8 -osios vestuvių metinės žymi dar vienus puikius metus poros gyvenime. Pabandykite šią dieną padovanoti ką nors saldaus ir seksualo, kad tai pažymėtumėte ir prisimintumėte. Tradiciškai keramika ar bronza buvo simbolizuojamos 8 -ųjų vestuvių metinių dovanos. Tačiau šiais laikais žmonės net susieja patalynę ar raištelius su 8 metų jubiliejumi. Turmalino arba Tanzanito brangakmeniai taip pat simbolizuoja šį oktano etapą. Nežinote, ką padovanoti 8 -mečiui? Čia mes turime apie 40 puikių dovanų idėjų, kurios bus nuostabi ir įsimintina 8 metų sukakties dovana.

Geriausios 8 -osios vestuvių metinės dovanos ir idėjos jam ir jai su vaizdais:

Čia rasite paminėtų 40 geriausių 8 -ųjų vestuvių metinių dovanų, kad nustebintumėte jį ir ją.

A) 8 -ojo jubiliejaus dovanos jam:

1. Bronzinės rankogalių sąsagos:

Šios gražios bronzinės sąsagos bus puiki dovana 8 -mečiui tiems, kurie mėgsta dėvėti kostiumus. Padovanokite savo vyrui šias gražias bronzines rankogalių sąsagas, kurios primins jam apie įsimintinus kartu praleistus metus.

2. Bronzinis žiedas:

Padovanokite savo pusei bronzos žiedą, prisimindami 8 metų bendrystę. Šis bronzos žiedas yra paprastas, bet reikšmingas ir pabrėš 8 metų bendrumą.

3. Bronzinis raktų pakabukas:

Šis paprastas, bet elegantiškas bronzinis raktų pakabukas bus puiki bronzinė dovana 8 -mečiui. Taip, jūs kartu praleidote 2922 dienas, ir šis raktų pakabukas žymės tą įsimintiną kelionę paprasčiausiu, bet reikšmingiausiu būdu.

4. Bronzinė diržo sagtis:

Bronzinė diržo sagtis jam visada primins, kad baigė 8 metų santuokos palaimą. Tai gali atrodyti kaip įprastas diržas, tačiau jame esanti bronzinė sagtis yra pavyzdinė.

5. Bronziniai knygų laikikliai:

Ar jūsų vyras mėgsta skaityti knygas? Tada kas jam gali būti geresnė dovana nei šios gražios bronzinės knygų lentynos?

B) 8 -mečio dovanų idėjos jai:

6. Bronzinis Tibeto dainavimo dubuo:

Ar tavo žmona mėgsta muziką? Tada šis Tibeto dainavimo dubuo, pagamintas iš bronzos, yra puiki dovana jai.

7. Bronzinis telefono dėklas:

Šiuolaikiniame pasaulyje mobilusis telefonas yra geriausias žmogaus draugas ir visada jam artimas. Padovanokite savo pusei bronzos telefono dėklą pagal jos mobilųjį telefoną, kuris jai primins jūsų 8 metų meilę.

8. Bronziniai raktai:

Dovanoti bronziniai raktai, pagaminti pagal užsakymą jos spintai, gali būti įdomi ir unikali dovana 8 -osioms vestuvių metinėms.

9. Bronzinis pėdų masažuoklis:

Pėda yra tas dalykas, kuris labai skauda moterį baigus dienos darbus. Padovanoti bronzinį pėdų masažuoklį yra unikalus būdas parodyti, kad jums rūpi.

10. Bronzinis skandinaviškas pakabukas:

Šis gražus bronzinis norvegų pakabukas bus puiki dovana jūsų mylimam žmogui 8 -ųjų vestuvių metinių proga.

C) 8 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos jiems:

11. Bronzos druskos ir pipirų purtyklės:

Šis gražus druskos ir pipirų purtyklė, pagaminta iš bronzos, bus puiki dovana vestuvių metinėms tiems, kurie mėgsta papuošti savo namus kažkuo nuostabiu.

12. Bronziniai akiniai nuo saulės:

Padovanokite jiems šiuos gražius bronzinius akinius nuo saulės, kad jų 8 -osios vestuvių metinės būtų nepamirštamos. Bronzinis rėmas yra tikrai unikalus ir visada primins asmeniui apie ypatingą progą.

13. Bronzinis arbatinukas:

Padovanokite gražiajai porai šį bronzinį arbatinuką kaip atminimą jų jubiliejinei dovanai 8 santuokos metams. Kaskart pamatę šį arbatinuką, jiems bus priminti gražūs prisiminimai, susiję su juo.

14. Bronzinis sieninis laikrodis:

Ieškote 8 -mečio dovanų idėjų? Šis bronzinis sieninis laikrodis gali būti įsimintina dovana švenčiantiems 8 metų santuokos palaimą.

15. Bronzinė lempa:

Ši graži bronzinė lempa gali būti puiki dovana tiems, kurie švenčia 8 -ąsias vestuvių metines. Be kambario apšvietimo, šios elegantiškos lempos žmonėms primins kartu praleistą laiką ir jo reikšmę.

D) Vyro ir žmonos dovanų idėjos 8 -mečiui:

16. Bronzinė šeimos skulptūra:

Ši graži šeimos skulptūra iš bronzos yra puiki dovana 8 -osioms vestuvių metinėms paminėti. Šis artefaktas gali papuošti jūsų namų erdvę ir prisiminti gražias jūsų santykių pėdas.

17. Bronziniai vėjo varpai:

Šis bronzinis vėjo varpelis atneš sėkmės porai, švenčiančiai 8 -metį.

18. Bronzinė pašto dėžutė:

Gražiai suprojektuota bronzinė pašto dėžutė bus unikali 8 -osios vestuvių metinių dovana.

19. Bronzinio stalo organizatorius:

Bronzinis stalo organizatorius yra labai naudinga ir unikali jubiliejinė dovana

20. Bronzinis kišeninis laikrodis:

Šis senovinis bronzinis kišeninis laikrodis bus puiki 8 -osios vestuvių metinių dovana tiems, kurie mėgsta kolekcionuoti antikvarinius daiktus.

21. Bronzinių pinigų klipas:

Šis bronzinis pinigų segtukas yra labai naudinga ir unikali dovana 8 -mečiui.

8 -osios vestuvių metinės žymi dar vienus puikius metus poros gyvenime. Pabandykite šią dieną padovanoti ką nors saldaus ir seksualo, kad tai pažymėtumėte ir prisimintumėte.

22. Tvirtas bronzinis raktų pakabukas:

Tvirtas bronzinis raktų pakabukas

Šis tvirtas bronzinis 8 -ųjų vestuvių metinių raktų pakabukas yra puiki dovana jūsų sutuoktiniui. Ant bronzinio raktų pakabuko yra išgraviruotas jūsų jubiliejaus mėnuo. Data bus pažymėta apskritimu, kad būtų rodoma santuokos data. Tai turite pritaikyti pagal savo pasirinkimą.

23. Širdies žavesys:

Širdies žavesys

Čia jūs turite asmeninį žavesį, pagamintą iš bronzos. Mažąją širdelę galima atspausdinti pasirinktais žodžiais. Ši dovana atspindi jūsų meilę savo brangiam, ji padeda emocingai rūpintis šią 8 -ąją vestuvių metinių dieną. Tai yra puiki 8 -mečio dovana jūsų sutuoktiniui.

24. Bronzinis laikrodis jam:

Bronzinis laikrodis Jam

Priverskite jį jaustis ypatingai, nes bronzinis laikrodis atrodo nuostabiai. 8 -mečio dovana yra naudinga ir gali būti dėvima ypatingomis progomis. Jūs netgi galite išgraviruoti mažus žodžius laikrodžio gale. Ši dovana bus tinkama ir atrodys labai gražiai bet kokiai aprangai, kurią jūsų vyras vilkės jubiliejaus dieną.

25. Vestuvių medžio dovana:

Vestuvių eglutės dovana

Čia yra personalizuota vestuvių medžio dovana iš bronzos. Medyje yra du maži meilės paukščiai ir gražios linijos, išspausdintos apačioje. Tai gera 8 -ųjų vestuvių metinių dovana jūsų sutuoktiniui. Tai daro nuostabų atminimą. Galite suasmeninti citatas pagal savo jausmus.

26. Bronzinė apyrankė:

Bronzinė apyrankė

Ši stulbinančiai graži bronzinė apyrankė sukurta specialiai 8 -mečio dovanos idėjai. Apyrankė plati ir išgraviruota eilėraščio eilutėmis. Padarykite tai ypatingą, išgraviruodami keletą eilučių iš santuokos įžadų. Tai atrodo gražiai ir atkreipia jūsų draugų ar artimųjų dėmesį 8 -osios vestuvių metinių dienos vakare.

27. Piniginės kortelės:

Piniginės kortelės

Padarykite savo sutuoktiniui šią puikią bronzos piniginės kortelę, kurią laikysite savo piniginėje. Šios 8 -osios vestuvių metinės dovanos jam yra tiesiog ypatingos, nes galite išgraviruoti bet kokius jums patinkančius žodžius. Pabandykite pridėti romantiškų linijų, kurios gali priversti jį pasijusti mylimu ir dievinamu. Tai gera ir paprasta dovana jūsų brangiam.

28. Individualūs puodeliai:

Individualūs puodeliai

Šie nestandartiniai puodeliai yra puikus būdas pasveikinti su jubiliejumi. Padarykite jam 8 -mečio dovanų idėjas ypatingas, pritaikę specialų puodelį. Taip pat apačioje pridėkite keletą formuluočių ir savo vardus. Papuoškite puodelį ir paprastais raštais. Šis baltos spalvos puodelis visada bus puikus pasirinkimas.

29. 8 žiedų pakabukas:

8 žiedų pakabukas

Tai šauni ir elegantiška dovana žmonai. 8 žiedų pakabukas simbolizuoja 8 santuokos metus, todėl tai puiki 8 -mečio dovana. Žiedai yra susipynę vienas su kitu, kad suteiktų seksualų vaizdą. Tai atrodo patraukliau ir suteikia daugiau blizgesio, įsigykite šią dovaną savo mylimam žmogui.

30. Sūdytos karamelės:

Sūdytos karamelės

Dekadentinė dovana jūsų jubiliejui būtų sultingos sūdytos karamelės, pagamintos iš amatininkų šokolado. Šios šokolado karamelės dedamos į įmantrią dėžutę ir suvyniotos. Tai yra idealios 8 -mečio dovanos jai.

8 metų jubiliejaus dovanų idėjos jai ir jam gali būti pagrįstos bronzos ar keramikos ar net lino pagrindu. Galite pasirinkti iš šių puikių dovanų, išvardytų aukščiau.

Tradicinės, bronzos, keramikos ir atvirukų dovanų idėjos 8 -osioms vestuvių metinėms:

Toliau pateikiamos kitos tradicinės ir modernios 8 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjos:

 1. Bronzinis nuotraukų rėmelis su poros nuotrauka.
 2. Nėriniuotos pirštinės ar nėrinių apatinis trikotažas jūsų gražiajai žmonai
 3. Minkšta ir minkšta lininė antklodė
 4. Turmalino žiedas
 5. Tanzanito papuošalai
 6. Bronzos dirbiniai
 7. Nėrinių stalo bėgikas
 8. Kortelė, simbolizuojanti 8 -ąsias vestuvių metines
 9. Keramikos dirbiniai, tokie kaip vaza (jei įmanoma, pasigaminkite patys, nes tai turės kitokį poveikį)
 10. Bronzinės skulptūros

Kaip švęsti 8 -ąsias vestuvių metines:

 • 8 -osios vestuvių metinės yra puikus santuokinio gyvenimo etapas. Jūs galite tai švęsti dirbdami kartu arba kurdami ką nors kartu. Pavyzdžiui, keramika simbolizuoja 8 -ąsias vestuvių metines. Abu kartu galite eiti į keramikos pamoką ir išmokti ką nors kūrybiško padaryti.
 • Kadangi jums 8 -osios vestuvių metinės, galite žaisti 8 kamuolių biliardą.
 • Švęskite 8-ąjį jubiliejų ir eikite į nuostabią vakarienę žvakių šviesoje su unikaliu 8 patiekalų meniu.
 • Uždenkite dovaną (kuri tikriausiai turėtų būti kažkas bronzos, nėrinių, turmalino ar keramikos, simbolizuojančios 8 -ąsias metines) bronzos spalvos popieriuje arba įdėkite į bronzinę dėžutę.

Ką nuveikti per 8 -ąsias vestuvių metines:

Štai ką galite padaryti savo 8 -osioms vestuvių metinėms, kad jos taptų labai ypatingos.

 • Pradėkite dieną anksti. Naktį prieš ruošiant skanius pusryčius, įskaitant kepinius ir vaisius, mėgaukitės jais kartu, mėgaudamiesi nuostabiu saulėtekiu.
 • Arba galite pasirinkti praleisti rytą kartu lovoje, atsipalaiduoti ir kalbėtis tarpusavyje.
 • Paverskite savo namus masažo salonu, dovanodami vienas kitam malonų masažą ir kartu mėgaudamiesi romantiška vonia. Jūsų kambarys yra ideali vieta tai padaryti. Uždegkite žvakes ir paleiskite lengvą muziką, kad pakeltumėte nuotaiką.
 • Išsiskirkite. Tai gali atrodyti kvaila, bet palepinkite savo partnerį, iš naujo išgyvendami tas ankstyvąsias romantikos dienas.
 • Mėgaukitės vakariene žvakių šviesoje mėgstamame restorane.

8 -osios vestuvių metinės iš tiesų yra ypatingos ir daro jas įsimintinesnes, padarydamos ir padovanodamos kažką unikalaus. Per aštuonerius metus esu tikras, kad jūs pažįstate vienas kitą ir labai gerai žinote vienas kito simpatijas ir antipatijas. Išnaudokite visas savo partnerio galimybes ir saugokitės jo nemėgstamų dalykų. Stenkitės nesugadinti gražios dienos, įsitraukdami į nevertus ginčus.