti visą dieną. Bloga laikysena yra įprasta, jei ilgas valandas sėdite vienoje padėtyje. Liūdniausia yra tai, kad padmasanos jogos negalima atlikti darbo vietose, kada tik norite. Kaip pakaitalą, paprastai galite ištiesti kojas ir tada judėti pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę. Dar geriau, jei trumpomis pertraukomis darote pertraukas ir pasivaikščiojate aplink grindis, kad ištemptumėte nugarą ir atpalaiduotumėte fiksuotą padėtį.

Po visų padmasanos jogos žingsnių taip pat kontroliuojamas kvėpavimas ir nuraminamas streso lygis. Tai taip pat apskritai yra viso kūno treniruotė, tačiau nejaučiate jokio krūvio. Klaidinga manyti, kad padmasanos joga gali būti vienintelė priemonė nuo visų rūšių problemų. Geriausia, kad jūs atliktumėte išsamų jogos užsiėmimą, kuriame galėtumėte atlikti kelis veiksmus vienas po kito, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Neįmanoma gauti visų privalumų, neapkraunant kūno, todėl padmasana gali padaryti tik dalį jo.

Apskritai joga yra geriausias būdas išspręsti fizines ir psichines problemas, atsirandančias dėl streso. Panašiai padmasanos pranašumai yra vieni geriausių tarp visų ir turėtumėte pradėti praktikuoti nedelsdami.