12 -osios vestuvių metinės dovanos sukurtos šilko, lino ir perlų papuošalų tema. Taigi padarykite jubiliejų didingą su nuostabiais daiktais.

Geriausios 12 -osios vestuvių metinės dovanos ir dizaino idėjos jam ir jai su vaizdais:

Suraskime čia paminėtas 9 geriausias 12 -ųjų vestuvių metinių dovanas jam ir jai.

1. Šilko kaklaraištis:

Šilko kaklaraištis

Tai labai romantiška šilko dovana 12 -osioms vestuvių metinėms, kurią galite padovanoti savo vyrui. Šilko kaklaraištis pagamintas iš aukščiausios kokybės šilko. Galite jį suasmeninti pridėdami audinio gabalėlį su širdimi. Tai bus puikus pasirinkimas jo biuro drabužiams; jam šis tikrai patiks.

2. Šilko pagalvėlės užvalkalas:

Šilko pagalvėlės užvalkalas

Kitas šaunus šilko pasirinkimas 12 -mečiui yra šis šilko pagalvėlės užvalkalas. Ant pagalvėlės užvalkalo atspausdinta žinia jubiliejui. Dangtelius galite įsigyti spalvingų violetinių ar raudonų atspalvių.

3. Šaunūs marškinėliai:

Šaunūs marškinėliai

Pradžiuginkite jį šiais šauniais marškinėliais, kurie gali būti jo 12 -mečio dovana. Marškinėliai marginti romantiškomis linijomis ir linkėjimais 12 -mečiui. Marškinėlius galite įsigyti ryškių ir drąsių spalvų.

4. Šilko dangteliai:

Šilko dangteliai

Čia yra turtingas ir stulbinantis dangtelis, kuris puikiai tinka kaip 12 metų jubiliejaus dovana jai. Viršelis pagamintas iš sodraus šilko, o atspaudas ant jo yra rytietiškas. Kimono stiliaus suknelė taip pat atrodo labai seksualiai ir didingai.

5. Šilko skara jai:

Šilko skara jai

Dar viena šilko dovana jai būtų ši šilko skara. Šaliko atspaudai yra nuostabūs, taip pat ir spalvos. Ryškūs, sodrūs šaliko atspalviai privers bet kokį drabužį atrodyti pritrenkiančiai. Išbandykite tai kaip 12 -mečio dovanų idėjas.

6. Lininis krepšys:

Lininis krepšys

Iš lino pasidarykite šaunų krepšį kaip savo 12 metų vestuvių metinių dovaną žmonai. Šis ekologiškas krepšys yra labai erdvus ir gali būti naudojamas apsipirkti ir bet kuriai išvykai. Krepšį taip pat galite pritaikyti jubiliejiniams linkėjimams.

7. Perlų apyrankė:

Perlų apyrankė

Ši graži perlų apyrankė yra tikra dovana 12 vestuvių metinių proga. Ši kultivuota perlų apyrankė yra puikios formos, o pabaigoje yra šiek tiek užsegimo. Jis atrodo dailiai ir dailiai ant rankų ir yra puikus papuošalų elementas.

8. Jubiliejinis tortas:

Jubiliejinis tortas

Padarykite savo jubiliejų mielą ir įsimintiną, iškepę sutuoktiniui mielą pyragą. Galite peršalti pyrago perlų baltą taip, kad jis būtų paremtas šiuolaikine dovanų tema. Šios 12 -mečio dovanos jam yra tobulos ir mielos.

9. Įsimintinos rankšluosčiai:

Įsimintinos šalikai

Įsigykite šias įsimintinas šalikus savo jubiliejui. 12 metų jubiliejaus tema yra linas, galite juos pagaminti keliomis spalvomis arba išlaikyti baltą. Ant peties krašto išsiuvinėkite savo santuokos datą.

12 -osios vestuvių metinės – tai dovanos iš šilko, lino ar perlų. Šie nuostabūs daiktai, išvardyti aukščiau, yra puiki dovana. Išbandykite keletą patrauklių daiktų kaip dovaną savo vestuvių metinių proga, nustebinkite savo mylimąjį asmeniniais dovanų paketais arba galite išbandyti dovanų kuponus. Praleisdami daugiau nei 10 metų kartu, poroms tai tikrai suteikia geriausius prisiminimus, dovana yra idėja suteikti šviežumo vestuvių metinių dieną.