Kai sakome „Pasasana“, turime omenyje tik tašką iš viso katalogo, kurį apibendriname kaip jogą. Pasaulis, ypač šiandienos karta, sutelkė dėmesį į kūno įvaizdžio išsaugojimą. Fitneso klaida pasiekė visus, kur pagrindinis kūno rengybos elementas yra tiesiog patrauklus kūnas, net jei tai reiškia papildus ir dietą.

Pasasana (kilpos poza) Kaip tai padaryti ir nauda

Tačiau čia mes turime gerą sprendimą kitai būtinybės daliai, sveikatos ir proto pasitenkinimui. Būtent čia mes kalbame apie jogą kaip tikrą draugą, kuris nuolat stebi mūsų sveikatos problemas, kartu kurdamas ramų kelią į proto ramybę. Šiandienos straipsnyje mes išnagrinėsime vienos tam tikros pozos „Pasasana“, kaip minėta anksčiau, pranašumus ir trumpai suprasime, kaip ją atlikti.

Kaip padaryti Pasasana ir jos privalumus:

Kaip tai padaryti?

Pasasana taip pat žinoma kaip kilpos poza. Panašiai kaip ir bet kuri paprasta joga, tai taip pat susideda iš tam tikrų tempimo ir sukimo, žinoma, palaikant kontroliuojamą natūralų kvėpavimą, kartais gilų, kartais ne tokį. Tačiau standžiam kūnui pirmus atvejus gali būti šiek tiek sunku atlikti šiuos veiksmus, tačiau nėra nieko, kas galėtų būti tobula.

Prieš pradedant jogą, čia yra keletas įstatymų, kurių turėtumėte laikytis. Įsitikinkite, kad atliekate šį tuščią skrandį. Kadangi tai yra posūkio pratimas, dažnai po jogos galite jaustis šiek tiek apsvaigę ar apsvaigę, bet tai tik jūsų pradedantysis, kuris pripranta prie tobulumo. Atsistokite tiesiai ant jogos kilimėlio, rankos prie šono, kai jas ilsite.

Jūsų kojos turi būti arti ir lygiagrečios viena kitai. Dabar giliai įkvėpkite ir nusileisdami pritūpkite žemyn. Šio pritūpimo metu jūsų galūnės turi būti kartu, keliai turi liestis, kai einate žemyn, kol jūsų klubai yra pakankamai arti, kad prisiliestų prie kulnų, bet niekada ne per arti, kad prisiliestų.

Šiuo metu jūsų kūnas, viršutinė pusė yra ant šlaunų, o dabar pasukite į vieną pusę, tarkime, į dešinę, naudodami tik viršutinę kūno dalį. Apatinė kūno dalis, kaip įprasta, turėtų būti nukreipta į priekį. Dabar, kai ištobulinote kūno judesius, užfiksuokite padėtį.

Kitas žingsnis reikalauja rankų. Dabar permeskite dešinę ranką per kūną, atgal ir kaire ranka suimkite ją už nugaros, atokiau nuo regėjimo, kai pakeliate galvą aukštyn ir žiūrite į liestinę. Kontroliuokite gilų kvėpavimą ir po kelių sekundžių atsipalaiduokite pagrindinėje padėtyje.

Kaip tai mums padeda?

Sėdėdami susisukę į eilę, dažnai jaučiatės lengvi ir tai gali sulūžti poza, kad sulaužytumėte kritimą. Taip yra todėl, kad dar turite tobulinti savo kūno pusiausvyrą, o tai pasiekti padeda šis pratimas.

Kai sukate ir pakreipiate kaklą atgal, rankos laikomos mazgu gale, jūs sukuriate nedidelį tempimą krūtinės srityje. Tai yra tada, kai kontroliuojamas kvėpavimas perkrauna jūsų širdį, nes jaučiasi, kad kraujas jį nuplauna. tai gerai, nes pašalinamos visos galimos širdies užsikimšimo galimybės.

Tokia pati slėgio situacija taikoma ir pilvo raumenims, kurie įsiurbiami ir stumiami atgal tempimo ir sukimo metu. Tai užtikrina, kad jūsų pilvo organai gerai masažuotų, o tai sukeltų stiprius pilvo raumenis. Dabar stiprus pilvo raumuo ne tik rūpinasi menstruacijų sutrikimais ir virškinimu, bet ir padeda sumažinti pilvo ertmę.