Prisiminti artimus gimtadienius ir sukakties datas visada svarbu, kad žmonės suprastų, jog jis ar ji vaidina lemiamą vaidmenį jų gyvenime. Artimų draugų, susituokusių ar šeimos narių, sveikinimas ne tik atitinka norus, bet ir stebina poros jubiliejinėmis dovanomis. Šiame straipsnyje nurodomos 15 geriausių jubiliejinių dovanų poroms.

Geriausios jubiliejinės dovanos poroms:

Pažiūrėkime po vieną jubiliejinių dovanų idėjas poroms.

1. Kristalinio stalo laikrodžio dovana porai:

Krištolinio stalo laikrodžio dovana porai

Dovanoti laikrodį kaip vestuvių dovaną yra įprasta, tačiau šiek tiek skirtis nuo įprasto laikrodžio stiliaus būtų poros jubiliejinės dovanos įteikimas su krištolo rėmo laikrodžiu su romėniškais skaičiais. Galite suasmeninti pagal poros vestuvių datą ir jų vardus.

2. Vestuvių šokių kompaktinių diskų dovana porai:

CD dovana vestuvių šokiui porai

Tėvams, kurie nori dovanos, jų vaikai su kokia nors emocine ir atjauninančia dovana galėtų būti jų vaiko vestuvių metinės, įrašytos ant kompaktinio disko ir pristatytos kaip vestuvių metinių dovana poroms. Kasmetinio vakaro dieną galite padovanoti tai, kad per šventės vakarėlį paleistumėte kompaktinės plokštelės dainą, tai yra puikus dalykas poroms vestuvių metinių dieną.

3. Jo & Jos vardo poros rankšluosčių rinkinys:

Jo & amp; Jos vardo poros rankšluosčių rinkinys

Draugai, norintys padovanoti nepakartojamą ir juoką atnešantys dovaną draugams, kurie yra pora su rankšluosčiu, ant kurio užrašytas porų vardas. Rankšluosčio spalvą galima nuspręsti pagal asmeninį pasirinkimą ir skonį. Šio tipo rankšluosčius, kuriuos gausite pagal savo temą ir rankšluosčių spalvą, galėsite pritaikyti pagal porų pasirinkimą.

4. Poros pavadinimo atspausdintas pagalvės užvalkalas:

Poros pavadinimo atspausdintas pagalvės užvalkalas

Šiais laikais dažniausiai yra prieinami vardiniai atspausdinti pagalvių užvalkalai, kuriuos galima pritaikyti per kelias dienas. Vardas ir poros jubiliejaus data paminėti spalvingu fonu ir kaligrafiniu raštu. Ši dovana padeda jiems priminti savo laimingas akimirkas tą dieną.

5. Poros marškinėlių vestuvių metinių dovana:

Poros marškinėlių vestuvių metinių dovana

Šie marškinėliai, atitinkantys spalvą ir tekstą, arba marškinėliai, atitinkantys spalvą ir skirtingas formuluotes, gali būti pristatomi kaip dovana porai jų jubiliejaus vakarėlyje kaip pirmojo jubiliejaus dovana ką tik susituokusiai porai. Šie šviesiai mėlyni jūrų spalvos marškinėliai suteikia klasikinę porų išvaizdą, citatos ar formuluotė padeda užmegzti ryšį.

6. Užrakto ir raktų poros jubiliejinė dovana:

Užrakto ir rakto poros jubiliejinė dovana

Ši miela ir romantiška dovana, įteikta porai kaip poros jubiliejaus dovana, išties kelia šypseną. Vyrai ir moterys yra apdovanoti panašiu grandinės ir užrakto pakabuku vaikinui ir pagrindiniu pakabuku moterims. Jame yra tinkamas dizainas, puikus pasirinkimas poros jubiliejaus dovanai.

7. „Swarovski Crystal Studded Wine Glass Couple Set“:

„Swarovski Crystal“ dygliuoto vyno taurės porų rinkinys

Vyno taurės padovanojimas firminiam vynui – tai įprasta draugo ar jaunų šeimos narių dovana jaunai porai kaip vestuvių ar sužadėtuvių dienos sukakties dovana. Gurkšnoti vyną iš Swarovski krištolo vyno taurės yra prabangus būdas švęsti vestuves ar sužadėtuvių dieną. Švęskite porų jubiliejų su šiuo vynu ir ramiu muzikos garsu.

8. Odinė rakto poros dovana jubiliejui:

Odinė rakto poros dovana jubiliejui

Gera oda skleis kitokį kvapą toms poroms, kurios mėgsta odą, šis odinis raktų pakabukas gali būti mėgstamiausia dovana, kurią jie gavo iš šeimos narių ar draugų. Tai maža dovanų idėja porai jubiliejaus proga kaip dovana.

9. Begalybės apyrankių rinkinys porai:

Begalybės apyrankių rinkinys porai

Jaunuoliai, norintys palinkėti savo artimiems draugams ar šeimos nariams, norintiems pergyventi savo jaunąją porą ir mylėti šią begalybės simbolio apyrankę, būtų paprastesnis būdas išreikšti milijoną norų žodžių. Tai mažai ištempiami ir reguliuojami, todėl puikus pasirinkimas kaip dovana vestuvių metinių proga.

10. Ponas ir ponia Poros puodelis:

Ponas ir ponia Poros puodelis

Šis mielas mažas kavos puodelis su karikatūristų diagrama, išspausdintas priekiniame puodelio centre, yra neabejotinai paprasčiausia dovana, tačiau tinkama dovana porai. Priekinė puodelio pusė sukurta su ūsais vaikinui ir bučinio simboliu moterims.

11. Žvakidės dovana porai:

Dovana žvakių laikikliui porai

Draugui, žinančiam, kad jo draugui, kuriam patinka uždegti žvakę ir patinka kvapiosios žvakės nupirktas aromatas, įgauna geros auros jausmas, būtų pateiktas individualus medinis žvakių stovas..

12. Poros kvepalų rinkinio dovana:

Poros kvepalų rinkinio dovana

Norėdami sukurti romantišką nuotaiką, šeimos nariai ar draugai gali padovanoti porai kokį nors firminį kvepalų krepšelį kaip ką tik vestuvių metinę dovaną ar dovaną porai jubiliejaus proga vidutinio ar senyvo amžiaus poroms.

13. Poros laikrodžių rinkinio jubiliejinė dovana:

Poros laikrodžio rinkinys jubiliejinė dovana

Tiek moterys, tiek vyrai mėgsta dėvėti kitokio tipo laikrodžius, todėl porai padovanoti panašiai atrodantį laikrodį su skirtingo dydžio dirželiu gali būti ideali dovana porai. Spalva gali būti standartinė juoda arba ruda.

14. Sidabrinės taurės dovana poros jubiliejui:

Sidabrinės taurės dovana poros jubiliejui

Tradicinis būdas padovanoti porai jubiliejaus dieną šeimos nariams galėtų būti sidabras arba auksas. Sidabrinio puodelio ar sidabro šaukšto pristatymas yra tradicinis sveikinimo ir klestėjimo būdas sutuoktiniams.

15. Sofos metimo dovana porai:

Sofos metimo dovana porai

Šiuo metu sofos turi būti su baldais dėl kultūrinių pokyčių ir modernėjančios aplinkos. Suteikti senai porai ant poros antklodės poros vardą ir vestuvių datą, kad gyvenimas būtų malonesnis ir visada prisimintų savo vestuvių dieną.

Geriausios jubiliejinės dovanos poroms iš tikrųjų yra geras būdas priversti porą prisiminti, kas visada pamiršta savo vestuvių datą, taip pat porą, kuri mėgsta švęsti savo vestuves dideliu mastu ir rengti vakarėlį. Gavę dovanų žmonės visada tampa ypatingi arba suplanuoja savo draugui ar šeimos nariui netikėtą jubiliejinę dovaną.