Be jokios abejonės, kai reikia išrinkti ką dovanoti vyrams, darbas tampa šiek tiek sunkus, tačiau nebėra painiavos. Pasikeitus rinkai, dabar galite apsipirkti iš ilgo jubiliejinių dovanų vyrui sąrašo. Nuo jo įprastų darbo įrankių iki daugumos firminių prekių galite pasirinkti iš savo biudžeto.

Štai keletas triuškinančių dovanų idėjų, kaip padovanoti savo „Mr. Perfect“,

1. Priežastų knyga:

Norite nustebinti savo vyrą priežastimis, dėl kurių esate su juo! Čia yra puiki dovana vestuvių metinėms vyrui. Knygoje pateikiamas sąrašas priežasčių, kurios padidintų meilę.

2. Dėlionės rėmas:

Rėmas čia pagamintas naudojant žaidimo „scrabble“ raides. Raidės medinėse trinkelėse naudojamos susiejant vardą ir vestuvių datą.

3. Namų nuotraukų albumas:

Šis naminis nuotraukų albumas padėtų jam priminti visas praeities akimirkas, kurias bendrinote kartu. Tai buvo lengviausia naminių dovanų idėja vyrui.

4. Paveikslėlių dėžutė:

Nauja idėja dovanų, skirtų jam jubiliejui, sąraše yra paveikslėlių dėžutės dovana. Dėžutę galima pasigaminti namuose arba ją taip pat galima įsigyti rinkoje, kur šonuose galite pritvirtinti keturis vaizdus ir vieną asmeninį pranešimą. Tai puiki dovana vyrui per pirmąsias metines.

5. Vaistų priminimo dėžutė:

Ar tavo vyras pamiršta vaistus! Čia yra puiki jubiliejinė dovana vyrui, kuri sumažintų įtampą išvykus. Dėžutėje yra skirtingos mažos dėžutės, pažymėtos savaitės dienomis, kad būtų lengviau atlikti užduotį. Jei jūsų vyro biuro laikas įstrigo, šis priminimų langelis padės jam laiku išgerti vaistus.

6. Odinis diržo laikrodis:

Laikrodžiai pasirodė esanti svarbi dovanų vyrams dalis. Tačiau kai jis pateikiamas su individualizuota jausminga žinia, jis padidina jo vertę jubiliejų proga. Oda yra gryna medžiaga, naudojama šiam laikrodžiui, tai yra firminis laikrodis, suteikiantis kietą klasikinę išvaizdą.

7. Itališkas dovanų krepšelis jam:

Dabar tai būtų mėgstamiausia tarp visų dovanų. Krepšelyje yra šiek tiek vyno ir įvairių valgomųjų patiekalų, kurie puikiai tinka vakarėliui ar vaišėms naktį, švenčiant jūsų jubiliejų. Šią dovaną galite užsisakyti internetinėje parduotuvėje ir nustatyti tikslų šios dovanos pristatymo laiką vyrui jubiliejaus dieną vakaro vakarėlio metu.

8. Žemėlapio rėmas jam:

Tai būtų geriausia dovana, jei jūsų santuoka yra meilės santuoka. Ši jubiliejinė dovana vyrui yra su rėmeliu, kuriame yra žemėlapis, sutelkiant dėmesį į vietą, kur jie susitinka širdyje su raštais. Galite pritaikyti šį rėmelį pagal savo kūrybinę idėją, gauti širdies formos žemėlapį su pastebėta susitikimo vieta.

9. Buitinių įrankių rinkinys:

Ar jūsų vyras bėga smulkiam namų remontui! Ši dovana jam būtų ideali. Komplekte yra visi reikalingi įrankiai, reikalingi ieškant bet kokio smulkaus remonto namuose. Šis įrankių rinkinys jam patiks atliekant bet kokius namų ruošos darbus.

10. Kavos puodelis:

Puodeliai buvo svarbi vyro jubiliejinių dovanų idėjų dalis. Puodelyje yra asmeninė žinutė, apibūdinanti jį kaip geriausią vyrą pasaulyje. Ant šio puodelio taip pat gausite personalizuotą nuotraukų atspaudą; nustebinkite savo vyrą tokio tipo puodeliu.

11. Deimantinės sąsagos:

Sąsagos deimantuose laikomos brangiomis dovanų idėjomis vyrui. Rankogalių sąsagos yra pagamintos iš aukso, o jų viršūnės yra deimantinės. Tai gera dovana jūsų vyrui bet kuriuo metu, tai derės prie jo švarkelio.

12. Kupono knyga:

Kupono knyga yra dar viena plačiai dovanota idėja vyrams. Knyga pateikiama su daugybe kuponų, skirtų jūsų vyro veiklai, pavyzdžiui, vakarienei, naktinėms pramogoms, SPA ir kt. Jūsų vyrui tikrai patiks šie kuponai ir padovanosite jam savaitgalį biure, vakare, jis galės mėgautis savo kuponais Sekmadienio šventė.

13. Medinis priedų stovas:

Dabar nebereikia ieškoti jo aksesuarų, kai dovanojate medinį stovą kaip dovaną vyrui. Prie stovo yra vietos piniginei, mobilusis telefonas su įkrovikliu, laikrodis, specifikacijos ir kt. Šis specialiai pagamintas iš geros kokybės medienos medžiagos, tai nėra brangiau ir tai padės jūsų vyrui surinkti visus daiktus, kol jis eis į biurą laiku.

14. Graviruotas rašiklis:

Firminiai rašikliai, kai suteikiame individualų prisilietimą, yra geriausia jubiliejinė dovana vyrui. Rašiklis čia yra išgraviruotas su pavadinimu „Hubby“, kurį taip pat galima pakeisti asmenvardžiu. tai yra naudinga jiems reguliariai rašant dienoraštį ar užrašus, jis taip pat gali būti naudojamas jų oficialiam darbui.

15. „Tiger Claw“ pakabukas:

Dabar tai būtų vyriška dovana vyrui jubiliejaus proga. Aukso pakabučiui yra suteiktas tigro letena su auksinėmis dangomis, kad sumažintų jo skausmą. Nors kai kuriose šalyse tikri nagai yra uždrausti, yra ir dirbtinių. Tokio tipo pakabukas labai naudingas jiems parodyti savo biure ar savo draugams.

Taigi, nuo firminių ir prabangių daiktų iki paprastų naminių galvosūkių, yra įvairių vestuvių metinių dovanų vyro idėjų, kurias galite pasirinkti. Vyrai paprastai yra apdovanoti tuo, ką jie taip pat naudotų savo kasdienybėje. Vyrai mėgsta naudoti tuos produktus, kuriuos naudos ribotą laiką, jie niekada nesitiki brangesnių, bet kartais jiems reikia žmonos dėmesio.

Tai iššūkis rasti tinkamas vestuvių metines dovanas vyrui, kai mes, moterys, esame geriausios dovanos, kokias tik vyras gali turėti savo gyvenime. Juokaujame, tai jūsų vestuvių metinės, ir jūs taip pat turite ką nors jam atnešti, nes jis jau turi galvoje planų, kaip paguosti jus kaip princesę. Tarkime, kad tai jūsų 20 -osios vestuvių metinės, todėl sveikiname su gražia švente ir palaiminimus dar daugeliui kitų.

jubiliejinės dovanos vyrui

Ar kada nors buvote tik dvi ar tris dienas nuo vestuvių metinių minėjimo ir bandėte suprasti, kokį svarbų palaiminimą galite pagrįstai gauti? Teisingai, buvau ten, tai padariau. Vis dėlto nebijokite, jums (ir man) niekada nebereikia to patirti. Nesvarbu, ar giriate pirmuosius metus kartu, ar penkioliktus, pasirinkimas, ką padovanoti asmeniui, gali būti intensyvus pasirinkimas. Apskritai labai daug galvoju apie atminimo palaiminimus. Apskritai tai yra jūsų santykių šventė. Todėl aš dažnai stengiuosi negailėti drabužių ar drabužių gimtadieniams ir progoms, o verčiau išsirinkti tai, kas mums abiems patinka.,

Kūrybingos vestuvių metinės dovanos vyrui:

Taigi, jei jaučiatės suglumę, ką padovanoti savo asmeniui, čia yra keletas žavesnių minčių ir idėjų vestuvių metinių dovanoms vyrui, kurias mes jums pristatėme šiame straipsnyje.

geriausios vestuvių metinės-dovanos vyrui

Pirkite iš širdies

Jis būtų dėkingas, jei jam būtų suteikta tai, ką jis galėtų panaudoti, dovana, kuri daug pasakytų apie jūsų meilę, rūpestį ir pagarbą jam. Platina, smaragdas ir porcelianas yra geriausios medžiagos tradiciškai kalbant apie dovanojimo galimybes. Tačiau šiais laikais nebūtina jam padovanoti tokių brangių daiktų. Toliau pateikiamos geriausios santuokos metinės dovanos vyrui.

16. Nuotraukų rėmelis:

platinos-foto-kadrai-vyrui

Jūs esate tradicinis, o tada galite pasiimti platinos ar porceliano nuotraukų rėmelį ir įdėti į jį jo nuotraukas. Nuotraukų asortimentas kaip koliažas, nuo tada, kai jis buvo lopšyje, iki dabar, atgaivinkite jį ir parodykite jam daugiau meilės, padovanodami jam bučinį dovanodami rėmelį.

17. Pora kavos puodelių su pavadinimais:

poros-kavos-puodeliai-vestuvių-jubiliejaus-dovanos-vyrui

Kinijos kavos puodelis būtų geras kaip dovana, su sąlyga, kad jis mėgsta kavą taip pat, kaip ir jūs. Ant puodelio išraižykite jo vardą ir nuotrauką, o tą ypatingą dieną paduokite jam pirmąją kavą. Sėdėk prie jo, įsiliej į jo glėbį ir stebėk, kaip jis gurkšnoja karštą alų – tai neįkainojamos akimirkos, kurių nenorėtum prarasti. Kol jis geria kavą, galbūt slapta nuslysk jam nusipirktą platininį laikrodį. Stebėkite, kaip jis šokinėja iš džiaugsmo, nes vyrams taip pat patinka bling. Tai viena iš geriausių vestuvių metinių dovanų vyrui su meile.

18. Suplanuokite romantišką vakarienę:

suplanuoti romantišką vakarienę vyrui

Retkarčiais šiek tiek pasukite ir vietoj to, kad pirktumėte dovanas, pagamintas iš Kinijos, įsigykite jam Kinijoje pagamintų ar su ja susijusių daiktų. Vyrai yra azartiški ir jiems taip pat patinka staigmenos, todėl šį vakarą nuneškite jį į kinų užkandinę romantiškos vakarienės. Supakuokite į dovanų krepšelį, kuriame yra kovos menų filmų ir šou; motyvuoti jį šį vakarą pabandyti būti drakonu.

19. Meilės muzikos albumas:

muzika-albumas-vestuvių-jubiliejus-dovanos-vyrui

Jei jam patinka muzika, ieškokite jo mėgstamų grupių ir muzikos atlikėjų, pasiekusių platinos. Dar kartą pasidaryk „pasidaryk pats“ krepšelį ir įdėk į juos visus albumus, tvarkingai laikyk jį suvyniotą miegamajame prie lovos šono ir stebėk, kaip jis po to tave apipils. Tai dar viena geriausia jubiliejinė dovana vyrui, kurią paprasta, bet sunku surinkti.

20. Parodykite, kaip saugi jo duota neklaužada:

parodyti, kaip saugiai jo duota neklaužada-dovana vyrui

Ar vis dar turite tą patrauklų apatinį trikotažą, kurį jis jums padovanojo, dauguma moterų niekada nenaudoja pirmosios vyro dovanotos apatinio trikotažo dovanos memuarų labui? Jei ir jūs tai turite, pasakytume, kad būkite šiek tiek neklaužada ir romantiškai romantiška. Apvyniokite apatinį trikotažą į platinos atspalvio popierių ir padovanokite jam. Galbūt lūpų atspaudai ant popieriaus taptų įdomūs ir gaivesni, kaip siūloma vėliau.

21. Mylima kolekcija:

miela kolekcija-vestuvių-jubiliejus-dovanos-vyrui

Žurnalo prenumeratos, skirtos sportui iliustruotoms temoms, kurios tapo platininėmis, arba galbūt jo renkami komiksai arba atminimai, kurie yra platinos, turėtų būti gerai supakuoti ir padovanoti jam. Vyrai ir jų kolekcijos devyniasdešimt procentų atvejų eina iki kapo, taigi ir tai būtų puiki dovanų idėja jūsų vyro vestuvių metinėms.

22. Sveika dovana:

sveikatos kortelė-vestuvių metinės-dovanos vyrui

Jei jam kartkartėmis reikia pasitikrinti sveikatą, rinkitės sveikatos draudimo kortelę, kuri švenčia gerovės ir gyvenimo tikslą. Pasitarkite su savo draudimo bendrove ir pasirinkite tai, kas yra viskas įskaičiuota. Ten, kur yra sveikata, yra daug turtų.

23. Suplanuokite kelionę su savo draugais:

planuoti kelionę su savo draugais

Nusiųskite jį į kelionę su artimais draugais, tik berniukais. Sureguliuokite kelionę į viešbutį ar ūkinį namą, pasikvieskite dekoro menininkus ir sutvarkykite vietą Kinijos, platinos ar smaragdo atspalviais, o vyrams pasilikite daug maisto. Nieko tokio, kaip leisti savo vyrui leisti laiką su savo berniukais.

24. Surenkite berniukų naktinį vakarėlį:

surengti berniukų naktinį vakarėlį vestuvių metinėms

Surenk bernvakarį; padaryti temą, kad vyrai galėtų mėgautis „priverstiniu vienišumu“. Įsitikinkite, kad visi yra platinos ar smaragdo atspalvių, ir leiskite berniukams mėgautis, o jūs ir merginos linksminatės savo paties suktukais.

25. Meilės laiškas:

meilės laiškas-vestuvių-jubiliejus-dovanos-vyrui

Pagalvokite apie laišką, kuriame pavaizduota vestuvių metinių dovana vyrui. Kiekvienoje raidžių raidėje raskite žodį, susijusį su jūsų santykiais/santuoka. Pvz., A – „Aeries“, kuris gali būti jūsų bendrininko zodiako ženklas, vieta, kur pirmą kartą susitinkate ir pan..

26. Go Gourmet:

gurmanų vestuvių jubiliejaus dovanos vyrui

Kas gali būti geriausia jubiliejinė dovana vyrui, nei padaryti ką nors tokio sentimentaliai, kad tikrai pasinaudotumėte idealia galimybe pasveikinti vakarienę kartu. Taigi, nesvarbu, ar jūsų mylimasis pripažįsta skanų valgymą, meiliai namuose paruoštą vakarienę, ar nesudėtingą patiekalą po žvaigždėmis, pasirūpinkite renginio verta vakarienės data.

27. Prisiminkite:

padaryti-prisiminimus-vestuves-jubiliejus-dovanos-vyrui

Vienas idealiausių būdų, kaip pagirti visą linksmybę, kurią iki šiol turėjote santykiuose, yra įgyti naujos patirties kartu, kuri iš viso gali būti geriausia dovana vyrui. Nesvarbu, ar tai reiškia, kad nusipirksite spektaklį, teatrą, ar užsidėsite bilietus į progą, išvykstate į maisto gaminimo pamoką ar nesivaržysite savaitgalio atostogų, pabandykite pasirinkti tai, ką abu tikrai vertinsite. Tai viena iš geriausių dovanų vyrui santuokos metinių proga.

28. Poros elementai:

pagalvėlės-vestuvių-sukakties-dovanos-vyrui

Jo ir jos daiktai yra mieliausios ir geriausios jubiliejinės dovanos vyrui. Šios „puikios ryto tobulos“ ir „patrauklios“ pagalvėlės yra mielos, kaip ir monograminių puodelių išdėstymas. Be to, jūs taip pat įvertinsite kažką.

29. Atkurti prisiminimus:

atkurti prisiminimus vyrui

Pakartokite pirmąjį pasimatymą. Darykite tiksliai tai, ką darėte tada. Paprasti įdomūs pirmojo pasimatymo pratimai paprastai yra lengvai pakartojami ir labai sentimentalūs bet kuriai porai. Eikite į tą pačią vietą, kurioje lankėtės per pirmąjį pasimatymą, pasiūlykite jam tą patį būdą ir padarykite šią datą romantiškiausiu laiku. Tai nuostabi dovana vyrui jubiliejaus proga šiame judriame konkurencingame pasaulyje.

30. Knyga:

knyga