Joga dar kartą išreiškė savo mintį, kai ji negailestingai sušvelnino šlaunies šlaunį ir tuo pačiu užtikrino, kad ankstyvo ryto tualeto bėgimai apsiribotų tik vieną kartą, o pasitenkinimas – vieną kartą. Dar kartą joga jums aiškiai parodė, kad net ir jūsų nuovargis turi sprendimą. Iš esmės joga yra vieno langelio sprendimas.

Tada ir joga pasakė, kad gali būti liekna ir karšta, o ne užsirašyti į sporto salę, vargindama ir verdama antakių prakaitą. Štai kodėl jie pagaliau laikė jogą gražiu princu jūsų įstrigusiai mergaitei nelaimėje. Tarp daugelio jų čia yra naudinga uttana kurmasana.

Tačiau prieš pradėdami, čia yra keletas patarimų, kuriuos galite atsiminti.

 • Pratimai anksti ryte yra geras būdas efektyviam sprendimui.
 • Prieš treniruotę įsitikinkite, kad žarnynas ir skrandis yra švarūs.
 • Visada pradėkite tai daryti tuščiu skrandžiu. Jei rytas jums netinka, apsvarstykite galimybę tai padaryti vakare. Po valgio palikite atitinkamą 4–6 valandų tarpą ir tada darykite.

Uttana Kurmasana (apverstas vėžlys), kaip tai padaryti, ir jo nauda

Uttana Kurmasana žingsniai:

Joga yra tiesiog pratimų ir posūkių žaidimas, kai kurie sudėtingi, kai kurie tokie paprasti, kaip moliūgų pyragas vasaros vidurdienį. Tačiau konsistencija yra raktas į viską. Net ir sudėtingi atrodo lengvi kaip pyrago glaistas, jei jie tinkamai prižiūrimi ir praktikuojami. Angliškas šios jogos pozos pavadinimas vadinamas aukštyn kojomis apverstas vėžlys.

Uttana Kurmasana yra apibrėžta jogų tekstuose kaip kultūrinė asana.

Nors pavadinimą skamba sunku ištarti, tai yra viena iš naudingų jogos, kurią reikia pradėti daryti iš karto. Norėdami pradėti nuo žingsnių, išskleiskime savo jogos kilimėlį.

 1. Pradėkite sėdėdami ant jogos kilimėlio, keliai atsiklaupė, kai jūsų klubai remiasi į kulnus.
 1. Kulnai po klubais turi būti nukreipti į viršų, kai tinkamai ištiesinate stuburą.
 2. Kaklas turi būti suderintas su stuburu, o rankos šalia jūsų ilsisi. Dabar giliai įkvėpkite, kai pasilenkiate, bandydami paliesti kaktą prie žemės.
 3. Šiuo metu, kai įkvepiate, pajusite, kad skrandis čiulpia atgal, kad jums būtų lengviau nusilenkti.
 4. Kai tai padarysite, dabar galite visiškai priglausti rankas prie nugaros ir suglausti. Laikysena išties atrodo lengva, bet dabar ateina sunkioji dalis – laikykite laikyseną kelias sekundes, o gal ir minutę.
 5. Atleisdami laikyseną, iškvėpkite ir tęskite normalų kvėpavimą, kol pasieksite pagrindinę padėtį.
 6. Yra ir kitas šios vėžlio pozos variantas, kai, užuot atsiklaupę, ištiesiate apatines galūnes į priekį ir pasilenkiate tarp kojų. Tai gali būti šiek tiek sunkiau, todėl tai skirta profesionalams.

Kokia nauda sveikatai?

 • Tai yra viena iš geriausių kvėpavimo jogos pozų, kai nusilenkdamas užrakini kvėpavimą, sukeldamas nosies ertmės užsikimšimą. Štai kodėl ši joga yra žinoma dėl savo stebuklingo skausmingų sinusų gydymo. Tačiau nusilenkimas pradinėje kelionėje gali būti lengvo įgėlimo nosies ertmėje priežastis.
 • Kai pasilenkiate, jūsų pilvas dabar įsiurbiamas, spaudžiant susidaro geras masažas. Todėl jame esantys organai, būtent žarnynas, patenka į kraują, o tai pašalina iš sistemos galimus toksinus, užtikrinančius tinkamą virškinimą..
 • Tai taip pat yra geras pratimas kontroliuoti nereguliarias menstruacijas ar skausmingus mėšlungį menstruacijų metu arba jų metu. Tai taip pat tinka nėščioms moterims pradiniame etape, kai jos gali pasirinkti šį pratimą, kad sustiprintų kiaušidžių sienas.
 • Tai taip pat yra riebalų smulkintuvas, kuris akivaizdus, ​​kai pasilenkiate ir masažuojate skrandį, laikydami organus užraktu įkvėpimu.
 • Tai pagerina kvėpavimo dažnį.
 • Tiems, kurie kenčia nuo vidurių užkietėjimo, virškinimo sutrikimų ir nervų silpnumo, tai bus veiksmingas vaistas.
 • Kadangi jis išlaiko pagrindinį proto dėmesį į vidų, jis taip pat padeda pagerinti koncentraciją.

  Tai padeda kontroliuoti pilvo apimtį ir aplink ją.

Bet ką turėtumėte žinoti? Čia pateikiamas atsargumo priemonių ir kontraindikacijų sąrašas, kurį mes jums išvardijame.

Atsargumo priemonės:

 • Tiems iš jūsų, kuriems yra lėtinis klubų, pečių ir kaklo sužalojimas, neturėtumėte praktikuoti apverstų vėžlių ar Uttana Kuramasana.
 • Tie, kurie kenčia nuo raumenų traukimo, taip pat turi likti atokiau nuo to praktikuojant.

Kontraindikacijos:

 • Venkite to daryti, jei esate nėščia. Slėgis, kurį sukelia apatinė pilvo dalis, sukels nerimą, todėl kvėpavimas bus greitas ir sunkus.
 • Supraskite savo kūną: jei raumenys aplink blauzdikaulius ir stuburą yra pernelyg įtempti ir standūs, geriausia to nepraktikuoti.
 • Jei sergate išialgija, nebandykite to daryti. Spaudimas į klubą ir juosmens srities pratęsimas darys didesnį spaudimą nervui, o tai paveiks visą koją.

Kvėpavimas vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį visose mums žinomose asanose. Uttana kurmasanoje lenkimasis į priekį sukels pakankamą spaudimą pilvui ir krūtinei. Todėl, norint išvengti bet kokių sužalojimų, būtina žinoti savo kvėpavimą ir kūno judesius. Tinkamas kvėpavimo sistemos veikimas yra vienas iš didžiausių naudingų rezultatų, kuriuos galite gauti iš to. Pradėkite šiandien!