Gali atrodyti, kad tai buvo tik vakar, kai pradėjote susitikinėti su šiuo vaikinu. Bet dabar jau metai. Pirmasis jubiliejus su savo vaikinu ir norite, kad jis būtų tikrai ypatingas jam. Taigi, ką tu jam gauni?

jubiliejinės dovanos vaikinui

Parodykite savo meilę savo vaikinui padovanodami jam naudingų ir meilės kupinų daiktų. Suteikite savo vaikinui ypatingą požiūrį jubiliejaus dieną, dovanų pasirinkimai suteiks jums idėją.

Štai keletas dalykų, kurie gali būti geros jubiliejinės dovanos, sąrašas

Patarimai, kaip padaryti, kad jo diena būtų geriausia:

Jubiliejinės dovanos savo vaikinui yra sentimentalūs daiktai. Jie gali būti naudingi arba tik prisiminimui. Bet kokiu atveju jie turi būti romantiški ir kieti.

1. Jubiliejinis laikrodis kaip dovana vaikinui:

Čia yra puikus būdas padovanoti laikrodį savo vaikinui jubiliejaus proga. Įdėkite laikrodį į gražią dėžutę ir pridėkite mielą romantišką užrašą ant viršelio. Tai puiki jubiliejaus dovana vaikinui. Berniukai mėgsta naudoti įvairius laikrodžius kaip madą, todėl šis tikrai patiks jūsų vaikinui.

2. Nuotraukų koliažas:

Surinkite visas savo metų nuotraukas kartu ir surinkite jas koliažo pavidalu. Koliažas gali būti skaičiaus, reiškiančio jubiliejinius metus, formos. Pridėkite mažų širdelių ir gražią pastabą. Padarykite šią jubiliejinės dovanos idėją vaikinui nuostabiai. Gaukite keletą unikalių jūsų abiejų nuotraukų ir sukurkite gerą koliažą arba pritaikykite pagal savo pasirinkimą.

3. Loterijos laimėjimo bilietai:

Tai mielas ir juokingas būdas palinkėti jums vaikino. Gaukite daug loterijos bilietų ir uždėkite juos kartu. Tada pridėkite pastabą, kurioje sakoma, kad laimėjote loteriją susitikę su juo. Ši dovana vaikino jubiliejui yra tikrai unikali ir ypatinga. Tai puiki idėja sužavėti savo vaikiną savo jubiliejaus dienos šventėje.

4. 365 priežastys mylėti:

Ši „pasidaryk pats“ dovana yra labai brangi, nes ji reikalauja daug pastangų jūsų vardu. Čia yra dėžutė, užpildyta 365 užrašais, kuriuose sakoma, kaip myli savo vaikiną. Ši jubiliejinė idėja vaikinui yra tobula ir privers jį labiau nualpti.

5. Bėgimo bateliai:

Pasakykite jam, kaip jūs jį mylite, padovanodami jam porą bėgimo batelių su užrašu, kuriame sakoma, kaip jums pasisekė, kad jis susidūrė su jumis. Tai gali būti vieno mėnesio dovana vaikinui jubiliejaus proga. Batai gali būti stilingi ir sportiški. Jei jam patinka įprastą dieną naudoti batus, jis tikrai pasakys jums gerų komentarų.

6. Dovanų krepšelis:

Padarykite jam nuostabų dovanų krepšelį, užpildytą gėrybėmis, tokiomis kaip šokoladas, sausainiai ir saldainiai. Krepšelyje gali būti mažai užrašų ant kiekvieno elemento su keistais linksmais gabalėliais. Tai gali būti geriausia jubiliejinė dovana vaikinui, ypač jei jis mėgsta saldumynus.

7. Dekoruota lova:

Papuoškite lovą saldainiais ir saldainiais, padėtais raidžių pavidalu. Žodžiai gali būti „myliu tave“ arba „tu toks mielas“. Tai kūrybinė jubiliejinė dovana vaikinui. Lova taip pat gali būti dekoruota rožėmis ir gėlėmis, kad būtų romantiškesnis gestas.

8. Alaus pakuotės:

Šešių metų jubiliejų galima švęsti pakuojant šešias alaus skardines. Jie gali būti dekoruoti ir pažymėti, kad būtų personalizuoti. Maži romantiški užrašai ant bylos padarys vaikino jubiliejaus dovaną būtiną.

9. Piniginės įterpimo kortelė:

Sukurkite asmeninę piniginės įdėklo kortelę savo vaikinui kaip jubiliejinę dovaną. Šioje išgraviruotoje odinės piniginės įdėklo kortelėje gali būti jūsų parašytų eilėraščių ar mažų meilės užrašų. Padarykite užrašus prasmingus. Juos galima įdėti į pinigines atminimui.

10. Kortelė / pranešimas butelyje:

Kortelė su miela žinute visada patinka visiems. Žinutė butelyje yra tai, kas niekada neišeitų iš mados. Gaukite jam vieną iš šių. Jie sako, kad veiksmai kalba garsiau nei žodžiai. Parašykite paprastą mielą žinutę ir padėkite jam kaip atviruką ar pranešimą butelyje. Tai tikrai padarys jį laimingą.

11. Kelnas:

Kelnas

Kelnai dažniausiai yra neutralūs. Kai kurie gali turėti labai lengvą aromatą. Kalbant apie Kelnus, vaikinai turi skirtingus pasirinkimus. Pirkdami odekoloną įsitikinkite, kad jis yra tas, kurį jis mėgsta naudoti arba yra bent jau panašus į tai, ką jis naudoja. Jei jis yra eksperimentinis, galite nusipirkti bet kokį aromatą, kuris jam tinka.

12. Išvesk jį:

Galite užsisakyti rezervacijas pas jį prašmatniame restorane. Galite vakarieniauti romantiškai žvakių šviesoje. Palepinkite jį virtuve, kurią galbūt norėjo išbandyti. Arba nuneškite jį į vietą, apie kurią jis visada kalba.

13. Programėlės:

Vaikinai mėgsta dalykėlius. Pažvelkite į tai, kas jam labiausiai patinka, pavyzdžiui, fotografiją, muziką ir tt.

14. Naminės dovanos:

Galėtum pagaminti absoliučiai bet ką. Galite jam susiūti kaklaraištį arba padaryti jam porą petnešų, megzti megztinį. Taip pat galite pasigaminti įvairių formų šokolado ir padovanoti jam.

15. Paveikslų rėmas:

Jūs visada turėtumėte tą vieną jūsų abiejų nuotrauką, kurią verta įrėminti. Užfiksuokite tą nuotrauką ir padovanokite jam. Tai gali atrodyti per daug klišiškai, bet vis tiek tai yra viena gražiausių dovanų. Jis mielai paliktų jį ant savo stalo arba pakabintų ant sienos.

16. Žurnalas, iškarpų knyga ar albumas:

Tai vėlgi klišinė idėja. Bet kam nepatiktų kartu turėti žurnalą ar iškarpų knygą iš geriausių prisiminimų. Sudėkite geriausias nuotraukas ir parašykite keletą citatų, kodėl jūs jį taip mylite ir kodėl branginate kai kuriuos prisiminimus.

17. Filmo data:

Taip, vėlgi tai gali atrodyti labai klišiškai. Bet tai gali paversti vakarą labai romantišku. Įsigykite namuose DVD ir praleiskite vakarą su juo, paleisdami keletą švelnių filmų. Tai būtų gerai praleistas laikas kartu. Galite iš tikrųjų pažvelgti į tai kaip į vieną geriausių vakarų. Įpilkite šiek tiek vyno ir šokolado panardintų braškių, kad ji būtų tobula.

18. Dovanų kuponai:

Kas nemėgsta nemokamų dalykų! Visi daro. Gaukite jam dovanų kuponą iš jo dažnos apsipirkimo vietos. Tai gali būti kanceliarinių prekių parduotuvė, drabužių parduotuvė, aksesuarų parduotuvė ar net salono kuponas. Jis tikrai tai įvertintų.

Galutiniai žodžiai:

Dabar sąrašas čia nesibaigia. Yra daug daugiau galimybių švęsti pirmąsias metines su savo draugu. Iki šiol jūs beveik žinotumėte, kas jam patinka, o kas ne. Taip pat galite pasiūlyti dar daugiau puikių idėjų idealiai jubiliejaus šventei.