Vienas iš geriausių būdų pasakyti savo partneriui ar išreikšti savo draugui, švenčiančiam 60 metų jubiliejų, yra gauti tai, kas gali būti naudinga ar jie visada norėjo. Norėdami šiek tiek padėti jums, pažvelkite į geriausias idėjas, kurias turime jums. Mūsų 60 -ųjų vestuvių metinių dovanų kolekcijoje yra viskas, kas tinka visiems.

60 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjos

Kas yra įprasta tradicinė ir moderni 60 -mečio dovana?

Dažniausia tradicinė ir moderni 60 -mečio dovana neabejotinai yra deimantas. Akmuo dažnai naudojamas daugelyje papuošalų ir gali būti pritaikytas bet kokiems jums patinkantiems ornamentams.

Geriausios 60 -ųjų vestuvių metinių šventės dovanos ir idėjos su vaizdais:

Čia yra mūsų idėjų 60 -ųjų vestuvių metinių sąrašas.

60 -osios vestuvių metinės dovanos vyrui:

1. Baro kėdė:

60 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 1

O kaip suasmeninti savo baro kėdę? Pridėkite jo mėgstamo įvaizdžio palietimą kaip monogramą ir nepamirškite išgerti alaus švęsti šią progą.

2. Stiklo rėmas:

60 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 2

Niekas negrąžina laiko atgal kaip nuotraukos. Iškelkite visas pasirinktas savo šeimos ir jūsų abiejų nuotraukas. Padarykite koliažą ir įrėminkite jį į patrauklų stiklo rėmą. Vėliau, vakarėlio metu, prisiminkite prisiminimus už nuotraukos su savo artimais ir brangiais žmonėmis.

3. Deimantinis žiedas:

60 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 3

Kas nemėgsta turėti deimanto, taip pat ir rankoje? Deimantinis žiedas yra puiki dovana jūsų vyrui. Pasirinkite tinkamą dydį, kurio dizainas atitiks jo skonį.

4. Gėrybių krepšelis:

60 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 4

60 -ųjų vestuvių metinių išvakarėse būtinai įtraukite krepšelį visų jo mėgstamų gėrybių, pradedant jo šokoladu ir baigiant šampanu. Nustebinkite jį, surišdami aplink jį gražų lanką ir palikite jį prie jūsų slenksčio.

5. Meilės stiklainis:

60 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 5

Kaip apie stiklainį, pilną skardinių, kuriuose yra paminėtų momentų? Tokiu būdu galite turėti ypatingų privačių akimirkų ir dalykų, kurie sugrąžins jus į praeitį.

6. Nešiojamojo kompiuterio oda:

60 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 7

Kita apgalvota ir naudinga dovana jūsų vyrui gali būti nešiojamojo kompiuterio oda. Peržiūrėkite keletą geriausių odos ir dizaino variantų, kurie atitiks jo skonį ir skonį. Galite pasirinkti bet ką – nuo abstraktaus dizaino iki jo pritaikymo.

7. Padėkliukai:

60 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 7

Šie padėkliukai yra labiausiai neįvertinti. Padėkliukai būna įvairių spalvų ir dizaino. Jie yra labai naudingi ir padeda išvengti dėmių nuo jūsų valgomojo stalų.

8. Išvykimo diena:

60 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 8

Jūsų sutuoktiniui tai patiks! Padovanokite jam bilietą į ekskursiją po miestą. Tai ne tik jį atpalaiduos, bet ir suteiks laiko sau paleisti rūpesčius. Daugeliui iš mūsų diena taip pat yra būtina!

9. Šalikas:

60 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 9

Šalikas puikiai papildo jo audinių kolekciją. Jei jis labai rūpi savo drabužiams, pasirinkite šaliką, kuris derės prie daugumos jo marškinių, paltų ir kaklaraiščių.

10. Kaklaraiščių rinkinys:

60 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 10

Nieko panašaus į madingų kaklaraiščių kolekciją! Išsirinkite jam keletą madingų ir tradicinių kaklaraiščių, kurie derės prie jo drabužių. Taip pat pasirinkite tinkamą pluoštą!

Šešiasdešimtosios vestuvių metinės dovanos žmonai:

Štai keletas idėjų, kaip padovanoti savo žmonai

1. Deimantas:

60 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 11

Tai yra mūsų sąrašo viršuje! Deimantas yra geriausias moters draugas. Padovanokite jai bet ką iš mėgstamiausių papuošalų, kuriuose yra deimantų. Pradedant nuo auskarų iki karolių, ji mylės viską. Galite derinti su auksu ar platina.

2. Deimantinis vestuvių tortas:

60 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 12

Štai kažkas iš dėžutės. Šis nuostabus tortas su baltomis dekoracijomis yra dekadentinis. Spalvos yra priešingos, todėl tai yra geras pasirinkimas. Tai yra viena geriausių unikalių 60 -ųjų vestuvių metinių dovanų.

3. Nėrinių svajonių gaudyklė:

60 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 13

Galbūt tai nebus naudinga, tačiau šiuo 60 -ųjų vestuvių metinių dovanų pasiūlymu siekiama, kad ji vėl jaustųsi paauglė. Svajonių gaudyklė iš nėrinių taip pat bus labai graži jūsų namų puošmena.

4. Mesti pagalvę:

60 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 14

Mesti pagalvės suteikia komforto bet kuriuo paros metu. Čia yra puikus pasirinkimas jai padovanoti. Tinkinkite pagalves, jei turite galimybę tai padaryti.

5. Deimantinė diadema:

60 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos 15

Deimantinė tiara yra klasikinė dovana. Ši 60 -ojo deimanto jubiliejaus dovana skirta ne tik ją pradžiuginti, bet ir pasakyti, kad ji visada bus jūsų karalienė. Išbandyti šį! Mes statome dėl to.

6. Rankų darbo dovanos:

Žinote viską, kas paprasta ir kurią jai patinka gaminti namuose? Tuomet pats tinkamiausias metas ją nustebinti. Išbandykite savo aromatines žvakes, muilą ar paprastą piešinį. Be to, ji įvertins ir jūsų rankas gaminti maistą. Taigi pasirinkimas tikrai yra jūsų, ką norite išbandyti. Ji labiau vertins jūsų pastangas nei dovaną.

7. Augalas:

Jei jai patinka sodininkystė, čia yra geras būdas papildyti savo kolekciją. Ieškokite kažko egzotiško ir padovanokite jai tai. Ji tikrai patiks.

8. Gyvūnas:

Galbūt skamba labai stebėtinai, tačiau augintiniai yra tikrai miela dovana. Jei jūsų žmonai patinka augintiniai šalia jos, augintiniai tikrai yra jos mėgstamiausi.

9. Muzikos takelis:

Kai pasieksite savo gyvenimo tašką, tiesiog norėsite atsisėsti ir klausytis mėgstamo kūrinio, ypač kai jis jau yra aranžuotas ir jai duotas. Iki šiol jūs žinotumėte jos pasirinkimą. Atėjo laikas šias žinias įgyvendinti.

10. Akmenys:

Kaip padovanoti jai brangakmenio kolekciją? Tai ne tik papildys jos kolekciją, bet ir galės ja naudotis.

60 -osios vestuvių metinės dovanos tėvams:

Štai keletas tradicinių 60 -ųjų vestuvių metinių dovanų, kurias galbūt norėsite atsiimti savo tėvams.

1. Jubiliejinė puodelių pora:

Tai puiki 60 -mečio dovana poroms ir tėvams. Jubiliejinės baltos spalvos puodelių poros numeris 60 yra paryškintas. Gėlių dekoracijos dera su spalva arba taip pat galite jas pritaikyti.

2. 60 -mečio kortelė:

Užrašai ranka visada yra ypatingi. Įdėkite juos į gražų rėmelį ir, jei esate meniškas, dirbkite su menu ir dažais. Padarykite savo tėvams jaustis mylimais šiais specialiais užrašais.

3. Šeimos medis:

60 -osios vestuvių metinės

Tai nuostabi dovana, kurią galite padovanoti tėvams jubiliejaus proga. Tai puikiai užfiksuoja visus žmones, kurie yra svarbūs jūsų gyvenime, ir nuolat primena, kad jie visada bus šalia.

4. Dvigubas nuotraukų rėmelis:

Dar viena šauni idėja sukakties proga yra šis dvigubas medinis nuotraukų rėmelis. Įdėkite dvi nuotraukas, vieną iš savo praeities ir vieną iš šių dienų. Tai bus labai gera dovana pagalvoti.

5. Nuotraukų sieninis laikrodis:

Sieninis foto laikrodis yra neįkainojamas dovanos priedas. Tinkinkite tai geriausiu įmanomu būdu ir liepkite porai tęsti amžinai, kaip laikas.

60 -mečio dovanos draugams:

1. Deimantinis žiedas:

Ar labai artimas draugas švenčia savo 60 -ąsias vestuvių metines? Mūsų dovanų pasiūlymai 60 -osioms vestuvių metinėms būtų madingas deimantinis žiedas.

2. Individualizuota žvakė:

Išbandykite šią suasmenintą deimantinę vestuvių metinių dovaną. Žvakės centre yra mažos širdelės, o šonuose atspausdinti palinkėjimai. Pridėkite prie dalykų, kuriais jūs, vaikinai, tuo dalinatės. Tai suteiks asmeniškumo.

3. Jubiliejinė vaza:

Ši kulkos formos vaza yra puiki jubiliejaus dovana jūsų sutuoktiniui. Galite jį pritaikyti graviruodami vazą su palinkėjimais porai. Stiklinė vaza puikiai atrodo tokia, kokia yra, ir gali būti supakuota į gražią dėžutę.

4. Sofos komplektas:

Atėjo laikas atsisėsti ir atsipalaiduoti. Jauskitės be streso. Norėdami tai pasiekti, įsigykite savo draugui gerą sofos komplektą, kuris derės prie namų interjero. Jiems tai tikrai patiks.

5. Šampanas:

Koks dar yra geriausias būdas švęsti progą? Gaukite geriausio mieste esančio šampano rinkinį. Atėjo laikas kelti skrebučius.

60 -mečio dovanos jam ir jai:

Pažvelkite į šaunius pasiūlymus jam ir jai.

1. Antklodė:

Kaip apie patogią vilnonę antklodę savo mylimam žmogui? Visomis šaltomis žiemos naktimis tai bus tikras gelbėtojas ir jis už tai tave mylės.

2. Išraiškingas stiklainis:

Kaip apie stiklainį, ant kurio tiesiog parašyta „Aš tave myliu“? Tikriausiai nėra kito būdo jam kasdien priminti, kaip tu jį myli. Kiekvieną kartą, pamatęs stiklainį, jis prisimins tave ir meilę.

3. Koliažas:

Čia yra geras būdas padėti jam prisiminti savo praeitį ir praeitį. Suplanuokite kambarį, pilną nuotraukų, kurios yra kruopščiai atrinktos, kad jis galėtų eiti atminties taku.

4. Auskarai iš molio:

Čia yra kažkas tobula jai padovanoti. Auskarai iš molio nėra įprasti ir taip pat labai gražūs. Ji tiesiog įsimylės pačią idėją.

5. Stiklo vaza:

Kad tai būtų ypatinga, stiklo vaza su asmeniniu pranešimu ar citata bus labai naudinga. Išsirinkite madingą, kad jai patiktų individualizuotos stiklo vazos idėja.

6. Maži augalai:

Kaip namų dekoras taip pat galite padovanoti mažų augalų, kurie papildys jos nuostabių daiktų kolekciją. Maži augalai taip pat yra gera mintis.

7. Rankomis austi sienų apmušalai:

Tai yra absoliutus grožis. Galite pasigaminti sau ir nuspręsti jį nusipirkti su deimantų formomis, kad tiktų metų temai.

Kaip švęsti šešiasdešimties metų santuokos metines ir kaip įteikti dovaną?

Nors kai kurios poros, kurios yra religingos, galbūt norėtų atlikti nedidelį ritualą, skirtą šiai progai paminėti, kitoms galite suorganizuoti gerus pietus, kad galėtumėte praleisti laiką ir papasakoti praeitį bei papasakoti jiems savo mielas istorijas.

Geriausias būdas įteikti dovaną būtų duoti juos į rankas. Jei turite ką nors suasmeninto, leiskite jiems išsakyti ir papasakoti apie savo geriausius prisiminimus. Tai puikiai derės su nuotaika.

60 -ųjų vestuvių metinių dekoravimo idėjos apima pakabintas nuotraukas visame name, kad istorijomis būtų galima pasidalyti visiems. Diena skirta bendravimui ir kalbėjimui. Todėl siūlome keletą gerų mišinių, kurie švelniai tinka nuotaikai.

Šimtadienio minėjimas nusipelno ypatingo paminėjimo ir dienos. Šią dieną kalbėkitės ir dalinkitės viskuo, ką galite galvoti. 60 metų santuokos dovana yra būdas išreikšti savo rūpestį ir susirūpinimą. Pradėkite šiandien ir padarykite dieną nuostabią.