Santuoka yra labai svarbus etapas žmogaus gyvenime. Visus metus gyventi vienas su kitu, nepaisant visų skirtumų, yra dar vienas svarbus įvykis, kurį reikia švęsti ir puoselėti. Pirmosios vestuvių metinės yra puiki proga pranešti vienas kitam apie savo meilę ir meilę. Nors žodžiu galite pareikšti savo jausmus, taip pat galite tai pasakyti su puikia pirmojo jubiliejaus dovana. Dovanos gali priversti jūsų partnerį jaustis ypatingu ir rūpestingu! Pasirinkę tinkamą dovaną, galite daug ką pakeisti savo meilės gyvenime ir sustiprinti ryšį. Pirmojo jubiliejaus atveju idealiai siūloma popierinė dovana arba laikrodis su asmenine žinute. Peržiūrėkite šias šaunias 1 -mečio dovanų idėjas, kad sužavėtumėte savo partnerį ir priverstumėte jį pamišti dėl jūsų!

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

1 metų jubiliejaus dovanos:

Jubiliejų galite švęsti su šeima ir draugais arba tai gali būti ramus romanas tik su jumis. Kad ir ką pasirinktumėte, geriausias jubiliejaus dalykas yra dovana, kurią įteikiate vienas kitam. Į pirmą dovaną paprastai įdedama daug minčių. Kadangi pirmosios jubiliejinės dovanos tema yra popierius, daugelis porų nusprendžia savo dovaną pagrįsti šia tema. Gali būti lengva ką nors pateikti iš popieriaus, tačiau dovanos širdis ir siela yra mintis. Padarykite dabartį prasmingą ir kupiną meilės savo sutuoktiniui. Iš šių nuostabių dovanų išsirinkite kažką tobula savo tobulam sutuoktiniui. Parodykite jiems, kaip juos mylite ir kiek jums rūpi pastangos, kad dovana būtų sėkminga.

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Pirmasis jubiliejus paprastai vadinamas popieriaus metais. Ideali tradicinė dovana, kurią reikia įteikti per pirmąsias metines, yra viskas, kas pagaminta iš popieriaus. Popierinė dovana simbolizuoja jėgą, ty smulkūs siūlai, naudojami popieriui gaminti, susipynęs ryšys reiškia tvirtą santuokos ryšį. Šiuolaikinė dovanų idėja būtų laikrodžiai, simbolizuojantys, kad meilė yra amžina. Žinoma, kad pasirinkus šiuolaikines dovanas, tokias kaip laikrodis, kvepalai ar krepšiai, tradicinės dovanos pasirinkimas padidina santykių ilgaamžiškumą.

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

1 metų vestuvių metinių dovanų idėjos:

Peržiūrėkite šias kūrybingas ir unikalias pirmojo jubiliejaus dovanas:

1. Popierinis pranešimas su gražia grandine:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Ši suasmeninta popierinė dovana pateikiama su paprastu pranešimu „Tu esi mylimas!“. Tai viena iš geriausių dovanų, kokią tik moteris gali gauti, su 14K auksine grandine ir mielu pakabuku. Visa dovana pateikiama dėžutėje ir asmeniškai pasirašytame pranešime. Tai tikrai apgalvota dovanojimo idėja.

[ Žiūrėti daugiau:  2 -mečio dovanos]

2. Perlų karoliai su auksinėmis gėlėmis:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Perlas tradiciškai dovanojamas pirmosioms metinėms ir šis išskirtinis gėlių karoliai tikrai sužavės jūsų meilę. Subtili grandinėlė pagaminta rankomis iš auksinių gėlių ir gėlo vandens perlų, kad sukurtų elegancijos ir grožio dovaną. Jūs netgi galite padovanoti jai tinkamų perlų auskarų rinkinį, kad užbaigtumėte išvaizdą. Tai viena iš labiausiai vertinamų 1 -mečio dovanų jai.

3. Kvapioji žvakė su asmeniniu pranešimu:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Kvapiosios žvakės yra modernus būdas švęsti progą. Ši miela stiklainė žvakė pagaminta iš sojos ekologiško vaško ir kvepianti raminančiais eteriniais aliejais. Indelis taip pat pateikiamas suasmenintu pranešimu, kuriame pažymima įvykio data. Uždekite žvakę ir gaukite į visiškai naują pasaulį!

4. Bilietai į atostogų vietą:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Ne kartą įrodyta, kad žmonės per atostogas patenka vienas į kitą. Pabėgimas į tolimą vietą yra puiki dovana, kurią galite įteikti savo partneriui. Su jais ne tik praleisite kokybišką laiką, bet ir suteiksite vienas kitam pelnytą pertrauką nuo gyvenimo monotonijos. Laikas sužinoti, kokias atostogas vertina jūsų partneris. Tai viena geidžiamiausių 1-mečio dovanų idėjų poroms.

5. Amžinybės rožė:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjų sąrašo viršuje yra amžinybės rožė. Ši tikra rožė yra panardinta į tikrą auksą, kad ji išliktų amžinai. Amžinybės rožės yra populiariausios pirmojo jubiliejaus dovanos žmonai ir simbolizuoja jūsų amžinus santykius. Tai lieka su jumis amžinai ir primena jums geriausias akimirkas, kurias turėjote per pirmąjį etapą!

6. Aukso folijos spausdinimo rėmas:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Tarp geriausių vestuvių metinių dovanų, kurias galite padovanoti savo sutuoktiniui, yra šis puikus rėmelis. Viduje spausdinama aukso folijos spauda, ​​kad ji taptų ypatinga. Čia galite atsispausdinti dienų, mėnesių, savaičių ir tt skaičių, kuriuos praleidote kartu kaip pora.

7. Jubiliejaus slinktis:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Išbandykite šį pirmąjį vestuvių metinių slinktį arba pranešimą butelio idėjoje kaip dovaną. Turite užrašyti mažą užrašą ar eilėraštį savo sutuoktiniui ir tada suvynioti į ryšulį. Aplink jį suriškite gražią juostelę ir sudėkite į butelį. Tai viena iš sentimentaliausių 1 -ojo jubiliejaus dovanų jam.

8. Įžadai rėmelyje:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Pirmoji jubiliejinė dovana vyrui gali būti įžadai, kuriuos parašėte savo vestuvėms. Galite jį užrašyti popieriuje ir tada įrėminti jam. Centre pridėkite gražią vestuvių nuotrauką, supjaustytą širdies forma. Jam tikrai patiks šis tavo gestas.

9. Meilės žemėlapis:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Kita įrėminta 1 -mečio dovana vyrui yra žemėlapio dovana. Čia jūs pridėsite tris žemėlapius rėmelyje. Kiekvienas iš žemėlapių bus vieta, kurioje susitiko, susižadėjo ir galiausiai susituokė. Iškirpkite žemėlapius širdžių pavidalu ir pridėkite juos prie rėmo. Prie rėmo taip pat galite pridėti kabliukų, kurie bus naudojami kaip raktų laikikliai

10. Poros nuotraukos:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Kaip draugas, galite vestuvių dieną kam nors padovanoti šį nuostabų poros rėmelį kaip pirmąją vestuvių metinių dovaną. Rėmo galuose yra dvi poros nuotraukos. Centras užpildytas atspausdintais raštais. Padarykite tai gražia akimirka, kad jie prisimintų.

11. Meilės priminimas:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Kaip dovaną 1 -osioms vestuvių metinėms galite įteikti popierinę temą. Šis puikus meilės priminimas yra rėmas su Biblijos žodžiais. Ypatinga meilės ištrauka gražiai atspausdinta ant rėmo. Taip pat apačioje galite pridėti poros vardą.

12. Popieriaus pjaustymo meilės rėmas:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Ši asmeninė 1 -mečio dovanos idėja yra graži. Jis pagamintas iš paveikslėlio formos popieriaus pjaustymo. Iškirptė puikiai atrodo juodame fone. Taip pat galite pridėti poros vardą ir santuokos metus.

13. Santuokos atminties knyga:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Išbandykite šią pirmojo jubiliejaus dovanos idėją, kad padovanotumėte sutuoktiniui kažką ypatingo. Užrašų knygelė pagaminta specialiai jubiliejui. Užrašų knygelės apačioje yra šiek tiek iškirpta širdis. Šis sąsiuvinis gali būti naudojamas kaip jūsų santuokos dienų priminimas.

14. Knygos sulankstomas rėmas:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Padarykite šį ypatingą rėmelį kaip pirmojo jubiliejaus dovaną žmonai. Rėmas yra ypatingas, nes pagamintas iš sulankstomų poros inicialų formos knygos puslapių. Širdies formą taip pat galima sulankstyti. Knyga stovi ir yra atvira, kad būtų rodomi rodomi žodžiai. Tai viena kūrybiškiausių dovanų idėjų pirmosioms vestuvių metinėms.

15. Popierinės širdys:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Šią nuostabią 1 -mečio dovaną jam galite padaryti pats. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai iškirpti kelias širdies formas iš knygos. Tada formos įstrigo didelės širdies pavidalu su 3D išvaizda. Baigę galite įdėti šią didelę širdį ant rėmo ir papuošti.

[ Žiūrėti daugiau:  4 -mečio dovanų idėjos]

16. Jubiliejinė pagalvė:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Ši graži spausdinta pagalvė yra tinkama kaip 1 metų vestuvių metinių dovana. Galite tai pritaikyti ir atspausdinti mėgstamais žodžiais. Didelis juodas atspaudas ant pagalvės puikiai tinka pastebėti iš tolo. Kai tinkinate, galite pridėti ir savo sutuoktinio vardą.

17. Atminimo rėmas:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Kadangi 1 -osios metinės yra pagrįstos popieriumi, šis puikus rėmas yra būtent tai, ką turėtumėte padaryti. Rėmelyje yra visos mažos jūsų sutuoktinio užrašai ant popieriaus, taip pat nuotraukų atspaudai, kurie atsitiktinai dedami ant rėmo. Išbandykite tai kaip pirmųjų vestuvių metinių dovaną vyrui.

18. Meilės medis:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Pasirinkite šią 1 -mečio dovaną žmonai kaip puikią staigmeną jai. Turite iškirpti medžio formą iš knygos, kurią ji mėgsta, arba iš sentimentalių spausdintų daiktų. Tada iškirpkite širdies formą ir užsirašykite savo vardus bei santuokos datą. Pakabinkite juos nuo medžio šakų.

19. Durų kabinimas:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Ši graži senovinio stiliaus pirmojo vestuvių metinių dovana vyrui yra klasikinė. Spausdinimas ant pakabinamų durų yra scenarijaus stiliaus ir fone atrodo stulbinančiai. Taigi padovanokite tai savo vyrui ar net draugams jų jubiliejaus proga.

20. Dovanų krepšelis:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Surinkite visas smulkmenas, kurios patinka jūsų sutuoktiniui, ir sudėkite jas į gražų krepšelį. Apvyniokite juostele ir būsite pasiruošę dovanoti poros pirmojo jubiliejaus dovanos idėją. Šiame krepšelyje gali būti popieriaus tematikos daiktų kartu su šokoladu ir sausainiais. Padarykite daiktus pakankamai įdomius, kad pora galėtų švęsti savo svajonių dieną.

21. Popierinis laikrodis:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Popierius yra pirmojo jubiliejaus tema, šis puikus laikrodis, visiškai pagamintas iš popieriaus, yra tiesiog tobulas. Tai gali būti naminis arba perkamas parduotuvėje. Laikrodis tinka kaip pirmoji vestuvių metinių dovana žmonai. Padarykite laikrodį išsiskiriantį pridėdami popieriaus, kuris atspausdintas su kažkuo prasmingu ir sentimentaliu.

22. Išgyvenimo rinkinys jubiliejui:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Čia yra linksma ir keista dovana, kurią galima įteikti per pirmąjį jubiliejų. Išgyvenimo rinkinyje yra visi elementai, tokie kaip raštinės reikmenys ir kt., Skirti pirmam jubiliejui. Užsirašykite įdomius dalykus, susijusius su kiekvienu daiktu, kad jis taip pat būtų romantiškas. Tai puiki dovana pirmosios santuokos metinių proga.

23. Tualetinio popieriaus linksmybės:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Padarykite savo pirmąjį jubiliejų nuotaikingu padovanodami sutuoktiniui tualetinio popieriaus ritinėlį. Šis ritinys gali būti atspausdintas viršuje su meiliais jūsų žodžiais ir linksmai pasukti. Tai tikrai bus geriausia dovana vyrui per pirmąsias santuokos metines.

24. Jubiliejinė kortelė:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Padarykite nuostabų pirmųjų vestuvių metinių atviruką savo sutuoktiniui. Tai parodys jiems, kiek jums rūpi ir kiek pastangų įdėjote kurdami kortelę. Puikiai papuoškite ir įdėkite smulkmenų. Pasistenkite, kad 1 -osios santuokos metinės dovanos būtų ypatingos ir romantiškos.

25. Raktų pakabukas ir magnetas:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Įsigykite šį pagal užsakymą pagamintą raktų pakabuką ir šaldytuvo magnetą kaip dovaną savo jubiliejui. Žiedo ir magneto žodžius galima pritaikyti. Pasirinkite ryškias ir ryškias spalvas, kurios atrodo stulbinančiai. Tai gali būti padovanota kaip rinkinys kartu su kortele ir gali būti geriausia 1 metų vestuvių metinių dovana.

26. Laikrodis su dėžute:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Tai puiki šiuolaikiška dovana, kurią galima įteikti per pirmąsias vestuvių metines. Savo sutuoktiniui galite nusipirkti firminių laikrodžių ir tada dėžutėje išgraviruoti gražius žodžius. Ši pirmoji santuokos metinių dovana vyrui yra parinkta atsargiai ir stilingai.

27. Popieriniai dovanų maišeliai

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Savo jubiliejui rinkitės šiuos gražius popierinius dovanų maišelius, kad sutuoktinis gautų mažų dovanų. Popieriniai maišeliai atspausdinti su užrašu „geriausi metai“. Tai šaunios 1 -ųjų vestuvių metinių minėjimo idėjos, nes jose taip pat galite įteikti grąžinimo dovanų.

28. Jubiliejinis tortas:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Tortas yra visų laikų mėgstamiausia dovana bet kokiai progai. Šis jubiliejinis tortas žymi pirmuosius poros metus. Pasirinkite torto skonį, kurį mėgsta pora. Papuošimai ant torto gali būti padaryti stilingai arba būti paprasti su linijomis ir kreivėmis.

29. Popierinės gėlės:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Kadangi gėlės taip pat yra puiki dovana bet kokiai progai, pirmoji jubiliejinė dovana taip pat gali būti popierinė. Šios nuostabiai atrodančios popierinės gėlės, sujungtos į puokštę, yra tiesiog nuostabios. Jūsų žmona tikrai jus mylės, kad stengiatės padovanoti jums šią nuostabią puokštę.

30. Vietos, kuriose mes einame:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Čia yra unikali idėja išbandyti savo vestuvių metinių dovaną. Tai mėgstamiausių vietų, kuriose buvote kartu, kolekcija. Pasirinkite geriausius spaudinius ir įdėkite juos į kortelių kaladės kolekciją. Po nuotraukomis užrašykite kiekvienos iš šių vietų detales. Supakuokite šią kolekciją ir padovanokite jai.

31. Individualūs marškinėliai:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Sukurkite savo marškinėlius savo pirmosioms vestuvių metinėms. Tai puiki dovana jūsų vyrui ar žmonai. Išspausdinkite prasmingus žodžius ir pridėkite kai kurių širdžių bei vaizdų, rodančių romantiką. Marškinėlių spalvos turėtų būti tos, kurias myli jūsų sutuoktinis. Kontrastuokite žodžių spalvas, kad atrodytumėte ryškiai.

32. Lovos apdaila:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Padovanokite savo vyrui geriausią pirmąjį jubiliejų, papuošdami lovą rožių žiedlapiais. Padėkite žiedlapius didelės širdies formos, o po to padėkite juos visur. Šis baltos lovos užtiesalo vaizdas yra tiesiog stulbinantis. Įėjęs į kambarį jis bus nustebintas ir yra viena geriausių pirmojo jubiliejaus dovanų.

33. „Bookworms“ žymės:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Popierius yra tema, todėl natūralu turėti žymes tiems, kurie myli ir dievina knygas. Šios mažos žymės yra rankų darbo, todėl yra dar brangesnės. Galite parašyti romantiškų užrašų ant žymių ir piešti širdies formas, kad parodytumėte savo meilę.

34. Individualizuotos rankogalių nuorodos:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Išbandykite šias nuostabias rankogalių sąsagas savo vyrui pirmųjų vestuvių metinių proga. Šios pagal užsakymą pagamintos rankogalių nuorodos puikiai tinka dovanai pirmosioms vestuvių metinėms, nes ant jų yra atspausdinta santuokos data ir sutuoktinio inicialai. Galite juos pagaminti iš bet kokio metalo, bet ir balta atrodo gerai.

35. Medžio ženklų plokštelė:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Štai nuostabi jubiliejinė dovana, kurią galite padovanoti sutuoktiniui per pirmąsias metines. Medžio plokštelė yra nudažyta juodai, tada ant jos spausdinama naudojama tobula kaligrafijos technika. Pasirinkite žodžius, rodančius meilę ir romantiką. Tai galite padaryti patys, jei esate kūrybiškai įgudę arba tai padarysite iš eksperto. Padarykite, kad plokštelė atrodytų stulbinančiai ir gražiai pakabintų ant sienos.

36. Atvirukai su skirtingomis nuotraukomis:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Nors šiais laikais atvirukai gali atrodyti šiek tiek pasenę, atvirukai su gražiais vaizdais gali būti verti kolekcionavimo objektų. Priklausomai nuo asmens interesų pasirinkimo, yra daug atvirukų, pvz., Asmeniui, besidominčiam nuotykių sportu, gali patikti atvirukas su slidinėjimo ar plaustais.

37. Kalendorius su poros vaizdais:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Tai labai dažna 1 -mečio dovanos idėja. Šiandien yra daug kompanijų, kuriose galite gauti individualius kalendorius, sudarytus su poros nuotraukomis kiekvienam lapui. Galite jį pritaikyti pagal savo poreikius ir pasirinkimus. Pavyzdžiui, galite pridėti savo vestuvių paveikslėlį tą mėnesį, kai pasirodo jūsų vestuvių data.

38. Menas:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Menas visada daromas ant drobės (popieriaus). Jei žmogus atsitiktinai myli meną ir renka įvairius meno kūrinius, padovanotų meno kūrinį. Priklausomai nuo biudžeto, galite pereiti nuo labai paprastų iki itin brangių. Pasirinkimai, kai kalbama apie tai, yra neriboti.

39. Žurnalas ar iškarpų knyga:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Ši idėja, nors ir sena, niekada negali būti pasenusi. Žurnalas ar iškarpų albumas sugrąžina daugybę prisiminimų. Galite pridėti įdomių įvykių paveikslėlių arba užrašyti eilutes, kurias vienas ar kitas citavo, ir kurios vis dar lieka jūsų galvoje ir kuriose yra užrašytų prisiminimų. Galite leisti savo kūrybai vadovauti šiai dovanai.

40. Knyga:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Klasikinė dovana, kuri niekada neišnyks su laiku, knyga visada yra geriausias žmogaus palydovas. Jei žmogus yra ryžtingas skaitytojas ir mėgsta skaityti viską ir viską, jums nereikia du kartus galvoti apie tai, kaip nusipirkti gražią knygą, kuri gali ją prikaustyti.

41. Popieriniai papuošalai:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Šioje planetoje nėra moters, kuri nemėgtų papuošalų. Popieriniai papuošalai šiuo metu yra tendencija. Karoliai, auskarai, pakabukai – pavadinkite ornamentą ir jis yra prieinamas. Juos galima įsigyti įvairių spalvų, o naudojamos medžiagos lankstumas palengvina nepaprastų papuošalų dizainą.

42. Rankinis laikrodis:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Rankiniai laikrodžiai visada buvo nuostabi dovana bet kokiai progai. Daugelis laikrodžių prekės ženklų poroms taip pat pradėjo siūlyti laikrodžių rinkinius, kuriuos sudaro du atitinkami laikrodžiai – vienas vyrui, kitas – žmonai.

43. Kišeninis laikrodis:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Kišeniniai laikrodžiai yra antikvariniai laikrodžiai, kurie paprastai turi atvartą, uždengiantį laikrodžio ciferblatą, su prailginta grandine, kuri kabo už kišenės. Retas daiktas, kišeniniai laikrodžiai yra išskirtinė dovana. Laikrodžio atvartas paprastai turi galimybę laikyti nuotrauką.

44. Saulės laikrodžiai:

1 -ojo jubiliejaus dovanų idėjos

Saulės laikrodžiai yra dar vienas antikvarinis kūrinys, rodantis laiką. Jis buvo naudojamas senovėje, norint sužinoti laiką pagal saulės sukurtą šešėlį. Tai objektai, kuriuos verta rinkti. Tai viena iš kūrybingų 1 metų jubiliejaus dovanų idėjų.

Kaip įteikti dovanas pirmajam jubiliejui?

Kai pasirinksite, svarbiausia dalis pasirodys paveiksle. Kaip norite nustebinti savo partnerį? Peržiūrėkite šias kūrybingas mūsų ekspertų idėjas:

 • Sukurkite didžiausią staigmeną savo partneriui padėdami dovanas ant lovos ir palaukite, kol jie atsikels ir pastebės.
 • Galite užpildyti visą kambarį balionais ir gėlėmis ir padėti dovaną centre. Tiesiog darykite tai, kai jų nėra namuose, ir nustebinkite!
 • Jei jūsų partneris yra linksmas žmogus, galite sukurti nedidelį lobių paieškos žaidimą ir padovanoti jiems nuotykių dozę.
 • Mėgstantiems intymų ir romantišką laiką, pavaišinkite juos puikia vakariene žvakių šviesoje.
 • Dovanas galite supakuoti į gražius dovanų popierius, pageidautina raudonos arba baltos spalvos.
 • Būtinai parašykite asmeninę žinutę ant kortelės ir suriškite mielą juostelę.

[ Žiūrėti daugiau:  Trečiosios santuokos metinės dovanos]

Kaip švęsti pirmąjį jubiliejų su savo partneriu?

Tai priklauso nuo to, kokio momento ieškote. Kai kurios poros nori švęsti su šeima ir draugais, o kitos mėgsta ramius intymius momentus. Galite turėti abiejų derinį su šiomis puikiomis idėjomis:

 • Ryte pirmiausia šiltai apkabinkite save ir keletą minučių praleiskite ant lovos kalbėdami tarpusavyje.
 • Išgerkite puodelį kavos ir kartu paruošite pusryčius.
 • Jei norite įtraukti savo artimą ratą, pakvieskite juos namo ir surengkite gražų vakarėlį.
 • Užsisakykite savo partneriui individualų tortą ir padovanokite jam pelnytą staigmeną.
 • Uždarykite vakarėlį šiek tiek anksčiau, kad praleistumėte kokybišką laiką su kiekvienu, kol laikrodis nepabūgs dvylika!

Pirmosios sukaktys yra daugelio ateinančių jubiliejų pradžia, taip pat rodo santuokos metus. Tema – popierius, galite padovanoti kelių rūšių dovanų, pagamintų iš popieriaus. Rėmeliai visada yra pasirinkimas ir juose galite pridėti popieriaus iškirptes ar žemėlapius. Daugelis žmonių mano, kad popierius yra pasenęs, todėl jį galima pakeisti anksčiau išvardytomis šiuolaikinėmis dovanomis. Tikimės, kad šios pirmojo jubiliejaus dovanų idėjos padės jums atgaivinti metų prisiminimus ir dar labiau sustiprinti ryšį!