Dovanojimo galimybės visada yra painios, nes jų yra daug, ir tai gali apmokestinti jūsų smegenis. Geriausias būdas dovanoti yra suprasti jubiliejaus temą. 7 -osios vestuvių metinės dovanos yra tradicinės ir puošnios. Todėl tema būtų varis ir vilna. Štai keletas įdomių idėjų, apie kurias reikia pagalvoti.

7 -mečio dovana

Kas yra įprasta tradicinė ir moderni 7 -mečio dovana?

Šie metai yra apie klasikines ir tradicines dovanas. Tai varis ir vilna, kurie abu yra naudingi. Pažvelkite į kitus galimus dovanų variantus.

7 -mečio dovana vyrui ir žmonai:

1. Odinis maišelis:

7 -osios vestuvių metinės dovanos 1

Odinį maišelį galima nusipirkti daugeliui produktų. Galite padovanoti jam nedidelį kelioninį maišelį, kuriame bus visi reikalingi daiktai, tokie kaip telefonas ir piniginė.

2. Vilnonė striukė:

7 -osios vestuvių metinės dovanos 2

Štai dar vienas puikus pasirinkimas dovanoms vyrui 7 -osioms vestuvių metinėms. Šaltą žiemą labai pravers vilnonės striukės, be to, galite gauti tinkamą dydį, kad jis jam tikrai tiktų.

3. Vario raktų pakabukas:

7 -osios vestuvių metinės dovanos 3

O kaip tos klasikinės figūrėlės ant vario raktų pakabuko? Galite jį suasmeninti arba įsigyti jau turimą. Abi jos yra tikrai šaunios varinės dovanos 7 -mečiui. Tai jis taip pat naudos kasdien.

4. Alavo vestuvių ženklas:

7 -osios vestuvių metinės dovanos 4

Tai yra išgalvotas! Galite padovanoti vestuvių lentą, ant kurios skardos užrašyti abu jūsų vardai. Tai bus puikus jūsų namų pavyzdys.

5. „Bullet Pen“:

7 -osios vestuvių metinės dovanos 5

Štai dar viena įdomi 7 -osios vestuvių metinių dovanos vyrui. Šratinuką galima suasmeninti pavadinimais, jis išgraviruotas dėžutėje, kurioje yra įmantrus įpakavimas. Pažiūrėk.

6. Mūsų istorijos antklodė:

7 -osios vestuvių metinės dovanos 6

Kad tai būtų šiek tiek ypatingesnė, išbandykite „mūsų istorijos“ antklodę, kurioje yra visos svarbios datos ir dalykai. Tokiu būdu jūs taip pat galite prisiminti visus geriausius savo gyvenimo pasakymus.

7. Kontaktinių kortelių turėtojai:

7 -osios vestuvių metinės dovanos 7

Yra gražus pasirinktinių kortelių laikiklių rinkinys. Jie įsitikina, kad yra tokie įmantrūs, kad nenorite jų prarasti bet kokia kaina.

8. Butelių atidarytuvai:

7 -osios vestuvių metinės dovanos 8

Šiandien rinkoje yra daugybė butelių atidarytuvų. Kai kurie iš jų yra išgalvoti, o kiti tarnauja šiam tikslui. Jūs taip pat galėtumėte tai patikrinti.

9. Meilės apyrankės:

7 -osios vestuvių metinės dovanos 9

Išgalvotos apyrankės, apie kurias reikia pagalvoti. Jie ne tik elegantiški, bet ir elegantiški. Tai daug daugiau kalba apie jūsų vertę vienas kitam.

10. Vilnos skara:

7 -osios vestuvių metinės dovanos 10

Šalikai yra labai stilingi ir tiesiog karšti, kai juos tinkamai dėvi. Padovanok savo vyrui labai paprastą vilnonę skarelę, kuri tinka prie beveik visų jo suknelių.

11. Vario rinkinys:

7 -osios vestuvių metinės dovanos 11

Vario indų rinkinys yra puiki 7 -osios vestuvių metinių dovanos žmonai. Tai ideali aplinka, kurioje bus viskas – nuo šaukšto iki didelių indų.

12. Gyvybės medžio pakabukas:

7 -osios vestuvių metinės dovanos 12

Nors tai gali atrodyti labai paprasta, gyvybės medžio pakabukas yra gražus su daugybe spalvų ir sudėtingų detalių, nuostabi mėlyna skleidžia daug pozityvumo ir jai tai tiesiog patiks.

13. Brangakmenio karoliai:

7 -osios vestuvių metinės dovanos 13

Čia yra tikrai daug variantų, iš kurių galite rinktis. Jie yra įvairių dizainų ir spalvų, todėl bus gera 7 metų jubiliejaus dovana žmonai.

14. Bagažo žyma:

7 -osios vestuvių metinės dovanos 14

Tai odinė jūsų žmonos bagažo etiketė. Bagažo žyma padeda greitai išsirinkti savo daiktą iš bet kokio krūvos kiekio. Atsižvelgiant į tai, kad jis yra odinis, jis tarnaus ilgai.

15. Varinė kolba:

7 -osios vestuvių metinės dovanos 15

Paskatinkite ją gerti iš varinės kolbos. Varis yra naudingas kūnui, kaip teigia Ajurveda. Tai padeda subalansuoti jausmus ir kitus oro elementus.

16. Vario jubiliejaus apyrankės:

7 -osios vestuvių metinės dovanos 15

Tai madingos ir labai mielos dovanos žmonai. Varinė jubiliejinė apyrankė turės užrašytą pavadinimą ir yra labai tradicinė.

17. Prijungimo stotis:

Galite sugalvoti jai pritaikytą prijungimo stotį, kurioje būtų laikikliai telefonams, apyrankės, spaustukai ir kiti moteriški aksesuarai.

18. Varinės rankogalių sąsagos:

Kitas mielas, rankogalių segtukai yra savotiški. Jie yra labiau klasikinė ir apgalvota dovana kiekvieną kartą galvoti apie vienas kitą.

19. Vario karoliai:

Moterys tikrai mėgsta karolius. Bet kaip šį kartą apie kažką vario? Na, šie variniai karoliai turi nepakartojamo grožio jausmą ir yra geriausia dovana 7 -mečiui.

20. Odinė piniginė:

Tai niekada nemiršta ir neišeina iš mados. Mes tikrai neturime jums pasakyti, kaip moterys tai myli.

Geriausios 7 -osios vestuvių metinės dovanos jam ir jai su vaizdais:

Štai keletas geriausių idėjų.

1. 7 Rėmas:

Čia yra graži „pasidaryk pats“ rėmo idėja 7 -osioms vestuvių metinėms. Šis rėmas pagamintas padėjus vario monetas į skaičių 7 formą. Taip pat galite pridėti suasmenintą užrašą. Jam tai bus ypatinga 7 -mečio dovana.

2. Svarbios santuokos datos:

Kitas būdas priminti jam apie ypatingas jūsų gyvenimo dienas. Padėkite varines monetas, kad nurodytumėte, kas atsitiko. Tai paprastas „pasidaryk pats“, kurį galite padaryti laisvalaikiu.

3. Vario raktų pakabukas:

Šis varinis raktų pakabukas puikiai tinka dovanoti 7 metų jubiliejui, nes naudojama tų metų tema. Vario raktų pakabukas turi kvadratinį metalo gabalą, kuriame išgraviruotas jubiliejaus mėnuo. Prie jo taip pat galima pridėti šiek tiek 7 numerių vario. Tai gali būti gera 7 -mečio tradicinė dovana.

4. Varinė kortelė:

Padarykite savo sutuoktiniui paprastą laimingą 7 -mečio atviruką, kuris taip pat yra keistas. Kortelės centre naudokite vario simbolį ir padarykite jį paryškintą ir didelį. Pagalvojote apie tai? Norėdami gauti papildomą efektą, naudokite šaltas spalvas.

5. Vario širdies rėmas:

7 -osios vestuvių metinės

Čia reikia paimti širdies formos vario gabalėlį, o tada paplakti. Tai suteikia tam tikrą reljefinę išvaizdą. Padėkite tai rėmo centre ir apačioje parašykite romantišką pastabą. Tai puikus pasirinkimas 7 -osioms vestuvių metinėms.

6. Stiklainis pilnas centų:

Indelis, pilnas vario centų, bus labai senoviškas ir unikalus. Jame gali būti retų varinių monetų kolekcija, todėl ji yra ideali 7 -osios vestuvių metinių dovana.

7. Gurmaniški šokoladai:

Ar ji turi smaližių? Puiki saldi 7 -mečio dovana – šokoladas. Padarykite juos ypatingus dovanodami gurmaniškus šokoladus, kurie yra dėžutėje. Šokoladiniai saldainiai gali būti suformuoti kaip raidės, perteikiančios 7 -mečio žinią.

8. Vario šviestuvas:

Tai šaunus varinis abažūris ir nuostabi dovana jūsų sutuoktiniui. Tai puiki dovana 7 -osioms vestuvių metinėms, nes ji gali ją naudoti savo biuro patalpose ar namuose. Įmantrus abažūris pagamintas labai pramoninio stiliaus.

9. Vario grandinė:

Gera 7 -osios vestuvių metinių dovanos idėja yra grandinė, pagaminta iš vario. Šis širdies formos pakabukas grandinės centre atrodo labai romantiškai ir mielai. Grandinė ir pakabukas dedami į gražią dėžutę su juostelėmis. Tikrai ypatingas!

10. Vilnos skara:

Vilnonis šalikas yra puikus pasirinkimas jūsų ypatingai panelei. Išsirinkite madingą spalvą ir septintaisiais metais manome, kad galbūt gerai įsivaizduojate jos mėgstamiausią spalvą ir tipą.

Jiems 7 -mečio dovanų idėjos:

Štai keletas idėjų, kaip padovanoti kitiems

1. Vilnonės užuolaidos:

Tai labai gražios mažos užuolaidos, kurias galite padovanoti. Jie būna įvairių spalvų ir dizaino. Jie taip pat yra labai naudingi produktai namams.

2. Vyno taurės kolekcija:

Vyno taurė nepaliauja mūsų stebinti! Jie yra gražūs ir tiesiog stulbinantys. Pasirinkite geriausią iš partijos, kad padovanotumėte savo mėgstamiems žmonėms.

3. Vario rinkinys:

Be įprasto valgomojo komplekto, vario rinkinys yra naujas! Jie yra ne tik skirtingi, bet ir puikus metalas kūnui.

4. Vilnoniai valgomieji kilimėliai:

Tiems žmonėms, kurie turi valgomojo stalą, galite pagalvoti apie tikrai geros kokybės vilnonius valgomojo kilimėlius, ant kurių padėkite indus. Tai bus gera vilnos dovana 7 -mečiui.

5. Vilnonių pagalvių užvalkalai:

Kitas variantas, susijęs su septintojo jubiliejaus tema, yra ištirti vilnonius pagalvių kilimėlius sofai ar pagalvei..

Kaip švęsti ir dovanoti dovanas?

Kadangi jums septyneri metai, būtų idealu surengti prabangų vakarėlį viešbutyje. Siųskite el. Kvietimus ir paprašykite visų dalyvauti teminiame vakarėlyje.

Šį kartą galite dovanoti privačiai. Tai daugiau apie ryšius ir santykius.

Dalykai, kuriuos reikia padaryti

  •  Dovanų drabužiai ir kasdieniai daiktai vargšams ir nepasiturintiems.
  •  Maitinkite vaikų globos namų vaikus ir praleiskite šiek tiek laiko su jais.
  • Pasakykite žmonėms komplimentus, kad jie tai padarė ir buvo su jumis.

Septintojo jubiliejaus dovanų idėjos yra šiek tiek daugiau apie jėgą ir ryšį. Varis ir vilna yra tradiciniai ir būtini žmonėms. Tokiu būdu jūs suteikiate jiems kažką naudingo ir taip pat leidžia jiems jaustis gerai savo santykiuose.