Anksti ryte bėgimas biure dažnai būna sunkus, ypač jei pastarąją valandą praleidote verdant sporto salėje, o dabar bėgiojote, kad kompensuotumėte laiką. Tai įprastas ryto scenarijus įtempto bičių gyvenime, kai jis visada yra įsitempęs dėl laiko, skuba, kad tvarkaraštis būtų sveikas, o jo kūnas atsisako savęs, nes jam trūksta maisto ir tinkamo miego.

Paryankasana (sofos poza) Kaip tai padaryti ir nauda

Nors negalime pakeisti viso jo tvarkaraščio, galime bent jau suteikti jam patikimą situaciją, kaip susidoroti su šia bėda. Tai vadinama joga. Joga buvo laikoma viena geriausių gydytojų, kuri pasiekia ne tik tavo kūną, bet ir sutrikusią mintį. Šio pratimo stebuklas, kurį norėtume aptarti šiandienos straipsnyje. Šiandien jogos poza vadinama Paryankasana.

Kaip padaryti Paryankasana ir jos privalumus:

Kaip tai padaryti?

Joga paprasta, niekas negali būti tobula. Dažnai pradiniame etape mūsų kūnai yra pakankamai standūs ir gali sukelti šiokį tokį įgėlimą. Tačiau nuoseklumas čia yra raktas į sėkmę. Ši joga, dar vadinama kušetės poza, yra tiesiog tempimo ir sukimo serija, sukurta kontroliuojamu kvėpavimu, kuri padėtų jums turėti gražų protą ir sveiką kūną.

Prieš pradedant, atsargumo žodis lieptų nesirinkti šios jogos, jei turite nugaros lūžį ar disko slydimą. Pradėkime jogą sėdėdami ant jogos kilimėlio, ant kelių tiesindami kaulų čiulpų kaulus. Kaklas ir stuburas turi būti suderinti vienas su kitu, abu tiesūs, kai sėdmenis guldote į dabar pakeltus kulnus.

Jūsų keliai yra sulenkti po jumis, kai jūsų rankos yra šalia jūsų. Dabar pakelkite save iš sėdimos padėties ir perkelkite kulnus į išorę, kad tarp dviejų sulenktų kojų susidarytų nedidelis tarpas – vieta ant kilimėlio, kurioje galite pailsėti klubus. Dabar lėtai pradėkite atsiremti atgal, čiulpkite tiesiai, kai dabar alkūnėmis naudojatės ant žemės, kad sukurtumėte atramą.

Pajutę nedidelį tempimą, sulenkite nugarą įgaubtai ir lenkitės žemyn, kol kakta ar galvos vainikas palies žemę. Norėdami gauti paramą, galbūt norėsite rankomis paimti už kojų.

Pradedantiesiems minkšta nugaros atrama gali būti naudinga pradiniuose etapuose. Užrakindami savo galutinę padėtį, giliai įkvėpkite ir iškvėpkite, atsipalaiduokite ir vėl judėkite atgal.

Kaip tai mums padeda?

Kai ištempiate savo kūną, ypač viršutinę kūno dalį, skrandžio ir pilvo srities tempimas sukuria nedidelę spaudimo situaciją. Būtent čia virškinimas ir kūno riebalai veikia kartu. Tempimas sukelia papildomų svarų sudegimą, o spaudimas pilvo srityje sukels stipresnį pilvą.

Dabar, kai dar labiau pasilenkiame, paliesdami vainiką prie žemės, širdis ir plaučiai taip pat gali jausti tempimą. tai iš esmės yra gerai, nes tempimas kartu su kontroliuojamu kvėpavimu sukelia širdies ir plaučių perteklių ir išleidžia orą bei kraują, taip atveriant bet kokią tikėtiną užsikimšimo galimybę.

Tai taip pat padeda stiprinti jūsų širdį. Tai geras pratimas žmonėms, kenčiantiems nuo nenormalaus kraujospūdžio padidėjimo ar kritimo. Ekspertai teigia, kad šis pratimas padės kontroliuoti kraujospūdį.