Labiausiai glostanti joga yra fenomenali riebalų šalinimo treniruotė, kuri vyksta lėtai ir yra pripildyta gilių įkvėpimų. Tiesą sakant, tai yra ramesnis būdas patirti kūno rengybą, neretai netrinant antakių sporto salėje. Joga turi savo būdą patraukti žmones, tuos, kurie tiki savo proto ramybe kartu su kūno treniruotėmis.

Siddhasana kaip tai padaryti ir jos nauda

Joga kreipiasi į pagrindus, kurie vertina jų ramybę ir tinkamumą, yra tik premija. Šiandienos straipsnyje kalbėsime apie vieną iš daugelio gerai žinomų jogos pozų, vadinamą Siddhasana. Šiame straipsnyje mes perskaitysime apie jo įgyvendinimo veiksmus ir naudą sveikatai.

Kaip tai padaryti?

Siddhasana taip pat plačiai žinoma kaip įvykdyta poza. Dabar ši istorija turi ilgą istoriją, kai lordas Buda meditacijos metu pasiekė nirvaną. Dėl šios pozos galutinio jausmo, todėl ji vadinama įvykdyta poza. Iš esmės visa šios pozos esmė yra natūralus tolygus kvėpavimas per pasiektą poziciją.

Kad kamuolys riedėtų, išskleiskime jogos kilimėlį ir įsitvirtinkime. Sėdint ant jogos kilimėlio, dešinė koja turi būti sulenkta iki pat tarpvietės. Dabar sulenkite kairę koją iki pat dešinės kojos ir padėkite ją į mažą tarpą tarp vidinės šlaunies ir blauzdos. Tai vadinama Padmasana arba lotoso poza. Iki šiol jūsų stuburas turėtų būti tiesus, o kaklas – to paties išlyginimo.

Laikykite žvilgsnį į priekį, sutelkdami dėmesį į antakių plyšio neryškumą. Nuleiskite rankas iki kelių, kurios dabar turėtų liesti žemę iš abiejų pusių. Dažnai galite tiesiog skylėti kelį arba atlikti pirštais „mudrą“ ar ženklą. Norėdami atlikti „mudrą“, priartinkite rodomąjį pirštą iki nykščio ir palieskite patarimus, kai nukreipiate delną į viršų.

Tai yra klasikinis meditacijos ženklas ir, pasiekus šią poziciją, pradėkite nuo kontroliuojamo kvėpavimo. Tai iš esmės yra ramus atotrūkis prieš atleidžiant laikyseną, prieš kurią kvėpavimas yra nepaprastai svarbus. Žmonėms, kurie yra nelankstumo auka, galbūt norėsite praktiškai palengvinti sėdimąją poziciją, o ne pirmą kartą pasistengti pasiekti tobulumo.

Kaip tai mums padeda?

  • Kai sėdite medituoti kontroliuojamu kvėpavimu, didžiulė jūsų proto dalis yra pavergta taika ir ramybe. Tai ypač gaivina pavargusiais mieguistais rytais arba po darbo valandų. Kvėpuodami lėtai mažinate įtampą, dėl kurios šiąnakt pagaliau galite gerai išsimiegoti. Taigi, tai vaistas ir nuo nemigos.
  • Tai gera joga, skirta pagerinti kraujotaką jūsų kūne. Kai giliai įkvepiate ir iškvepiate, jūsų plaučiai greitai ima ir iškvepia deguonį, kuris dabar kaip greitas judesys bėga per visas jūsų kraujo venas ir pasiekia užkaborius, atgaivindamas jus iki galo..
  • Įgyvendinta poza taip pat pasiekė išgydant nugaros problemas. Jūsų stuburas, užfiksuotas padėtyje, yra tiesus ir standus. Po kelių sekundžių tai gali sukelti nedidelį atspalvį, tačiau iš tikrųjų jūs padedate nugaros raumenims tonizuoti ir stangrinti save.

Siddhasana