Kai norime leisti savo medų, kaip mes ją mylime, jūsų santuokos metinės bus gera diena padovanoti jai tai, kas jai labiausiai patinka. Jubiliejaus diena yra ta diena, kai galime išreikšti savo jausmus; turime atiduoti visas jėgas, kad šią dieną parodytume jai savo meilę. Šiais laikais dažnai vartojamas žodis jubiliejus. Priory, įsimylėjėliai ar poros švęsdavo tik vienos rūšies jubiliejų, tai yra vestuvių metines. Tačiau nuo kelerių metų poros mėgsta švęsti įvairias sukaktis, tokias kaip susitikimo metinės, siūlomos sukaktys, sužadėtuvių metinės ir daug daugiau. Išsirinkite jai gražias vestuvių metines dovanas iš įvairių jubiliejinių temų kolekcijos, taip pat galime pritaikyti ar pritaikyti dovanas savo kūrybiškumu.

Geriausios jubiliejinės dovanos jai:

Štai keletas jubiliejinių dovanų už jos idėjas, kurios labai išspręstų jūsų painiavą,

1. Motyvavimo kortelės jai:

Motyvacinės kortelės jai

Nustebinkite savo merginą samprotavimo kortelėmis, kurias galima pasigaminti ir namuose. Jai tai būtų geros jubiliejinės dovanos, skirtos pasiūlyti jubiliejų. Viskas, ko jums reikia, yra tiesiog gauti kortelių rinkinį ir vieną po kito parašyti priežastis.

2. Pirmojo jubiliejaus dovana jai:

Pirmoji jubiliejinė dovana jai

Padarykite savo pirmąjį jubiliejų jai žadantį, mediniu rėmu su pažadu. Šios jubiliejinės dovanos idėjos jai yra gana populiarios tarp porų, švenčiančių pirmąjį jubiliejų.

3. Odinis padėklas jos aksesuarams:

Odinis padėklas jos aksesuarams

Odiniai padėklai yra gana populiarūs odinių vestuvių metinių dovanoms. Odinis dėklas yra įvairių formų pagal jūsų pasirinkimą, kad būtų galima laikyti priedus, taip pat jame gali būti suasmeninta žinutė.

4. Salono dovanų kuponas jai:

Salono dovanų čekis jai

Niekas negali būti geresnis už salono kuponus, kai galvojama apie santuokos metines dovanas jai. Padovanokite jai asmeninio laiko SPA, manikiūrui, pedikiūrui ir kitoms grožio procedūroms, kurios padėtų jaustis atsipalaidavusiai.

5. Šokolado dėžutė:

Šokolado dėžutė

Nė viena mergina nesutiktų dėl šokolado. Taigi, iš gardžių firminių šokoladinių saldainių dėžučių jai yra geriausios jubiliejinės dovanos. Šokoladus galima pasirinkti pagal jūsų pasirinkimą, o dėžutės tipą norite papuošti.

6. Atminties dėlionės dėžutė:

Atminties dėlionės dėžutė

Atminties dėlionės kūrimas jai buvo puiki jubiliejaus dovana. Iš savo prisiminimų galite pasirinkti bet kokius 6 geriausius vaizdus ir leisti jiems atsispausdinti dėžutės dėlionę, kurią reikia išspręsti kuriant vaizdus.

7. Deimantinė apyrankė jai:

Deimantinė apyrankė jai

Papuošalai labiausiai patinka dovanoms moterims. O kalbant apie platina nusagstytus deimantus, apyrankę tikrai puoštų bet kuri patelė. Dovaną deimantų metinių proga įteikia ir daugelis vyrų.

8. Knygos rėmo demonstravimas:

Knygos rėmo demonstravimas

Knygų rėmeliai jai laikomi geriausia unikalia jubiliejine dovana. Parodoje yra žinutė „Aš tave myliu“, kurios puslapiai glostantys ir iškirpti galuose, kad būtų sukurtas 3D efektas.

9. Firminės piniginės:

Firminės piniginės

Piniginės taip pat yra viena iš plačiai pripažintų vestuvių metinių dovanų jai. Rinka yra visiškai prieinama su plačiu piniginių ir rankinių dizaino pasirinkimu, atsižvelgiant į jūsų biudžetą ir prekės ženklo pasirinkimą. Piniginės yra paklausiausios merginoms ar moterims, išbandykite šią dovaną, kad jos veide atsirastų šypsena.

10. Svajonių namų modelis jai:

Svajonių namų modelis jai

Norite padovanoti savo svajonių namą; čia yra kažkas, kas jai suteiktų užuominą. Ši naminė vestuvių metinių dovana jai pateikiama krištolo puode, kuriame yra svajonių namo, kurį jie norėjo turėti, modelis.

11. Sienų apdaila jai:

Sienų dekoravimas jai

Sienų dekoracijos jai tampa nuostabiomis jubiliejinių dovanų idėjomis. Ši tema yra padovanota jai ypatingą namo sieną, kurioje ji gali iškirpti prisiminimus įvairiais vaizdais, kad papuoštų sieną.

12. Garso spausdinimo dizainas jai:

Garso spausdinimo dizainas jai

Norite, kad auksiniai žodžiai jai būtų įsimintini! Garsus jūsų siūlomų žodžių atspaudas yra geriausia dovana jai jubiliejaus proga. Atspaudus galima eskizuoti, piešti ar atspausdinti. Jūs gausite pagal savo pasirinkimą ir galėsite išbandyti ir spalvotą dizainą.

13. Poros eskizas jai:

Poros eskizas jai

Padarykite savo santuokos metines įsimintinas akimirkomis, kurios pavertė eskizus. Ši unikali jubiliejinė dovana jai pagaminta ant drobės, kurią vėliau galima įrėminti. Eskizas perteikia vieną geriausių jūsų gyvenimo akimirkų. Norėdami gauti šį eskizą, pabandykite rasti gerą dizainerį ar eskizų menininką, kuris padėtų jums padaryti geriausią dovaną jai jubiliejaus dieną.

14. Meilės istorija rėmelyje:

Meilės istorija rėmuose

Ši naminė dovana yra geriausia, kai norite atskleisti savo meilės kelionę pasauliui. Medžio rėmelyje yra įvairių geografinių vietų pjūviai ir faktas, kas ten įvyko. Tai geras rėmas su mediniu rašto stiliumi ir jūs taip pat galite suasmeninti pagal savo pasirinkimą ir idėją, leiskite jai priminti tas gražias dienas, kai abu susitinkate, susituokėte ir planuojate.

15. Individualizuotos pagalvės:

Individualizuotos pagalvės

Suasmenintos santuokos metinės dovanos jai pasirodė mirtiniausios tarp visų. Šios dovanos pagalvės yra pažymėtos kaip vyras ir žmona kartu su specialiais žodžiais ir asmenine žinute. Šios baltos spalvos atspausdintos pagalvės geriausiai tinka jūsų lovoje, todėl nustebinkite savo žmoną naktį.

Noras įteikti jai unikalių jubiliejinių dovanų atnešė į rinką naujų idėjų. Nuo mažų juvelyrinių dirbinių iki didelių firminių parduotuvių prekybos centrai jums įteikė geriausią jubiliejinę dovaną, kad įtiktų jai ar parodytų savo meilę. Tiesą sakant, dovanojant žmonai nėra jokio biudžeto, mažai porų mėgsta mėgautis savo draugija tik su savo partneriu. Tai suteikia laiko priminti jų senas laimingas akimirkas ir jie mėgsta dalintis savo praeities akimirkomis, kurios yra geri prisiminimai amžiams.