Remiantis tradiciniu jubiliejinių daiktų sąrašu, 9 -asis jubiliejus švenčiamas dovanojant keramikos dirbinius ar gluosnio dirbinius. Šiuolaikinė tendencija yra dovanoti odines dovanas.

Geriausios 9 -osios vestuvių metinių dovanų idėjos jam ir jai su vaizdais:

Čia surasime minėtus 9 -ųjų vestuvių metinių atvaizdus, ​​kurie suteiks aiškių idėjų, kaip išrinkti dovanas jam ir jai.

1. Jubiliejaus plokštė:

Jubiliejinė plokštelė

Ši graži rankomis dažyta asmeninė lėkštė yra geriausia dovana sutuoktiniui per 9 -ąsias vestuvių metines. Keramikos gaminys puikiai tinka kaip tradicinė dovana. Ši dovana atrodo juokinga, tačiau ji turi daugiau reikšmės, nes ji rodo, kad jūsų meilės istorija taip pat jauna. Galite pritaikyti dovaną ir prie jos pridėti poros vardus.

2. Gluosnių žiedai:

Gluosnių žiedai

Šie paprasti, bet elegantiški gluosnių žiedai yra dar viena nuostabi 9 -mečio dovana. Galite gauti paprastus ir paprastus žiedus arba ant jų išgraviruoti pavadinimus. Paprasta žiedų dekoracija taip pat atrodo labai elegantiška. Tai paprasčiausias būdas reikšti savo žodžius prasmingai, kai tą kartą pristatysite savo brangųjį, sulauksite tikrai gerų komentarų apie šį pasirinkimą.

3. Individualūs puodeliai:

Individualūs puodeliai

Štai puiki 9 -mečio dovana, kurią galite padovanoti savo sutuoktiniui. Individualizuotame puodelyje yra 9 -mečio atspaudas. Puodelio spalvos gali būti įvairiaspalvės arba vieno jūsų sutuoktinio mėgstamos spalvos atspalvio. Šis puodelis yra tikrai tobulas pasirinkimas, nes prabėgus vestuvių metams, galite pasidaryti kiekvienų metų puodelio dovanų kolekciją.

4. Šokoladas jubiliejui:

Šokoladas jubiliejui

Šaunus ir mielas daiktas 9 -ųjų vestuvių metinių dovanai jai yra šokoladas. Be šokolado negalite švęsti savo vestuvių metinių. Išbandykite nuostabius skonius ir įdarus iš juodojo arba pieniško šokolado. Šokoladą taip pat galima papuošti žodžiais „laimingi 9 metai“.

5. Keraminis ornamentas:

Keraminis ornamentas

Kadangi keramika yra jo 9 -mečio dovanų tema, šis puikus keramikos ornamentas yra tinkamas. Pasidaryk tai pats ir antspaudu romantiškais žodžiais ar tiesiog poros vardais. Tai gali būti balta arba dažyta bet kokiu jums patinkančiu atspalviu. Jūs taip pat galite stilingai atrodyti šiame ornamente pagal savo pasirinkimą.

6. Keraminiai matavimo indeliai:

Keraminiai matavimo indeliai

Tai mieli keraminiai matavimo indeliai, kuriuos galite padovanoti 9 metų jubiliejaus dovanai savo žmonai. Žmonai, mėgstančiai gaminti maistą ir linksminti, tikrai patiks šis naudingas ir sentimentalus kūrinys. Indelis dekoruotas šiuolaikišku prisilietimu. Ji tikrai gerai įvertins šį dovanų pasirinkimą; gaukite šią dovaną savo žmonai.

7. Keramikos dozatorius:

Keramikos dozatorius

Tai nuostabios 9 -mečio dovanų idėjos jam ir jo barui. Šis šauniai dekoruotas dozatorius iš molio yra nudažytas balta spalva. Dozatorius gali laikyti alkoholį ar alų ir gali būti laikomas bare.

8. Vaza su gėlėmis:

Vaza su gėlėmis

Padarykite 9 -mečio dovanas jai įsimintinas padovanodami šią individualiai pritaikytą keramikos vazą. Atspausdinkite ant jo savo vestuvių dienos paveikslėlį. Taip pat galite pridėti gėlių puokštę sandoriui užplombuoti. Gėlės kartu su vaza yra tikrai graži dovana jūsų žmonai.

9. Individualizuotas rašiklis:

Individualizuotas rašiklis

Padovanokite šį spalvingą rašiklį, specialiai pritaikytą jūsų sutuoktiniui, mėgstančiam rašyti. Rašiklio dėklą galima suvynioti į juostelę. Iš išorės galite pridėti nedidelę pastabą, rodančią jūsų meilę sutuoktiniui.

9 -osios vestuvių metinės dovanos yra brangios ir gali būti atitinkamai pritaikytos bei pritaikytos. Išbandykite šias galimybes dovanoti daiktus savo jubiliejui.