Esant meilei ir kovoms, ginčams ir susitarimams, 40 metų išlikti tvirtiems kartu yra didelė priežastis švęsti. Populiariai žinomas Rubino jubiliejus tikrai yra ypatingas. 40 -ųjų vestuvių metinių proga mes turime nuostabiai unikalių ir individualizuotų dovanų idėjų jūsų geresnei pusei ar jūsų tėvams, kad parodytume, kaip mylite ir rūpinatės.

40 -osios vestuvių metinės dovanos

40 metų kartu ir dar daug metų, todėl 40 -osios vestuvių metinės yra ypatinga diena kiekvienai porai. Dovana 40 -osioms vestuvių metinėms turėtų būti unikali, o dovana taip pat turėtų išskirti jūsų mylimus mokesčius. Padarykite 40 -ąsias vestuvių metines nepamirštamas, naudodamiesi rubino akmens blizgesiu arba raudonos spalvos ryškumu.

40 -osios vestuvių metinės dovanų idėjos:

Naujoviškos 40 -ųjų vestuvių metinių dovanos vyrui:

1. Originalus 1979 m. Laikraštis:

geriausios 40 -mečio dovanos

Tikras ir autentiškas laikraštis iš jūsų vestuvių datos 1979 m. Galėtų būti nuostabi dovana nustebinti jūsų vyrą. Popierius pateikiamas gražioje rubino spalvos dėžutėje, pažyminčioje jūsų rubino jubiliejų.

2. Derliaus vynas su originaliu laikraščiu:

40 -mečio dovana vyrui

Butelis prabangaus raudono vyno su originaliu laikraščiu iki jūsų vestuvių datos. Tai būtų geresnė dovana vyrui 40 -mečio proga.

3. Rubino saulės laikrodis:

40 -mečio dovanos jam

Rubino saulės laikrodis su įspaustu pranešimu yra geriausia 40 -mečio dovana jūsų vyrui.

4. Kavos puodelis:

40 -mečio dovanos vyrams

Kavos puodelis su žinute „14, 600 dienų kartu, bet kas skaičiuoja“ yra gražus ir nebrangus būdas išreikšti savo meilę ir dėkingumą savo vyrui.

5. Individualizuotos šampano fleitos:

40 -osios vestuvių metinės dovanos vyrui

Jei jums patinka kartu pasimėgauti gėrimu, padovanokite savo vyrui šias gražiai išgraviruotas stiklines fleitas šampanui.

Nuostabios 40 -ųjų vestuvių metinių dovanos žmonai:

6. Individualizuotas belgiškas šokoladas:

40 -osios vestuvių metinės dovana žmonai

Ar tavo žmona turi smaližių? Nustebinkite ją asmeniniais prabangiais belgiškais šokoladiniais saldainiais, kuriais vaišinsitės Rubino metinių proga.

7. Individualus sūrio lentos skalūnas:

40 -mečio dovana žmonai

Ar jūsų žmona yra virėja? Tada parodykite jai savo sūrio meilužį su šiuo nuostabiu personalizuotu medinių lentų rinkiniu.

8. Juokingi 40-mečio marškinėliai:

Dovana žmonai 40 -mečiui

Šie juokingi 40-mečio marškinėliai yra puiki dovana jūsų žmonai, kad padovanotų jai nuoširdų juoką per Rubino sukaktį.

9. Kaklo papuošalas iš jūsų vestuvių metų neapmokėto cento:

40 -osios vestuvių metinės tradicinė dovana žmonai

Nustebinkite savo žmoną karoliais, kurių medalionas pagamintas iš neapipjaustyto cento atgal į jūsų vestuvių metus ir 40 išgraviruotas.

10. Individuali pjaustymo lenta:

40 -mečio dovanos idėjos moterims

Padovanokite savo ekspertui namų vadybininkui šią personalizuotą graviruotą pjaustymo lentą, pažyminčią 40 -mečius jos meilės metus.

Fantastiškos dovanų idėjos poroms 40 -mečio proga:

11. Individualus kaulinis Kinijos arbatinukas:

40 -mečio dovanos poroms

Šis personalizuotas Kinijos arbatinukas yra nuostabi dovana poroms per Rubino vestuvių metines.

12. Išgraviruotos krištolo šampano fleitos:

40 -mečio dovanų idėjos poroms

Šios personalizuotos pjaustytos krištolinės šampano fleitos su išraižytais ponu ir ponia ir suasmenintos su vardu ir data yra tobula dovana porai per 40 -ąsias vestuvių metines.

13. Individualus vestuvių metinių spausdinimas:

40 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjos poroms

Šis 40 -osios vestuvių metinių atspaudas, pritaikytas pagal individualius reikalavimus, yra puiki dovana, tinkanti bet kuriai šeimai.

14. Individualus dėžutės rėmas:

40 -osios vestuvių metinės poroms

Šis personalizuotas dėžutės rėmas su rubino širdimis yra puiki dovana porai, pažyminčiai rubino jubiliejų.

15. Individualus butelio žibintas:

rubino dovanos 40 -osioms vestuvių metinėms

Šis unikalus individualizuotas šviesos butelis bus puikus prisiminimas, primenantis jiems apie 40 metų kartu.

Unikalios 40 -mečio dovanos tėvams:

16. Individualizuota koliažo nuotraukų drobė:

40 -mečio dovanos tėvams

Šis 40 metų pritaikytas nuotraukų koliažo drobės sienų piešinys yra puiki dovana jūsų tėvams 40 -ųjų vestuvių metinių proga. Pridėkite gražių prisiminimų iš jų praeities ir padarykite jų patirtį dar įsimintinesnę.

17. Asmeninis klonas:
40 metų jubiliejaus dovana tėvams

Šie suasmeninti miniatiūriniai jūsų tėvų klonai gali būti geriausia dovana nustebinti tėvus per 40 -ąsias vestuvių metines.

18. Individualus spausdinimas:

40 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjos tėvams

Individualizuotas nuotraukų rėmelis yra dviejų dydžių ir įvairių spalvų. Padovanokite savo tėvams šią dovaną su gražiu raštu, pažyminčiu jų 40 metų meilės ir bendrystės metus.

19. Giminės medis:

40 metų jubiliejaus dovana tėvams

Papasakokite savo šeimos istoriją ir meilę tėvams naudodami šį visiškai pritaikomą gražų šeimos medį.

20. Retro vinilo plokštės sieninis laikrodis:

40 -mečio dovanų idėjos tėvams

Šis raižytas retro vinilinis sieninis laikrodis sugrąžins juos į senas dienas ir privers jūsų tėvus atgaivinti savo prisiminimus.

Geriausios 40 -mečio dovanos draugams:

21. Individualus nuotraukų rėmelis:

40 -osios vestuvių metinės dovanos draugams

Šis rubino nuotraukų rėmelis, žymintis poros kelionę, yra puiki asmeninė dovana jūsų draugams per 40 -ąsias santuokos metines.

22. Kavos puodelis:

40 metų vestuvių metinių dovanos draugams

Šis kavos puodelis su juokingu užrašu yra linksmas būdas palinkėti kam nors 40 -ies

sukaktis.

23. Karikatūrų portretas:

40 -mečio dovanos

Padovanokite savo draugams juokingą animacinį jų nuotraukos portretą per 40 -ąsias vestuvių metines.

24. Individualus pagalvės užvalkalas:

personalizuotos 40 -mečio dovanos draugams

40 -os vestuvių metinių pagalvės užvalkalas yra puiki dovana švenčiantiems rubino metines.

25. Metalinė rubino rožė:

40 metų santuokos dovanų idėjos

Ši metalinė rubino rožė yra nuostabus prisiminimas ir puikus būdas išreikšti savo meilę porai, švenčiančiai Rubino jubiliejų.

Štai keletas naujausių 40 -ųjų vestuvių metinių dovanų, kurias jūsų partneris tikrai įvertins,

26. Individualizuota rubino širdies plokštė:

Individualizuota rubino širdies plokštelė

Ši personalizuota kaulų porceliano plokštė yra nudažyta gražiomis rubino spalvos širdimis, kad būtų galima paminėti poros 40 -ąsias vestuvių metines. Galite pridėti romantiškų eilučių arba išlaikyti paprastą spausdintus norus. Čia taip pat išryškinamas poros vardas. Padovanokite šią dovaną su puokšte gėlių; tai suteikia gražią jūsų dovanos išvaizdą.

27. „Swarovski Crystal“ dovana:

Swarovski kristalų dovana

Čia yra nuostabi 40-mečio krištolo dovana naudojant „Swarovski“ kristalus. Mažos kabančios širdelės atrodo labai ypatingos. Ryškiai raudoni rubino kristalai puikiai tinka apvaliam nustatymui. Raudonos spalvos kristalai spindi ir putoja kaip šviesa; tai puiki dovana tavo mylimam žmogui.

28. Rubino raudonas stiklas:

Rubino raudonas stiklasDovanokite savo sutuoktiniui šį nuostabų rubino stiklinį stiklinę ar puodelį kaip 40-mečio dovaną. Ant raudono stiklo atspausdinti palinkėjimai jubiliejui. Stiklą galite naudoti užkandžiams laikyti arba gerti. Šį stiklą galime įsigyti apsipirkdami internetu; taip pat gausite daugiau formos ir dydžio kolekcijų.

29. Keraminiai puodeliai:

Keraminiai puodeliai

Šie keraminiai puodeliai raudonomis širdimis yra nuostabios 40 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjos, kurias galite padovanoti savo sutuoktiniui. Jis tiekiamas dėžutėje, kuri yra dekoruota ir tinka jubiliejui. Baltas puodelis su raudonomis širdimis atrodo įspūdingai ir gražiai. Tai puiki ekologiška dovana jūsų mylimam žmogui šią 40-ąją vestuvių metinių dieną.

30. Prabangus šampanas:

Prabangus šampanas

Šį jubiliejų įsigykite prabangų šampano butelį savo vyrui ar žmonai ir suasmeninkite jį pažymėdami etikete. Ši rubino raudona etiketė geriausiai tinka 40 vestuvių metinių dovanų idėjoms. Šampanas turėtų būti prabangus ir turtingas, kaip ir svarbiai progai. Švęskite savo vestuvių metinių vakarą su šiuo aukščiausios kokybės šampanu.

31. Rubino žiedas:

Rubino žiedasPradžiuginkite savo žmoną šiuo nuostabiu, nuostabiu rubino žiedu su deimantais. Didelis rubino brangakmenis žiedo centre daro nuostabų teiginį. Mažyčius deimantus, juosiančius rubiną, jis puikiai papildo. Šią ypatingą dieną leiskite jai skirti daugiau dėmesio, kokių geresnių 40-mečio dovanų idėjų galite sugalvoti?

32. Šventinio popieriaus svoris:

Šventinio popieriaus svoris

Šis šventinis popieriaus svoris yra puiki dovana jūsų vyrui. Graviruotas stiklinis popieriaus svoris yra apvalios formos ir atrodo stulbinančiai ant stalo. Tai galite įteikti kaip 40 metų jubiliejaus dovaną, graviruodami ją baltais metais. Maža dovanojimo idėja taip pat suteikia daugiau prisirišimo.

33. Jubiliejinis tortas:

Jubiliejinis tortas

Štai saldus šventinis tortas, kurį galite padovanoti 40 -mečio proga. Šis nuostabus pyragas turi paprastą dekoraciją. Raudonos ir baltos spalvos derinys veikia gražiai, o raudona fondanto rožė išsiskiria. Tai gali būti viena geriausių 40 -ųjų vestuvių metinių idėjų.

34. Rankų darbo širdies papuošalas:

Rankų darbo širdies papuošalas

Viskas, kas pagaminta rankomis, visada vertinama. Šis puikus rankų darbo širdies papuošalas su raudonomis rožėmis ant krašto puikiai tinka kaip 40-mečio dovana. Centre galite pridėti bet kurias eilutes kartu su poros vardais. Naudokite juostelę, kad pakabintumėte ornamentą.

Kiekvieni vestuvių metiniai metai turi ypatingą reikšmę ir yra švenčiami prasmingai. Kiekvienos vestuvių metinės turi dovanų, pagrįstų konkrečia tema, ir tokiu būdu 40 -osios vestuvių metinės dovanos yra pagrįstos rubinais. Šie nuostabūs raudonos spalvos brangakmeniai gali būti padovanoti kaip papuošalai ar meno kūriniai. Raudona spalva taip pat gali būti naudojama kaip tema, o apie daugybę dovanų galima pagalvoti.

Kaip švęsti 40 -ąsias vestuvių metines:

40 -osios vestuvių metinės taip pat žinomos kaip rubino metinės. Pažymėjus 40 metų meilės ir bendrumo metus, tikrai reikia švęsti. Štai keletas unikalių idėjų švęsti 40 -ąsias vestuvių metines:

  1. Rubino jubiliejaus proga ant gėlių, atvirukų ir dovanų pakavimo naudokite rubino spindesį ar raudonus blizgučius.
  2. Skrudinkite raudoną rubino vyną
  3. Suplanuokite iškylą, kurioje popierinės lėkštės ir puodeliai pažymėti rubino raudona spalva
  4. Padovanokite savo pusei rubino žiedą, apyrankę ar karolius.
  5. Parašykite ką nors rubino raudonu rašalu ir įrėminkite į rubino spalvos rėmelį.

Ką galite padaryti per 40 -ąsias vestuvių metines:

Jūs galite padaryti bet kurį iš šių dalykų, kad švęstumėte 40 metų kartu.

  • Suplanuokite romantišką poilsį su savo geriausia puse ir eikite vieni. Vaikai, anūkai ar draugai – niekas neįleidžiamas. Tik jūs abu einate ir kartu praleidžiate šventinį laiką. Mėgaukitės nuostabiu saulėlydžiu, vaikščiokite susikibę už rankų paplūdimyje ir išgyvenkite praėjusius metus.
  • Surenkite unikalią rubino vakarėlį ir pakvieskite šeimos narius bei draugus. Skambinkite pagal individualų rubino pyragą, pažymintį 40 metų meilę. Vakarėlyje kalbėkite, kur visi kalba apie savo santuoką ir dalijasi maloniu prisiminimu.
  • Apsirenkite ir kartu praleiskite ramų ir taikų laiką. Eikite į vakarienę arba apsilankykite benamių prieglaudoje.

Ne visiems pasisekė praleisti 40 gražių savo gyvenimo metų su geresne puse. Kai gausite vieną, turėtumėte būti dėkingi visagaliui ir nepamirškite švęsti šios savo 40 -osios vestuvių metinės nuostabiai unikaliu būdu, kad brangintumėte gyvenimo pasiekimą.