Trečiosios metinės yra dar vienas sėkmingų ir praeitų poros metų priminimas. Žinoma, būtų buvę neramumų, tačiau svarbu tik tai, kaip iš to išeiti. Vien dėl to mes pakeliame jums tostą! Mes žinome, kaip svarbu dovanoti vienas kitam šventės ir laimės ženklą. Tokiais laikais čia yra straipsnis, kuriame bus pateiktos kai kurios galimos dovanų idėjos padovanoti viena kitai ar net savo mėgstamai porai.

3 vestuvių metinių dovana

Kas yra įprasta tradicinė trejų metų sukakties dovana??

Dažniausiai dovanojama trečiųjų vestuvių metinių dovana yra krištolas ir stiklas. Tai simbolizuoja poros skaidrumą ir jų santykių grožį.

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos -1

Trečiojo jubiliejaus dovana jai:

1. Šviežia puokštė:

Šviežia gėlių puokštė niekada nenuvils nė vienos moters ir yra gera jūsų merginai. Išsirinkite egzotiškiausią gėlių kolekciją ir sukarpykite ją į gražią puokštę. Tai galite padaryti patys, todėl galite pritaikyti arba paprašyti floristo tai padaryti už jus.

2. 3D lazeriu graviruota kristalų dėžutė:

Moterims tai tikrai patiks. Šios trečiosios santuokos metinės užpildykite jas svarbiomis smulkmenomis. Suasmeninkite krištolo dėžutę savo nuotrauka ir sukurkite jos 3D vaizdą. Tegul jis šviečia visą gyvenimą.

3. Kanceliarinės prekės:

Kitas dalykas, apie kurį reikia pagalvoti savo ypatingam žmogui, bus raštinės reikmenys. Kai kurie žmonės tikrai turi kanceliarinių prekių. Jei jūsų mergina yra viena, ji tai mylės kaip savo dovaną.

4. Piniginė:

Odinė piniginė ar bet kokia išgalvota piniginė su daugybe maišelių taip pat bus geras pasirinkimas. Pasirinkite švelnią ar sodrią spalvą pagal tai, kas jai patinka.

5. „Health Watch“:

Kaip padovanoti savo merginai sveikatos laikrodį, kad ji gerai rūpintųsi savo kūnu?

Trečiojo jubiliejaus dovana jam:

1. Padėkliukų rinkinys:

Kad viskas būtų paprasta, galite padovanoti savo vaikinui padėkliukų rinkinį, kuriame yra mėgstamiausias serialo, filmo ar sporto žaidėjo personažas.

2. Viskio žinovas:

Nustebinkite jį šiomis 3 metų sukakties dovanų idėjomis. Jis ketina tai puoselėti labai ilgai. Akiniai yra tradiciniai ir bus puikus derinys pasimatymui. Šis gražus stiklas spindės kaip deimantas.

3. Dėžutė jo mėgstamiausių:

O kaip padaryti dėžutę su visais jo mėgstamiausiais? Jam tas pasirinkimas patiks.

4. Odinė striukė:

Grįžtant prie odos, nes kas dar gali būti geriau? Odinės dovanos trečiajam jubiliejui bus ypatingos, nes bandote suprasti, kad jūsų santykiai taip pat tęsiasi tol, kol oda.

5. Medinis laikrodis:

Mediniai laikrodžiai yra stilingi ir tarnaus ilgai. Ši tradicinė trejų metų sukakties dovana yra labai geras pasirinkimas. Jų yra daug atspalvių ir galima pasirinkti iš daugybės numerių.

Trečiųjų jubiliejų dovanų idėjos jiems:

1. Sofos komplektas:

Jei tikrai gerai pažįstate porą ir jei esate geri draugai, tai yra geras pasirinkimas. Norėdami derinti namų interjerą, pasirinkite tinkamą sofą. Sofų komplektai yra nuostabus būdas parodyti jiems savo laimę.

2. Bagažo žymos:

Toms poroms, kurios visada juda, odinė bagažo etiketė yra labai apgalvota dovana. Tai leidžia jiems identifikuoti savo krepšius ir taip pat pažymėti.

3. Papildoma vieta:

Kaip apie papildomą erdvę kojoms? Galite išsirinkti papildomų sėdimų pagalvių, kad jos galėtų patogiai ja naudotis ir ištiesti kojas. Be to, jūs galite ja naudotis, kai einate!

4. Vaikų darželis:

Kita gera trečiųjų metų dovana būtų nedidelio vaikų darželio įrengimas jų namuose. Įtraukite kai kurias egzotines gėles ir augalus ir paprašykite pagalbininko, kad jis nustatytų taip, kaip jiems patinka.

5. Stiklo sūpynės:

Kaip apie sūpynes iš stiklo?

Tradicinės trejų metų jubiliejaus dovanos:

Tradicines 3 metų jubiliejaus dovanas sudaro vieni geriausių dalykų, reikalingų tam laikui; oda. Štai žvilgsnis.

1. Odiniai aplankai:

Aistringiems keliautojams šie odiniai paso aplankai su atspausdintais vardais suteikia jam tikrai tradicinį ir emocinį prisilietimą. Išsirinkite jiems patinkančią spalvą.

2. Odiniai padėkliukai:

Tiems, kurie mėgsta savo gėrimą ir negali gyventi be jų, padėkliukai bus labai naudingi. Pasirinkite ilgesnius padėkliukus, pagamintus iš odos, kad jie tarnautų ilgiau.

Šis bus būtinas dalykas. Trečiųjų metų pabaigoje ant stalo tikrai bus daug dalykų. Šis odinis padėklas padės sutvarkyti vietą. Premija yra tai, kad padėklas išliks ilgą laiką.

3. Odinis dėklas:

Tai pravers, ypač kelionių metu. Dėklas turi atitinkamus aplankus, kuriuose galima laikyti būtiniausius daiktus ir net mažiausius daiktus. Odinių papuošalų dėklai yra ne tik puošnūs, bet ir elegantiški!

4. Odinė apyrankė:

Nors tai gali skambėti labai juokingai, kokie gi santykiai be tam tikro vaikiškumo elemento? Padovanokite savo mylimam žmogui odinę apyrankę, ant kurios užrašytos „Lovey-Dovey“ citatos. Jam/jai tai patiks.

Trečiojo jubiliejaus dovanos vyrui ir žmonai:

Štai keletas dovanų, apie kurias reikia pagalvoti nusprendus pirkti.

1. Odiniai drabužiai ir batai:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 1

Oda iš trečiųjų vestuvių metinių dovanų visada yra hitas! Oda yra žinoma dėl savo minkštos ir šiltos prigimties. Geriausia odos dalis yra jos siūlomas komfortas. Galite pasirinkti daugybę drabužių, kurie visi turi blizgesį ir grožį. Tai bus viena iš gerų trejų metų dovanų jai.

2. Odiniai aksesuarai:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 2

Odiniai aksesuarai nepaliks jokio įspūdžio. Saugokitės rankinių ir piniginių, kurios visos pasižymi odos švelnumu ir išskirtinumu. Tai dar viena trečiojo jubiliejaus dovana merginai ar žmonai.

3. Odiniai stalo gaminiai:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 3

Taip pat galima įsigyti odinių stalinių gaminių. Pvz., Yra aplankai, failai, odiniai užrašų bloknotai. Jūs taip pat gausite visą stalo komplektą, kuriame taip pat gali būti rašiklio stovas. Dėl to žmogaus stalas atrodys tvarkingas ir tvarkingas. O kaip ši trečiųjų vestuvių metinių dovana vyrui??

4. Odiniai bagažo gaminiai:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 4

Odinis bagažas išeina iš mados. Odinis bagažas pasižymi ilgaamžiškumu ir yra patikimas, kai reikia gabenti daug daiktų. Nepamirškite pasirinkti tinkamo su daugybe kišenių, kad būtų lengviau naudoti. Tai viena iš gerų trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjų vyrui.

5. Odinis albumas:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 5

Tai viena iš 3 -mečio dovanų idėjų mylimai porai. Šis mažas albumas leis jiems prisiminti savo senus laikus, taip pat turės geriausių ir nuoširdžiausių nuotraukų kolekciją, kurią galima puoselėti ilgai, ilgai. Be to, jis yra odinis, todėl galite būti tikri, kad jis niekada neišnyks ir nenusidėvės.

6. Kristalinės figūrėlės:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 6

„Crystal“ tapo labai įdomiu kūriniu statulėlėms, tokioms kaip skulptūros, statulos ir tt, gaminti. Šios figūrėlės yra puikios parodos. Dėl jų sugebėjimo spindėti šviesoje jie tampa tokie patrauklūs. Figūrėlės būna įvairių formų, dydžių. Šviesoje gali spindėti dideli smulkūs objektai, kurie gali skleisti nedidelį švytėjimą. Tai bus miela tavo žmonai.

7. Krištolo vyno taurės:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 7

Vynas geriausiai patiekiamas gražiose ir gražiose taurėse. Stiklinė taurė visada yra įprasta. Tačiau taurė dar ypatingesnė yra ta, pagaminta iš krištolo. Kristalinė taurė pritrauks visų susirinkime dalyvavusių dėmesį. Tai prabangiausia jubiliejinė dovana jūsų mėgstamai porai.

8. Krištoliniai papuošalai:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 8

Krištoliniai papuošalai visada buvo madingi. Jūsų žmonai tai tikrai patiks! Tokie papuošalai iš krištolo turi savo grožį, ir daugelis jų yra įvairių spalvų, todėl suteikia jiems unikalią išvaizdą.

9. Veidrodžiai:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 9

Jei manote, kad veidrodžiai yra nepakankamai įvertinti, klystate! Pažvelkite į daugybę įdomių formų ir dizainų. Jie yra tiesiog nuostabūs ir stilingi. Taip pat galite gauti pritaikytą formą. O kaip šios 3 -mečio dovanos jai?

10. Brangakmeniai:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 10

Kitas dalykas, kurį reikia galvoti apie brangakmenį. Padovanokite žmonai žavingą brangakmenį, kad nustebintumėte. Tai gali būti gera ir vyrams.

11. Perlų rinkinys:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 11

Mėgstamiausias ir paprastas papuošalas yra perlų rinkinys. Tai galite padovanoti savo merginai trečiųjų jubiliejų proga.

12. Odinė piniginė:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 12

O kaip jūsų vyrui skirta odinė piniginė? Jį jubiliejui tikrai patiks šis. Pasirinkite tą, kuriame yra daug maišelių, kad būtų patogu.

13. Patogi kėdė:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 13

Kaip apie patogią kėdę, kad galėtumėte grįžti ir atsipalaiduoti? Ši odinė kėdė bus labai geras pasirinkimas. Jums tereikia pasirinkti geros kokybės odą ir atitinkančią spalvą, atsižvelgiant į namo interjerą. Tai tikriausiai yra geras 3 metų vestuvių metinių dovanų idėjų vyras.

14. Sienų apmušalai:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 14

Sienų apmušalai yra kieti ir klasikiniai. Paprastai jie atstovauja populiariam paveikslui ar tiesiog kultūrai. Padovanokite tai savo žmonai ir savo namams trečiojo jubiliejaus proga.

15. „Polaroid“ kamera:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 15

Ši maža kamera yra labai patogi ir taip pat miela. Tai suteikia momentinę nuotrauką ir yra geras būdas sukurti atminties taką. Jūsų žmonai tai patiks.

16. SPA:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 16

SPA yra kažkas, ką ji ketina puoselėti amžinai. Tegul ši jubiliejaus proga ji nuskęsta be įtampos dienos. Padovanokite jai gerą kūno masažą.

17. Automobilių priedai:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 17

Galite padovanoti savo vyrui automobilio priedų rinkinį, kurio jam gali prireikti automobiliui. Tai gali prasidėti nuo oro gaiviklio iki gerų odinių sėdynės dangtelių.

18. Laikmačio rinkinys:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 18

Visas stiliaus įrangos, tokios kaip žoliapjovė, rinkinys bus labai geras pasirinkimas. Tokiu būdu jūsų vyras taip pat gali išbandyti daugybę stilių, kad padarytų jums įspūdį.

19. Vynas:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 18

Kaip apie seną vyno butelį trečiosioms metinėms su jumis? Senas vyno butelis niekada nenustos stebinti vaikinų. Tai bus gera dovana vyrui 3 -mečio proga.

20. „Play Station“:

Trečiųjų vestuvių metinių dovanų idėjos 20

Esame tikri, kad už tai jis tave mylės. Žaidimų stotis yra kiekvieno vaikino svajonė. Nors tai gali sudeginti skylę kišenėje, jis tikrai gali tai kompensuoti.

Kaip švęsti 3 -ąsias metines ir kaip įteikti dovanas?

Yra du būdai tai padaryti. Galite palikti jį privatų ir įteikti vienas kitam unikalias trejų metų sukakties dovanas. Kitas būdas – surengti vakarėlį kitiems, savo draugams ir kitiems artimiems nariams.

Jei esate pernelyg drovus, kad galėtumėte pasirodyti prieš kitus, visada galite tai padaryti privačiai. Priešingu atveju galite pakelti tostą ir padainuoti jiems jubiliejinę dainą chore ir dovanoje.

Ką reikia padaryti 3 -ųjų vestuvių metinių proga:

  • Pradėkite dovanodami benamiams prekes ar pietus.
  • Šiek tiek papuoškite ir pritaikykite savo namus, kad atitiktų jūsų patogumą.
  • Vakarienės data yra ryte

Geriausias būdas dovanoti yra visada ieškoti kažko asmeniškesnio. Šiuolaikinių 3-mečio dovanų šiandien yra daug. Jums tereikia žinoti, ką išsirinkti ir kas bus naudinga vienas kitam, porai, kurią ketinate dovanoti.