Deimantai paprastai identifikuojami pagal jų kirpimą, aiškumą, sertifikatą ir karatus. Blizgesys ir blizgesys atsiranda dėl keturių C, kaip jie teisingai vadinami. Deimantų grožis juvelyriniuose dirbiniuose užfiksuotas taip, kad juos sužavėtų vien deimantų papuošalų išvaizda.

juvelyriniai dirbiniai su deimantais

„Nakshatra“ yra populiarus deimantinių papuošalų prekės ženklas, įsikūręs Mumbajuje, Maharaštroje, pagrindinėje parduotuvėje „Gitanjali Jewels“. „Nakshatra“ papuošalai iš deimantų yra unikalūs, nes kiekviename juvelyriniame dirbinyje yra septyni deimantai gėlės ar žvaigždės pavidalu..

Deimantinių papuošalų iš Nakshatros dizainas:

Taigi prekės ženklas identifikuoja ir klasifikuoja jį kaip labai unikalų. Čia apžvelgsime populiariausius Nakshatra deimantų papuošalų dizainus.

1. Nakshatra deimantiniai žiedai mergaitėms:

Nakshatra deimantiniai žiedai mergaitėms

Labiausiai mūsų kūne naudojamos mūsų galūnės; būtent rankos ir kojos. Rankos yra neverbalinio bendravimo dalis. Gestai rankomis yra labai svarbi priemonė. Todėl svarbu, kad rankos atrodytų gražiai ir elegantiškai. Priedai deimantiniais žiedais puikiai atrodo ant rankų ir palieka neišdildomą įspūdį. „Nakshatra“ deimantiniai žiedai yra elegantiški, turtingi ir gražūs juvelyriniai dirbiniai, sukurti iki tobulumo.

2. „Nakshatra“ deimantiniai sužadėtuvių žiedai auksu:

„Nakshatra“ deimantiniai sužadėtuvių žiedai auksu

Sužadėtuvių diena yra ypatinga porai ir konkrečiai moteriai, nes jos svajonės netrukus išsipildys, kaip tuokiantis su savo vyru. Sužadėtuvės yra graži istorija apie porą, kuri netrukus bus susituokusi. Sužadėtuvių ceremonija turi ypatingų akimirkų, kurias reikia įamžinti, o poros keičiami žiedai yra labai svarbūs. Deimantai yra ypatingi ir puikiai tinka ypatingoms progoms, tokioms kaip sužadėtuvės. Šie sužadėtuvių žiedai yra stulbinančiai gražūs ir aiškūs papuošalai nepalieka įspūdžio.

3. „Nakshatra“ deimantinio pakabuko dizainas mergaitėms:

„Nakshatra“ deimantinio pakabuko dizainas mergaitėms

„Nakshatra Diamonds“ yra žinoma kaip viena iš nuostabiausių deimantų papuošalų kūrėjų. Gražiausi ir nuostabiausi deimantai parenkami ir naudojami kuriant pakabukus su aukso blizgesiu. Tradicinė įvairaus stiliaus pakabukų išvaizda tiesiog daro šiuos deimantinius pakabukus nenugalimus.

4. Šviestuvai iš Nakšatros:

Šviestuvai iš Nakšatros

Kiekvieno „Nakshatra“ papuošalo blizgesys ir spindesys juos išskiria ir atkreipia dėmesį. Nėra ženklų spėlioti, kad Nakšatros deimantai yra geriausias vyro dovanojimas moteriai ar merginai. Geriausia dovana gali būti „Nakshatra“ šviestuvai, pavyzdžiui, jubiliejaus, šventės ir pan.!!!

5. Lengvo svorio Nakshatra deimantų rinkiniai:

Lengvo svorio Nakshatra deimantų rinkiniai

Šie paprasti, tačiau elegantiški lengvi „Nakshatra“ papuošalų deimantų rinkiniai, puikiai tinkantys kasdieniam nešiojimui, biuro drabužiams, susibūrimui namuose ir pan. Prie jų pridedamas unikalus dizaino pakabukas ir atitinkantis auskarų komplektas, papildantys vienas kitą ir užbaigiantys išvaizdą. „Nakshatra“ papuošalai reiškia moteris, turinčias požiūrį, aistrą ir nepriklausomybę.

6. „Nakshatra“ deimantinės ausų smeigės moterims:

„Nakshatra“ deimantinės ausų smeigės moterims

Šiuos auskarus nuo paauglio galima lengvai nunešti nuo paauglių iki jaunesnių moterų. „Nakshatra“ deimantai yra unikalūs tuo, kad nuostabūs papuošalai tinka visų amžiaus grupių moterims. Auskarai yra kasdienis moterų poreikis ir tai puikiai tinka.

7. „Nakshatra“ papuošalų karolių dizainas:

„Nakshatra“ papuošalų karolių dizainas

Šie stebuklingi „Nakshatra“ deimantiniai karoliai yra elegantiška ir stulbinančiai kvapą gniaužianti. Geriausia dovana žmonai ar merginai gimtadienių, jubiliejų, kūdikio dušo, Karva Chauth ar kitų ypatingų progų proga yra šie gražūs karoliai. Keletas progų yra ypatingos ir labai įsimintinos. Taigi, norint sustiprinti šias ypatingas akimirkas, yra šie deimantiniai karoliai.

8. Nakšatros ašarų karoliai:

„Nakshatra“ ašarų karoliai

Ašaros iš deimantų atrodo puikiai, kaip tik pagal deimantus sukurtas dizainas. Ašarų dizaino papuošalai gražiai nukrinta ant iškirptės ir išryškina bendrą moters išvaizdą. Šie sluoksniuoti Nakshatros ašarų karoliai puikiai tinka vestuvėms ir yra būtini deimantiniai karoliai nuotakai jos papuošalų kelnaitėje.

9. Nakšatros dizainerių deimantų rinkiniai:

„Nakshatra“ dizainerių deimantų rinkiniai

Deimantai su tais dizainerio elementais yra geriausi „Nakshatra“ kolekcijos elementai. Jie turi plačią kaklo papuošalų kolekciją, kurią patvirtina ir puikuojasi geriausios Bolivudo įžymybės. Šie puošnūs deimantų rinkiniai dvelkia blizgesiu ir gali būti turtingi, tačiau kartu su eteriniu pojūčiu.

10. Nakšatros vestuvių deimantų rinkiniai:

„Nakshatra“ vestuvių deimantų rinkiniai

Svarbiausia ir įsimintiniausia moters gyvenimo diena yra jos vestuvių diena. Susituokti su savo svajonių vyru yra tai, ko nori kiekviena moteris, ir kai ši svajonė yra tiesa, ji nori, kad vestuvės būtų tiesiog tobulos. Vestuvių papuošalai yra labai svarbūs nuotakai, o Nakshatra deimantai yra tos nuotakos išvaizdos prefektas. Šie įtaigūs Nakshatra deimantų papuošalai yra skirti nuotakai ir vestuvėms, kurie yra vestuvių kolekcijos deimantų rinkinių dalis.

11. „Parineeta“ vestuvių deimantų rinkiniai:

„Parineeta“ vestuvių deimantų rinkiniai

„Nakshatra“ deimantų papuošalai turi išskirtinę vestuvių kolekciją pagal „Parineeta“ kolekciją. Šios vestuvių kolekcijos yra skirtos tik nuotakai, suteikiančiai nuotakos išvaizdą. Šioje „Nakshatra“ kolekcijoje yra puikių deimantų, kurie puikiai dera su sunkia nuotakos apranga. Šie deimantai yra išskirtinė madingų ir tradicinių vestuvių ir nuotakos papuošalų kolekcija, kurioje visi juvelyriniai dirbiniai yra sukurti labai meniškai, atsižvelgiant į tas brangias ir ypatingas gyvenimo akimirkas.

12. „Nakshatra“ vestuvių „Chokers“ papuošalai:

Juvelyriniai dirbiniai „Nakshatra Wedding Chokers“

„Nakshatra“ deimantai pagal jų vestuvių kolekciją „Parineeta“ turi išskirtinių sunkiųjų deimantų skustuvų su deimantais ir brangiais smaragdais. Parineeta bengalų kalba reiškia ištekėjusią moterį. Santuoka yra viena iš geriausių gyvenimo akimirkų, kurią reikia puoselėti amžinai ir visada. Šie išskirtiniai vestuvių pakabukai puikiai tinka, kad nuotaka savo D dieną atrodytų kaip deivė.

13. „Nakshatra“ papuošalų apyrankės mergaitėms:

„Nakshatra“ papuošalų apyrankės mergaitėms

Išskirtinis deimantų prekės ženklas „Nakshatra“ visada privertė moteris jaustis ypatingai dėl savo spindesio ir amžino, tačiau šiuolaikiško dizaino. Kiekvienas Nakshatra deimantinių apyrankių su tikrais deimantais dizainas pritaikomas prie jų firminių gėlių motyvų malonės ir viliojančio žvaigždyno grožio. Dėvėdami šias deimantines apyrankes ypatingomis progomis jūsų asmenybei suteiksite daug žavesio.

14. „Nakshatra“ deimantinės apyrankės:

„Nakshatra“ deimantinės apyrankės

„Nakshatra“ deimantai daro papuošalus iš deimantų labai siekiamus kiekvienai moteriai. Nakšatra reiškia ryškių žvaigždžių žvaigždyną žvaigždyne. Šios apyrankės yra tikros deimantinės apyrankės, pagamintos iš gryno aukso, apibrėžiančios grožį ir malonę. Įkvėpti klasikinių septynių žiedlapių deimantų gėlių, šie deimantiniai apyrankiai visur skleidžia dieviškosios sėkmės srautą. Tai idealus papuošalas, padovanojantis artimiesiems.

15. „Nakshatra“ papuošalai „Mangalsutra“ dizainas:

„Nakshatra“ papuošalai „Mangalsutra“ dizainas

Būtina ištekėjusiai moteriai, yra mangalsutra. Tai ypatingas papuošalas su juodais karoliukais su aukso ir aukso karoliukais su išskirtiniu „Nakshatra“ deimantiniu mangalsutra pakabuku. Įkvėptos gėlių modelio ir žvaigždžių žvaigždyno, šios deimantinės mangalsutros kiekvienai moteriai atrodo dangiškai gražiai.

Nakšatra yra dieviškumo simbolis. Puikūs gėlių motyvai šiuolaikiniam stiliui ar žvaigždėtiems dangaus žvaigždynams, šie deimantai puikiai tinka kiekvienai progai ir kiekvienai moteriai. Nuostabiai gražūs ir putojantys deimantiniai papuošalai visada sužavėjo moteris ir kiekviena moteris nori turėti šiuos deimantus. Nakšatros deimantai sako, kad jie yra ryškiausi šviesos apskritimai. „Nakshatra“ juvelyrinių dirbinių blizgesio ir blizgesio pakanka, kad jie taptų viena geriausių dovanų.